Skocz do zawartości


Opętanie - temat zbiorczy

opętanie demon nękania egzorcyzm religia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wkopałaś się dziewczyno z tym tekstem o otwierających się oknach i drzwiach. Przez to jest w 100% pewne że to zwykłe mitomaństwo. Reszta mogła by być mało wiele.

 

Co do tzw. mówienia językami to jest to zwykły bełkot czyli słowa niezrozumiałe, a nie mówienie w innym języku. Radzę poczytać

http://www.google.pl...6,d.bGE&cad=rja


  • 0



#32

AliceSpring.

    A nuż ktoś zauważy, że w twoich oczach niepojęta moc się jarzy.

  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wkopałaś się dziewczyno z tym tekstem o otwierających się oknach i drzwiach. Przez to jest w 100% pewne że to zwykłe mitomaństwo. Reszta mogła by być mało wiele.

 

Co do tzw. mówienia językami to jest to zwykły bełkot czyli słowa niezrozumiałe, a nie mówienie w innym języku. Radzę poczytać

http://www.google.pl...6,d.bGE&cad=rja

 

Jestem w szoku... że tak do wszystkiego podchodzicie? Ale serio tak było... aż papiery latały... Dobra, ja już pasuje, nie idzie do Was dotrzeć... 


  • 2

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No spoko czemu miałbym w to nie wierzyć to całkiem powszechne zjawisko że jak ktoś sie denerwuje to mu sie drzwi otwierają i w ogóle. Dziwię się jak można w to nie wierzyć. 

Przypomniał mi sie pewny temat na innym forum założony kilka lat temat jak koleś pisał że gdy się zdenerwuje to mu ubrania z szafy wylatują. On też się dziwił czemu mu nie wierzą w to.


  • 0



#34

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No spoko czemu miałbym w to nie wierzyć to całkiem powszechne zjawisko że jak ktoś sie denerwuje to mu sie drzwi otwierają i w ogóle. Dziwię się jak można w to nie wierzyć. 

Przypomniał mi sie pewny temat na innym forum założony kilka lat temat jak koleś pisał że gdy się zdenerwuje to mu ubrania z szafy wylatują. On też się dziwił czemu mu nie wierzą w to.

 

Może nie wierzyli bo nie był opętany? Po za tym nie mam powodu by nie wierzyć, dziewczyna po prostu napisała, że może dać jakieś informacje, rady, wskazówki. Nie pisała od razu całej historii ba nie chciała jej napisać. Nie wydaje mi się żeby kłamała. Opętań jest coraz więcej, takie są statystyki. To że jak ktoś się zdenerwuje i komuś się otwierają drzwi okna itp jest to dziwne ale nie jest to dziwne jak ktoś jest opętany. Po tym co się działo swojego czasu w mojej byłej szkole i nie tylko - interesuję się trochę opętaniami jestem skłonny jej uwierzyć.


Użytkownik Zevs edytował ten post 09.03.2014 - 22:03

  • 0

#35

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko lewitacja jest oznaką opętania. Znaczy to że nie jesteś opętana.

 

A tych dwóch typów co cię trzymają, to kto, ksiądz i najstarszy z ministrantów? Przy prawdziwym  opętaniu musi trzymać 4 chłopa w tym przynajmniej jeden koks.

 

Nie tylko. Oznaką opętania jest również mówienie w innych językach, o dziwo większość "opętanych" mówi w języku starosumeryjskim i łacińskim tzw. "inne języki".

 

Wyobraź sobie Panie Wszystko, że jakiś czas temu zaczęto prace nad lewitacją akustyczną! 

 

 

Nasza ziemska technologia jest w powijakach, jak ponad 100lat temu Model A Henrego Forda! 

 

Nasi "bogowie" to nie wszechmogący stwórca, który jest wpajany ludziom od tysięcy lat i bajeczka dla małych dzieci o stworzeniu napisanym w Biblii.


  • 1

#36

AliceSpring.

    A nuż ktoś zauważy, że w twoich oczach niepojęta moc się jarzy.

  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

dobra mnie tu nie było... nic nie pisałam, zapomnijcie. ;(


  • 0

#37

Rogowiak.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dajcie już spokój, może dziewucha rzeczywiście przechodzi przez to, co nazywamy "opętaniem" i nie wkręca nam tu żadnych bajek. Forum jest o tematyce paranormalnej więc zapewne chciała z kimś o tym porozmawiać i wylać co nieco z siebie w ciężkich dla niej chwilach, tak sądzę.

Czasami dziwi mnie gdy ktoś coś napisze, czasami zdawać by się mogło mało wiarygodnego i na powitanie dostaje liścia w pysk i zostaje zasypana szyderą ze strony niektórych osobników. Może mam po prostu inne wyobrażenie o naturze prowadzenia dyskusji na tym forum, ale moim zdaniem powinno się wszystko brać pod uwagę nawet taką możliwość, że ktoś naprawdę widział coś dziwnego na niebie, ma jakieś zjazdy psychiczne czy jak kto woli jest opętany czy wygina jak Neo w Matrixie wzrokiem łyżki. Postępując tak jak niektórzy będziemy odstraszać ludzi od tego miejsca jakim jest ta fajna strona i ktoś kto chciał się czymś ciekawym podzielić po prostu tego nie zrobi, bo się będzie bał reakcji ze strony forumowych znachorów. Oczywiście nie podjeżdżam tu do nikogo i nie chce nikogo urazić. Nic z tych rzeczy. Spokojny i koleżeński koleżka ze mnie, po prostu ot tak musiałem zainterweniować i trochę się powymądrzać ;p

 

Co do samego tematu opętania to czemu by nie wsiąść pod uwagę tego, iż to może być prawda i jest to realne zjawisko które wchodzi do życia wielu osobom. Tysiące zanotowanych przypadków na całym świecie. Ludzie "opętani" rzeczywiście mają dzikie jazdy, gną się, dostają nadludzkiej siły, gadają w językach starożytnych, zmieniają swój wygląd a często gęsto dzieją się w okół nich różne niewytłumaczalne rzeczy jak wspomniane przez koleżankę otwieranie się drzwi.

 

Swoją wiedzę na ten temat czerpie od pewnego bardzo fajnego i miłego księdza - egzorcystę z mojego miasta, który siedzi w zawodzie spory kawał czasu i odbył już wiele takich praktyk z wydobywania z ludzi tego "zła" które się w nich pojawiło i z własnego doświadczenia jak mówi, potwierdza te różne nadprzyrodzone rzeczy, że to rzeczywiście się dzieje i ma miejsce. A niektóre wydarzenia czasami są tak dziwne, że nie potrafi tego pojąć. Czasami paradoksalnie jak sam mówił, niektóre przypadki były pomimo strasznej natury owego zjawiska komiczne i po prostu śmieszne co może dziwić niektórych, sam byłem lekko zmieszany kiedy w  niektórych jego opowiadaniach rzeczywiście wychodziły różne zabawne sytuacje pomimo powagi tej sprawy. W niektórych przypadkach jednak następuje zwyczajne i wytłumaczalne "skrzywienie" psychiczne, ludziom po prostu odwala z różnych powodów. Nie twierdzę oczywiście, że dziewczyna kryjąca się pod nickiem AliceSpring jest szurnięta, napisałem o niektórych przypadkach. Zresztą sam fenomen opętania to nie zawsze musi być hardkorowe dercie puchy, plucie gwoździami, skakanie na głowie i dziwne znaki na ścianach.Takie jest moje zdanie na ten temat, mogę się mylić, ekspertem w tej dziedzinie nie jestem.

 

Ja tam wszystkiego odrazu nie skreślam i podzielam zdanie Ferdynanda Kiepskiego, że są jeszcze na tym świecie takie rzeczy które się FIZJOLOGOM nie śniły, wszystko jest możliwe, więc jeśli chcesz dziewczyno z kimś pogadać to zapraszam na prywatne pogaduszki do mnie. Nie codziennie można usłyszeć opowieść w tym klimacie, zastanawia mnie jak to jest z tym "opętaniem" w twoim przypadku. Rozmowa czasami to najlepsze lekarstwo na wszystko a jeśli rzeczywiście przechodzisz przez to co przechodzisz to nie możesz się zamykać w sobie. I nie przejmuj się niektórymi twardymi opiniami jakie Cię tu spotkały, ich intencje są dobre ;p


Użytkownik Rogowiak edytował ten post 10.03.2014 - 12:20

  • 0

#38

AliceSpring.

    A nuż ktoś zauważy, że w twoich oczach niepojęta moc się jarzy.

  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dzięki za lekkie wsparcie... Szczerze to zraziłam sie do tej strony... piszesz swoją opowieść... to co Cie boli, co przeżywasz... w jakim jesteś szoku, że takie rzeczy się dzieją a tu ludzie się śmieją z Ciebie... Coś nie tak... pozdrawiam...


  • 0

#39

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cześć Alice

Nie zrażaj się czyimiś wypowiedziami są tutaj ludzie, którzy ograniczyli swoją wiedzę do tego co już wiedzą i nie idą dalej, a stoją w tym samym miejscu. Opowiedz nam swoją historię.

 

 

 

Więc opętana zostałam przez to, że kocham księdza... byłam młoda, głupia. Dostałam ostrej depresji. Myśli samobójcze. Tabletki nie pomagały, więc udałam sie do egzorcysty. Ten stwierdził, że jestem conajmniej dręczona.. po próbie modlitwy i spowiedzi, stwierdził że jestem opętana. Trzęsłam sie, uciekałam.. bluźniłam, plułam, wszystko pamiętam mgliście, ale pamiętam myśli.. zabij go... zabij go... uciekaj.. w trakcie egzorcyzmów wszystko sie pogorszyło... w domu czułam siarkę, coś mnie nadal dotyka... zimne powiewy wiatru. TV mi się włącza i wyłącza. Gdy oglądam jakiś dokument religijny to sie duszę.. bół w klatce piersiowej... eh.. itd

po co miałabym ściemniać ? O.o chce Was uchronić przed tym..

 

Chciałbym odnieść się do tego co tutaj napisałaś i zadać parę pytań.

Ile wtedy miałaś lat? Jak to się stało? Czy ksiądz Cię do czegoś namawiał? Może ktoś cię czymś obwiniał?(bo rozumiem, że czułaś się winna?) Byłaś z tym u lekarza psychologa?

Nie chcę podważać twoich słów ale ustalić fakty, jeśli masz na tyle odwagi to odpowiedz na moje pytania ja na pewno nie będę Cię pochopnie osądzał. Jeśli nie czujesz się komfortowo pisać tutaj napisz na PW.


  • 2



#40

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla wszystkich opętanych polecam obejrzenie tego filmu   :>

http://treborok.word...assim-haramein/

 


Użytkownik XGOŚĆ edytował ten post 13.03.2014 - 21:56

  • 0

#41

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie jestem opętany ale chętnie obejrzę :) Wracając do tematu AliceSpring kolezanka niestety jest opętana :/ tochę się martwie.


  • 0

#42

Claude.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nie wskazuje na to by była opętana, jedyne co wywnioskowałem z jej postów to rzecz najprostsza. Otóż, jest teraz w wieku dojrzewania przez co chce być na swój sposób wyjątkowa.
  • 3

#43

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nic nie wskazuje na to by była opętana, jedyne co wywnioskowałem z jej postów to rzecz najprostsza. Otóż, jest teraz w wieku dojrzewania przez co chce być na swój sposób wyjątkowa.

Znam jej historię, napisała mi na priv. Nie mogła tego wymyśleć :/ Uwierz mi.


  • 0

#44

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy mnie się wydaje, że mój post został skasowany? Gdyby tą samą historię opisał chłopak, to byś nie uwierzył. Dla dziewczyny jest wíęcej sympatii.
  • 0



#45

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wiem, że jest opętana, gdyby chłopak napisał podobną historią a potem na pewne pytania odpowiadał podobnie do AliceSpring też nie miał bym złudzeń, no ale dobra nie musisz przecież w to wierzyć ^^


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: opętanie, demon, nękania, egzorcyzm, religia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych