Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minister Obrony Kanady informuje nas o istnieniu obcych ras odwiedzających Ziemię.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#1

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

"Co najmniej 4 znane gatunki obce odwiedzają Ziemię od tysięcy lat"

Zdaję sobie sprawę, że tylko dlatego, że ktoś (bez względu na ich "pozycje") mówi, że coś jest prawdą, nie oznacza, że ​​to prawda - Paweł Hellyer

Paweł Hellyer był kanadyjskim ministerem Obrony Narodowej w 1960 roku w czasie zimnej wojny. Był odpowiedzialny za łączenie Canadian Air Force, marynarki i armii w to, co znane jest dziś jako armia kanadyjska.
Był najwyższy rangą człowiekiem (na papierze) wewnątrz Departamentu Obrony Kanady.

Wyróżnienie Paweła Hellyera jest najwyższą rangą wśród wszystkich krajów G8, by otwarcie mówić o UFO oraz istotach pozaziemskich. Paweł mówi o UFO i istotach pozaziemskich, że istnieją co najmniej 4 znane gatunki obce, które odwiedzają Ziemię od tysięcy lat.

Jego świadectwo jest poparte setkami innych ludzi z wysokimi rangami wojskowymi i politycznymi na całym świecie, w tym dokumentów urzędowych wydanych przez dziesiątki rządów na całym świecie, oficjalnie uznanych obecność UFO.

Myślę, że ważne jest również, aby podkreślić, że kanadyjski rząd przyznał ostatnio, że różne agencje federalne, w tym transport Kanady, RCMP i Departament Obrony Narodowej śledzą i badają UFO.

Nie jest to dobry powód, aby wierzyć, i wiele dowodów na to, że niektóre z tych UFO są rzeczywiście pozaziemskie statki (nie wszystkie wojskowe), oraz działalności agencji odpowiedzialnych za te programy wykraczają daleko poza tylko tropienie UFO, ale do kontaktu z różnych pozaziemskich ras.

"W jednym z przypadków, w czasie zimnej wojny, 1961, było około 50 UFO w formacji lecących ma Południe od Rosji w Europie. Naczelny Dowódca Sił Sojuszniczych był bardzo zaniepokojony i był gotowy naciśnąć przycisk paniki, UFO zawróciło z powrotem na Biegun Północny.

Postanowili zrobić śledztwo i dochodzenie, które trwało 3 lata. Zdecydowali, że z całą pewnością, że cztery różne gatunki, co najmniej, odwiedzały tę planetę przez tysiące lat. Nie było dużo więcej aktywności w ciągu ostatnich dwóch dekad, zwłaszcza, że człowiek ​​wynalazł bombę atomową.

Są bardzo zaniepokojeni, faktem że możemy użyć ponownie bomby atomowej, ponieważ cały kosmos jest jednością i nie dotyczy tylko nas, ale innych ludzi w kosmosie. Boją się, że możemy znowu zacząć używać broni atomowej, a to byłoby bardzo złe dla nas.

"- Paul Hellyer " Wiele z tych ras jest łagodna i życzliwa, a niektóre nie. Pochodzą one z różnych miejsc, a ja tylko wiedziałem o tych, które pochodziły z różnych systemów gwiezdnych np. z Pleadies. Są istotami pozaziemskimi, które żyją na planecie o nazwie Andromeda, która jest jednym z księżyca Saturna.

Obcy mają zasady, jedena z nich jest zdania, że nie koliduje z naszymi sprawami, chyba że są zaproszeni. Oni przyjęli fakt, że jest to nasza planeta i mamy prawo, aby tu żyć. Są bardzo zaniepokojeni, ale nie sądzą, że jesteśmy dobrzy dla naszej planety. Rujnujemy naszą planetę, robimy różne złe rzeczy, oni tego nie lubią.

"- Paul Hellyer " Kilkadziesiąt lat temu, goście z innych planet ostrzegli nas o kierunku rozwoju i zaoferowali pomoc. Zamiast tego niektórzy z nas interpretują ich wizyty jako zagrożenie i postanowiliśmy najpierw strzelać, a po zadawać pytania.

Poniżej wypowiedź Paweła Hellyera



ori text: http://www.collectiv...ow-the-whistle/

Temat przeniesiony.
edycja:
ultimate

  • 36

#2

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

No to teraz tylko spodziewać się sceptyków i wypowiedzi typu, świr, podstawiony, mało dowodów, lepsze zródło?
Ja już idę po popcorn i cole bo może być niezły ubaw w komentarzach ;)
Tak czy inaczej czytałem już o tym wcześniej, dałbym Ci plusa, ale wyczerpałem dzisiejszy limit, pozdro.
  • 8

#3

Jakub_P.
  • Postów: 41
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi tutaj coś nie pasowało i nie wiedziałem co... chodziło o pewne słowo, które działa na mnie jak tarcza na byka: Pleadies... czyżby... czyżby? PLEJADANIE I KOCHANY BILLY MEIER! Mam nadzieję, że to tylko zbieg okoliczności jednak wszystko co jest związane z tym szalbierstwem w postaci Plejadan w nordyckim typie i tym wyrażę się świrem Billym Meierem odrzuca mnie na kilometr.

Jest też mała sprzeczność w tym co mówi Pan Hellyer, a mianowicie:
"Wiele z tych ras jest łagodna i życzliwa, a niektóre nie."

Zamiast tego niektórzy z nas interpretują ich wizyty jako zagrożenie i postanowiliśmy najpierw strzelać, a po zadawać pytania.

Skoro wspomniał o tym, że istnieje wiele ras, ale nie wspomniał jak je rozróżniać to się wcale nie dziwię, że niektórzy wolą najpierw strzelać zanim zacznie zadawać się pytania. Zważywszy tutaj na to co wiele z nich robi z uprowadzonymi ludźmi.

Jednak wclae mnie to nie dziwi, że pojawiają się tego typu doniesienie, w końcu już wiekowy projekt "Blue Book" wykazał co nieco, cytując za wikipedią:
"Do zakończenia projektu przebadano 12 618 przypadków UFO, z czego większość została uznana za naturalne zjawiska lub samoloty (i inne pojazdy latające wytworzone przez człowieka), kilka za oszustwa, a 701 za niewyjaśnione (ok. 6% przypadków). Raporty zostały odtajnione na mocy amerykańskiego Freedom of Information Act (Zasada Jawności Informacji Publicznej), ale bez informacji dot. świadków."

No i jeszcze idąc za ciosem, raporty katastrof UFO Stringfielda (a jak po raz kolejny o tym wspominam!), w wielu opisywanych przez niego przypadkach dochodziło do starć pomiędzy wojskiem, a istotami.
  • 0

#4

soddan.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

http://nt.interia.pl...zyc,nId,1085182

Paul Hellyer, były minister obrony narodowej Kanady o tym, że ziemianie mają do czynienia z odwiedzającymi nas kosmitami od tysięcy lat.
Odrazu zarzucam ciekawy cytat spod materiału.

Tycho De Brahe - Dzisiaj (09:34)
Polecam najpierw zapoznać się z biografią tego pana zanim zaczniecie się wypowiadać. Człowiek ten miał jedne z najwyższych certyfikatów bezpieczeństwa w NATO, odpowiedzialny był również za reorganizację sił zbrojnych Kanady, dzięki czemu osiągnęły one znacznie lepszą operacyjność i nowoczesny sprzęt, za co jest szanowany w Kanadzie. Miał on i ma do tej pory dostęp do osób z wyższych kręgów wojskowych i polityki, którzy mają całkowitą tego świadomość, i nie przyznają oficjalnie faktu istnienia innych cywilizacji we wszechświecie i tego że one nas odwiedzają. Wystarczy tylko wziąć astrofizyczne dane statystyczne by zrozumieć, że ignorancją jest myślenie że ludzkość to jedyny gatunek istot w kosmosie. Tylko w naszej galaktyce jest powyżej 100 miliardów gwiazd, i wokół nich około 21 miliardów planet w strefach Goldilocka, czyli strefie zamieszkiwalnej gwiazd macierzystych, czyli takiej w której odległość planety od Słońca pozwala na istnienie wody w stanie ciekłym, zakresu temperatur sprzyjających procesom chemicznych, biochemicznym czyli życiu, oraz atmosfery. Teraz te 21 miliardów planet zamieszkiwalnych pomnóżmy razy ponad 200 miliardów galaktyk we wszechświecie i mamy ogromną liczbę światów w których już statystycznie muszą istnieć zaawansowane cywilizacje. Każdy astrofizyk jest tego świadom, a to, że państwo nie macie o tym pojęcia świadczy tylko o waszej ignorancji w tej kwestii, i za to wymiernie płacicie dając się wykorzystywać i wyrachowanym panom w sukienkach spod znaków różnych religii i biznesmenom-politykom w rządach którzy pomnażają własne fortuny na głupocie niewykształconego społeczeństwa dającego wciągać się w trywialne gierki. Kiedy społeczeństwo zrozumie w jakim otoczeniu kosmicznym żyje, i pozna chociaż ogólnie skalę i zakres liczbowy obiektów w kosmosie, to dopiero stanie się dla ludzi jasne jak wiele lat żyli w błędzie i marnowali czas i swoje życie. Niestety edukacja to jedyna droga ku temu i nie ma w tej materii skrótów, astrofizyka powinna być przedmiotem szkolnym już od 1 klasy podstawówki, i trwać do 19 roku życia. To jedyna droga by wykształcić społeczeństwo posiadające chociaż ogólną świadomość w jakim otoczeniu kosmicznym żyje ludzkość.


Czytaj więcej na http://nt.interia.pl...campaign=chrome


Tematy połączone.
edycja:
ultimate

  • 6

#5

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat o tym panu jest bodaj juz na forum ;)

http://www.paranorma...arodowej-o-ufo/
  • 0

#6

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Szkoda, że nadal jesteśmy izolowani od spraw oczywistych - chodzi mi o istoty pozaziemskie. USA wykręca się, że styczność z nimi nie ma miejsca, mimo, że parlamenty innych krajów podejmują nawet na ten temat obrady.

Jestem laikiem w tym temacie, ale nawet ja zauważyłem, że wszystko ostatnio wskazuje na to, że jest coś na rzeczy.

Użytkownik NexaT edytował ten post 09.01.2014 - 00:03

  • 10

#7

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nadal jesteśmy izolowani od spraw oczywistych - chodzi mi o istoty pozaziemskie. USA wykręca się, że styczność z nimi nie ma miejsca, mimo, że parlamenty innych krajów podejmują nawet na ten temat obrady.

Jestem laikiem w tym temacie, ale nawet ja zauważyłem, że wszystko ostatnio wskazuje na to, że jest coś na rzeczy.


A na jakiej podstawie twierdzisz że to USA nam coś wkręca na temat UFO? Równie dobrze Rosjanie, Chińczycy lub Egipcjanie mogą tym wszystkim kierować. Jak dla mnie oczywiste jest że kosmici istnieją, pytanie tylko czy są w pobliżu czy gdzieś poza naszym zasięgiem. Dzisiaj poszukujemy podobnych planet do naszej by odnaleźć życie pozaziemskie, a co jeżeli genetyka kosmitów jest inna i mogą żyć na planetach które dla nas są śmiertelną pułapką?

Jeszcze co do kolegi wyżej :). Wydaje mi się że rządy jeżeli coś wiedzą to ukrywają przed nami z jednego powodu, a dokładnie z powodu dwóch. Pierwsza sprawa maja z nimi kontakt i dzięki temu mogą nad nami np zapanować lu zdobywają wiedzę na temat broni. Jest też inna bardziej prawdopodobna wersja iż ukrywają istnienie kosmitów bo jesteśmy ludzmi, w trybie natychmiastowym by się znalazło wielu "przyjaciół" którzy chcieli by wojować z ufokami ;). Mówić że nam coś wkręcają jest błędem w tym przypadku bo nie mamy dowodów na ich obecność, są poszlaki ale nic więcej. Tak samo z wielką stopą. Mam znajomą w USA, w stanie Kentucky w jej okolicy od lat są grupy które poszukują wielkiej stopy do czasu aż nie dostarczą dowodu konkretnego to nie mamy nawet co myśleć o tym że "Bigfoot" istnieje :).

Tak czy inaczej temacik ciekawy i chętnie będe śledził go nadal.
  • 0

#8

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat bardzo ciekawy, ale artykuł napisany tragicznie... Jakby Google Translator to pisał miejscami.
  • 2

#9

plokoon.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"- Paul Hellyer " Wiele z tych ras jest łagodna i życzliwa, a niektóre nie. Pochodzą one z różnych miejsc, a ja tylko wiedziałem o tych, które pochodziły z różnych systemów gwiezdnych np. z Pleadies. Są istotami pozaziemskimi, które żyją na planecie o nazwie Andromeda, która jest jednym z księżyca Saturna.


Nie będę tu obwiniał autora tego artykułu lecz tego kto sieje taką dezinformację. Nie wiem czy ktoś to przeczytał ze zrozumieniem i się nad tym zastanowił.
Z zacytowanego fragmentu wynika że:

1.System gwiezdny = Plejady
2.Planeta = Andromeda
3.Andromeda = Księżyc Saturna

Dla laików powiem tak, Faktycznie jest gromada Gwiazd o nazwie Plejady i mogę się z tym zgodzić. Co do dwóch następnych to jakieś nieporozumienie. Planeta Planetą, można by i tak to nazwać Andromedą ale od kiedy planeta jest księżycem? Znane jest ponad 60 księżyców Saturuna ale żaden nie ma nazwy Andromeda, ani nic podobnego

http://pl.wikipedia....ężyce_Saturna

Następnie chciałbym zauważyć, żę jedyną rzeczą jaka została nazwana Andromeda to właśnie sąsiadująca nam Galaktyka i nie widzę związku pomiędzy tymi trzema powyższymi hasłami w kosmosie.

---

soddan, ten twój cytat to chyba sobie na ścianie powiesze jak nie będe miał do kogoś argumentów :)
  • 3

#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Minister Obrony Kanady przekazuje nam informacje dotyczące istnienia ras obcych które przebywają na naszej planecie. W ponad 20 minutowym wywiadzie przeprowadzonym dla telewizji, Paul Hellyer opowiada nam między innymi o technologiach które używamy dzięki przekazanej Nam wiedzy od obcych, wymienia kilka ras, podaje powody dla czego nie ingerują w nasze życie, co powinniśmy zrobić aby jawnie z nimi współpracować,opisanych jest kilka zdarzeń oraz wiele bardzo interesujących informacji.
W trakcie wywiadu przedstawianych jest wiele nagrań świadków spotkań.

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 10.01.2014 - 16:49

  • -1



#11

skiper^.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

https://www.youtube.com/watch?v=KK6I8DpR9EA&feature

Minister Obrony Kanady przekazuje nam informacje dotyczące istnienia ras obcych które przebywają na naszej planecie. W ponad 20 minutowym wywiadzie przeprowadzonym dla telewizji, Paul Hellyer opowiada nam między innymi o technologiach które używamy dzięki przekazanej Nam wiedzy od obcych, wymienia kilka ras, podaje powody dla czego nie ingerują w nasze życie, co powinniśmy zrobić aby jawnie z nimi współpracować,opisanych jest kilka zdarzeń oraz wiele bardzo interesujących informacji.
W trakcie wywiadu przedstawianych jest wiele nagrań świadków spotkań.

pod spodem masz taki temat :/
http://www.paranorma...arodowej-o-ufo/
  • 0

#12

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda, że nadal jesteśmy izolowani od spraw oczywistych - chodzi mi o istoty pozaziemskie. USA wykręca się, że styczność z nimi nie ma miejsca, mimo, że parlamenty innych krajów podejmują nawet na ten temat obrady.

Jestem laikiem w tym temacie, ale nawet ja zauważyłem, że wszystko ostatnio wskazuje na to, że jest coś na rzeczy.


USA jako jedni z nie licznych posiadają zaawansowaną technologię w swoich zbiorach, więc robią ludziom wodę z mózgu. Natomiast reszta państw, która ujawnia nie ma tej technologii i im nie zależy aby ukrywać fakty. Takie moje zdanie ;]

.... bo nie mamy dowodów na ich obecność, są poszlaki ale nic więcej....


Widać, że kolega jest ignorantem :P Są bardzo mocne dowody chociażby z historii ziemii! Poszlaki są tak jak kolega zauważył co do istnienia wielkiej stopy.
  • -1

#13

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ja o "ich" istnieniu jestem przekonany od dawna, ale dla wiekszosci ludzi, nawet taki autorytet ktory o tym mowi jest czym? no wlasnie, tylko kolejna ciekawostka, po ktorej mozna wrocic do ulubionego serialu.. spoleczenstwo jest na takim poziomie, ze nawet jakby na polowe Ziemi spadly bomby i by je zmiotlo, to druga polowa by tylko na to pomyslala "o kurcze.." i dalej robila to co zawsze..

Użytkownik manitoris edytował ten post 10.01.2014 - 20:27

  • 11

#14

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Szkoda, że nadal jesteśmy izolowani od spraw oczywistych - chodzi mi o istoty pozaziemskie. USA wykręca się, że styczność z nimi nie ma miejsca, mimo, że parlamenty innych krajów podejmują nawet na ten temat obrady.

Jestem laikiem w tym temacie, ale nawet ja zauważyłem, że wszystko ostatnio wskazuje na to, że jest coś na rzeczy.


A na jakiej podstawie twierdzisz że to USA nam coś wkręca na temat UFO? Równie dobrze Rosjanie, Chińczycy lub Egipcjanie mogą tym wszystkim kierować. Jak dla mnie oczywiste jest że kosmici istnieją, pytanie tylko czy są w pobliżu czy gdzieś poza naszym zasięgiem. Dzisiaj poszukujemy podobnych planet do naszej by odnaleźć życie pozaziemskie, a co jeżeli genetyka kosmitów jest inna i mogą żyć na planetach które dla nas są śmiertelną pułapką?

Jeszcze co do kolegi wyżej :). Wydaje mi się że rządy jeżeli coś wiedzą to ukrywają przed nami z jednego powodu, a dokładnie z powodu dwóch. Pierwsza sprawa maja z nimi kontakt i dzięki temu mogą nad nami np zapanować lu zdobywają wiedzę na temat broni. Jest też inna bardziej prawdopodobna wersja iż ukrywają istnienie kosmitów bo jesteśmy ludzmi, w trybie natychmiastowym by się znalazło wielu "przyjaciół" którzy chcieli by wojować z ufokami ;). Mówić że nam coś wkręcają jest błędem w tym przypadku bo nie mamy dowodów na ich obecność, są poszlaki ale nic więcej. Tak samo z wielką stopą. Mam znajomą w USA, w stanie Kentucky w jej okolicy od lat są grupy które poszukują wielkiej stopy do czasu aż nie dostarczą dowodu konkretnego to nie mamy nawet co myśleć o tym że "Bigfoot" istnieje :).

Tak czy inaczej temacik ciekawy i chętnie będe śledził go nadal.

Bo nie pamiętam, żeby Rosjanie, Chińczycy lub Egipcjanie zaprzeczali na temat UFO. Amerykanie robią to cały czas, nawet gdybyśmy im pokazali prawdziwego ufoludka, to ci by twierdzili, że to nie jest UFO, bo nie istnieje.

Z wszystkich ostatnich wypowiedzi, historii, dowodów i filmików można łatwo stwierdzić - tak, kosmici są w pobliżu nas. A z tego co pamiętam planetę bardzo podobną do naszej znaleźliśmy, ale znajduje się w takiej odległości, że możemy tylko o niej gdybać czy jeszcze istnieje.

Jeśli kosmici może mogą przystosowywać się do bardziej ekstremalnych warunków od nas, to pewnie działa to w drugą stronę. Są miejsca, gdzie to oni może nie mieliby szans na przeżycie, a my już tak. Ale to też tylko gdybanie, bo nie wiemy nic o ich organizmach. Nasza cywilizacja rozwija się z roku na rok, więc to też nie jest do ocenienia, bo już jutro może zdarzyć się coś, co diametralnie zmieni nasz pogląd na to wszystko.

Bardzo prawdopodobna wersja to właśnie taka, że USA nie chce nic potwierdzać, bo mają w tym jakieś korzyści. A tłumaczenie się, że ludzie mogliby walczyć z nimi? No proszę. IMHO nie miałoby to sensu. To nie jest już jesień średniowiecza, że wszyscy są zaciemnieni jak w Ciemnogrodzie.

nawet jakby na polowe Ziemi spadly bomby i by je zmiotlo, to druga polowa by tylko na to pomyslala "o kurcze.." i dalej robila to co zawsze..

Nic dziwnego. W dzisiejszych czasach ludzie ledwie wiążą koniec z końcem. Nie mają czasu, żeby się zatrzymać i nie pójść do pracy, tylko dlatego, że przytrafiła się krzywda osobom, których nie znali i nie widzieli nigdy na oczy.
  • 2

#15

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widać, że nasz naczelny "sceptyk" wszystko nie wypowiada się w tym temacie. Widocznie jest zbyt trudny i niemożliwy do "obalenia" :D Nieee, wywołany do tablicy pewnie znajdzie swoje dowody na jakże oczywistą podpuchę.
Szczerze mówiąc, jako społeczeństwo zamiast przybliżać się, cofamy się w dążeniu do prawdy. Jak już było powiedziane wyżej jesteśmy zbyt zajęci własnymi życiami żeby przejmować się takimi rzeczami. Co kogo obchodzi skąd mamy to co używamy? Ważne że używamy i po co wiedzieć więcej. Co z tego, że kilka tysięcy kilometrów od domu ktoś umiera z głodu albo od ostrzału "demokracji" skoro nam się żyje dobrze.
Co do Amuriki to oczywiste, że nie powiedzą nic i będą zaprzeczać wszystkiemu. Czemu mieli by się przyznawać, że połowa najbardziej zaawansowanej technologii jaką używają została uzyskana na drodze reverse engineering ? Po co mieli by mówić co mają w rękawie.
Nie wiem czy za swojego życia dowiemy się i dostaniemy dowody na istnienie obcych

//
Dołączona grafika
Wycieczki osobiste.

  • -3




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych