Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szatan z Piotrkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 657
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak znowu mocno się nie zmienił żeby był nie do rozpoznania. Odpychające wrażenie to zdjęcie robi, nawet nie znając jego przeszłości.


  • 0

#17

Skrobek.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wciąż nie wiadomo czy gdzieś go zamkną słyszałem też dwie inne wersje-jedną że wróci do PTB a drugą że będzie u kogoś na Śląsku-kogoś kogo poznał za kratami.Powinni mu implant wszczepić jak kosmici robią żeby jeszcze każdy na komórkach odbierał sygnał z jego implantu.Trochę przesadzam no ale nie wierzę że policja go upilnuje.


  • 0

#18 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Albo jak będzie z pół roku będzie z nim spokój, to przestaną go kontrolować pod pretekstem problemów finansowych. Moim zdaniem powienien siedzieć dalej, stwarza zagrożenie, ba, nawet mówi, że będzie zabijał, no to po co go uwalniać?
  • -1

#19

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powinni zamknąć go... w zakopanej trumnie.

 

spam2.gif

 

 

Nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale. Regulamin - 3.2. To Twój kolejny spam/offtop - niczego się nie uczysz.

 

Kronikarz


  • 0



#20

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Njus nr 2 http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html


  • 0



#21

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Njus nr 3 http://wiadomosci.wp...cz,galeria.html


Użytkownik Zajebisty edytował ten post 23.01.2014 - 16:52

  • 0



#22

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby nie udało się go zatrzymać nową ustawą, jest jeden kruczek prawny, jaki można wykorzystać - jeśli wypuszczą go choć dzień przed końcem kary, otrzyma kuratora który będzie go pilnował przez dwa lata. Jeśli kurator uzna że resocjalicacja nie przebiegła, mogą być wszczęte dalsze kroki.


  • 0



#23

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nawet mi o nim nie mówcie - ten człowiek zamieszka 2 km ode mnie ;/.


  • 0

#24

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie stwierdzenie "dalej będę zabija"ł to groźba karalna.

 

 

 

Dlatego jak się nie ma pojęcia o prawie to się nie powinieneś wypowiadać bo jak się czyta, że wszedzie są groźby karalne albo "kara więzienia" to krew zalewa ;)


  • 0

#25

Rafichi.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał mi kiedy Trynkiewicz powiedział te wielokrotnie poruszane tu słowa "dalej będę zabijał". A ode mnie, prawo nie działa wstecz. Przykro mi. Pojawił się niedawno wywiad na wptv ze strażnikiem więziennym, musieli na niego chuchać i dmuchać, by ktoś przypadkiem go nie "unieszkodliwił". 


  • 0

#26

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze jedno: Proponuję spojrzeć na jego życiorys. Ten człowiek się nie resocjalizuje. 


  • 0



#27

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Slimok- tylko sie przy nim po nic nie schylaj :D

 

spam2.gif

 

Jako, że to nie pierwszy raz.

 

Kronikarz


  • 0



#28 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Dodam jeszcze jedno: Proponuję spojrzeć na jego życiorys. Ten człowiek się nie resocjalizuje.

Jak dla mnie całe wałkowanie sprawy jest niepotrzebne. Skori jest dalej niebezpieczny to dlaczego nie przedłużą wyroku. Gdy dojdzie na zabójstwa dopiero zaczną się lamenty.
  • 0

#29

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Państwo nie może nic zrobić dopóki Trynkiewicz ponownie nie zabije ... Takie jest to chore prawo chroniące morderców, pedofilów i najgorszych zbrodniarzy.Jest bardzo możliwe że mieszkańcy ze strachu go zlinczują a wtedy oni będą mieć problemy.


  • 0

#30

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mindaza Strachu? W Piotrkowie Trybunalskim są już zadeklarowane osoby, które otwarcie przyznają, że jeśli tylko Go zobaczą, to zabiją. Nie są to osoby, które zrobią to w obawie czy strachu. Pała nimi żądza zemsty ponieważ "bohater" tego tematu molestował je wcześniej. 

 

Rozumiem to, że człowiek ma prawo do wolności. Rozumiem, że On (Trynkiewicz) czuje się teraz "pokrzywdzony", bo już swoje odsiedział i poniósł karę za te zbrodnie. Ma po części rację. To parlamentarzyści mówiąc kolokwialnie dali ciała w '89 podpisując amnestię, która "zamieniła" karę śmierci na karę 25 lat pozbawienia wolności. Tym samym sami się ośmieszyli jak i ośmieszyli nasz kraj. Sami sobie zbudowali przeszkodę, z którą prędzej czy później przyszłoby im się zmierzyć. Dali sobie 25 lat i to 25 lat minęło, a oni są w kropce, bo podpisać było łatwo, ale przemyśleć tego dziesięć razy nie było komu. Jak można karę śmierci zamienić na karę, która przewiduje to, że skazany wyjdzie kiedyś na wolność? Podejrzewam, że podpisując ten dokument po cichu liczyli, że żaden ze skazanych, którego amnestia obejmie, nie dożyje końca wyroku. I przez taki jeden (ogromny)błąd teraz mamy takie zamieszanie. W ogóle godny pożałowania jest fakt, że Ci co podpisywali wyżej wymienioną amnestię wiedzieli, że taki przykładowy Mariusz T. ma wyrok 4 x kara śmierci. Jak można 4 krotną karę śmierci zamienić na 25 lat?! Przepraszam, że stosuję wykrzykniki, ale tego pojąć się nie da. Idąc za ciosem mogli mu tą karę pomnożyć razy 4 i mógłby odsiedzieć 100 lat i to byłoby jakieś rozwiązanie tego "problemu", ale to i tak już jest na to za późno, ponieważ nie można po 25 latach powiedzieć więźniowi: "Sorry, jeszcze 75 Ci zostało", wiem że to zwyrodnialec, ale to się nie godzi prawom człowieka. 


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych