Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chirurga potrzeba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witaj,

Piszę z zapytaniem czy znacie jakiegoś chirurga w tym kraju lub polskiego pochodzenia w sąsiednich, który zajmuje się wyjmowaniem ciał obcych z osób które uważają ze zostały uprowadzone lub z bliżej nieokreślonych przyczyn zaimplantowane ?

Poszukuję kogoś na wzód Dr. Rogera Leir, znacie jakiegoś chirurga z otwartym umysłem na te sprawy?

Proszę o pisanie tylko na temat.

Użytkownik blokowany edytował ten post 21.12.2013 - 22:08

  • 0

#2

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrych chirurgów mają w Polanicy, ale nie wiem czy zajmują się czymś takim. Sprawdź w internecie, zadzwoń, napisz - cokolwiek.
  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytajcie jego wcześniejsze posty. Chłopak nie ma implantów tylko inne problemy.
  • 0



#4

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Poczytajcie jego wcześniejsze posty. Chłopak nie ma implantów tylko inne problemy.


czytać nie umiesz ? Nie wnosisz nic do tematu
nie potrzebuję dezinformatorów w tym miejscu czytać...

co ty możesz wiedzieć czego 'nie' mam, co Ty człowieku robisz na tym forum jeśli umysł masz zamknięty, pisz na PM jeśli potrzebujesz mnie oczerniać, tu nie miejsce.
  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To idź do jakiegokolwiek chirurga niech ci zrobi tomografię głowy skoro twierdzisz że masz implanty, bo w mojej ocenie robisz cyrk na forum i nic więcej. Zresztą czytając takie posty http://www.paranorma...post__p__584236 to wnioskuję że tutaj inny lekarz jest potrzebny.
  • 3



#6

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może być dr Lepusa ale mam namiary na dobrego producenta aluminiowych zbroi które mogą zakłócać działanie tej płytki którą reptilianie zaaplikowali nam do piszczeli. Chyba lepsze to niż operacja.





:D

Użytkownik Tenhan edytował ten post 22.12.2013 - 12:47

  • 2

#7

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie bylejakiego chirurga, przeczytaj temat ze zrozumieniem i nie wprowadzaj zamętu, po co chcesz uprzedzać ludzi do mnie ?!

Mówiłem pisz na PM, jeśli chcesz skłucać ludzi ze mną dla tego że gdzieś tam coś napisałęm to masz z Tym jakiś problem...
Jeszcze nikt nie odpisał mi na pytanie, a ty już stawiasz mnie w złym świetle, zastanów sie czemu to piszesz, jaki masz w tym cel ?
Nie masz nic pozytywnego do napisania więc to przemilcz nie nabijaj sobie postów, niektórym nigdy dość..
  • -1

#8

bloodyblade.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że trochę nerwowa atmosfera się zrobiła. Proponuje nie nawiązywać już do innych postów i skupić się na tym o co autor prosi. Popieram poprzedniczkę warto sprawdzić w Polanicy. Nie wiemy jakiego rodzaju i wielkości implanty to są, dlatego na początku przyda się jakieś prześwietlenie, oględziny cokolowiek ;)
  • 0

#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrób prywatnie prześwietlenie, potem pójdź do lekarza, zaznacz mu to ciało obce i uskarżaj się na jakieś bóle, drętwienia czy co tam. Ból jest subiektywny więc nikt nie wykaże że się nie boli, a zawsze możesz powiedzieć że środki przeciwbólowe nie działają. To wtedy wytną. Lepszy pozór że coś boli nie wiadomo skąd się wzięło, niż opowiadanie historii o kosmitach, bo lekarz puknie się w głowę i nie będzie operacji.
  • 0



#10

bloodyblade.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że trochę nerwowa atmosfera się zrobiła. Proponuje nie nawiązywać już do innych postów i skupić się na tym o co autor prosi. Popieram poprzedniczkę warto sprawdzić w Polanicy. Nie wiemy jakiego rodzaju i wielkości implanty to są, dlatego na początku przyda się jakieś prześwietlenie, oględziny cokolowiek ;)
  • 0

#11

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

blade mi chodzi o kogoś z kim spokojnie będe mógł porozmawiać o mikro implantach, który nie będzie na mnie patrzał przez pryzmat paranoika po tym co mam mu do powiedzenia, więc jakiegoś wyluzowanego lekarza trzeba..
Nie ważne czy będzie widać na zdjęciach czy nie, ale mnie wysłucha i sprawdzi osobiście.

E:
co za dyskryminacja na Forum !
za co te minusy ?!
komuś nerwy nie wytrzymują ?

Użytkownik blokowany edytował ten post 22.12.2013 - 20:03

  • -3



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych