Skocz do zawartości
Zdjęcie

Niebiańscy ludzie


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Vito Corleone.
 • Postów: 29
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niebiańscy ludzieDołączona grafika


Niebiańscy ludzie odwiedzający Ziemię od milionów lat. Każda kultura zachowała legendy i mity, święte teksty i podania związane ze "złotym wiekiem", kiedy to bogowie mieszali się z ludźmi. W hebrajskiej wersji Księgi Rodzaju słowo Elohim odnoszące się do Boga występuje w liczbie mnogiej, oznaczając wielość bogów. Są to niebiańscy ludzie, którzy świadomie stworzyli rasę ludzką w sztucznym środowisku.
Ogórd Edenu był miejscem, w którym stosowana inżynierię genetyczną - czytamy o tym w relacji króla Jakuba - założonym tam, gdzie rzeka nawadniająca Raj stała się "czterema głowami" w znaczeniu "pierwotnego źródła". Autor intrepretuje to jako "cztery pierwotne źródła płynące w czterech kierunkach". Rzeki w przyrodzie nie płyną w ten sposób, ale kanały tak. Większość starożytnych źródeł umieszcza Raj w świecie podziemnym, nie pod ziemią, lecz raczej poniżej lub poza ziemską orbitą. Brinsley Lepoer Trench wysuwa z tego wniosek, iż to planeta Mars była miejscem dawnego Raju.
Ludzi żyjących poza granicami Raju, stanowiącym inną rasę galaktyczną, stworzoną przez Elohim, nazywana ludźmi węża. Ich symbolem jest koncetryczna figura, przedstawiająca dwa główne ramiona spiralanej Galaktyki, w której żyjemy, oznaczając na pierwszym poziome energię w postaci fali, a na drugim spermę, symbol "życia w ciele". Kobiety stworzone w Raju były poszukiwanymi seksualnymi partnerkami dla ludzi węża. "Zakazany owoc" ofiarowany przez węże, oznaczający wiedzę, która pochodziła z cudzołóstwa wyganie ludzi z Raju. Zostali oni zrzuceni z powrotem na Ziemię, skąd kiedyś zabrano pierwotny materiał genetyczny. Trench wysuwa też teorię, że biblijny potop mógł się wydarzyć na Marsie, niszać RAj i zmuszając Noego do zbudowania arki lub gigantycznego, kosmicznego statku, bo można było w nim uciec.
"W całej Galaktyce - pisze autor - żyją inne rasy ludzi". Nie mają takich jak my ciał fizycznych, to znaczy nie są zbudowani z komórek powstałych na Ziemi. Ludzie skopiowali ich wygląd-braz, używając do tego celu ziemskich elementów. Jesteśmy jedynie prymitywnymi imitacjami, podobnymi do galaktycznego człowieka. Skróa tej nadrzędnej rasy - pisał prorok Ezechiel - posiada pigment przypominający "kolor mosiądzu". Jest to bladawy odcień złota, który zainspiorował ludzkość do przedstawiania wszystkich bogów i bohaterów jako złote bożyszcza. To jedna z odpowiedzi dlaczego tak wielke znaczenie przypisywano temu metalowi.
Wizyty galaktycznych ludzi na Ziemi opisane są w Biblii i innych tekstach starożytnych jako trąby powietrzne i chmury. Enocha zabrała co najmniej dwa razy jedna z takich "trąb powietrznych" lub pojazd kosmiczny, a w czasach późniejszych Eliasz również podróżował w powietrznej trąbie. Pewne rejon Ziemi, najprawdopodobniej Atlantyda, były zarządzane przez niebiańskich ludzi będących boskimi władcami, którzy dali początek boskim prawom królów.
Kiedy Mojżesz ujrzał krzak gorejący, przypuszczalnie patrzył na jarzące się światło emanujące z pola elektrycznego kosmicznego statku, używanego przez niebiańskich ludzi. Gdy próbował zbliżyć się do krzaka "Pan" kazał mu się wycofać, gdyż mógłby go porazić lub zabić prąd.
Gwiazda betlejemska mogłba być gigantycznym statkiem kosmicznym. Dla Trencha przypadki nadzwyczajnych narodzin, szczególnie wśród dziewicz i niepłodnych, nie są żadnym zbiegiem okoliczności, gdyż były poprzedzane pojawieniem się "aniołów". Aniołowie ci lub niebiańscy ludzie mieli wpływ na rozmnażanie poprzez zamienianie genów i chromosonów. Stworzyli Chrystusai innych proroków, bo poprzez ich naukę kierować ludźmi. Walka na tej planecie rozgrywa się pomiędzy ludźmi zdominowanymi przez swe zwierzęce pochodzenie, wynikające z ewolucji, a ludźmi, którzy zachowali mieszankę boskości i mądrości, wynikającą z połączenia sie galaktycznego człowieka z ziemską kobietą w Raju.
"Statki kosmiczne, przekazujące informacje - pisze Trench - regularnie patrolują teraz nasze niebo". Kontakt zazwyczaj zostaje nawiązany pomiędzy mną, zdominowanym przez Adama, a człowiekiem galaktycznym, takim jak Nikola Tesla, mag od elektryczności i zdobywca Nagrody Nobla, który był w stałym kontakcie z niebiańskimi ludźmi. Oni porozumiewają się z nami na pięć różnych sposobów:
1. za pomocą sygnałów telepatycznych, gdy odbiorca dosłownie zapisuje przekazy
2. gdy odbiorca otrzymuje informacje i opisuje je swoimi słowami
3. za pomocą symoblicznego języka, mającego na celu przemianę mechanizmu funkcjonowania umysłu
4. wpływając na emocje, co jest szczególnie skuteczne w odniesieniu do ludzi religijnych
5. za pomocą porozumiewania się konceptualnego, które polega na zaszczepianiu jakiejś koncepcji na wysublimowanym poziomie ostatecznym przekazaniu jej treści do świadomości. Do tego celu wybiera się ludźi nie obciążonych emocjonalnym bagażem, przykładowo manią wielkości.
Planeta Ziemia przechodzi jakby stałą kwarantannę. Niebiańscy ludzie "nie wkroczą tu otwarcie, jeżeli ludzie nie wedrą się do przestrzeni kosmicznej na tyle skutecznie, że zagrozą systemowi lud porządkowi galaktycznemu".

źródło:
opracował dla VRP:
przepisane przez:
 • 0

#2

Sekhmet.
 • Postów: 54
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś to troche przekombinowane :P
 • 0

#3

Kudłaty.
 • Postów: 89
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jest w tym tekscie jakieś ziarenko prawdy... nawet w kłamstwie znajdzie się ziarenko prawdy a więc kto wie może się kiedyś tego dowiemy ;-)
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u