Skocz do zawartości


Zdjęcie

ps 3 czy ps 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

co bardziej oplaca sie kupic? Na ps 4 bedzie popyt przez kolejne lata wiec bede mogl sprzedać jak kupie za 2200 zl to za 1800 + kilkanascie gier. ps 3 moze sie skonczyc popyt ale cena nizsza. Ma ktos ps 4? Mozna odtwarzać filmy z np zalukaj czy flash dopiero bedzie zaaktualizowny?

#2 Gość_Tout Est

Gość_Tout Est.
  • Tematów: 0

Napisano

To zależy od tego jakim funduszem dysponujesz. Ja mam ps3 i na telewizorze 40 cali Sony Bravia prezentuje się znakomicie. Szczególnie Final Fantasy XIII w 1080p ;)

Z ps4 ja bym poczekał zanim wyjdą te najlepsze gry.

#3

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrego peceta. Poważnie.



#4 Gość_Tout Est

Gość_Tout Est.
  • Tematów: 0

Napisano

Znalazłem materiał video Krzysztofa Gonciarza na temat ps4.



Proszę ;)

Krzysztof był redaktorem Encykloedpii Gier, nie wiem czy nadal nim jest, ale zna się wyśmienicie na grach i sprzęcie do nich.

#5

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bierz PS3. Co do PC i każdego innego sprzętu do grania. To wszystko zależy od preferencji ...

#6

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

poczekaj az się wszystko ustabilizuje, cena spadnie, wyjdzie trochę gier, kupowanie na początku ps4 mija sie z celem. Druga sprawa ze trzeba poczekać na "przetestowanie" przez userów konsoli - jak każdy nowy produkt lubi mieć różne bolączki, które po jakimś czasie są usuwane. PS3 jeszcze długo będzie dobrym sprzętem, tanie gry, wszystkie tytuły - zakupiłem wczoraj ps3 w okazyjnej cenie 350 zeta ( 120 slim ) planuje jeszcze kupić xboxa na którym jest moja ulubiona forza. Ja nie oczekuje od gier nie wiadomo jakiej grafiki, i tak nie ma czasu oglądać tego chyba ze gra się w jakieś horrory albo przygodowe gry typu GTA V hahahahah .

jak np kupisz uzywke ps3 to za wiele na niej nie stracisz - mozesz sprzedac po tej samej cenie albo wyzszej, a ps4 bedzie jak z nowym kompem po wyjsciu ze sklepu -500 zl ... po świętach lub na poczatku nowego roku ceny po nasyceniu powinny spaść.

Użytkownik hubiii p edytował ten post 18.12.2013 - 09:09


#7

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można kupić używaną ps3 z grami w spoko cenie albo PC (ostatnie rozwiązanie najbardziej polecam).

PS4 będzie chorowało na choroby wieku dziecięcego (będą psuć się lasery itd..)- najlepiej poczekać, aż wyjdzie ps4 mini (nie zapowiadali ale zawsze wychodzi więc.. to tylko kwestia czasu).

#8

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No i na PS3 jest jeden z najlepszych tytułów jakie znam - Demon's Souls :). Ogólnie baza gier na PS3 jest rozbudowana + PS3 jest tańsza niż PS4, a i gry również, więc wybór jest chyba jasny.

#9

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jako świeżo upieczony posiadacz PS3 moja opinia jest bardzo stronnicza ;)
Bierz PS3. Dlaczego? Sprzęt relatywnie niedrogi, biblioteka gier licząca tysiące tytułów, które można dostać na rynku wtórnym za grosze, brak blokady regionalnej, czy wiązania gier do konta (tych sprzedawanych na fizycznym nośniku).



#10

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam ps3 od trzech lat i jest to jedyny sprzęt zalegający pod moim czterdziesto trzy calowym Panasonikiem Full HD + 3D (plazma )
Gry taniocha :) najnowsze w 3D do tego internet i bluray w 3d . pilot do telewizorka obsługuje konsolę a do neta i niektórych gier kupiłem zwykłą klawiaturę i mysz do PC. działa bez problemu :) jako domowe centrum rozrywki nie ma bata. :) ps4 póki co odradzam. Za jakiś rok albo dwa będą dostępne gry wykorzystujące jakieś 50% tej maszynki i kosztujące normalne pieniądze. Póki co ceny nie schodzą poniżej pięćdziesięciu funtów za tytuł. pod czas gdy na ps3 to raczej górna granica. Co niektórzy piszą o mocy i wartości PC ale prawda jest taka że PC do gier jest znacznie droższy niż ps3. A jeżeli chodzi o funkcjonalność , nie ma porównana. Żeby nie było mam też całkiem przyzwoitego peceta w którego wtopiłem troszkę kasy, (np zasilacz 950 W ca 90 funtów to taki ostatni zakup związany z kupnem karty graficznej :))

Moim zdaniem ps3. chyba że masz za dużo kasy do wydania :)

Puki to możesz mieć w ścianach, i szmery, i skrobanie.

Kronikarz

Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 18.12.2013 - 22:40






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych