Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna i kolejna...strzelanina w USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trump jest przeciwko NIELEGALNYM imigrantom meksykańskim (do legalnych nic nie ma) oraz przeciwko jakimkolwiek imigrantom muzułmańskim (z powodu odmienności kulturowej i zagrożenia terrorystycznego).


  • 2



#32

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zabawne, że we wszystkich mainstreamowych mediach, zarówno polskich jak i zagranicznych, których relację widziałem, przedstawia się zamach z Orlando jako "najkrwawszą strzelaninę w historii USA" a nigdzie jako zamach terrorystyczny. Gdzieniegdzie podają, krótko i niechętnie, że sprawca był Afgańczykiem z pochodzenia, ale nie widziałem jeszcze żeby podawano wyraźnie, że był muzułmaninem, ogłosił wierność Państwu Islamskiemu, a Kalifat wziął oficjalnie odpowiedzialność za atak (mówię o mediach głównego nurtu). Zdarzenie próbuje się przedstawiać jako tylko kolejną strzelaninę w USA spowodowaną zbyt swobodnym dostępem do broni i jako argument za jego ograniczeniem. :facepalm: Bo przecież ofiar w Bataclan byłoby mniej gdyby dostęp do broni we Francji nie był tak swobodny.


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 13.06.2016 - 15:59

  • 0



#33

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też to zauważyłem, ale mnie się wydaje że spowodowane jest to kuriozalną poprawnością polityczną. Winą chcą obarczyć powszechny dostęp do broni bo za zamachem stoi Muzułmanin który zabił homoseksualistów. Dla lewaków jest to nie lada dylemat, albo piętnować islamistę za homofobie, albo go nie piętnować z obawy o posądzenie o islamofobię. To jest totalny blow mind dla lewaków.

Ten obrazek doskonale to przedstawia.

[attachment=3624:komiks.jpg]

 

Czytałem, że dzień czy dwa dni przed zamachem, Omaar modlił się w meczecie gdzie imam nawoływał do mordowania gejów, czy to prawda nie wiem bo potwierdzenia nie znalazłem.

 

Druga sprawa z tego co czytam islamista był zarejestrowanym członkiem parti Hillary Clinton.

[attachment=3625:hillary.jpg]

Także sama wyhodowała na własnym łonie zamachowca.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 13.06.2016 - 16:36

  • 1



#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

RPq6k66.jpg

tak na wszelki wypadek to daję, żeby potem nie było. Że przecież nacjonaliści to dobre chłopaki są, pokojowi, grzeczni. Tylko media robią z nich strasznych radykałów, których trzeba się bać.


  • 3



#35

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

RPq6k66.jpg
tak na wszelki wypadek to daję, żeby potem nie było. Że przecież nacjonaliści to dobre chłopaki są, pokojowi, grzeczni. Tylko media robią z nich strasznych radykałów, których trzeba się bać.

A ktoś tutaj kiedykolwiek powiedzał, że skrajni nacjonaliści są dobrzy ?
O ile mnie pamięć nie myli, to nikt o czymś takim nawet nie wspomniał. W przeciwieństwie do chwalenia przez niektórych zwolenników imigrantów.
  • 0



#36

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne, nikt nie wspominał. Tylko jak się zarzuca naziolom nietolerancję, to zawsze się wypierają ,,co złego to nie my" i udają świętoszków, tolerancyjnych, dobrodusznych, którzy by  muchy nie skrzywdzili.

 

– Prawilne chłopaki umiałyby wygarnąć Żylecie w stosownym ulicznym języku, ale frajerstwo z Nowoczesnej umie tylko donosić. A patologicznych donosicieli – najpierw na Polskę w Brukseli, teraz na Żyletę do prokuratury – trzeba tępić aż do korzenia. Jak to się potocznie mówi (w ramach „nawoływania do zabójstwa”), śmierć frajerom! – napisał Zawisza na jednym z portali społecznościowych.

kasacja.gif

 

upomnienie.gif

 

Zakaz politykowania wciąż obowiązuje, tak tylko przypominam...

 

Alis


  • 0



#37

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nacjonalizm to narodowy patriotyzm, czyli patriotyzm odnoszący się do więzi narodowych, a nie tylko ziemi. W tym znaczeniu nacjonaliści to jak najbardziej dobre chłopaki. A że niektórzy nacjonalizm łączą z fundamentalizmem religijnym to jest zupełnie oddzielna sprawa.


  • 0



#38

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://racjonalista....mach-w-orlando/

Kogoś to jeszcze dziwi bo mnie nie.


Użytkownik Last Sicarius edytował ten post 16.06.2016 - 15:35

  • 1



#39

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Natomiast Ja jestem zdziwiony i wręcz zadowolony z reakcji niektórych islamskich uczonych, którzy zgodnie potępiają zamach. Chociaż chcą też troszeczkę poprawić odbiór islamu na świecie, więc nie ma się im co dziwić.


  • 0

#40

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tragedia w New Jersey. Nastolatek w wieczór sylwestrowy zastrzelił w domu trzech członków rodziny i znajomego. Stało się to jeszcze przed północą, dlatego zdarzenie wpisuje się w dość tragiczne statystyki roku 2017. Było to w minionym roku 345 masowe zabójstwo bronią palną w USA.

https://news.vice.co...urce=vicenewsfb


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych