Skocz do zawartości


Zdjęcie

Energetyka - jak do niej podchodzić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Deir.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jest to mój pierwszy temat - jako, że nie znalazłem tu tematu o książce pt.``Wyzwolenie DEIR I`` uczącej poznawania i sterowania energioinformacją uznałem, że go założe jednocześnie mając kilka pytań.

Przeczytałem w internecie dużo pozytywnych opinii o tej książce i postanowiłem ją kupić, lecz jej pierwsza połowa okazała się wstępem a do rzeczy (czyli pierwszych kroków systemu DEIR (System Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju) przechodzi ona dopiero po wielekrotnym zachwaleniu pozytywów idących z umiejętności korzystania ze swojego pola energoinformacyjnego - potem - zająłem się za ćwiczenia (typu stań przed ścianą wyciągnij rękę i wyobraż sobię że dotyka ściany a na prawdę ją poczujesz).
Wszystkie po kolei nie przynosiły rezultatów oprócz ćwiczenia z widzeniem aury podczas którego po dłuższym czasie zobaczyłem przy koniuszkach palców coś w stylu białej mgiełki, potem przybrała nieco niebieskawo-zielony kolor, następnym krokiem było wydłużenie tej poświaty, ale tu znowu zawitał brak efektów - po dłuższym trenowaniu zauwazyłem że światło lampki zaczyna się samo zmniejszać i zwiększać (lampka regulowana więc wszystko by było ok gdyby nie to że ja w tym czasie leżałem na łożku.
Nie wiem co o tym myśleć, większość rzeczy tu opisanych które ``mają przyjść z łatwością ponieważ są to tylko nasze zapomniane zdolności z dzieciństwa`` nie działa dla mnie, ale to światło i aura mnie trochę zaszokowały, może wy mi coś poradzicie?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych