Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ziema jest płaska mamy dowody.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

UP

Dla mnie Twoje wytłumaczenie jest całkowicie bezsensowne i zupełnie niewystarczające. Chmury zaczynają się ruszać dopiero po przybliżeniu kamery/obiektywu? A co za cudowne właściwości miał ten aparat/kamera, że po zbliżeniu kadru ruszył chmury? 


  • -1

#77

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak chmury się nie ruszają to jest źle a jak sie ruszają to jest też dziwne. I to ma oznaczać że filmik jest przerobiony czyli ziemia jest płaska.
A ja się pytam poraz kolejny. Skoro ziemia jest płaska a jest 7 mld ludzi na Ziemi to jak to możliwe że nikt nie zrobił zdjęcia, filmiku etc. Jak wygląda taka krawędź ziemi? Nasa im zabrania? Statki pływają po wszystkich oceanach, latają samoloty. Więc nikomu nie udało tam dotrzeć? Można kupić albo zbudować samemu balon meteorologiczny więc dlaczego nikt ze zwolenników płaskości nie nagrał że glob jest płaski? Przecież człowiek, który by odkrył krawędź Ziemi, dostałby nagrodę nobla.

To jest dopiero zagadka.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 16.12.2016 - 19:45

  • 2



#78

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UP
Dla mnie Twoje wytłumaczenie jest całkowicie bezsensowne i zupełnie niewystarczające. Chmury zaczynają się ruszać dopiero po przybliżeniu kamery/obiektywu? A co za cudowne właściwości miał ten aparat/kamera, że po zbliżeniu kadru ruszył chmury?

Chmury poruszają się w obu przypadkach. Na ujęciu pokazującym rotację Ziemi także. Niestety z powodu owej rotacji trudniej te subtelne ruchy dostrzec (w końcu typowa prędkość chmur, które widzimy na tym ujęciu to kilkadziesiąt km/h, a Ziemia na równiku wiruje z prędkością ok. 1650 km/h). Jednak jak się dokładniej przyjrzysz (np. skupisz się na wybranym obszarze), to te ruchy zauważysz. Dokładnie takie same, które wyraźniej ukazuje wersja ujęcia, na której ową rotację komputerowo wyeliminowano.
  • 0



#79

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i znowu jest taka sama gadka jak zwykle. "Podajcie jakieś zdjęcia, żeby mnie przekonały!!! hurr durr" Podajemy zdjęcia, steamy. "O nie nie!!! To wszystko fake, tu graficy sie nie postarali tu nałożyli filtry i w ogóle NASA kłamie!!!!"

Meh za każdym ... razem. Tak można 'obalić każdą teorię'.

Przykładowo: Jak to człowiek może ułożyć kostkę rubika w mniej niż 5 sekund???? <po obejrzeniu filmiku> To fejk!! On to się już nauczył jak ruchy robić i wyćwiczył to wcześniej!11! tak się nie da!!11!!" No i tak za każdym razem.


Użytkownik Last Sicarius edytował ten post 16.12.2016 - 20:48

  • 3



#80

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

UP
Dla mnie Twoje wytłumaczenie jest całkowicie bezsensowne i zupełnie niewystarczające. Chmury zaczynają się ruszać dopiero po przybliżeniu kamery/obiektywu? A co za cudowne właściwości miał ten aparat/kamera, że po zbliżeniu kadru ruszył chmury?

Chmury poruszają się w obu przypadkach.(...) Jednak jak się dokładniej przyjrzysz (np. skupisz się na wybranym obszarze), to te ruchy zauważysz. Dokładnie takie same, które wyraźniej ukazuje wersja ujęcia, na której ową rotację komputerowo wyeliminowano.

 

pokaż mi człowieku te ruchy chmur do 1:48 nagrania. Śliczna graficzka dla naiwnych, piękne CGI dla szarej masy, która boi się zadawać pytania, boi się wątpić, by nie wyjść na idiotę nie na czasie. 

Wywiad z kolesiem, który twierdzi, że malował planety i kosmos dla NASA omijacie jak najszerszym łukiem, tak samo jak kilkadzisiąt innych dowodów na płaskość ziemi. Te same osoby, które okłamywały wszystkich odnośnie 911, Smoleńska, chemtrails i innych teorii niewygodnych dla elit, teraz zaprzeczają oczywistym fałszerstwom. Kolo ze skoku red bulla, zanim wyszedł z balona widział płaską ziemię, jak już się szykował do skoku to widział ziemię zaokrągloną. Wielkość Ameryki na różnych zdjęciach NASA, zmienna niczym penis w zwisie i we wzwodzie. Idealny okrągły kształt niby ziemi, przy oficjalnych informacjach o spłaszczonym jej kształcie. 

 

Już twórcy gry karcianej, która przewidziała praktycznie w 1200 % rozwój wypadków na naszym padole jasno wskazali, że

111.jpg

ludzie się śmieją, ale wyznawcy teorii o płaskiej ziemi COŚ TAM WIEDZĄ!

 

Co wiemy, ano to że osoby kłamiące w szeregu innych teoriach niby spiskowych (911, chemtrails, Smoleńsk, GMO, NWO, Haarp etc.), działając na rzecz elit, które zawładnęły naszym światem, będą wyśmiewać każdą, perfekcyjnie udowodnioną teorię, która może owe elity obnażyć.


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 17.12.2016 - 09:03

  • -4

#81

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie znajduje się w takim razie krawędź i czemu nie mamy relacji nikogo kto tam dotarł? Wyjaśnić choć tą jedną rzecz.


  • 0



#82

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Gdzie znajduje się w takim razie krawędź i czemu nie mamy relacji nikogo kto tam dotarł? Wyjaśnić choć tą jedną rzecz.

Admirał Byrd dał świadectwo, które cholernie ciężko podważyć


  • 0

#83

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to czemu światło nie gaśnie jak po pstryknięciu na całej ziemi, jak by słońce zachodziło przy płaskiej ziemi to nie było by różnić czasowych wszędzie albo dzień albo noc chyba że o tej porze 08;30  w  Meksyku - Tijuana kłamią i manipulują całym światem jakoby teraz noc mieli


  • 0

#84

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

W przytoczonych dokumentach zostało to wytłumaczone. Polecam szczególnie ten z Davem Murphy 

 

Odkąd zacząłem wierzyć w płaskość ziemi, kopułę itd. totalnie inaczej spojrzałem na film Truman Show. Tak jakby twórcy tego filmu chcieli nam delikatnie przekazać o co chodzi... Ile odwagi, heroizmu kosztowało Trumana dotarcie do krawędzi. Mimo, że "stwórca" chciał go nawet zabić, ten się nie poddał i dopłynął do ściany, po czym się pożegnał i wyszedł. Genialny film...


  • 0

#85

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zrób to samo co on- dotrzyj do krawędzi Ziemi.
  • 0



#86

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Dlaczego płaskoziemcy nie kupią balonu na hel, nie powieszą na nim kamery i nadajnika z GPSem i zwyczajnie nie wypuszczą? Jak kolesie w poniższym filmie zrobili to z grupą amerykańskich zuchów?



Pewnie dlatego, że to wymaga ruszenia tyłka sprzed komputera. Nieogarnięty trollu, na co czekasz?
Tu inny przykład:



Nie karmcie trolla już, to może pójdzie sobie trollować inne forum...
  • 0



#87

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Gdzie znajduje się w takim razie krawędź i czemu nie mamy relacji nikogo kto tam dotarł? Wyjaśnić choć tą jedną rzecz.

Admirał Byrd dał świadectwo, które cholernie ciężko podważyć

 

Jak zwykle wszystko ci się pomieszało, ale to normalne wśród spiskowców. Admirał nie mówi o płaskiej Ziemi ale o bazie Nazistów na biegunie północnym :szczerb: :szczerb: :szczerb: 

  http://www.paranorma...admirala-byrda/

Nie kompromituj się już bardziej.


  • 1



#88

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pokaż mi człowieku te ruchy chmur do 1:48 nagrania. Śliczna graficzka dla naiwnych, piękne CGI dla szarej masy, która boi się zadawać pytania, boi się wątpić, by nie wyjść na idiotę nie na czasie.

Pisałem, abyś przyjrzał się jakiemuś konkretnemu fragmentowi układu chmur (np. jakiejś dziurze w zachmurzeniu). Weź też pod uwagę, że ujęcie, na którym ziemia nie wiruje (trwające ok. 7 s) jest niemal 6-krotnie przyspieszone w stosunku do ujęcia z rotującą Ziemią (trwającego ok. 39 sek) To dodatkowo ułatwia dostrzeżenie ruchu chmur.

Podejrzewam jednak, że nie jesteś zbyt ogarnięty, aby to powyżej zrozumieć, więc daję coś ekstra.
Przygotowałem na szybko grafikę, która zestawia sekwencję kadrów z ujęcia rotującej Ziemi (odstępy 3-sekundowe). Żółtym kwadratem wyróżniłem jeden ze szczegółów układu chmur - dziurę w zachmurzeniu. Wyraźnie widać, że wraz z obrotem Ziemi owa dziura wyraźnie się rozciąga i rozmywa. Dokładnie tak samo jak na ujęciu, gdzie Ziemie nie rotuje.

33uua1u.jpg


  • 2



#89

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No co ty, przecież to fotomontaż :facepalm:. Nie odpowiadajmy na posty tego trolla.

 

offtop.gif

 

No to NIE odpowiadajmy.

 

KP


  • 0



#90

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mariush, i to ma być ten ruch chmur? Przecież fragment chmur, który zaznaczyłeś zmieniał się tylko i wyłącznie wraz z obrotem samej ziemi. Grafik musiał dopasować każde zdjęcie do momentu obrotowego, i delikatnie musiał te chmurki edytować, tak by wyglądało to bardziej naturalnie, pod odpowiednim kątem. Nie zmienia to faktu, że ziemia obracając się o 360 st, czyli jak rozumiem przez jeden dzień, nie zmienia swojego wyglądu jeśli chodzi o chmury. Przecież to kompletnie niemożliwe. Dali plamę z tą animacją i tyle.

 

Prosiłem o zdjęcie ziemi zrobione przez NASA, które Waszym zdaniem przedstawia prawdziwy obraz okrągłej ziemi i nadal nie mogę się doprosić. Prosiłem też o komentarz odnośnie Pana z NASA który tworzył dla nas obrazy planet i wszechświata. I cisza. Co z kolesiem ze skoku red bulla który z pojazdu widział płaską ziemię?

 

Dlaczego unikacie odpowiedzi na tak wiele pytań, a w zamian nazywacie mnie trollem i chcecie skazać na śmierć głodową? Coś za dużo tego wszystkiego.


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 17.12.2016 - 16:48

  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych