Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ziema jest płaska mamy dowody.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#31

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście najbardziej przekonały cytaty:
http://www.ziemia.friko.pl/cytaty.htm

:)
  • 0

#32

Lime.
  • Postów: 59
  • Tematów: 5
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
I wszystko staje sie jasne.
  • 0

#33

Filionus.
  • Postów: 50
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Totalna kretyniada. Widze, że świat schodzi na psy. Człowieku, czy ty się zastanowiłeś, co ty tu napisałeś ?!

To jest temat dla przedszkolaków, a wypowiadać się na ten temat nie będę, bo brak słów.
  • -1

#34

Mahmud.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko z punktu widzenia istot 4- wymiarowych ziemia jest płaska..

Ludzie którzy wypisują i dowodzą podobne bzdury powinni miec anulowaną maturę i zakaz pracy z dziećmi.
tak samo z ewolucją-to że Darwin w paru miejscach się mylił-jako pionier miał prawo- jest młynem na wodę dla przeciwników.
W jednym i drugim wypadku mamy dowody,poznane ich mechanizmy a dla tłuków nic nie ma znaczenia.

Nawet zdjęcia z orbity innej planety,nie mówiąc o naszej.
  • 0



#35

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby Ziemia była płaska to miałaby krawędzie, czyli brzegi koła. Więc to można traktować tylko jako żart.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 01.10.2013 - 16:41

  • 0



#36

Mahmud.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale oni nie żartują.I to jest najgorsze.
  • 0



#37 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszystko nie o to chodzi, że widać by było krawędzie. Te jakieś niby przeskoki kwantowe uniemożliwiają ich zobaczenie. W pewnym sensie tak jakby ich nie było. W sumie to tak można zrozumieć ich założenia.

Użytkownik Husar edytował ten post 01.10.2013 - 18:53

  • -1

#38

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ziemia nie może być okrągła. Znaczyło by to że wiecznie jeździ się z górki lub pod górkę a tak nie jest!
  • 0

#39

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powiedzcie mi, że ten temat to żart... prowokacja - błagam :facepalm:

Użytkownik Yoh edytował ten post 02.10.2013 - 01:29

  • 1



#40

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, to żart i prowokacja. Autorzy owej strony nie piszą na poważnie, czego dowodem są "cytaty znanych osobistości", ewidentnie zrobione dla jaj.
  • 0

#41

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika, Ziemia jest płaska jak pizza, a podtrzymywana jest przez słonie na żółwiu. :o

Uczyłem się kiedyś lata temu o tym w szkole, jak ludzie kiedyś mogli w coś takiego wierzyć? Myślę, że byłaby jakaś szansa, że przeczytałbym pierwszego posta w tym temacie do końca gdyby nie ten obrazek. Boże, może w odległych czasach ten tekst wywołał by nieco zamieszania, ale w dzisiejszych kiedy latamy w kosmos, i mamy niezbite dowody na to, że Ziemia jest kulą, nie idealną (elipsoidą?), ale mniej więcej jest, może wywołać co najwyżej, mam nadzieję, że nie tylko u mnie, taką oto reakcję, facepalm. :facepalm:

Ten temat to jakiś żart.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 04.10.2013 - 13:12

  • 2



#42

NewHawk.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Płaska ziemia, podtrzymywana przez słonie, stojące na między-galaktycznym żółwiu z planety I.D.I0T.A, toż to brzmi jak świetna teoria! Gdzie jest książka?! Gdzie film?! Brakuje mi tu jeszcze Wookie i jeźdźców pustyni z uniwersum Star Wars :facepalm:
  • 0

#43

Serowy Rix.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Płaska ziemia, podtrzymywana przez słonie, stojące na między-galaktycznym żółwiu z planety I.D.I0T.A, toż to brzmi jak świetna teoria! Gdzie jest książka?! Gdzie film?! Brakuje mi tu jeszcze Wookie i jeźdźców pustyni z uniwersum Star Wars :facepalm:


Ten żółw nie jest z żadnej planety, jego imię to A'Tuin :| Nie wiem, jak możesz w to nie wierzyć. Pisał już o tym znany naukowiec Terry Pratchett. Książki autorstwa tego pana są JEDYNYM wiarygodnym dowodem w tej sprawie. Nie uważasz, że podejrzane jest czemu tak gorliwie w nasze umysły wciskana jest teoria Ziemi-kuli? Nie sądzisz, ze to manipulacja? Rządy światowe doskonale wiedzą, że Ziemia jest płaska. Chcą to wykorzystać do własnych celów. Wszelkie materiały, zdjęcia, czy badania dotyczące Ziemi-kuli są zmanipulowane i błędne.
  • 3

#44

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Troszkę o tych panach :)

http://www.kosmonaut...-zzzziemia.html
  • 1

#45

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najdziwniejsze/najśmieszniejsze z tego tematu jest to, że przez trzy strony staracie się udowodnić, że jednak nie jest... :mrgreen:
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych