Skocz do zawartości
Dołączona grafikaSzaraki wesoło wybiegły ze szkoły, zapaliły papierosy, wyciągnęły flasz... eee... to nie tutaj... znaczy się zapraszamy do głosowania w kolejnej edycji Złotych Szaraków!Dołączona grafika


Zdjęcie

istota kundalini


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

falko.
  • Postów: 92
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Do tych przemysleń natchnął mnie urzytkownik PTR. Napisał że przestrzen jest informacją!
Wyobrażmy wiec sobie ze przestrzeń jako wytwór umyslu przenika wszystko,jest zawsze i wszedzie obecna. Zatem obejmuje nasze ciało które tez jest przestrzenne. I załużmy że jest energia (kundalini) dzięki kórej mozemy to odczuć która łączy zewnętrznosć z wewnętrznością ( cialem).
Jesli w nią uwierzymy bedziemy mogli odczuwać wibracje i inne sensoryczne doznania jako wpływ na nasze wewnętrzne odczuwanie przestrzeni.
I tu juz uniesień jest wiele: muzyka. horrory,szoki emocjonalne.
Brzmi to może dla wielu logicznie, ale idzmy dalej, jeśli ta energia przekroczy próg znośności pospolitej wtedy zostanie odczuta jako cos namacalnego gdy wewnętrzność i zewnętrznosć stanie się jednym i dotkniemy niewymownej przestrzeni jako jej element.

Inaczej mówiąc świadomośc poszeży sie do tego stopnia ,że atomy ciała i atomy np stołu bedą postrzegane jako jedno a cialo zniknie.

Coś takiego jest tutaj:

Użytkownik falko edytował ten post 10.09.2013 - 00:12

  • 1Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u