Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem muzułmański w Polsce i na zachodzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#61

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wędrowiec miażdży system...

Fakt, taką mam nadzieję - że kiedyś system runie. W sumie to chyba niewiele muszę robić, bo system runie sam z siebie. Ciekawe, ile jeszcze musi wzrosnąć dług wszystkich - państw, miast, gmin oraz obywateli - byście dojrzeli, że dalej już się nie da?

Z nadzieją, że niektórzy dojrzą...
  • 0

#62

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Wędrowiec miażdży system...

Fakt, taką mam nadzieję - że kiedyś system runie. W sumie to chyba niewiele muszę robić, bo system runie sam z siebie. Ciekawe, ile jeszcze musi wzrosnąć dług wszystkich - państw, miast, gmin oraz obywateli - byście dojrzeli, że dalej już się nie da?

Z nadzieją, że niektórzy dojrzą...


Bo ten system ma runąć... żeby zastąpił go jeszcze gorszy. Poza tym jedynie odniosłeś się do wyrażenia które jest wyrażeniem w przenośni a już widzę że zabrakło chęci do skonfrontowania się z wyśmianiem logiki anarchizmu.

No a jak już jesteśmy przy anarchizmie to właśnie na początek myślę że to właśnie tym którzy by zrobili multi-kulti trzeba pokazać właściwe miejsce to wtedy muzułmanie tym bardziej będą wiedzieć że nie ma tu dla nich miejsca. Bo jak byle odpad ze skłotu będzie się panoszył i jawnie zwalczał najważniejsze wartości to jak tak ekspansywny i zdeterminowany lud ma się cofnąć?

A to jest dziwne bo teoretycznie anarchiści tak samo chcieliby rozprawić się z władzą jak ludzie przywiązani do kraju ale dla anarchistów jednak nienawiść do kraju w którym się urodzili i do wszystkiego co z nim związane jest silniejsza i widocznie wolą być jednak pod butem banksterów.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 30.08.2013 - 21:42

  • 1

#63

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano



Wędrowiec miażdży system...

Fakt, taką mam nadzieję - że kiedyś system runie. W sumie to chyba niewiele muszę robić, bo system runie sam z siebie. Ciekawe, ile jeszcze musi wzrosnąć dług wszystkich - państw, miast, gmin oraz obywateli - byście dojrzeli, że dalej już się nie da?

Z nadzieją, że niektórzy dojrzą...


Ale nie mogłeś sobie odmówić wyrażenia nienawiści do tych "innych"!
To, że system runie, to nie mam żadnych wątpliwości. Czy nastąpi gorszy?
Nie - nie nastąpi żaden system. Nastąpi normalne ludzkie życie - na szczęście.
  • 0

#64

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Temat dotyczy Polski to proszę bardzo

W dzień powszedni na środku ulicy Saskiej Kępy odbyła się demonstracja, a Policja (za nasze pieniądze) pilnowała, by mieli spokój i nikt im nie zakłócał jakże ważnej ceremonii, w której brali udział oczywiście tylko mężczyźni, bo jak wiadomo kobieta - gorszy gatunek.
Wszystko działo się pod ambasadą Egiptu. Modlitwa była protestem wobec uciskania braci Islamistów w Egipie przez wojsko, które stanowi tam teraz władze.
Dołączona grafika

Użytkownik Manajuma edytował ten post 30.08.2013 - 22:13

  • 6

#65

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

CYTAT WĘDROWIEC Inaczej nie da rady skrypt nie zaskakuje mi.
Chyba się nie zrozumieliśmy - ja nie czuję się Polakiem. Nie jestem też muzułmaninem ani nikim innym. Nie uznaję też żadnej religii. Ja się czuję po prostu człowiekiem.Reszta, to wasz problem.

Polakiem się nie uważasz. Uważasz się za obywatela WOLNEGO ŚWIATA? NWO? :) Sądząc po Twoim temacie o wyeliminowaniu pieniądza z obiegu... Takie wrażenie odnoszę. Wolisz trzcić Allaha czy wielką sowę z Bohemy? :) Tobie Islam więc nie będzie przeszkadzał...
Mi tez sam w sobie nie przeszkadza. Gorzej z podejściem jego wyznawców a przynajmniej ich sporej części.
No ale jest tu pewien fakt... Niepodważalny. Polska jak ma uszczelnić granicę?
Proste... Rząd ma instrumenty pozwalające na kształtowanie polityki imigracyjnej. Głównym zagrożeniem są obywatele Afryki północnej jeśli w ogóle owo zagrożenie jest. Tam właśnie przeważa Islam fundamentalny. Rozlew na całą europę, wprowadzenie koranu przewidującego ucięcie ręki za kradzież. Wyjście jest jedno... Nie dać się zdominować jak Francja. Jeśli w kraju odsetek muzułmanów wynosi 15% do 20% obywateli to już jest to silna grupa czująca solidarność. Jeden incydent odebrany za dyskryminacje może wywołać protesty. Jedno ustępstwo z naszej strony spowoduje, że ustąpimy drugi i trzeci raz... A w tedy nie utną nam ręki zamiast palca, który im daje socjala ale zjedzą nas w całości. Oni nie uznają tolerancji. Dla nich to abstrakcja. Tylko ich droga jest ich zdaniem słuszna. Nasza tolerancja nic tu nie da. A wręcz przeciwnie.
Co do przedmówcy. Zgadza się. Jeśli idzie beduin z wielbładami dziećmi i żoną... Pierw z wodopoju korzystają wielbłądy, potem beduin, potem ewentualnie dzieci i żona... Kobieta to dla nich klacz rozpłodowa. Taka niestety jest prawda.

U górty zdaje się nie zaskoczył skrypt z cytatem.

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 30.08.2013 - 22:57

  • 0

#66

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Można być takim durniem, nie przeszkadza mi to....

Użytkownik Wędrowiec edytował ten post 30.08.2013 - 23:17

  • -2

#67

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieco zbaczacie z tematu. ; )

W temacie - tak, muzułmanie są tolerancyjni i pokojowi. Póki jest ich niewielu. Już Mahomet wraz ze swoimi poplecznikami był spokojny i bezkonfliktowy, ale gdy tylko zyskał wolną rękę opanowując Medynę w 622 roku, to dziwnie przestali być tolerancyjni i spokojni. Żeby zarobić, zignorowali nawet święty miesiąc Rajab i napadali na karawany z kosztownościami, ale cóż... Tolerancja w imię Allaha. ;)
Oni nie będą sprawiali konfliktów tam, gdzie jeszcze jest ich mało - na Zachodzie rosną w siłę, więc zaczynają działać po swojemu. Można mówić, że to tylko naturalna kolej rzeczy, że nasza cywilizacja i tak dalej... Gorzej, gdy za kanapkę z szynką dostaniemy po twarzy od jakiegoś turbana (Francja), sąd wyda wyrok zgodnie z prawem muzułmańskim (Niemcy) czy trzeba będzie przestrzegać szariatu na ulicy, bo inaczej się źle to może skończyć dla nas (niegdyś Wielka Brytania).
W zrozumieniu prawdziwej natury islamu pomogą dwa hasła używane przez odłamy szyickie i sunnickie (stanowiące ponad 90% wszystkich turbanów i będące przeciwko pozostałym odłamom islamu, w tym przeciwko naszym Tatarom) - takijja oraz ketman. Znaczenie pierwszego:
"Ukrywanie lub kamuflowanie wierzeń, przekonań, idei, uczuć, opinii i strategii w czasie istotnego zagrożenia w danym momencie lub w przyszłości, celech ochrony przed szkodą fizyczną lub psychiczną."
Drugie (ketman) jest zaś uzupełnieniem pierwszego:
"Ketman ma identyczny cel jak takija (ukrywanie prawdy o islamie w celu ochrony muzułmanów i samego islamu), różnie się tym, że polega na używaniu półprawd i nie jest kłamstwem wprost, lecz celowym ukrywaniem istotnej części prawdy."

Praktyki te znajdują swoje oparcie w Koranie - jakże więc możemy wierzyć w pokojowość, tolerancję i spokój wyznawcom religii, która wprost zaleca kłamstwo i manipulację?
  • 4



#68

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę teraz to właśnie patriotyzm jest tym co może pozwolić zatrzymać ten cały syf. Jak ktoś uważa że trzeba wpuszczać imigrantów jak leci no to pozdrawiam. Jeżeli do Polski wpuszczą mase muzułmanów i muzułmanie by zrobili krzywdę komuś bliskiemu to ja bym nie poszedł podpalić meczetu tylko najbliższą siedzibę SLD/Ruchu Palikota bo to najpierw ktoś musi im umożliwić wejście a nie że nagle sobie muzułmanie postanowili przyjechać.


No i to właśnie zrobił Breivic.
  • 0

#69

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Tak naprawdę teraz to właśnie patriotyzm jest tym co może pozwolić zatrzymać ten cały syf. Jak ktoś uważa że trzeba wpuszczać imigrantów jak leci no to pozdrawiam. Jeżeli do Polski wpuszczą mase muzułmanów i muzułmanie by zrobili krzywdę komuś bliskiemu to ja bym nie poszedł podpalić meczetu tylko najbliższą siedzibę SLD/Ruchu Palikota bo to najpierw ktoś musi im umożliwić wejście a nie że nagle sobie muzułmanie postanowili przyjechać.


No i to właśnie zrobił Breivic.


I dlatego śmieszy mnie twierdzenie że "dlaczego nie strzelał do muzułmanów?". To nie muzułmanie są podstawowym problemem, oni są tylko jednym z następstw innego problemu.
  • 2

#70 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Muzułmanów jest u nas mało, mniej niż Żydów, a duża część społeczności jest zasymilowana, dlatego akurat u nas problem muzułmański nie istnieje. To raczej inni mają z nimi problem, co widać po ostatniej próbie zablokowania XVII zjazdu w Puławach - poprzednich 16 zjazdów nikogo nie obchodziło.


Nieprawda. W większej grupie w ogóle się nie asymilują. Oni się odcinają od społeczeństwa. Przykład? Hindusi w łódzki. Jest ich ok jednego tysiąca, może więcej. Zero jakichkolwiek przejawów asymilacji. Języka uczy się większość, bo musi. I to nie są muzułmanie.



  • 0

#71

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A od ilu wieków Hindusi mieszkają w Łódzkim? Bo muzułmańscy potomkowie Tatarów od XV wieku...
  • 0



#72

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wiara muzułmańska ma dokładnie takie same podstawy, jak chrześcijańska.
Nie ma żadnych różnic między jakąkolwiek wiarą - zawsze to będzie oszustwo, by panować nad maluczkimi...

I zawsze sedno jest w słońcu - to jest prawdziwy Bóg, ale jakoś nikt tego nie chce zauważyć....
  • -5

#73

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiara muzułmańska ma dokładnie takie same podstawy, jak chrześcijańska.Nie ma żadnych różnic między jakąkolwiek wiarą - zawsze to będzie oszustwo, by panować nad maluczkimi...I zawsze sedno jest w słońcu - to jest prawdziwy Bóg, ale jakoś nikt tego nie chce zauważyć....

Dokładnie. Pretekst do władzy.
Muzułmanizm pochodzi z łacińskiego kręgu kulturowego z domieszką wschodu. W koranie też mamy przecież coś na kształt Archanioła Gabriela. Ukazał się od pewnemu mojownikowi, który wypoczywał w jakiejś grocie. Tym człowiekiem był Mochamet.
Islam pochodzi w sporej części od Chrześcijaństa, Chrześcijaństwo natomiast ma swój rezeń w wierzeniach ludów Mezopotamii. Stąd Biblijny Adam tzn SYN BOŻY. Słowo Adam pochodzi od Sumerów gdzie Adamu oznaczało robotnik.
Wszyscy wierzą tak na prawdę jednego BOGA, tylko sposób wiary jest różny.
Jednak muzułmanie mają swój czas właśnie teraz. Zyskują wielu wiernych na naszym kontynencie. Wcale nie imigranci :) Dzieje się to w chwili kiedy religia chrześcijańska przeżywa spory kryzys wiary. Wcale nie należy się obawiać Islamu. Tylko LUDZI, którzy będą dążyć za jego pomocą do swych celów podobnie jak by chociaż Andżelm Czaudri (tak to się chyma wymawia)
Tutaj podaje link do filmu, który wydaje się ciekawy. Nie zdążyłem jeszcze obejrzeć całości. Ale po sporej części obejrzanego materiału sądze, że warto obejrzeć tel film chociaż ze względu na to by zobaczyć co ma zachód do powiedzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=jy4niq0nnOk
  • 0

#74

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszy fragment w tej części 5:35. :szczerb:

http://www.youtube.c...h-iSq9M?t=5m35s

Ludzie w tym programie mają poważne problemy psychiczne, serio.
  • 0



#75

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może darujcie sobie gadki typu czy Bóg jest czy też go nie ma. Zaczyna mnie to razić szczególnie w wydaniu Wędrowca, który pisze niemal wprost że Ci co myślą tak jak on są światli, a cała reszta to otumaniona masa. Oczywiście zapominając, że tylko w jego mniemaniu i pojmowaniu świata, a jego mniemanie i pojmowanie świata zwisa mi i powiewa.

Wkurza tylko, że nie akceptuje nas i stara sie wywyzszać bo do tego się to sprowadza... u światłych lewaków...
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych