Skocz do zawartości


Uprzejma prosba o wyjasnienje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_aya

Gość_aya.
  • Tematów: 0

Napisano

oficjalnie prosze administracje o wyjasnienie zasadnosci ostrzezenia otrzymanego od moderatora Scurvy w watku "Homofobia, za rzekome usuniecie upomnienia ktore to dostalam za nie wiem co, a ktorego nie widzialam na oczy. Poniewaz pw sluzy do rozmow prywatnych, a prywatnie nie mam przyjemnosci znac pana Scurvego, prosilabym o publiczne i oficjalne ustosunkowanie sie do zarzutu niestosowania polskich znakow - ktore nie sa wymagane regulaminem, oraz bledow ortograficznych za ktore otrzymalam nieistniejace upomnienie, wraz ze wskazaniem tych bledow w moim tekscie pod ktorym upomnienie zostalo zamieszczone. Prosze rowniez o wyjasnienie zasad wedlug ktorych zostalam potraktowana przez pana moderatora jak klamliwy smiec ktory mozna zbyc byle kitem, skoro uznal odgornie za klamstwo moje wyjasnienie ze prawdopodobnie upomnienie zostalo zamieszczone w chwili gdy edytowalam post, poprawiajac bledy interpunkcyjne, tak wiec widziec go nie moglam, a tym bardziej usunac, bez wzgledu na jego bezzasadnosc.
Prosilabym o nie zamykanie tematu i oficjalne- ustosunkowanie sie do watpliwosci dotyczacych zasadnosci upomnienia i ostrzezenia, dziekuje.

Użytkownik aya edytował ten post 28.08.2013 - 18:41


#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

Jeżeli masz jakieś obiekcje, pisz do Moderatora, który udzielił Ci upomnienia/ostrzeżenia.


Za FAQ:

4.4 Procedura apelacji
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją konkretnego moderatora dotyczącą Twojej wypowiedzi, masz prawo do apelacji. Aby to zrobić nie pisz skarg na forum, tylko wyślij do niego prywatną wiadomość z prośbą o udzielenie wyjaśnień. Jeżeli po otrzymaniu wyjaśnienia od moderatora dalej będziesz uważać, że decyzja była niesłuszna, masz prawo odwołania się do Super Moderatora. W tym celu wyślij do niego prywatną wiaodmość dołączając do niej całą dyskusję jaką przeprowadziłeś wcześniej z odpowiednim moderatorem. Jeśli uważasz, że i Super Moderator nie podjął słusznej decyzji, masz prawo odwołać się do Administratora forum. W tym celu wyślij do niego prywatną wiadomość zawierającą przebieg Twojej rozmowy z moderatorem i Super Moderatorem. Wszelkie uchybienia od tej procedury mogą spowodować zignorowanie apelacji.

Zamykam temat, bo znając forumowiczów, zaraz posypią się tu gorzkie żale.




#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

oficjalnie prosze administracje o wyjasnienie zasadnosci ostrzezenia otrzymanego od moderatora Scurvy w watku "Homofobia, za rzekome usuniecie upomnienia ktore to dostalam za nie wiem co, a ktorego nie widzialam na oczy. Poniewaz pw sluzy do rozmow prywatnych, a prywatnie nie mam przyjemnosci znac pana Scurvego, prosilabym o publiczne i oficjalne ustosunkowanie sie do zarzutu niestosowania polskich znakow - ktore nie sa wymagane regulaminem, oraz bledow ortograficznych za ktore otrzymalam nieistniejace upomnienie, wraz ze wskazaniem tych bledow w moim tekscie pod ktorym upomnienie zostalo zamieszczone. Prosze rowniez o wyjasnienie zasad wedlug ktorych zostalam potraktowana przez pana moderatora jak klamliwy smiec ktory mozna zbyc byle kitem, skoro uznal odgornie za klamstwo moje wyjasnienie ze prawdopodobnie upomnienie zostalo zamieszczone w chwili gdy edytowalam post, poprawiajac bledy interpunkcyjne, tak wiec widziec go nie moglam, a tym bardziej usunac, bez wzgledu na jego bezzasadnosc.
Prosilabym o nie zamykanie tematu i oficjalne- ustosunkowanie sie do watpliwosci dotyczacych zasadnosci upomnienia i ostrzezenia, dziekuje.

W Twoim poście będącym m.in. zażaleniem na upomnienie za ortografię:
1. Początek zdania od małej litery.
2. Niedomknięty cudzysłów.
3. Źle stawiane odstępy (przed "-").

Tutaj nawet nie chodzi o brak polskich znaków. Ogólnie piszesz niechlujnie. Tymczasem wiele wymagasz od forum, a może by tak zacząć od siebie ? Piszesz dość dużo, ale chyba niezbyt przejmujesz się odbiorem. Owszem, polskie znaki diakrytyczne nie są wymagane w regulaminie, ale nie da się ukryć, że ich brak mocno obniża przejrzystość i jakość postu. Korzystasz z komputera, czy jakiegoś tabletu, itp. ? Ustawienie na komputerze polskiego języka to kwestia minuty, góra dwóch. Na youtube znajdziesz pełno filmików, pokazujących jak to zrobić.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych