Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego zawaliły się wieże WTC?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#121

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To albo wierzysz, albo wiesz ze istnieje. A nikt nie wie na 100 % czy istnieje, no lae to nie ten dzial zeby o Bogu gadac.
  • 0

#122

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponieważ nie chciałem robić śmietnika w temacie Przemo, przeniiosłem cały Twój post, !Legalize! tutaj:

Rozumiem, że jeśli jedno małe założenie eksperymentu jest błędne, to i wynik może być obarczony błędem.

Istnieją dość proste metody analityczne, które pozwalają odrózniać błędne wyniki, bedące efektem błędnych założeń eksperymentu, od błędów bedących pokłosiem nieprawdziwości samej sprawdzanej teorii.

To o czym mówisz ma się nijak do tematu stworzonego przez Przemo, natomiast powinno być bardzo istotnym czynnikiem występującym w temacie np. "Dlaczego wie[b]że WTC się zawaliły" czego kompletnie nie wziąłeś pod uwage co już wcześniej sugerowałem... ;)
Pozdrawiam i apeluje o rozwage...


Dokonałem tylko dwóch konkretniejszych fizycznych analiz w temacie o wieżach WTC:
1. Ilościową analizę energii kinetycznych samolotów zderzających się z WTC.
2. Jakościową analizę zjawiska wyboczenia.

Sugerujesz, że wszystko, co przyjąłem w tych analizach to błędne założenia i mam rozumieć, że w związku z tym:
1. Źle obliczyłem energię kinetyczne samolotów zderzających z WTC.
2. Zjawisko wyboczenia nie miało miejsca.

Jeśli tak:
1. Wskaż błędy obliczeń energii kinetycznej samolotów.
2. Uzasadnij, że zjawisko wyboczenia nie miało miejsca.
  • 0



#123

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sorry, że sie wtrące między waszą rozmowę... ale właśnie tak mnie coś naszło na pewną myśl odnośnie tematu...

Jak sądziecie dlaczego są ludzie (przedstawiciele MIT), którzy sądzą iż coś "pomogło" w zawaleniu WTC ? Ktoś ich przekupił żeby tak mówili na przeróżnych analizach i konferencjach czy marni z nich specjaliści ?

P.S.
Nie jest to pytanie pod kontextem zwolennika TS , ale ogólnie... - wiecie o co mi biega ;)
  • 0



#124

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja widze 2 powody:

1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Mitomania
2. $$$
  • 0

#125

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sugerujesz, że wszystko, co przyjąłem w tych analizach to błędne założenia i mam rozumieć, że w związku z tym:

Wiele uwag miałem odnośnie tego co piszesz ale ngdy nie powiedziałem ze wszystko o czm piszesz jest nic warte... Poprostu już od dawna sugeruje, że najzwyklej twoje ambicje Cię przerastają ;) I troche się dziwie temu, że osoba któa studiowała(nie wiem czy ukończyła) fizyke może mieć tak prostackie podejście do ważnych spraw jakim jest zawalenie się wierz WTC... Nic dodać nic ujac
  • 0

#126

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

troche się dziwie temu, że osoba któa studiowała(nie wiem czy ukończyła) fizyke może mieć tak prostackie podejście do ważnych spraw jakim jest zawalenie się wierz WTC

Wybacz, że zapytam, a Ty nie masz takiego podejścia? Olewasz wyniki olbrzymiej liczby specjalistów, olewasz wyliczenia którym nie potrafisz zarzucić fałszu i wolisz uwierzyć w coś, co po prostu fajniej dla Ciebie brzmi. Powołujesz się na kilku gości, których zamiarem jest narobienie szumu wokół siebie i podsycenie sensacji.

Dlaczego mając daną sytuację, wybierasz najmniej prawdopodobną ale za to najfajniej brzmiącą wersję wydarzeń?
  • 0



#127

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila, ja zawsze rozważam a nie uważam to za prawde absolutną, dlatego wy macie pewość jak było a ja cały czas mam dylematy...
  • 0

#128

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Twoich postach nie widzę dylematów... Z nich wręcz bije pewność - był spisek i koniec.

To widać też w uporczywym zaprzeczaniu z góry wszystkiego jak leci jeżli chodzi o "sceptyczne" argumenty.
  • 0



#129

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Masz racje... Jestem na 100 % przekonany że miał miejsce spisek aczkolwiek nie jestem w stanie stwierdzić jak daleko się posunął...
  • 0

#130

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie... i dlatego teraz nic dziwnego, że nie podobają Ci się żadne argumenty przeciwko teorii spiskowej.

Ja tak samo jestem przekonany na100%, że spisku żadnego nie było ale nie wynika to z tego, że nie dopuszczam takiej myśli, tylko z tego, że nie ma ku temu dowodów.

Tylko wiadomo, takie słowa to może sobie wypowiadać każda ze stron ;)

Problem w tym, że TS opiera się na bardzo chwiejnych i bardzo trudnych do poparcia teoriach i argumentach. Podczas gdy w oficjalnej wersji, czy tego chcesz czy teżnie, wszystko trzyma się kupy.
  • 0



#131 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila, Możesz mieć ku temu powody z prostej, banalnej i wręcz perfidnej przyczyny. Bin Ladenowie robili interesy z Bushem seniorem jak i jego Synusiem. To nie jest tajemnica i o tym wiadomo. Rusz trochę głową. ;-)
  • 0

#132

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak o rodzine Bin Ladena mowa, to przecież na wiele lat przed 9/11 się go wyrzekli..
  • 0

#133 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Indoctrine, Niby się wyrzekli a interesy i tak prowadzili o czym przecież jest wiadomo. Ten wątek jest nawet poruszony na filmie nagordzonym złotą palmą.
  • 0

#134

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i co w tym złego, że rodzina Bin Ladena, którego się zresztą wyrzekli, robi interesy z rodziną Busha na przykład, co?
  • 0

#135 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Indoctrine, no to naprzykład pomyśl, jaki interes mógłby mieć Bush i Bin laden w dniu 9/11. Rozumiem ,że akurat nic Cię tutaj nie dziwi?? :smile:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych