Skocz do zawartości


Zdjęcie

KASJOPEJANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

BlaZe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka data juz jest - 2035, podobno Realianin ma zstapic na ziemie, hahaha
  • 0

#17

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele mądrych sceptycznych słów zostało wypowiedziane w tym temacie.Takie brednie jak np. ten "czaneling" z Kasjopejanami,są wręcz ośmieszaniem wszystkich w miarę logicznych spekulacji,związanych z pozaziemskimi inteligentnymi istotami.Jak ktoś zamierza wierzyć w "UFO" stworzone w umysłach naciągaczy,to już jego sprawa.Sądze że ludzie którzy na powaznie szukają dowodów,powinni się trzymać od fantasy z daleka.Czyta się ciekawie jak każde fantasy,ale każdy pierwszy lepszy pisarz wymyślił by taką,jak nie lepszą bajeczkę.Tylko czekać aż "federacja galaktyczna" w trosce o nas wyśle na naszą planetę rycerzy Jedi.

Jaki więc cel jest w tym by wymyślać takie bzdety?Odpowiedź jest prosta:PIENIĄDZE jak ktoś napisał o targach,właśnie takie miejsca są skupiskiem ludzi,którzy korzystając z naiwności ludzi wynikającej z ich psychiki,trzepią kasę nie robiąc nic.Nie mam prawa twierdzić że nie ma posiadaczy prawdziwych niezwykłych zdolności.Bo przecież co z tego że taki szaman udaje.On dobrze wie że to sam pacjent się leczy używając autosugestii.On mu pomaga tak samo jak spirytysta wpływa na mózg człowieka i pomaga mu uwierzyć.

Logia w parapsychologi jest chyba nie bez przyczyny i trzeba się zastanowić czy podchodzić do sprawy naukowo,czy zawierzać w każdą lepszą bzdurę jaka pojawi sie od "guru" . Owszem kwestia wiary jest osobistą sprawą każdego człowieka,ale jak sie widzi takie relacje których realność jest równie podobna jak to że moge pochodzić z planety krypton i być Supermenem,a ludzie bezgranicznie w to wierzą,to zaczynam się zastanawiać w co tak naprawdę człowiek,nie był by w stanie uwierzyć.

Użytkownik scpt edytował ten post 24.01.2008 - 18:55

  • 0

#18

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tą historią Jezusa to niewiem co to jest;]
W książce Thiaoouba napisane jest, ze obca cywilizacja ma zwłoki Jezusa u siebie na planecie:D
dalej, ze Jezus nie był nigdzie zabrany przez statek tylko powędrował sobie do Japoni i tam sobie dalej żył ;]

Ciekawe jakie jeszcze inne wersje przyjdą do głowy ludziom:D
  • 0

#19

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak.... typowy portal... Skoro niewierzysz w UFo to twoja sprawa. Ale Jak wytłumaczysz i obalisz solidne dowody na jego istnienie? chieroglify liczące tysunki Majów i innych pra starych Cywilizacji? NIEDA SIE tego wytłumaczyć w inny sposób.
  • 0

#20

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro niewieżysz w UFO to niemów że go niema bo niemasz prawa bo nie wiesz, i nie masz o tym pojęcia. Ciekawe jak obalisz dowody na jego istnienie.

Użytkownik Piotor edytował ten post 24.01.2008 - 19:22

  • 0

#21

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tą historią Jezusa to niewiem co to jest;]
W książce Thiaoouba napisane jest, ze obca cywilizacja ma zwłoki Jezusa u siebie na planecie:D
dalej, ze Jezus nie był nigdzie zabrany przez statek tylko powędrował sobie do Japoni i tam sobie dalej żył ;]

Ciekawe jakie jeszcze inne wersje przyjdą do głowy ludziom:D


:D Uważam że nie m nic gorszego niż mitomania.Ale który powędrował sobie do Japonii i tam żył??? :o


Tak.... typowy portal... Skoro niewierzysz w UFo to twoja sprawa. Ale Jak wytłumaczysz i obalisz solidne dowody na jego istnienie? chieroglify liczące tysunki Majów i innych pra starych Cywilizacji? NIEDA SIE tego wytłumaczyć w inny sposób.



Kto powiedział że są tu ludzie którzy nie wierzą w ufo??? Czytaj ze zrozumieniem.Po prostu tekst o Kasjopejanach niczym się nie różni od Trylogii "Władcy Pierścienia",poza tym że jest znacznie słabiej rozbudowany.

Powiem ci coś...takie stare obrazki to tylko obrazki i można je interpretować na tysiące sposób.Nie są żadnym dowodem na istnienie cywilizacji.Wystarczy że sami starożytni,z powodu niewiedzy fantazjowali na temat życia i wymyślali różne mity i legendy.Przykładem w późniejszym okresie może być np. mitologia grecka.Nie zmienia to faktu że wojny opisane w takie Ramayanie od razu muszą być wojna jakiś obcych:)

W inne rasy we Wszechświecie wierze ,ale nie koniecznie musiały nas odwiedzać.Sądze że jest na to duża szansa,ale póki co szukam konkretnych dowodów.

Użytkownik scpt edytował ten post 24.01.2008 - 19:36

  • 0

#22

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale który powędrował sobie do Japonii i tam żył???

Link do tej książki jest na tym forum

Szczerze mówiąc takie wyrwane kawałki z całego materiału to tylko ośmieszają te chanelingi, zapoznałem sie chyba ze wszystkimi materiałami na temat Kasjopean i wiem, że napisane one są z sensem. Moim skromnym zdaniem szkoda po prostu wrzucać takie wyrywki;]
  • 0

#23

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem są napisane z sensem fabularnie jak każda książka,ale jeśli chodzi o fakty naukowe to niestety nic nie trzyma się kupy w prawie żadnym z czanelingów które czytałem.Wplatane są mocno naukowe tezy,wymieszane z fantastyką.Oczywiście przygotowują to specjaliści,ale jak ktos wierzy w to to jego sprawa.Ja już swoje zdanie w tym temacie napisałem.
  • 0

#24

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To tak jakbym sam sobie wymyślił i opublikował w internecie własną historyjke. Oczywiście niektórzy w to wierzą-mają takie prawo. Może i częściowo w 1% jest jakaś racja bo przecież kosmici nie biorą się znikąd, wiele osób widziało obce statki bądź nawet istoty,stworzenia których wcześniej nie widzieli na oczy i niepotrafią tego wytłumaczyć. Ale nie wierze w to że są jakieś gęstości czy coś w tym stylu. Wiadomo zbliża się rok 2012 i wszyscy zaczynają wariować,dokładnie tak samo jak to było w roku 2000.
  • 0

#25

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to bardzo ciekawe ale po bliższej analizie nie trzyma się to trochę kupy. M. in za dużo fantastyki.
Brzmi to trochę jak tekst z jakego filmu Sci - Fi ;) Ake ogólnie bardzo ciekawy tekst godny uwagi ;)
  • 0

#26

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie do wszystkich sceptyków tu wypowiadających sie, czy zapoznaliście sie z przekazami kasjopean prócz tego na 1 stronie?
  • 0

#27

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kasjopeanie określają wszechświat jako na podzielony na 7 poziomów gęstości. Oni są na szóstym poziomie i właśnie dążą do siódmego poziomu, który ma być powrotem wszystkich do czasu sprzed Wielkiego Wybuchu, czyli powrotu do absolutnej jedności

Życie to jedno wielkie RPG :D

Użytkownik BENDER edytował ten post 25.01.2008 - 14:14

  • 0

#28

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fun Fiction? :P niestety coś nie wyszło, dużo niejasności jest...

pudzion @ 24.01.2008, 19:09

Z tą historią Jezusa to niewiem co to jest;]
W książce Thiaoouba napisane jest, ze obca cywilizacja ma zwłoki Jezusa u siebie na planecie:D
dalej, ze Jezus nie był nigdzie zabrany przez statek tylko powędrował sobie do Japoni i tam sobie dalej żył ;]

Ciekawe jakie jeszcze inne wersje przyjdą do głowy ludziom:D


:lol3:

co do challeningów, pierwszy przeczytałam tutaj i trochę się pośmiałam, może powinnam więcej poczytać żeby więcej o tym wiedzieć, ale raczej mnie to nie interesuje...

2012 - na pewno zdarzy się coś wielkiego, ale żeby tak od razu koniec świata.... :lol3:
  • 0

#29

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie do wszystkich sceptyków tu wypowiadających sie, czy zapoznaliście sie z przekazami kasjopean prócz tego na 1 stronie?


A czy jak przeczytam jedną książke z serii Gwiezdne Wojny nie czytając reszty to nie mogę stwierdzić że to totalna fikcja?
  • 0

#30

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego uwazasz, ze to fikcja?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych