Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka na Plaży w Gdyni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#16

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Chwała kibolom, znalezli sie w odpowiednim miejscu i czasie 8) , a media jakie mamy kazdy widzi !

Użytkownik real edytował ten post 19.08.2013 - 14:56


#17

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do filmu.

To ma być ten cios w twarz zadany kobiecie przez Meksykańczyka? Widzę tam tylko szturchnięcie w ramie. Równie dobrze wygląda to na szturchnięcie w ramie żeby sobie poszła bo zapowiada się na burdę. Widać tam że Meksykańczycy od początku filmu (przez szturchnięciem kobiety) stali w grupie, zapewne dlatego że kibice się do nich pluli i robiło się nieprzyjemnie. Nie widać też żadnego pojedynku 1vs1 gdzie Meksykańczyk bodzie kogoś nożem. Widać za to pospolite ruszenie naprutych gości szukających mordobicia. Wybiegł jeden, w 5 sekund później było ich już kilkunastu, kilkadziesiąt sekund później kopali leżących.
Nie jestem debilem, widziałem nieraz takie grupowe akcje i mordobicia bo grupka naprutych gości szuka rozrywki. To się idealnie wpisuje w ten schemat.

Jak ma się to do romantycznych opowieści kibiców o obronie czci kobiecej, czy zemście za użycie noża w pojedynku? ;) Nijak, jak zwykle.

Edit//
Opierałem się na filmie, skoro Policja ma inne materiały to inna sprawa. ;)

Młodzi, wysportowani ludzie, którzy potrafią walczyć o swoje. Jeśli oni nie broniliby kraju w razie potrzeby to nie wiem kto by to zrobił...


Wojsko mój drogi, wojsko. ;) Przymusowy pobór się kłania i za dezercje pluton egzekucyjny. Więc to nie ma żadnego oparcia w rzeczywistości, to tylko romantyczne usprawiedliwienie kiboli dla swoich burd i zniszczeń.
Potrafią walczyć o swoje? :mrgreen: Raczej wypluwać swoją frustrację w postaci agresji. Prawdziwy patriota to ciężko pracujący człowiek z rodziną, a nie szemrani goście często z powiązaniami z gangsterką którzy potrafią po pijaku rozwalić Ci ryj bo taką mają rozrywkę.



#18

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tylko bez takich. Rozśmiesza mnie to zagarnianie przez kibiców wyłączności na patriotyzm.

Krowa która dużo muczy mało mleka daje. :roll:

Ja nie pisałem o wyłączności tylko o tym, że w przeciwieństwie do kibiców, większość z tych dziennikarzy i całej reszty papierowych patriotów nie miałoby nawet odwagi, żeby obronić polską kobietę przed nachalnym obcokrajowcem. Czy w takim razie mieliby wystarczająco odwagi, żeby w razie potrzeby stanąć w obronie całego miasta, lub kraju? Gdyby kibiców nie było na tej plaży, to ci meksykańce robiliby co im się podoba i nikt by ich nie powstrzymał.
Nie twierdzę że tylko kibice są w stanie nas bronić, ale nie mam wątpliwości co do tego, że wśród cywilnych oddziałów byłaby to jedna z najbardziej, jeśli nie najbardziej waleczna grupa.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 19.08.2013 - 19:10


#19

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jak rzyć, przyjzyj sie dokładnie na poczatku filmu ! to meksykanin sciaga tej kobiecie biustonosz z jednej strony.

#20

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kastety i noże służą do rozprowadzania kremu do opalania czy odbijania kapsli?
Najciekawsze jednak jest to że do obrony naszego kraju ma już nikogo kto zawodowo strzeże naszych granic.

Użytkownik Aidil edytował ten post 19.08.2013 - 18:08




#21

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No strasznie dużo tego wojska mamy... Przymusowy pobór i za dezercje pluton egzekucyjny? Nie róbmy z siebie drugiego związku radzieckiego, poza tym nawet przy przymusowym poborze, wolałbym żeby w trakcie walki osłaniał mnie taki kibic niż jakiś dziennikarzyna albo student filozofii (bez urazy dla nich).

"Prawdziwy patriota to ciężko pracujący człowiek z rodziną" wiesz, za komuny mówili podobnie. Oczywiście, praca i rodzina są ważne dla istnienia narodu jednak patriotyzm to coś więcej niż odwalenie swoich 8 godzin w robocie i spłodzenia dziecka. Dzisiaj takich "rodzinnych patriotów" mamy sporo, a jak wygląda sytuacja w kraju? No właśnie...

A w całej sprawie wkurza mnie jeszcze jedno zdanie, Sienkiewicza z MSW: "Jakim prawem kibole dostali się na plażę? Kiboli trzeba odizolować od społeczeństwa". Jaki prawem używa on takich stwierdzeń? Co, teraz kibice dostaną zakaz plażowy? Błazenada

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polskie dobre chłopaki. oni nigdy nie zaczynają pierwsi, zawsze to co robią jest tylko odpowiedzią na ataki. Na stadionach też są grzeczni, jedynie prowokacje policyjne doprowadzają do zadym. Nigdy nie jest odwrotnie.
W Gdyni musiało być tak samo. Najpierw agresywni meksykanie strzelali z karabinów do plażowiczów. A nasi chłopcy dzielnie się nimi rozprawili.



#23

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No strasznie dużo tego wojska mamy... Przymusowy pobór i za dezercje pluton egzekucyjny? Nie róbmy z siebie drugiego związku radzieckiego, poza tym nawet przy przymusowym poborze, wolałbym żeby w trakcie walki osłaniał mnie taki kibic niż jakiś dziennikarzyna albo student filozofii (bez urazy dla nich).

"Prawdziwy patriota to ciężko pracujący człowiek z rodziną" wiesz, za komuny mówili podobnie. Oczywiście, praca i rodzina są ważne dla istnienia narodu jednak patriotyzm to coś więcej niż odwalenie swoich 8 godzin w robocie i spłodzenia dziecka. Dzisiaj takich "rodzinnych patriotów" mamy sporo, a jak wygląda sytuacja w kraju? No właśnie...

A w całej sprawie wkurza mnie jeszcze jedno zdanie, Sienkiewicza z MSW: "Jakim prawem kibole dostali się na plażę? Kiboli trzeba odizolować od społeczeństwa". Jaki prawem używa on takich stwierdzeń? Co, teraz kibice dostaną zakaz plażowy? Błazenada





Jeśli masz na myśli mięso armatnie to tego na wojnie nigdy nie jest za wiele.
Wojny tak się teraz nie prowadzi.
A poza tym kibice maja do dyspozycji trybuny, sale treningowe i bieżnie by się wykazać jacy są waleczni.





#24

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do filmu.

To ma być ten cios w twarz zadany kobiecie przez Meksykanczyka? Widzę tam tylko szturchnięcie w ramie.

Czy chodzi o tą dziewczynę w czarnym biustonoszu i białych szortach , którą widać na samym początku filmu?
Jeżeli tak, to nie została ona nie tylko uderzona ale nawet szturchnięta. Co więcej, wyraźnie widać, że podchodzi ona do Meksykanina w białej koszulce PODAJE MU RĘKĘ I SKŁANIA GŁOWĘ (najprawdopodobniej żegnając się z nim).
Jeżeli TO miał być powód tych zajść, to ja nie mam pytań.



#25

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A w całej sprawie wkurza mnie jeszcze jedno zdanie, Sienkiewicza z MSW: "Jakim prawem kibole dostali się na plażę? Kiboli trzeba odizolować od społeczeństwa". Jaki prawem używa on takich stwierdzeń? Co, teraz kibice dostaną zakaz plażowy? Błazenada


Ta wypowiedź tego Sienkiewicza jest tak kretyńska że ciężko to opisać. Może wpadną na cudowny pomysł który przy okazji zmniejszy bezrobocie i zatrudnią tysiące selekcjonerów którzy będą stać w miejscach publicznych typu plaże, parki, rynki itd. i nie będą wpuszczać ludzi którzy są za krótko ścięci albo mają za duży biceps :D

Podobnie było jak były jakieś incydenty na Euro, mało kogo obchodziło co robili Rosjanie tylko niektóre tłumoki np. udostępniały na YT obrazki typu "wstyd mi za kiboli". Prawdziwy wstyd to by był jakby kibole dostali od meksykańskich marynarzy :D Tym bardziej jeżeli to Meksykanie zaczęli to po prostu mieli pecha, trafili na silniejszych i liczniejszych, ich problem. Polskojęzyczny rząd po raz kolejny prezentuje politykę bycia kozłami ofiarnymi i ostatnio było płaszczenie się przed Ukrainą, Litwą, teraz przed Meksykiem, za 2 lata będziemy przepraszać Erytreę za samo to że Polska jeszcze istnieje.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 19.08.2013 - 16:33


#26

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A w całej sprawie wkurza mnie jeszcze jedno zdanie, Sienkiewicza z MSW: "Jakim prawem kibole dostali się na plażę? Kiboli trzeba odizolować od społeczeństwa". Jaki prawem używa on takich stwierdzeń? Co, teraz kibice dostaną zakaz plażowy? Błazenada


Ta wypowiedź tego Sienkiewicza jest tak kretyńska że ciężko to opisać. Może wpadną na cudowny pomysł który przy okazji zmniejszy bezrobocie i zatrudnią tysiące selekcjonerów którzy będą stać w miejscach publicznych typu plaże, parki, rynki itd. i nie będą wpuszczać ludzi którzy są za krótko ścięci albo mają za duży biceps :D

Podobnie było jak były jakieś incydenty na Euro, mało kogo obchodziło co robili Rosjanie tylko niektóre tłumoki np. udostępniały na YT obrazki typu "wstyd mi za kiboli". Prawdziwy wstyd to by był jakby kibole dostali od meksykańskich marynarzy :D Tym bardziej jeżeli to Meksykanie zaczęli to po prostu mieli pecha, trafili na silniejszych i liczniejszych, ich problem. Polskojęzyczny rząd po raz kolejny prezentuje politykę bycia kozłami ofiarnymi i ostatnio było płaszczenie się przed Ukrainą, Litwą, teraz przed Meksykiem, za 2 lata będziemy przepraszać Erytreę za samo to że Polska jeszcze istnieje.


Ciekawe kiedy zmienią słowa hymnu "Jeszcze Polska nie zginęła za co przepraszamy..."

#27

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tez ogladalem konferencje ministra i powiem wam ze czesto mam wrazenie ze Donek rekrutacje na ministrow to robi w psychiatryku :))

#28

Nishio.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie!;)
Nie chce bronic żadnej ze stron ale kibice święci nie są. Byłem akurat wczoraj na plaży w Gdyni do godziny 13. Wytrzymałem tylko parę chwil bo krzyki tych wszystkich pijanych kibiców i ich idiotyczne zachowanie było nie do zniesienia. Byłem świadkiem odpalenia petardy na plaży wypełnionej rodzinami z dziećmi jak i kibicami. Obok mnie przechodzili obcokrajowcy i zostali zaczepieni przez idiote krzyczącego do nich: Wypier*****!Znacie Adolfa Hitlera?! Na co jeden odpowiedział: No polish! No Polska! I poszli dalej. A ten kibic co to mówił cały zadowolony z siebie podszedł do kumpli i chwalił się ,że ich zbluzgał. Nie wszystko jest czarno- białe. Kibice też prowokowali.

#29

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe kiedy zmienią słowa hymnu "Jeszcze Polska nie zginęła za co przepraszamy..."


tez ogladalem konferencje ministra i powiem wam ze czesto mam wrazenie ze Donek rekrutacje na ministrow to robi w psychiatryku :))


Kolejne tego typu wpisy i temat zostanie zamknięty. Poza tym to nie są żadne "bieżące wydarzenia" - patrząc na specyfikę tego działu ("Najważniejsze wydarzenia ze świata, konflikty zbrojne i katastrofy"), mimo że nieraz ignorowaną. Ale czas to uporządkować. Hydepark.



#30

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No strasznie dużo tego wojska mamy... Przymusowy pobór i za dezercje pluton egzekucyjny?


Prawo wojenne rządzi się swoimi ścieżkami. Wtedy wiele rzeczy jest uzasadnionych które podczas pokoju nie mają prawa bytu.

Dzisiaj takich "rodzinnych patriotów" mamy sporo, a jak wygląda sytuacja w kraju? No właśnie...


I kibole mają to zmienić? ;) Wybacz nie chciałbym żyć w kraju w którym rządzą "zasady" tego światka. Bo jedyną zasadą którą oni przyklaskują to moralność Kalego. W 90% przypadków w których spotykam pijanych kibiców, albo plują się o coś szukając zaczepki, albo próbują się dowartościować obelgami za swój nędzny żywot. Człowiek pokazuje prawdziwego siebie poprzez to jak traktuje obcych, bo dla znajomych nie sztuką być uprzejmym.

Nigdy nie przestanę myśleć o takich ludziach lepiej niż o napakowanych frustracją gorylach. ;) Nie brałbym takich ludzi nawet do wojska, bo tam potrzeba zrównoważonych psychicznie osób.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych