Skocz do zawartości
Zdjęcie

Smoleńskie fatum


4 odpowiedzi w tym temacie

#1

PRAWDA.
 • Postów: 1
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich poszukiwaczy prawdy

Chciałbym się z wami podzielić odkryciem jaki dokonałem analizując daty, ilości dni oraz sytuacje z tym związane. Nazywam to "smoleńską ciekawostką" gdyż oczywiście dotyczy to Katastrofy Smoleńskiej, która najwidoczniej jest "Pierwszym Września IIIRP". Dlaczego akurat 1 Września? Otóż zacznijmy od początku od faktów podstawowych i znanych. IIRP powstała 11 Listopada 1918 roku zaś de facto upadła już 1 Września 1939 roku wraz z wybuchem II Wojny Światowej. Na pierwszy rzut oka nic specjalnego ale spróbujmy policzyć liczbę dni między tymi datami. Po obliczeniu używając prostego kalkulatora internetowego wychodzi nam 7599 dni. Też niby sama liczba nie różni się niczym specjalnym jednakże popatrzmy na historię IIIRP. 18 Czerwca mamy drugą turę pierwszych demokratycznych wyborów parlamentarnych do Sejmu Kontraktowego. Ta data też nie różni się niczym specjalnym. Jeżeli jednak dodamy tyle samo dni do tej daty to wychodzi nam...8 kwietnia 2010 roku. Dziwne prawda? Niby też zwykła data ale co się wydarzyło 8 kwietnia 2010 roku? Otóż tego dnia obchodzono 70 rocznicę Zbrodni Katyńskiej, która jest w oczywisty sposób powiązana z II Wojną Światową jak i z samą Rosją. I to ta rocznica doprowadziła pośrednio do Katastrofy Smoleńskiej gdzie straciliśmy oprócz ówczesnego Prezydenta Ś.P Lecha Kaczyńskiego m.in ostatniego Prezydenta na uchodźstwie czyli ostatniego spadkobiercę IIRP jakim bym Ryszard Kaczorowski. Do tego zginęło wielu generałów, przedstawicieli elit państwowych, krewnych pomordowanych w Katyniu itp. Atmosfera żałoby, smutku i swoistej narodowej katastrofy jest najwidoczniej aluzją do wydarzeń z Września 1939 roku gdzie nasz naród też przeżywał hekatombę. To może być oczywiście zbieg okoliczności jednakże jest on za duży zważywszy że Rosja, a konkretnie agentura rosyjska miała i ma dalej bardzo duży wpływ na sytuację w naszym kraju. Tak więc 70 rocznica Zbrodni Katyńskiej i związana z nią Katastrofa Smoleńska to nasz pierwszy września.

Jednakże jeżeli chodzi o samą liczbę 7599 to ma w sobie ona też swoją tajemnicę ,którą warto wziąć pod uwagę. Gdyż jeżeli uznamy że liczba ta to tak naprawdę data to wychodzi nam 7 Maj 1999 roku. A to właśnie tego dnia Papież POLAK po raz pierwszy od schizmy wschodniej odwiedza kraj prawosławny jakim jest Rumunia. Wyjazd ten mocno wzburzył Cerkiew Rosyjską, która uznała to za przejaw katolickiego parcia na wschód. Do tego sama data 7 Maja oraz rok 1999 są też powiązane z ciekawym człowiekiem związanym z Katastrofą Smoleńską i nie jest to byle kto gdyż jest to sam "Car" Rosji Władimir Putin.

Otóż w 1999 roku Władimir Putin zostaje Premierem Federacji Rosyjskiej zaś od 31 Grudnia 1999 roku pełni tymczasowe obowiązki Prezydenta Federacji Rosyjskiej. Trwa to do 7 MAJA(kolejny przypadek) 2000 roku kiedy to zostaje oficjalnie drugim Prezydentem Federacji Rosyjskiej. Rządzi on przez 8 lat aż do 7 MAJA 2008 roku i też tego samego dnia czyli 7 MAJA 2012 roku zostaje czwartym Prezydentem Federacji Rosyjskiej. Sam Władimir Putin co jest wiadome łączy w sobie dwie tradycje rosyjskie ostatnich lat - sowiecką oraz carską i odwołuje się do nich jednocześnie. Dlatego też miałby motywy zarówno religijne jak i związane z historią Polski i Rosji aby dokonać ewentualnego zamachu na lot prezydencki Tu-154M choć to tylko hipoteza. Na samo zakończenie przedstawiam ostatni "zbieg okoliczności" związany z słynną rozmową na molo między Donaldem Tuskiem ,a Władimirem Putinem ,która odbyła się...1 Września 2009 roku w 70 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Wnioski pozostawiam państwu jednakże widać że mamy tu do czynienia z albo wyjątkowymi zbiegami okoliczności albo z zaplanowaną i to od wielu dziesiątek lat serią tragicznych zdarzeń związanych z Polską i Rosją mającą nam przypominać kto tu tak naprawdę rządzi.

Mój odnośnik
 • 0

#2

Antymateria.
 • Postów: 392
 • Tematów: 22
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A tam zwykły przypadek, szukasz dziury w całym na siłę :P

Użytkownik Stoner edytował ten post 06.08.2013 - 16:54

 • 0

#3

Wrty.
 • Postów: 193
 • Tematów: 4
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście ciekawe, ale dla mnie to tylko, jak to nazwałeś, ciekawostka, bo tak kombinując można udowodnić wszystko i dowody zawsze się znajdą (Kaczyński miał dwie dziurki w nosie i cztery krosty na plecach, 2+4=6, a zginął w sobotę, czyli szósty dzień tygodnia - spisek), a Rosja nie musi nam nic udowadniać - polscy politycy już wystarczająco się płaszczą przed państwem Putina i niedźwiedzi w samochodach.
 • 1

#4

NexaT.
 • Postów: 116
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ale według mnie to po prostu dziwny zbieg okoliczności. Sam później jak się tak zastanowiłem, to widziałem w tym spisek, tzn. zamach Rosji. Jeszcze te filmiki na których widać było żywe osoby, które wołały o pomoc, strzały - eh, dużo było wtedy pytań. Ostatnio się tym nie interesowałem, bo i po co?
 • 0

#5

pishor.

  sceptyczny zwolennik

 • Postów: 4740
 • Tematów: 275
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... Jeżeli jednak dodamy tyle samo dni do tej daty to wychodzi nam...8 kwietnia 2010 roku. Dziwne prawda? Niby też zwykła data ale co się wydarzyło 8 kwietnia 2010 roku? Otóż tego dnia obchodzono 70 rocznicę Zbrodni Katyńskiej, która jest w oczywisty sposób powiązana z II Wojną Światową jak i z samą Rosją. I to ta rocznica doprowadziła pośrednio do Katastrofy Smoleńskiej ...


cyt. "Obchody 70. rocznicy zbrodni zorganizowano w wielu miastach i miejscowościach Polski z centralnymi uroczystościami państwowymi i religijnymi w Warszawie w dniu 13 kwietnia 2010 roku[6].
Wojewódzkie uroczystości rocznicowe odbyły się w następujących miastach:
Kraków (16 kwietnia),
Katowice (18 kwietnia),
Poznań (12 kwietnia),
Opole (17 kwietnia),
Białystok (10 kwietnia),
Gdańsk (13 kwietnia),
Szczecin (8 kwietnia),
Olsztyn (18 kwietnia),
Kielce (13 kwietnia),
Lublin (15 kwietnia),
Wrocław (18 kwietnia)[6],
Łódź (13–15 kwietnia)[7]."


źródło: http://pl.wikipedia....katy%C5%84skiej

i jako uzupełnienie:

8 kwietnia 2010
źródło: http://pl.wikipedia..../Kwiecień_2010Użytkownik pishor edytował ten post 06.08.2013 - 17:33

 • 1


Dodaj odpowiedź  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u