Skocz do zawartości


Zdjęcie

Style dla tworzenia tematów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

Chciałbym zapytać się czy jest możliwość dodania szablonu stylów css przy tworzeniu tematów i co za tym idzie dodania znacznika div który umożliwiałby działanie stylów. Na pewno przyczyniło by się to do tworzenia świetnie wyglądających tematów. Mógłbym przygotować tutorial jak używać takich rzeczy.

Tutaj przykład strony jaką przygotowałem używając wyłącznie stylów css i krótkiego kodu html Dołączona grafika








#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Na co to komu na forum :P ?

Btw. Jak zrobiłeś to rozwijane menu kontakty, platność, wysyłka, że działa Ci to na allegro o.o ?

#3

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Zwykłe menu w css, w Internecie znajdziesz pełno "gotowców" ;)

#4

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

po co ? zawsze przyjemniej jest na wstępie zobaczyć czysty i przejrzysty post wprowadzający :) wyglądało by to bardziej profesjonalnie nazwijmy to tak.

A użyłem zwykłego xxx:hover i ustalenie wysokości diva. Tak dokładniej to trzeba się rozpisać, jak coś to na priv
@up nie wiem czy w internecie znajdziesz działający na allegro szblon ponieważ nie wszystkie komendy są dozwolone (nawet taki głupi left jest zabroniony)



#5

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3013
  • Tematów: 2585
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałbym zapytać się czy jest możliwość dodania szablonu stylów css przy tworzeniu tematów i co za tym idzie dodania znacznika div który umożliwiałby działanie stylów. Na

Nie ma. Jedyne modyfikacje da się uzyskać korzystając z możliwości oferowanych przez BBCode, ale są one naprawdę mocno okrojone.



#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Chciałbym zapytać się czy jest możliwość dodania szablonu stylów css przy tworzeniu tematów i co za tym idzie dodania znacznika div który umożliwiałby działanie stylów. Na

Nie ma. Jedyne modyfikacje da się uzyskać korzystając z możliwości oferowanych przez BBCode, ale są one naprawdę mocno okrojone.

zauważyłem -_- już nie będe wspominać o nowym edytorze wpisywanie wiadomości, który raz działa a raz nie







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych