Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biznes i biznes czyli wyautowany św Piotr.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://wiadomosci.on...-wiadomosc.html
  • 1



#2

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja czekam kiedy wejdzie aplikacja na smartphony "Rozgrzeszacz 2.0" bo nie mam juz czasu chodzic do spowiedzi.. tylko ze akurat ta aplikacja pewnie nie bedzie do pobrania za darmo :roll:
  • 1

#3

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi ile się zapłaci za taki SMS.
  • 1

#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi ile się zapłaci za taki SMS.




Pewnie jest to związane z opcją jaką wybierasz: profesjonalną, półprofesjonalną czy zwykłą. Ciekawe w jaki sposób przekierowywane są pieniądze do sióstr wykonujących "usługę modlitewną".

Użytkownik Aidil edytował ten post 15.05.2013 - 15:07

  • 0



#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kościół zarabia na funduszu kościelnym na który składają się każdego roku wszyscy uczestnicy kościoła oraz  ci z którzy nic z nim nie mają ochoty mieć wspólnego otrzymuje otrzymuje co rusz gigantyczne dotacje o których uczelnie mogą tylko pomarzyć, pobiera opłaty za usługi świadczone dla wiernych pomimo iż ci wierni już płacą
na kościół (patrz podatek kościelny) i nie przeszkadza mu że bierze od osób nie związanych z kościołem, ale to że wypuszcza na rynek relikwie pierwszego, drugiego, trzeciego i któregoś tam jeszcze stopnia to już kuriozum, jest to kolejny przykład jak bez pardonu zarabiają na omem omem swoich wiernych.

 

 

http://kujawsko-pomo...dzykiem/n1sg9dz


  • 2



#6

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale to że wypuszcza na rynek relikwie pierwszego, drugiego, trzeciego i któregoś tam jeszcze stopnia to już kuriozum, jest to kolejny przykład jak bez pardonu zarabiają na omem omem swoich wiernych.

 

Tak działa kapitalizm i wolny rynek, business is business :D Szkoda tylko tych chińskich pracowników którzy za miskę ryżu produkują na masową skalę relikwie i różańce.


  • 1



#7

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No cóż, to jest idealny przykład, jak prostym pomysłem, można zarabiać na frajerach. Dzisiaj kler, nie musi już, wyrywać zębów ludziom, za nieprzestrzeganie postu i nie wymówienie modlitw, tępy lud sam przychodzi, płacić daniny.


  • 1

#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

ale to że wypuszcza na rynek relikwie pierwszego, drugiego, trzeciego i któregoś tam jeszcze stopnia to już kuriozum, jest to kolejny przykład jak bez pardonu zarabiają na omem omem swoich wiernych.

 

Tak działa kapitalizm i wolny rynek, business is business :D Szkoda tylko tych chińskich pracowników którzy za miskę ryżu produkują na masową skalę relikwie i różańce.

 

 

 

Twoja wypowiedź świadczy iż nie posiadasz podstawowej wiedzy na temat tego czym jest kapitalizm i gospodarka oparta na kapitalizmie a także jak prowadzi się działalność gospodarczą  na zasadach ogólnych.
 


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych