Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyka elektroniczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#31

jezus.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh, szkoda, że tak daleko, z chęcią bym się wybrał :) W moim "mieście" jedyne koncerty to Boys'i, raz byli Golcowie xD


a skąd jesteś? takie koncerty mają miejsce w całej Polsce, jedne są oficjalne inne mniej oficjalne a są i takie typu "secret location"

#32

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowe Miasto Lubawskie, małe miasto niedaleko Lubawy - znanej skąd inąd ostatnio.

#33

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niby lubisz muzykę elektroniczną itd, a w nazwie masz WYP3H, znany zespół Rapowy, między innymi za utwór Mam to co Ty :D

#34

McBekon.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^^^ Przepraszam, że się wtrącę, ale co ma jedno do drugiego? Przecież można lubić i to i to. ;) Zresztą bardzo często bity są elektroniczne. Ja sam oprócz elektronicznej bardzo lubię rocka pod każdą postacią, rapu też czasem posłucham i wielu innych mniej i bardziej wyuzdanych gatunków. :D

#35

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo wcześniej ten użytkownik pisał że "nie wie jak można słuchać rapu" ;d

#36

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to... ja zaczęłam słuchać Jeffree Star'a jako pierwszego z elektroniki. Potem Crystal Castles, Grimes i iamamiwhoami. Tutaj próbki:




#37

Nonsensopedysta.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zaś uwielbiam Skrillex'a, kiedyś wykonywał dubstep, nie jestem pewien, czy cały czas go wykonuje



#38

TheSznikers.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz wykonuje Skrillstep :D

#39

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze nie ma takiego zespołu jak WYP3H.
Po drugie nigdy nie mówiłem, że nie wiem jak można słuchac rapu, bo sam go słucham - ostatnio jednak tylko z zachodniego wybrzeża, polskiego niezbyt - a nick pochodzi od nicka z csa. Gdy zaczynałem grac w CSa słuchałem polskiego rapu. Między innymi Wzgórza i Trzyhy, stąd ten nick.
Po trzecie zgadzam się z McBeconem.

#40

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie muzyka elektroniczna to coś zupełnie innego, niż tutaj podajecie. Lepienie cudzych, długich sampli w jedną całość to nie muzykowanie.
Muzyka elektroniczna według mnie to nie jakieś rapy, srapy, techna i inne śmieci niezasługujące na miano muzyki ale prawdziwi artyści jak Vangelis, Jarre, Isao Tomita i oczywiście nasz Marek Biliński. Dla mnie ten facet to geniusz i choć ogólnie preferuję zupełnie inny gatunek, to mam wszystkie płyty Bilińskiego nagrane przez 1990 (późniejsze mi nie leżą). A jak się ktoś nie zgadza ze mną, to niech posłucha Fontanny Radości Bilińskiego, a potem dopiero możemy porozmawiać o muzyce elektronicznej.

Do tego dochodzi jeszcze wielka część komputerowej demosceny, David Whittaker, Rob Hubbard, Richard Joseph, Jesper Kyd, Audiomonster, 4Mat i tysiące innych muzyków, Tu akurat sam się w dawnych czasach udzielałem więc mam trochę orientacji.

Ale jakiś rap albo techno? Litości, te prostackie łupanki koło muzyki nawet nie leżały.



#41

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale jakiś rap albo techno? Litości, te prostackie łupanki koło muzyki nawet nie leżały.

Dzięki :) Z Rapem wiąże się historia, niewolnicy itd. Drugi najpopularniejszy gatunek muzyczny na świecie. No tak, al eto nie jest muzyka :) Każdy ma swój gust, ja jakoś nigdy nie obrażam muzyki "elektronicznej", pomimo że jej nie słucham.

Użytkownik Nanorobot edytował ten post 18.04.2013 - 13:57


#42

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie muzyka elektroniczna to coś zupełnie innego, niż tutaj podajecie. Lepienie cudzych, długich sampli w jedną całość to nie muzykowanie.

Ale jakiś rap albo techno? Litości, te prostackie łupanki koło muzyki nawet nie leżały.


Techno jako gatunek powstało w okresie tym samym w którym tworzyli artyści których wymieniłeś (lub niewiele później).

No ale techno to nie muzyka bo "moja prawda jest bardziej mojsza niż twojsza"

http://www.youtube.com/watch?v=fGqiBFqWCTU

http://www.youtube.com/watch?v=KNz01ty-kTQ

#43

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muzyka elektroniczna to i rap i techno, a kto twierdzi inaczej jest idiotą, tyle w temacie.

#44

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dr Röck - nie masz pojęcia o czym mówisz chopie.

#45

Adek.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych