Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#436

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Traktuje tę chorobę i ludzi ją gloryfikujących tak jak się powinno traktować. Wyjście poza sypialnie jest obrzydliwe i nie na miejscu.


Chore spojrzenie na świat jest dla mnie mało istotne.


Najwyraźniej nie jest, skoro tak bardzo to zjawisko Ciebie dotyka. Degradować musiałbyś też osoby uzależnione od alkoholu, bo przecież po większej części ich choroba to wynik oddziaływania środowiska. Tego który jest chory psychicznie także wypadałoby zdegradować, bo jest taki, a nie inny a to tylko dlatego, że w wyniku środowiska taki się zrobił. Idąc dalej należałoby zdegradować narkomanów, i nie wyciągać do nich ręki bo oni sami sobie są winni - jakąś część z tych osób także opowiada się za legalizacją ich procederów narzucając innym swój punkt widzenia. Chorych na AIDS też wypadałoby pozostawić samym sobie, bo ich choroba jest wynikiem (najczęściej) nie pamiętania o kluczowych zasadach bezpiecznego współżycia. Możemy przykłady podawać, ale takim sposobem nie wyjdziemy z tego obłędu, w którym to już tylko na samo kluczowe słowo np. "homo" lub "pedo" u ludzi zapala się czerwona dioda.

W tym amoku pozostaniemy do momentu, do kiedy społeczeństwo nie nauczy się, rozdzielać źródła problemu od jego końcowych efektów. Samo już to, że ktoś jest gejem, bywa dla niego np, trudniejsze na polu zawodowym. Wyobraź sobie, że taki np. gej starałby się o pracę w przedszkolu ? Dla ludzi się liczy to co widzą, powiedzą w tv, napiszą w gazecie. Nie można oczekiwać, że każdy będzie skory do głębszego spoglądania na dany problem. To działa na tej zasadzie, że jak w media trafi info, że geje wykorzystały dziecko, to wyjdzie na to że ogólnie geje wykorzystują, kogo tam będzie obchodziło więcej. Ogól ludzi nie posiada odpowiedniej wiedzy, by móc inaczej na dane zjawisko spoglądać. Dlatego jedyną istotną dla nich rzeczą jest to, co widzą ostatecznie w danym przypadku.

Ja do chorych ludzi podchodzę na tej zasadzie, że niezależnie od objawów, opowiadam się za leczeniem takich osób, a nawet przymusowo kiedy zagrażają sobie lub tym bardziej innym. Poza tym jestem np. cięty na objawy pijaństwa. Do takiego człowieka podchodzę jak do chorego dopiero wtedy, kiedy on się za takiego uzna, i sam będzie szukał pomocy. Bo jeśli ktoś ma siąść na tyłku i uznać swoje picie, niszczenie życia rodzinnego itp. argumentując to tym, że jest chory, a jednocześnie nic z tym nie robić, to uznaje go po prostu za głupca, a nie chorego. Inaczej jest kiedy choroba powoduje zaburzenia świadomości, kiedy dany człowiek nie wie co mówi i robi, wtedy niezależnie od efektu końcowego tego w jaki sposób to się objawi mam do niego pełną wyrozumiałość. Ja miałem wpajane, że człowiek chory nie jest winny, z tego wyrosłem.

#437

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bez problemu załatwiłbym sobie dysleksje i dysgrafię.

"Załatwiłbym"? Pierwsze rysunki zwłok tworzyłem w 2 i 3 klasie, od kiedy pamiętam mam koszmary, byłem u dwóch psychiatrów, na tomografii mózgu, u neurologa i na biofeedbacku, od 4 lat mam tiki nerwowe, a i otoczenie widziało, że ze mną jest coś nie w porządku. To nie jest mój wymysł i nie "załatwiłem" sobie tego.

Homofob to też określenie poprzez które czuję się wyobcowany i szykanowany...

Ja cię tak nie nazwałem. Zróbmy więc ładniejsze. "Człowiek przeciwny homoseksualizmowi".

Oburzenie jak ludzie chodzą za ręce i się ściskają-nie wolno bo to uraża ich uczucia.

A mnie wkurza jak chcę zjeść kanapke na przerwie i widzę naprzeciwko parę licealną która się całuje i maca po tyłkach. To jest szkoła z opinią jednej z najlepszych w mieście (i kraju w ogóle, ale nie w pierwszej 50), chcę jakiejś kultury, a nie żeby się ktoś wystawiał na widok tysiąca uczniów (tysiąca, bo gimnazjum łączone z liceum).

#438

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najwyraźniej nie jest, skoro tak bardzo to zjawisko Ciebie dotyka.


Nie dotyka-ja zwyczajnie bronię się gdy wokoło kłamstwa i propaganda.

Degradować musiałbyś też osoby uzależnione od alkoholu, bo przecież po większej części ich choroba to wynik oddziaływania środowiska. Tego który jest chory psychicznie także wypadałoby zdegradować, bo jest taki, a nie inny a to tylko dlatego, że w wyniku środowiska taki się zrobił. Idąc dalej należałoby zdegradować narkomanów, i nie wyciągać do nich ręki bo oni sami sobie są winni - jakąś część z tych osób także opowiada się za legalizacją ich procederów narzucając innym swój punkt widzenia.

Tu sprawa jest prosta-to są choroby i tak się do tego podchodzi. Jednak nikt tych chorób za powszechnym przyzwoleniem nie wdraża dzieciom, nie nakazuje degustowania.

Chorych na AIDS też wypadałoby pozostawić samym sobie, bo ich choroba jest wynikiem (najczęściej) nie pamiętania o kluczowych zasadach bezpiecznego współżycia.

AIDS nie istnieje.

Możemy przykłady podawać, ale takim sposobem nie wyjdziemy z tego obłędu, w którym to już tylko na samo kluczowe słowo np. "homo" lub "pedo" u ludzi zapala się czerwona dioda.

Nie obłęd tylko właściwa reakcja obronna.

Samo już to, że ktoś jest gejem, bywa dla niego np, trudniejsze na polu zawodowym. Wyobraź sobie, że taki np. gej starałby się o pracę w przedszkolu ?

Przykład godny naśladowania to nie jest. A dzieci tak postrzegają osoby ich wychowujące.

Nie można oczekiwać, że każdy będzie skory do głębszego spoglądania na dany problem. To działa na tej zasadzie, że jak w media trafi info, że geje wykorzystały dziecko, to wyjdzie na to że ogólnie geje wykorzystują, kogo tam będzie obchodziło więcej. Ogól ludzi nie posiada odpowiedniej wiedzy, by móc inaczej na dane zjawisko spoglądać. Dlatego jedyną istotną dla nich rzeczą jest to, co widzą ostatecznie w danym przypadku.

I dlatego z taką łatwością przyjęło się propagowanie fałszywych stwierdzeń typu: homo to nie choroba, udowodniono to naukowo, oni się już tacy urodzili...

Ja do chorych ludzi podchodzę na tej zasadzie, że niezależnie od objawów, opowiadam się za leczeniem takich osób, a nawet przymusowo kiedy zagrażają sobie lub tym bardziej innym.

Homoseksualna choroba wymaga leczenia zamiast jej wywyższenia.

To nie jest mój wymysł i nie "załatwiłem" sobie tego.

Chodziło mi o odniesienie do większości tzw. chorób które w rzeczywistości są lenistwem lub wymysłem.

Ja cię tak nie nazwałem. Zróbmy więc ładniejsze. "Człowiek przeciwny homoseksualizmowi".

Chodzi o ogół...osoba broniąca tego co reprezentuje i robi większość jest traktowana jako nienormalna-paradoks?

A mnie wkurza jak chcę zjeść kanapke na przerwie i widzę naprzeciwko parę licealną która się całuje i maca po tyłkach.

Jak bym zobaczył parę gejów całujących się to na mdłościach by się nie skończyło.

#439

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodzi o ogół...osoba broniąca tego co reprezentuje i robi większość jest traktowana jako nienormalna-paradoks?


Widać to zwłaszcza po ocenach postów np. tych co opowiadają się anty homo, i takich jak choćby optymista.

#440

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Precz z gejozą !

Oni łamią prawa natury! Mi sie dosłownie chce wymiotować jak widze takiego ( pracowalem w Holandii) w różowym podkoszulku i ciasnych Jeansach (dzwony) i kreci tym dupskiem....Do tego pedofilia ... przeciez to oczywiste ze jak faceta jaraja faceci to jak adoptuje chlopca to istnieje wielkie prawdopodobienstwo molestowania chlopcow ..... co sie dzieje na tym swiecie... az sie umierac chce.

Natura stworzyła nas tak zeby byl facet i kobieta wtedy jest dziecko wiec jak chca dzieci niech se znajda partnerke, a nie adoptowanie... juz lepiej tym dzieciom w domu dziecka, przynajmniej tam naucza sie normalnosci.....



na 100% beda minusy , ale mam to gdzieś takie moje zdanie na ten temat




taa jasne gej w przedszkolu.......z tego co wiem to skrajnie rzadko zdarza sie ze w przedszkolu ucza meżczyzni... a w szkole to juz nie problem bo kto ma o tym wiedziec ze ktos jest gejem niech se to trzyma przy sobie..... Najpierw afisz ze jest gejem potem pretensje ze nie jest akceptowany ! Żałosne!

Bycia gejem raczej w CV sie nie pisze.......


Po co mi to wiedziec niech se jest kim jest....

Użytkownik Slimok edytował ten post 30.05.2013 - 00:12


#441

Serenity.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzym też upadać zaczął od upadku obyczajów i rozpusty :)

#442

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

z tego co wiem to skrajnie rzadko zdarza sie ze w przedszkolu ucza meszczyzni

*mężczyźni

Bycia gejem raczej w CV sie nie pisze

Gdzieś ty słyszał o pisaniu o orientacji w CV i co to ma do sprawy pedofilii na adoptowanych dzieciach?

juz lepiej tym dzieciomw domu dziecka, przynajmniej tam naucza sie normalnosci.....

Wpisz w Google "Byłem w domu dziecka" i przeczytaj chociać wypowiedzi na pierwszej stronie wyników. Jest mobbing, molestowanie przez wychowawców (NIE WSZYSTKICH ZAZNACZAM), kradzieże, pobicia, poniżanie; gdzie ty widzisz "uczenie się normalności"? Myślisz, że jak w domu dziecka małą dziewczynkę załóżmy 8 lat będą molestować starsi od niej chłopcy, to ona potem wyrośnie na osobę w 100% hetero i jeszcze skłonną do seksu? Bo jak widzę, już się użytkownikowi trochę wyżej nie podobał pomysł "białych małżeństw".

Slimok i nie stawiaj tyle kropek, bo to się źle czyta.

Jak bym zobaczył parę gejów całujących się to na mdłościach by się nie skończyło.

Jeżeli nie byłoby to w miejscu publicznym (np. spotkałbyś ich na spacerze do lasu) nie masz prawa im nic zrobić, dopóki oni tobie nie zrobią. Każda forma obcowania płciowego jest dobra, o ile nie uczestniczą w tym osoby, które nie chcą uczestniczyć ani dzieci i zwierzęta. To, że napotkasz takową całującą się parę jeszcze nie podchodzi pod zmuszanie do uczestniczenia. Jeśli w miejscu publicznym to można zwrócić uwagę i tyle.

Oni łamią prawa natury!

Pójdziesz upolujesz sobie dziką świnię samemu, tak zębami? Jak nie, możesz jeść trawę, liście i owoce, wszak jesteśmy wszystkożerni i PRZYSTOSOWANIE ANATOMICZNE w postaci budowy zębów i całego układu pokarmowego świadczy o tym.

#443

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam za byk w postaci mężczyzn - zdarza sie, pisałem na szybko a ty mogłaś se podarować te wytykanie jednego błędu czy dwóch.

Nie napisałem, że wyczytałem to gdziekolwiek lecz pare postów wcześniej ktoś napisał, że przez brak akceptacji w otoczeniu taki gej nie może znaleść pracy np. w przedszkolu. Więc odpisałem - Bycia gejem raczej w CV sie nie pisze.

I nadal twierdze, że lepiej dzieciom w domu dziecka niż u pary homo bo :

1. Wyobraź se jak takie dziecko będzie traktowane przez rówieśników w szkole
2. Takiemu dziecku (które zostanie adoptowane w wieku 2 lat np) zupełnie pomiesza sie świat i one tego nie będzie nawet świadome, bo bedzie myslalo ze dwóch tatusiów czy 2 matki to normalna sprawa przez co same w przyszłości możę zostać homo
3. Tak jak napisałem jeżeli 2 "ojców" adoptuje syna to jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia pedofilii u któregoś z nich bo te osoby już są chore psychicznie w momencie zdecydowania sie na "cieplutki" związek
4. Dopisuje bo zapytałem sie ojca który był w domu dziecka co by wybrał gdyby mógł :dom dziecka czy rodzice homo? odpowiedz - ani to ani to ale jak już to lepszy dom dziecka (tam gdzie on byl bylo dosc ok w sensie ze molestowan ani tym podobnych nie bylo).

Mówisz o molestowaniu w domu dziecka itp itd:
To niech zrobią porządek z takimi placówkami by funkcjonowały normalnie tak jak należy a nie gejom prawa do tych dzieci dawać bo teraz ujmując to w całość te dzieci będą przechodzić ze skrajności w skrajność- sieczka z mózgu - tyle

Pójdziesz upolujesz sobie dziką świnię samemu, tak zębami? Jak nie, możesz jeść trawę, liście i owoce, wszak jesteśmy wszystkożerni i PRZYSTOSOWANIE ANATOMICZNE w postaci budowy zębów i całego układu pokarmowego świadczy o tym.


o czym świadczy ? ze co ze budowa ciala czlowieka nakazuje mu polować zębami ? Hahahahahaha -

YOU ARE A GENIUS!

Po to dostaliśmy inteligencje by produkować oszczepy/łuki do takich polowan i dzis do tego jest bron i zaklady które zajmują sie hodowlą trzody chlewnej/ bydła i właśnie przystosowanie anatomiczne w ktore wlicza sie inteligentny mózg pozwala na tego typu działania więc bądź co bądź ale inteligencja (której im wyraźnie brak) wchodzi w skład naszej NATURY


mam nawet nazwe ich choroby

PSYCHOSIS MANIACUS PEŁNODUPUS ;]




aha i bardzo dobrze wiem, że kobietom podobaja sie geje bo są "bardzo zadbani, włoski na żelu, spięte pośladki, super bicepsy,fitness" i jak jedna z drugą widzi takiego ala Cristiano Ronaldo to tylko na ulicy OHY I AHY SŁYCHAĆ, ale to nie znaczy, żeby im odrazu takie prawa dawać.

Nie szanuje ich i szanować nie będę ! Pytanie do tych co są ZA -.- : widzieliscie kiedyś 2 gepardy , lwy , hieny , konie , byki , krowy , owce , kozy czy inne ssaki które uprawiają homoseksualizm ( oprócz 2 szympansów w zoo które są zamknięte w klacte w postaci takiej pary)?



i tak jeszcze se dopisze:

Oni twierdzą, że są odrzucani przez społeczeństwo, że nie mogą żyć w spokoju. To postaw sie teraz z drugiej strony- Polska to kraj katolicki i biblia gejostwa nie popiera, wręcz przeciwnie kazde takie zachowanie to grzech, więc i ja wstane tak jak oni i zaczne mówić, że Polska to kraj antychrysta bo nauczano mnie na religii od najmłodszych lat WIARY a w tej WIERZE jest to zakazane wiec to gejostwo psuje moj pogląd na cały kraj, a wiara nie pozwala mi żyć w miejscu zakłamania i grzechu. To co to ja mam sie wyprowadzic z kraju? Nie! Biblia nakazuje by miejsce grzechu zostało zniszczone lub z neigo oczyszczone a ja do demolujących nie należe więc lepiej będzie jak sie ich wyczysci z tej pięknej acz zafajdanej nimi POLSKI.

Powodów ANTY jest milion z czego milion prawidłowych a powodów ZA jest 100 milionów z czego wszystkie mogą se wsadzic w duże D (zresztą to sprawi im jeszcze przyjemność) a potem mogą sie wynosic .


MOJA WIARA TEGO NIE TOLERUJE!

Użytkownik Slimok edytował ten post 30.05.2013 - 00:18


#444

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi sie dosłownie chce wymiotować jak widze takiego ( pracowalem w Holandii) w różowym podkoszulku i ciasnych Jeansach (dzwony) i kreci tym dupskiem


Nie napisałem, że wyczytałem to gdziekolwiek lecz pare postów wcześniej ktoś napisał, że przez brak akceptacji w otoczeniu taki gej nie może znaleść pracy np. w przedszkolu. Więc odpisałem - Bycia gejem raczej w CV sie nie pisze.


Skoro Ty homoseksualistę potrafisz rozpoznać po takich rzeczach, to panie w przedszkolu raczej też.

I nadal twierdze, że lepiej dzieciom w domu dziecka niż u pary homo


Z tym się zgodzę. Także uważam, że bidul jest dla nich korzystniejszym rozwiązaniem.

3. Tak jak napisałem jeżeli 2 "ojców" adoptuje syna to jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia pedofilii u któregoś z nich bo te osoby już są chore psychicznie w momencie zdecydowania sie na "cieplutki" związek


To zdanie to już hardcore wg. mnie. Nie twierdzę, że homo do tego nie są skłonni, ale mam duże obawy przed postawieniem znaku równości w przypadku tych dwóch zjawisk. Swoją drogą, chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie ile sprawców czynów pedofilskich (ogółem) dokonały osoby ze skłonnościami homo. Wydaje mi się jednak, że jest to argument naciągany. Bo nie pokładam wiary w sytuację, w której na 1000 wszystkich czynów o charakterze pedofilskim, duży odsetek stanowią osoby homoseksualne. Tu należy jeszcze mieć na uwadze fakt, że sam czyn pedofilski o charakterze homo, nie oznacza tego, że sprawca jest homo. Tak samo jak ktoś kto dopuszcza się czynu pedofilskiego, nie koniecznie musi być pedofilem.

Slimok, poza tym, sformułowałeś zdanie tak, że według tego u kogoś kto jest chory psychicznie, istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia pedofilii. Poszukaj informacji o zaburzeniach psychicznych, i rodzajach przestępstw popełnianych na ich tle. Tyle tylko, że te dane wynikają ze statystyk i tego co się obserwuje, ale nie stanowi to jakiegoś wyznacznika.

Robaktorianin (chyba dobrze napisałem) jak kojarzę napisał wcześniej, że w tej grupie obserwuje się więcej takich zachowań. Są grupy znacznie większego ryzyka - prawo natomiast wobec tych, osób może zrobić niewiele.

#445

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Polska to kraj katolicki

Nie. Liczą to statystycznie wg ludzi ochrzczonych. Jeśli chcieliby zapewnić najbardziej odpowiadające rzeczywistości dane, musieliby pytać każdego człowieka w Polce po kolei, co nie jest możliwe. Z wyłączeniem dzieci do 13 roku życia, które zadeklarowałyby taką wiarę, jaką mają ich rodzice.

1. Wyobraź se jak takie dziecko będzie traktowane przez rówieśników w szkole

Źle. Nie jest dziecku dobrze ani w domu dziecka, ani w rodzinie homo, chociażby z powodu, który wymieniłeś. Na przykład sytuacja, gdzie dzieci w szkole będą robić kartki na Dzień Ojca, a dziecku będzie przykro i nie będzie wiedziało co zrobić, bo ma dwie matki.

2. Takiemu dziecku (które zostanie adoptowane w wieku 2 lat np) zupełnie pomiesza sie świat i one tego nie będzie nawet świadome, bo bedzie myslalo ze dwóch tatusiów czy 2 matki to normalna sprawa przez co same w przyszłości możę zostać homo

Raczej takie dziecko zaobserwuje, że inne dzieci maja mamę i tatę i że jego rodzna odstaje.

o czym świadczy ?

Że budowa zębów wskazuje, że jestesmy wszystkożerni. Tak jest napisane w moim poście.

mam nawet nazwe ich choroby

PSYCHOSIS MANIACUS PEŁNODUPUS

Ludzie mają dziwną tendencję do ograniczania łaciny do końcówek "us". A "pełnodupus"? Czyżbyś wchodził na Extreme Board? Poczytaj sobie, co to jest psychoza i mania (mania =/= urojenia), bo widzę, że nie wiesz, co te słowa znaczą.

Mi sie dosłownie chce wymiotować jak widze takiego ( pracowalem w Holandii) w różowym podkoszulku i ciasnych Jeansach (dzwony) i kreci tym dupskiem

A jak ma problemy z miednicą? Czy jak napisałeś "kręcenie dupskiem" musi od razu oznaczać podtekst seksualny? Może tobie się tylko wydaje, że kręci, bo wyszedłeś z założenia, że tak jest.

I POZWOLĘ SOBIE ZACYTOWAĆ
Badania wykazują, że stosunek heteroseksualnych pedofilów do pedofilów homoseksualnych wynosi około 11:1. Źródło (abstrakt): http://www.ncbi.nlm....6?dopt=Abstract Data publikacji artykułu to 1992.

#446

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzym też upadać zaczął od upadku obyczajów i rozpusty :)

Jak już wcześniej wspominałem-powszechna akceptacja homo świadczy o rychłym upadku cywilizacji.

Wpisz w Google "Byłem w domu dziecka" i przeczytaj chociać wypowiedzi na pierwszej stronie wyników. Jest mobbing, molestowanie przez wychowawców (NIE WSZYSTKICH ZAZNACZAM), kradzieże, pobicia, poniżanie; gdzie ty widzisz "uczenie się normalności"? Myślisz, że jak w domu dziecka małą dziewczynkę załóżmy 8 lat będą molestować starsi od niej chłopcy, to ona potem wyrośnie na osobę w 100% hetero i jeszcze skłonną do seksu?

Ci co to pisali są najczęściej dziećmi wypuszczonymi z postkomunistycznych placówek lub tych które nie zostały zmodernizowane. Teraz znacznie lepiej to wygląda. Wciąż liczę że poprawią prawo i możliwa będzie niezwłoczna opieka i adopcja zamiast biurokratycznej stagnacji.

Bo jak widzę, już się użytkownikowi trochę wyżej nie podobał pomysł "białych małżeństw".

Co tu jest do podobania się?

Jeżeli nie byłoby to w miejscu publicznym (np. spotkałbyś ich na spacerze do lasu) nie masz prawa im nic zrobić, dopóki oni tobie nie zrobią.

Nie ma co dotykać-jeszcze bym się zaraził...8)

Każda forma obcowania płciowego jest dobra, o ile nie uczestniczą w tym osoby, które nie chcą uczestniczyć ani dzieci i zwierzęta.

W dalszym ciągu dajesz przyzwolenie na kazirodztwo.

Swoją drogą, chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie ile sprawców czynów pedofilskich (ogółem) dokonały osoby ze skłonnościami homo. Wydaje mi się jednak, że jest to argument naciągany. Bo nie pokładam wiary w sytuację, w której na 1000 wszystkich czynów o charakterze pedofilskim, duży odsetek stanowią osoby homoseksualne. Tu należy jeszcze mieć na uwadze fakt, że sam czyn pedofilski o charakterze homo, nie oznacza tego, że sprawca jest homo. Tak samo jak ktoś kto dopuszcza się czynu pedofilskiego, nie koniecznie musi być pedofilem.

Do uzyskania w/w odpowiedzi homo nie dopuszczą, wynik byłby niekorzystny dla nich.

Robaktorianin (chyba dobrze napisałem) jak kojarzę napisał wcześniej, że w tej grupie obserwuje się więcej takich zachowań. Są grupy znacznie większego ryzyka - prawo natomiast wobec tych, osób może zrobić niewiele.

Jeżeli określona grupa posiada określone odchylenia uznając je za normalne to może nabyć lub sobie wyrobić inne albo ukrywać inne odchylenia pod płaszczykiem tych pierwszych.
Które grupy ryzyka nie podlegają prawu?

Źle. Nie jest dziecku dobrze ani w domu dziecka, ani w rodzinie homo, chociażby z powodu, który wymieniłeś. Na przykład sytuacja, gdzie dzieci w szkole będą robić kartki na Dzień Ojca, a dziecku będzie przykro i nie będzie wiedziało co zrobić, bo ma dwie matki.

W homo jest znacznie gorzej. Ciężko mają dzieci osierocone przez jednego z rodziców, dzieci z rozwodów-ale wobec tych dzieciaków raczej nie spotyka się specjalnych szykan "jesteś głupi bo twój tata nie żyje..."

I POZWOLĘ SOBIE ZACYTOWAĆ
Badania wykazują, że stosunek heteroseksualnych pedofilów do pedofilów homoseksualnych wynosi około 11:1. Źródło (abstrakt): http://www.ncbi.nlm....6?dopt=Abstract Data publikacji artykułu to 1992.

Odnosiłem się do tych "badań" tu:
http://www.paranorma...post__p__562586
To nie badania tylko statystyki, zestawienie przypadków bez dociekania czy w rodzinach hetero ci co ukrywali skłonności pedofilskie nie ukrywali przypadkiem skłonności homo.

#447

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak?
A wszędobylska poprawność? Nie wolno powiedzieć że ten gej jest chory bo to już nie jest choroba (na papierze). Oburzenie jak ludzie chodzą za ręce i się ściskają-nie wolno bo to uraża ich uczucia. Studnióweczka be bo pachnie dyskryminacją. Dzieciaka nie mogę wychować po swojemu-muszę po tęczowemu. Jak leci jakiś film/serial to homosie muszą wcisnąć swoje 5groszy i się oglądać tego nie da.


Twój poziom hipokryzji jest urzekający. Przedstaw swoje - byle młodsze niż trzydzieści lat, poważne i popierane przez większość środowiska naukowego - dowody, że homoseksualizm jest chorobą, a wtedy porozmawiamy kto wciska tu kłamstwa. Czy naprawdę trzeba samemu jakąś pracę naskrobać, żeby umieć ocenić wartość, wagę czy wiarygodność dowodu? Polecam, w każdym razie.

Obie strony czują się obrażone: kto ma do tego uzasadnione prawo? Czy czyjś dość nieistotny indywidualny estetyzm ma dyktować komuś życie? Bo do tego się to sprowadza - możesz czuć się obrażony, ale twoje obrażenie powoduje całkiem materialne szkody dla tej grupy, skutecznie uprzykrzając życie. Wysuwasz argumenty kompletnie abstrakcyjne: ktoś komuś w tym kraju dyktuje, jak ma dziecko wychowywać (nie mówimy o sytuacjach skrajnych)? Ktoś każe ci oglądać okropną homo-propagandę od rana do wieczora? Nie chcesz, to nie oglądaj - w czym problem? Kto ma więc większe powody do czucia się poszkodowanym? Mniej egoizmu, więcej dobrej woli.

Twoja roszczeniowość jest z natury zewnętrzna, bo odnosi się do ograniczania cudzych praw. Ich z kolei wewnętrzna, bo dotyczy praw własnych. Dlatego egalitaryzm jest ważniejszy od estetyzmu.

Użytkownik Don Corleone edytował ten post 30.05.2013 - 18:58




#448

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wciąż liczę że poprawią prawo i możliwa będzie niezwłoczna opieka i adopcja zamiast biurokratycznej stagnacji.

Ja jestem za polepszeniem warunków w domach dziecka, podstawowymi testami psychologicznymi dla personelu oraz kontrolami warunków i funkcjonowania bez zapowiedzi.

W dalszym ciągu dajesz przyzwolenie na kazirodztwo.

Nie tego tyczy się temat, ale: dla mnie kazirodztwo jest złe tylko jak obcować będzie rodzic z dzieckiem niezależnie od wieku i płci dziecka. Jak to będą kuzyni czy rodzeństwo, będą dorośli i nie będzie w tym przemocy czy wymuszenia to niech sobie robią co chcą.

Ciężko mają dzieci osierocone przez jednego z rodziców, dzieci z rozwodów-ale wobec tych dzieciaków raczej nie spotyka się specjalnych szykan "jesteś głupi bo twój tata nie żyje..."

Ale nieprzyjemne sytuacje. Przykładowo, w 5 klasie doszedł nowy kolega do klasy i był jeden, któremu zmarła mama. I ten pierwszy nie wiedział wszystkiego o członkach klasy i spytał się pani głośno przy wszystkich "Czemu Bartek przyszedł tylko z tatą, a on ma przyjśc z dwoma rodzicami?!". Mimo że nie było to celowe, na pewno dla kolegi nieprzyjemne.

Nie ma co dotykać-jeszcze bym się zaraził...8)

A czemu jak gej to pewnie czymś zarażony? I bez stosunku płciowego czy kontaktu ze śliną/krwią/wykichanym mokrym powietrzem chyba nie zaraziłbyś się, a w taki kontakt byś nie wszedł sądząc po twoich postach.

Jak już wcześniej wspominałem-powszechna akceptacja homo świadczy o rychłym upadku cywilizacji.

I tak mimo ciągłego postępu się cofamy. Wynalazek telewizji miał służyć dostępności do informacji dla każdego, a nie ogłupianiu (pomijając programy edukacyjne). Ledwo ustaliliśmy, że dzieci nie powinny współżyć płciowo a już są projekty legalizacji pedofilii. Mamy mnóstwo języków i możliwości nauki, a niektórzy z emotikonkami i memami cofaja się do epoki hieroglifów. Z dostępnością słowników i automatycznego podkreślania niektórzy dalej nie potrafią pisać po polsku.

#449

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twój poziom hipokryzji jest urzekający.

Dzięki że doceniłeś me wysiłki :mrgreen:

Przedstaw swoje - byle młodsze niż trzydzieści lat, poważne i popierane przez większość środowiska naukowego - dowody, że homoseksualizm jest chorobą, a wtedy porozmawiamy kto wciska tu kłamstwa.

Dobrze wiesz że takich dowodów nie dostaniesz gdyż obecna poprawność na to nie pozwoli. Ja wciąż czekam na dowody dzięki którym homo wykluczono z list chorób.
Pamiętaj że większość nie zawsze ma racje-liczą się fakty i analiza danych oraz powtarzalność badań i doświadczeń. Podobnie jest w przypadku świńskiej grypy czy AIDS-naukowcy robią w pampersa a rzeczywiście zagrożenie praktycznie nie istnieje/jest na tyle mało istotne że nie jest warte większej uwagi.

Wysuwasz argumenty kompletnie abstrakcyjne: ktoś komuś w tym kraju dyktuje, jak ma dziecko wychowywać (nie mówimy o sytuacjach skrajnych)?

Czy nie dąży się do tego aby dziecko miało bardzo dużą "świadomość" i wiedziało co to jest homo i dlaczego ta anomalia jest normalna?

Ktoś każe ci oglądać okropną homo-propagandę od rana do wieczora? Nie chcesz, to nie oglądaj - w czym problem?

Musiałbym niczego nie oglądać i nie czytać-w każdym filmie, serialu, książce znajdzie się jakaś ckliwa historyjka jak to jest ciężko pedałom lub jakie to oni mają problemy.

Kto ma więc większe powody do czucia się poszkodowanym? Mniej egoizmu, więcej dobrej woli.

Narzucanie mi na każdym kroku problemów mniejszości (jednostek) jest w porządku i na miejscu?

Twoja roszczeniowość jest z natury zewnętrzna, bo odnosi się do ograniczania cudzych praw. Ich z kolei wewnętrzna, bo dotyczy praw własnych. Dlatego egalitaryzm jest ważniejszy od estetyzmu.

Sami sobie prawa ograniczają poprzez wejście w chory układ i trwanie w nim jak w czymś normalnym. Jak się chcą rypać w zaciszu swej sypialni-ok, nawet mogę im beczkę wazeliny kupić. Ich sypialnia ich swoboda-poza im nie wolno.

Nie tego tyczy się temat, ale: dla mnie kazirodztwo jest złe tylko jak obcować będzie rodzic z dzieckiem niezależnie od wieku i płci dziecka. Jak to będą kuzyni czy rodzeństwo, będą dorośli i nie będzie w tym przemocy czy wymuszenia to niech sobie robią co chcą.

Tego też-z uwagi na zasadę palca... Następne po powszechnej legalizacji homo będzie legalizacja kazirodztwa i pedofilii.

Ale nieprzyjemne sytuacje. Przykładowo, w 5 klasie doszedł nowy kolega do klasy i był jeden, któremu zmarła mama. I ten pierwszy nie wiedział wszystkiego o członkach klasy i spytał się pani głośno przy wszystkich "Czemu Bartek przyszedł tylko z tatą, a on ma przyjśc z dwoma rodzicami?!". Mimo że nie było to celowe, na pewno dla kolegi nieprzyjemne.

Ta nieprzyjemność była ledwie niewinną uszczypliwością w porównaniu do traumy jaką dzieciak przeżył po stracie rodzica. Nieprzyjemnych i niezręcznych sytuacji się nie uniknie-chodzi o celowe zachowania.

Nie ma co dotykać-jeszcze bym się zaraził...8)

A czemu jak gej to pewnie czymś zarażony? I bez stosunku płciowego czy kontaktu ze śliną/krwią/wykichanym mokrym powietrzem chyba nie zaraziłbyś się, a w taki kontakt byś nie wszedł sądząc po twoich postach.

Żarcik to był 8)


I tak mimo ciągłego postępu się cofamy. Wynalazek telewizji miał służyć dostępności do informacji dla każdego, a nie ogłupianiu (pomijając programy edukacyjne). Ledwo ustaliliśmy, że dzieci nie powinny współżyć płciowo a już są projekty legalizacji pedofilii. Mamy mnóstwo języków i możliwości nauki, a niektórzy z emotikonkami i memami cofaja się do epoki hieroglifów. Z dostępnością słowników i automatycznego podkreślania niektórzy dalej nie potrafią pisać po polsku.

Podobnie jest z naszymi popędami i odchyleniami-natura stara się ciągle te defekty eliminować a my je gloryfikujemy.

#450

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

. Tak samo jak ktoś kto dopuszcza się czynu pedofilskiego, nie koniecznie musi być pedofilem.



Nie no, jasne :/ Może być jeszcze muzułmanienem albo radykalnym żydem. Albo aktorem lub pisarzem. Znalazło by się jeszcze parę wytłumaczeń dlaczego niektórzy gwałcą dzieci. Tęczowa **.

Dołączona grafika

Proszę nie dawać ponosić się emocją i dyskutować na poziomie. Dodatkowo proszę się zapoznać z punktem regulaminu 7.14

edycja:
ultimate





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych