Skocz do zawartości
Zdjęcie

Okaleczenia na świecie – analiza.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ripsonar
 • Postów: 213
 • Tematów: 52
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Okaleczenia na świecie – analizaOkaleczenia z ang. „mutilation” stąd spotykane nazewnictwo ” mutylacja”. Czym właściwie są owe okaleczenia?
Dołączona grafika

Śmiertelne okaleczenia zwierząt hodowlanych następujące w nocy, przy zupełnym braku jakichkolwiek świadków. Okaleczenia te zawierają się głównie w wycięciu z chirurgiczną precyzją najważniejszych organów wewnętrznych zwierzęcia: serca, płuc wątroby, mózgu i żołądka oraz narządów rozrodczych. Często wycięte zostają też pewne pasy skóry oraz usunięte są oczy, a z ciała zostaje także bardzo dokładnie wypompowana krew. Badania przypadków mutylacji wykazały, że zabiegów dokonano przy użyciu technik jakie niedostępne są w tej chwili ludzkiej medycynie, wobec czego przypuszcza się iż odpowiedzialna za okaleczenia zwierząt może być ingerencja Obcych. Na korzyść tej tezy przemawiają wcześniejsze obserwacje świateł i nieznanych obiektów poruszających się nad obszarami występowania mutylacji.[1]

Lady – od tego się zaczęło.


9.09.1967 – w Alamosa w stanie Kolorado znaleziono ciało źrebaka o imieniu Lady. Od szyi w górę zwierzę było dokładnie obrane ze skóry i mięśni. Patolog, dr John Altshuler, ze zdumieniem stwierdził, że mózg zwierzęcia, jego kręgosłup i organy wewnętrzne, między innymi serce, zostały wycięte z niespotykaną precyzją. Najbardziej jednak wstrząsnęło nim to, że w ciele źrebaka nie było ani kropli krwi. Nie było też śladów krwi na ciele ani w jego pobliżu. Kiedy dr Altschuler zbadał pobrane próbki tkanek źrebaka pod mikroskopem, odkrył on jeszcze jeden szokujący szczegół:

Zauważyłem, że brzegi rany miały charakterystyczny, ciemniejszy kolor, zupełnie jakby nacięć dokonano przy użyciu chirurgicznego przyżegacza. Ślady do złudzenia przypominały te, które zostawiają współczesne lasery.”

Pierwsze lasery skonstruowano wprawdzie już we wczesnych latach 60 – tych. Jednak w 1967 roku nikt jeszcze nie wykorzystywał ich w chirurgii. Kolejną zagadką był całkowity brak jakichkolwiek śladów wokół ciała. Jedyne odnalezione tropy należały do źrebaka, o dziwo jednak kończyły się około 30 metrów od ciała.
Incydent z Lady był jedynie wstępem do całego szeregu wypadków okaleczeń zwierząt, początkowo tylko w Kolorado, a później, jeszcze w tym samym roku, również w Pensylwanii. Następnie fala podobnych zdarzeń miała miejsce w Alabamie, Iowa i Teksasie. We wczesnych latach 80 – tych przypadki okaleczeń znowu zarejestrowano w Kolorado, a w latach 90 – tych “plaga” nawiedzała południowe stany USA. (jednak najwięcej okaleczeń było w zachodniej części USA). Od lat 70 – tych pojedyncze przypadki okaleczeń odnotowano również w Kanadzie, Ameryce Południowej – głownie w Argentynie, Australii i w niektórych krajach europejskich. W większości przypadków okoliczności zdarzenia były bardzo podobne. [2]

Charakterystyczne cechy okaleczeń


* najczęściej ofiarami okaleczeń padało bydło, rzadziej konie, owce, kozy, czasami też psy i koty,
Dołączona grafika
Przykład okaleczenia kota w omawiany sposób.

* brak walki, nawet na terenie pokrytym śniegiem nie znaleziono żadnych śladów w pobliżu zwłok,
* brak śladów, zwierzęta były podnoszone z ziemi w powietrze, a następnie porzucane w innym miejscu.

Przykłady:
13.09.1994 – w Chacon w stanie Nowy Meksyk Larry Gardea znalazł dwie martwe krowy jadąc na polowanie na niedźwiedzie w pobliżu kanionu Luhan. Nagle usłyszał dźwięk przypominający odgłos powstający podczas spawania elektrycznego leżącą na boku i unoszącą się jednocześnie w powietrzu krowę, która przemieszczała się w kierunku źródła dźwięku. Krowa rozpaczliwie ryczała, sunąc zwrócona zadem w stronę źródła dźwięku. Bezskutecznie starała się stanąć na nogach. Przeleciawszy nad pobliskim rowem zniknęła w zagajniku między drzewami. Później stwierdzono, że nie było żadnych śladów wskazujących na to, że ta krowa dotykała mokrej ziemi. Przypadek ten badany był przez Lindę Moulton Howe, znakomitą badaczkę tego typu przypadków.
05.1991 - robotnik ze stanu Waszyngton widział, jak byk o wadze 1800 funtów (817 kg) wznosił się w powietrze głową do przodu wewnątrz wiązki niebieskiego światła. W pewnym momencie wiązka rozbłysła u szczytu i byka obróciło od tyłu pięć lub sześć razy. Po zgaśnięciu wiązki byk spadł z hukiem na ziemię. Kiedy znaleziono go nazajutrz rano, okazało się, że nosił typowe oznaki ofiary przypadku okaleczenia.[3]
11.10. 2006 - Valier, Pondera County, Montana gdzie u rodziny Petersonów znaleziono krowę z typowym ubytkiem organów, oraz dowodami że owa krowa została zrzucona z dużej wysokości, odbiła się i dopiero wylądowała, gdzie prowadzono badania przez Linda Moulton Howe.

Dołączona grafika


* organy wewnętrzne, oczy, uszy, języki, odbyty i genitalia zwykle są wycinane. Głowa jest do kości obierana z miękkich tkanek,
* wycięte z chirurgiczną precyzją owalne/okrągłe nacięcia, na głębokość skóry.
* całkowity brak krwi. Dorosła krowa posiada przeciętnie 40 galonów krwi (151,4 litra) – niektóre z nich miały ją spuszczoną aż z naczyń kapilarnych.
Przykład: przypadek z Alabamy z 1993 roku, zbadanych i udokumentowanych przez Lindę Moulton Howe,
Są to działania pozostające poza możliwościami “naszej nauki”
* cięcia między komórkami – co potwierdziły to najnowsze badania mikroskopowe lub przy użyciu podobnego do lasera źródła wysokiej temperatury. Nie był to jednak laser, gdyż lasery chirurgiczne zostawiają ślady węgla, a tych nie znaleziono.
* Wokół ciał powalonych krów nie odnaleziono żadnych ludzkich śladów. Drapieżniki nie ruszają tych ciał nawet przez 6 tyg jak w przypadku z Valier, Pondera County, Montana.z 2006 roku, a robaki nie przekraczają obrzeży ran. Często w ich pobliżu znajdują się kręgi wygniecionej trawy.

Oficjalne wyjaśnienia


Od samego początku zjawiska te wprawiały w konsternację wszystkich zajmujących się nimi z urzędu policjantów i patologów. Wielu doświadczonych policjantów i ranczerów, którzy z przypadkami okaleczenia zwierząt mieli wszak do czynienia na co dzień, przyznawało, że w tych konkretnych przypadkach winnych na pewno nie należy szukać wśród rdzennych drapieżników, takich jak kojoty, wilki czy niedźwiedzie. Poza tym, czy jakikolwiek drapieżnik potrafiłby chirurgicznie usunąć krowie genitalia? Przez całe lata również wojskowe i cywilne władze USA twierdziły, że nie mają z tymi incydentami nic wspólnego. Federalna Agencja Przestrzeni Powietrznej ( FAA ) posunęła się nawet dalej, twierdząc, że w ogóle nie było żadnych tajemniczych helikopterów. We wszystkich przypadkach oficjalne wyjaśnienie władz brzmiało: “przyczyny naturalne.”
1979 - FBI wszczęło dochodzenie, gdzie po roku opublikowano raport, w którym FBI stwierdziła, że sprawcami okaleczeń były drapieżniki. Kwestie braku krwi w naczyniach krwionośnych zwierząt tłumaczono długim okresem od momentu śmierci do czasu znalezienia zwłok. Wysuwano też przypuszczenia, że przyczyną śmierci mogły być pasożyty.

Oficjalnie odtajnione dokumenty w tej sprawie znajdują się tu:
Akta FBI w sprawie okaleczeń bydła w USA

Badania


Dr Levengoed, biofizyk z Michigan, badał trawę pochodzącą z takich kręgów znalezionych w Garnett w stanie Kansas i w Chacon w stanie Nowy Meksyk. Okazało się, że komórki roślin wewnątrz tych kręgów, poddane były działaniu promieniowania mikrofalowego. Ciała zwierząt nosiły ślady oddziaływania wysokiej temperatury objawiające się martwicą (zamieraniem tkanek pod wpływem ciepła). W kilku przypadkach ślady te wyraźnie wskazywały, że nie było to wywołane działaniem lasera. Badanie pod mikroskopem pokazało, że było to precyzyjne cięcie dokonane między ściankami komórek – coś, co pozostaje absolutnie poza naszymi możliwościami!

* Ufolog Christopher O’Brien z Kolorado, który zajmował się okaleczeniami stwierdził:

…”

Nie można w ciągu zaledwie piętnastu minut wypuścić wszystkich płynów ustrojowych z ważącego pięćset kilogramów zwierzęcia, ale tak się dzieje. Nie da się usunąć żadnego z głównych narządów, nie dostając się do jam wewnątrz ciała, ale tak się dzieje. Były przypadki, w których zostały usunięte narządy, a nie znaleziono zewnętrznych nacięć…* Linda Moulton Howe, która od lat usilnie poszukuje ich sprawców okaleczeń jest obecnie niemal przekonana o tym, że nie pochodzą oni z Ziemi.
Dołączona grafika

Skala okaleczeń szacowała się w samym 1997 na 50 000 tylko Stanach Zjednoczonych. Trzeba jednak pamiętać iż badacze sugerują (jak i sami farmerzy), że zgłaszanych jest tylko 5% przypadków.

Hipotezy


Dr Colm Kelleher podejrzewa, że istnieją dwa główne czynniki stojące za okaleczeniami – niezidentyfikowany i ludzki…[4]

Czarne helikoptery.

Hipoteza związana była z tajemniczymi, nisko latającymi helikopterami – zwykle bardzo cichymi i pozbawionymi wymaganego przez prawo oznakowania. Pojawiały się one w pobliżu miejsc znalezienia zwłok zwierząt na krótko przez lub krótko po ich odkryciu. W kilku przypadkach widziano jak helikoptery rozpylały jakieś substancje nad terenami, na których później znajdowano okaleczone bydło. W związku z tym pojawiły się spekulacje, że na zwierzętach testowano broń biologiczną i chemiczną. Całej sprawie tajemniczości przydały się zeznania osób, które próbowały sfotografować owe helikoptery, lecz zostały odstraszone przez ludzi ubranych w pozbawione jakichkolwiek insygniów czarne mundury.
Dr. Thomas Bullard porównał 270 przypadków porwania przez UFO w latach 1868 i 1984 z całego świata, których większość wystąpiła w latach siedemdziesiątych i w początkach lat osiemdziesiątych [4,5]. W studiach Dr. Bullarda występują tylko cztery przypadki porwań, gdzie uprowadzeni widzieli helikoptery w pobliżu ich domów. Do tych przypadków zalicza się dobrze przestudiowane uprowadzenie Betty Andreasson/Luca. Jest rzeczą ważną by zauważyć, że te przypadki z helikopterami wydarzyły się w Ameryce Północnej, trzy z nich w USA i jeden w Kanadzie. W latach siedemdziesiątych, tajemnicze helikoptery pojawiały się w Anglii, ale bez związku z porwaniami przez UFO czy mutulacją zwierząt. Aktywność helikopterów w związku z porwaniami przez UFO, ma tendencję do zwiększania się od lat osiemdziesiątych aż do czasu obecnego. Dowody i obserwacje wskazują iż jest to zjawisko Północno-Amerykańskie, skoro żaden z kontaktowanych badaczy w Australii, Afryce, Europie i Ameryce Południowej nie zna dobrze prześledzonego przypadku porwania łączącego się z rzekomą działalnością helikopterów. Dobrze znane ofiary porwań, takie jak wspomniana poprzednio Betty Andreasson/Luca lub Debby Jordan, Kathy Mitchell, Whitley Strieber, Leah Haley, Katharina Wilson, Beth Collins i Anna Jamerson, oraz wiele, wiele innych były nękane przez te helikoptery-widma
* W Alabamie na początku lat 90-tych, Ted Oliphant zauważył związek między okaleczonymi zwierzętami, a widywanymi przez ranczerów tajemniczymi helikopterami. W jednym z przypadków na ciele krowy odnalazł biały proszek, który według analiz był koagulantem.
* Grupa dr Kellehera w Utah natrafiła na niebieską substancję przypominającą żel na ciele krowy. Zawierał on chemiczny środek uspokajający i coś w rodzaj formaldehydu – szybko rozkładającej się substancji.
* 95% przypadków nie donosi się nigdy. Tylko 5% jest badanych, ale dotarcie na miejsce później niż 48 godzin po śmierci jest tylko stratą czasu – mówi.

Przypadki:
1976 - Roy Kitson i jego zastępcy z okręgu Madison w Montanie doznali najdziwniejszych przeżyć związanych z czarnymi helikopterami i NOLami. Do 1976 roku w okręgu tym miały miejsce 22 okaleczenia, lecz diabelska mieszanka obcych pojazdów znacznie przekracza tę liczbę. Kitson i jego ludzie nauczyli się spać w butach, ponieważ kiedy zaczęły napływać doniesienia na temat NOLi, wiedzieli, że będą one lądować. Pewnego popołudnia pojechali w kierunku Horse Creek, gdzie jak im doniesiono, okaleczeniu uległo sześć krów. W ciągu 12 godzin, jakie zajęło im dotarcie w tamto trudno dostępne miejsce, zniknęło dodatkowo sześć cieląt i sześć krów. Znajdując się w tych nieprzyjaznych, ciemnych górach położonych w górnym biegu rzeki Ruby funkcjonariusze ci widzieli dziwne światła przelatujące nad wierzchołkami drzew i wokół stoków gór. Owej pamiętnej nocy bezgłośne czarne helikoptery nadleciały nad nich i wspólnie z NOLami zmusiły ich do wycofania się z tamtego terenu.
1992 - W rejonie położonego w północno-wschodniej Alabamie Fyffe widziano tak wiele NOLi, że stanowy senat ogłosił to niewielkie miasteczko “stolicą UFO Alabamy”. Wszechobecne NOLe i helikoptery oraz okaleczenia były obecne również. Policjant Ted Olifant z Fyffe, który prowadził śledztwo w tej sprawie, stwierdził: “W 95 procentach tych przypadków w pobliżu zwłok zwierząt obserwowano helikoptery“.
Jean Cole, żona głównego detektywa z Albertville, widziała taki helikopter z niewielkiej odległości, w którym wyraźnie widziała w kabinie czterech mężczyzn w eleganckich garniturach. Kiedy zorientowali się, że są obserwowani, helikopter z miejsca odleciał. Nazajutrz rano detektyw Cole znalazł jedną sztukę swojego bydła rasy Czarny Angus pozbawioną narządów rozrodczych i odbytu.

Wnioski:
* Helikoptery te to NOLe, tyle tylko, że zamaskowane pod postacią zwyczajnych ziemskich pojazdów.
* Helikoptery są wysyłane do akcji przez rząd (wojsko), one też mają bezpośredni związek z okaleczeniami. Np. wg. Dr Kelleher’a część okaleczeń to przeprowadzając swe badania na BSE – chorobę wściekłych krów, ponieważ dokładnie te części są usuwane, które pobiera się w celu sprawdzenia zakażenia prionami.
* Wojsko nie bierze udziału w okaleczaniu zwierząt i używa śmigłowców jedynie w celach rozpoznawczych, żeby wpaść na trop sprawców.
* Rząd orientuje się dokładnie w prawdziwych okolicznościach tych zdarzeń i używa helikopterów w celu wprowadzania zamętu i rozpraszania uwagi.

Powiązania z UFO


Każda fala tajemniczych zgonów była poprzedzona zwiększeniem liczby doniesień o UFO w danym rejonie. Innym dziwnym zjawiskiem, choć niekoniecznie związanym z UFO, były tajemnicze fluorescencyjne rysunki ( widoczne tylko w świetle ultrafioletowym ) na skórze niektórych spośród okaleczonych zwierząt znalezionych w pobliżu Dulce w Nowym Meksyku. W innym przypadku w klatce piersiowej jednej z okaleczonych krów znaleziono dziwną, przypominającą kit substancję, której skład chemiczny był podobny do “farby”, jaką namalowane były owe rysunki. Niestety, badający substancję naukowcy nie byli w stanie wyjaśnić, w jaki sposób mogła się ona dostać do klatki piersiowej zwierzęcia.

Przykłady:
1976 - roku udało się zdobyć tajny raport Biura FBI, w którym policjant Gabriel Valdez ze stanu Nowy Meksyk donosi, że w pobliżu miejsca znalezienia okaleczonej krowy odkrył na ziemi tajemnicze odciski o kształcie trójkąta. Każdy z nich miał około 40 cm wysokości. Ślady wskazywały na to, że nieznany pojazd wylądował, podniósł krowę z ziemi, a następnie ponownie wylądował i porzucił okaleczone zwłoki. Wokół odcisków trawa była wypalona, znaleziono też ślady żółtej, oleistej substancji i zanotowano znacznie wyższy od normalnego poziom promieniowania radioaktywnego.

03.1995 – na wielkim ranczu Terry’ego Shermana położone w okręgu Uintah w stanie Utah jest miejscem aktywności NOLi i dziwnych wydarzeń. Utratę wielu krów Shermanowie przypisują NOLom. W ciągu tego czasu widzieli tam trzy rodzaje tych obiektów – małe pojazdy w kształcie pudełek, obiekty o średnicy 40 stóp (12 m) i ogromne statki wielkości podwójnego boiska do (amerykańskiego) futbolu. Widzieli także zapalające się na niebie światła, z których część wylatywała z pomarańczowych kolistych wrót, które pojawiały się na niebie. Udało im się nawet zarejestrować kamerą dwie z tych obserwacji.
* Farmerzy i policjanci z okręgu Logan w północno-wschodnim Kolorado wielokrotnie obserwowali dziwne jasne obiekty, ochrzczone mianem “Wielka Mama i jej UFO-dzieciątka”, które wiązali z 77 tamtejszymi przypadkami śmierci okaleczonych zwierząt. Szeryf Harry Graves oświadczył, że ” ‘Wielka Mama’ wygląda jak ogromna jasna gwiazda, która wisi wysoko na niebie przez około 90 minut, po czym znika z dużą szybkością. Czasami z jej wnętrza wylatują aż trzy mniejsze obiekty (‘UFO-dzieciątka’). Po wykonaniu swojej roboty wracają do statku-matki i znikają. Kilka razy ścigaliśmy ‘Wielką Mamę’ samolotem i samochodem i okazało się, że czasami jest ona okrągła a czasami gruszkowata, zaś jej kolor zmienia się od białego przez czerwony do zielonego i z powrotem do białego”.
* Jadąc samochodem na południe od Houston w stanie Teksas Judy Doraty i jej córka Cindy zauważyły wznoszące się wewnątrz wiązki bladożółtego światła cielę. Obie kobiety zostały następnie wzięte na pokład UFO, gdzie były świadkami chirurgicznego okaleczania cielaka przez dwa Szaraki. Istoty te miały długie, cienkie, zwężające się ku końcowi palce zakończone paznokciami. Ich wielkie, hipnotyzujące, nie mrugające oczy miały żółty kolor i czarne pionowe źrenice.
Judy Doraty poddała się regresji hipnotycznej przez dr Leo Sprinkle z uniwersytetu w Laramie w stanie Wyoming z której wyszła opisana powyżej historia.
W roku 1990 hipnoterapeuta, John Carpenter, poddał regresji hipnotycznej Cindy, córkę Judy, podczas której uzyskano potwierdzenie szczegółów podanych wiele lat wcześniej podczas podobnego seansu przez jej matkę.
* W Anglii farmerzy chcieli rozwiązać zagadkę okaleczeń, użyli więc kamery na podczerwień i aparaty fotograficzne. Jednej nocy kamery zadziałały trzy razy, a farmerzy, którzy pełnili służbę nic nie zauważyli podejrzanego. Następnego dnia znaleziono martwego cielaka. Na zdjęciach nie zauważono nic podejrzanego, tylko mały biały obłoczek.
Wsponiana już wcześniej Linda Moulton Howe w swoim filmie dokumentalnym “Obce formy życia“, Linda Moulton Howe przeprowadziła wywiady z farmerami, którzy twierdzili, że widzieli, jak obcy porywają ich zwierzęta. Autorka wspomnianego filmu, L.M. Howe, twierdzi, że pewne dobrze poinformowane, ale pragnące zachować anonimowość osoby związane z wywiadem wojskowym przekazały jej informację, iż:

jedna z grup Szaraków znalazła się w poważnych kłopotach i aby przeżyć, musi zdobyć odpowiedzialną ilość krwi. Hemoglobina i osocze są im potrzebne do produkcji substancji, z jakiegoś powodu niezbędnej im do życia

.”


Dołączona grafika


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MZzJGM661D0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=O2WMKqFo6X0

W 1983 roku agent specjalny Richard C. Doty powiedział Lindzie Howe w bazie Kirtland, że jej przypuszczenia są bliskie prawdy. Dodał, że wywołałyby zamieszanie w Pentagonie.
Emerytowany pułkownik Air Force, Wendelle C. Stevens, twierdzi, że przez jakiś czas istniał ściśle tajny raport Project Grudge Report Number 13, którego nigdy nie rozesłano, ale zniszczono zaraz po opracowaniu. W 1980 roku Linda Howe odebrała telefon od niejakiego Williama Englisha, który potwierdził wypowiedzi Stevensa.Tajemniczy raport zawierał także informacje na temat okaleczeń zwierząt oraz ludzi! Były to przypadki, które ze zrozumiałych względów podlegały ścisłemu utajnieniu przy użyciu wszelkich dostępnych środków.

Dokumentacja


Dołączona grafika


A może bardziej ciekawsze okoliczności znalezionych ciał zwierząt? prosze bardzo:

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Autor Ripsonar
Źródło: Klik

[1] http://pufoc.republika.pl/mutyl.htm
[2] Vortal Rzeczy Paranormalnych
[3] 32 nr UFO (październik-grudzień 1997) http://www.paranorma...p?showtopic=400
[4] Jako biochemik, Kelleher spędził wiele lat na badaniu okaleczeń dla NIDS (Krajowego Instytutu Nauk Odkrywczych) założonego przez biznesmena z Las Vegas, Roberta Bigelowa. Grupa NIDS brała udział w badaniach wielu przypadków okaleczeń w zachodnich stanach USA, dochodząc do następujących wniosków: za okaleczeniami zwierząt kryją się dwa główne czynniki – nieznany i zupełnie ludzki. Pierwszy z nich stanowi nieznana i nieokreślona siła dokonująca okaleczeń od długiego czasu. Drugi czynnik, ludzki, wydaje się naśladować postępowania pierwszej z grup, najprawdopodobniej w celu ustalenia jaką rolę i postęp dokonuje „coś” w łańcuchu pokarmowym.

Zdjęcia oraz inne materiały: Interent

Ave Ripsonar

Okaleczenia na świecie – nie tylko zwierzęta!Opisane zjawisko okaleczeń zwierząt na świecie, które możecie przeczytać powyżej powinno nakreślić Wam skalę realności tego zjawiska. Niestety, okazuje się iż dokładnie te same symptomy okaleczeń dostrzegamy również i u ludzi. na domiar tego, temat ten, wydaje mi się często lekceważony, a nawet bym stwierdził, celowo pomijany. Dlaczego? Ponieważ wskazywał by na o wiele większy problem owego zjawiska niż nam się wydaje. Ale do rzeczy.

1956 - na terenie bazy wojskowej w White Sands (oryg. White Sands Missile Test Range) gdzie mieści się obszar do testowania rakiet, znaleziono zwłoki sierżanta Jonathana P. Louottea . Ciało zostało odnalezione trzy dni po tym jak pewien Major Sił Powietrznych zgłosił uprowadzenie J.P. Louotella przez obiekt dyskoidalny. Zdarzenie miało miejsce koło godziny 15:00. W tym czasie sierżant był na terenie testowym w celu poszukiwań szczątków rakiet , które ówcześnie testowano. Miał usunięte genitalia, okolicę około odbytową wyciętą z chirurgiczną dokładnością aż po jelito grube. Mężczyzna nie miał oczu. Jego ciało było całkowicie wykrwawione Zachowane były wszelkie podobieństwa znane z okaleczeń zwierząt. Z niektórych raportów na temat okaleczeń wynikało, iż po owym „zabiegu” na ofierze – człowiek (lub zwierzę) przez jakiś okres czasu nadal żył. [1]

1969 – sprawa Arcesio Bermudeza - kolumbijskiego rolnika, który zmarł w niejasnych okolicznościach po spotkaniu z UFO.
5 lipca 1969 roku, rodzina Bermudezów żyjąca na swym gospodarstwie w pobliżu Anomaimy w Kolumbii ujrzała zbliżające się tajemnicze światło. Gospodarz, Arcesio Bermudez, postanowił udać się w pościg za światłem. Wkrótce powrócił przerażony mówiąc najbliższym, że zobaczył w środku postać człowieka. Jego stan wkrótce znacznie się pogorszył a temperatura ciała zaczęła w niewyjaśniony sposób spadać. Bermudez zmarł w kilka dni później w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego rodzina do dziś nie wie dlaczego… [2]

Dołączona grafika

Tak ponoć wyglądał pojazd, opisany w gazecie “El Tempo” z 16 lipca 1969 roku.

29.09.1994 – znaleziono ciało mężczyzny nieopodal zbiornika Guarapiranga w São Paulo w Brazylii. Raport stwierdził iż nie było żadnych śladów walki, żadnej broń ani więzów. Oficjalny raport z autopsji stwierdza wprost, że ofiara została poddana wycięciom i użyciu “urządzeń ssących” a ciało zostało pozbawione organów wewnętrznych poprzez małe precyzyjne nacięcia, pozbawione znacznej ilości krwi, grup mięśni, całych płatów skórnych na twarzy. Ciało nie rozkładało się.
Informacje te ujawnili po raz pierwszy opinii publicznej w 1998 badacze brazylijscy Zapata Carcia i Dr. Rubens Goes szczegóły tego makabrycznego przypadku.

Z ujawnionego raportu czytamy:
Obszary pachwinowe po obu stronach pokazują miękkie punkty w miejscach gdzie organy zostały usunięte. Nacięcia zostały wykonane na twarzy, wnętrzu klatki piersiowej, brzuchu, nogach, ramionach i na piersi. Barki i ramiona posiadają perforacje o średnicy 1 do 1,5 cala w miejscach gdzie tkanka i mięśnie zostały wytłoczone. Krawędzie perforacji były jednakowe tak jak i ich rozmiar. Klatka piersiowa skurczyła się w wyniku usunięcia organów wewnętrznych.”

“Zaobserwowaliśmy usunięcie obszarów prawej i lewej gałki ocznej, opróżnienie jamy ustnej, gardzieli, gardła, karku, rejonów lewej i prawej pachy, brzucha, miednicy mniejszej, obszaru lewej i prawej pachwiny.”

Precyzyjne “cięcia foremkowe” otworów użytych do wyciągnięcia organów wewnętrznych odkryto na strategicznych pozycjach na całym ciele. Ten poziom precyzji sugeruje, że tej operacji dokonano z szybkością, użyciem gorąca lub laserów, wszystko to miało miejsce w czasie gdy obiekt wciąż żył.

Co jest najgorsze w tym całym dramacie tej ofiary? Z raportu wynika iż człowiek, w czasie tych makabrycznych doznać, był w pełni świadomy swojego położenia i zmarł na skótek bólu i ran odniesionych w czasie tego wydarzenia. Odniesmy sie do raportu:

BADANIE WEWNĘTRZNE: …po otworzeniu jamy czaszki przy użyciu techniki Griessingera odkryliśmy obrzęk mózgu”.

W tego typu przypadkach obecność obrzęku mózgu bez jego bezpośredniego traumatycznego źródła jest silną charakterystyką męczeńskiej śmierci. W potwierdzeniu WNIOSEK z autopsji jako przyczynę zgonu:

“…ostre krwotoki w wielokrotnych urazach. Jest to część causa mortis w wyniku stymulacji nerwu błędnego” (co oznacza zatrzymanie krążenia i oddechu spowodowane przez ekstremalny ból). “Ofiara pokazuje urazy z istotnymi cechami reakcji, tzn., jest w tym udział “tortur”. Sugerowane modus operandi to: cięcia w częściach miękkich i naturalnych otworach ciała z użyciem urządzeń ssących”.

Wniosek: Raport z autopsji określa iż atak serca spowodowanym przez ekstremalny ból oznacza, że ofiara była niemal z całą pewnością żywa podczas gdy to systematyczne okaleczenie miało miejsce.

06.08.2002 – w Mountains Ridge w hrabstwie Northumblin w Pensylwanii zaginął 39 letni Tod Sees, który wyruszył rano aby obejrzeć jelenie. Akcja poszukiwawcza znalazł tylko 1 but na drzewie na wysokości 20 metrów. Zeznania światków z farm, 2 mile dalej mówią o dużym obiekcie który promieniem jakby brał cos z ziemi. 2 dni później, 12 metrów od domu przy stawie w gęstych krzakach (musieli wyrąbać sobie drogę aby dojść do ciała) znaleziono ciało Toda z przerażoną miną na twarzy, bieliźnie, koloru bladobiałym, zabalsamowany z 1 centymetrowym śladem oparzenia na lewej skroni. Śmierć określono na 36 godzin od zaginięcia, a więc stało się to tego dnia, którego znaleziono zwłoki! Ciało przewieziono do Fortu Indian Town Gap. Oficjalny powód śmierci, jak i pozwolenie rodziny obejrzenia zwłok!!!, ogłoszony dopiero 7,5 tygodnia po wydarzeniach: „śmierć nastąpiła w wyniku przedawkowania kokainy”.

2005 – W Egipcie w rejonie Beni Mezari w Kairze uprowadzono 3 rodziny i dokonano tych samych okaleczeń co w Brazylii! Najmłodsza osoba miała 3 lata, najstarsza 47 lat. Sprawę oficjalnie uznano za morderstwo przeprowadzone przez opóźnionemu w rozwoju mężczyźnie mieszkającego w okolicy.
Wszystkie ofiary miały odpompowaną całkowicie krew z ciała, zachowały reakcje witalne, tj. reakcje na oddziaływanie na ciało jak siniak, rana, obrzęk itp.- kiedy ciało żyje!

Badania w sprawie okaleczeń ludzi przez UFO prowadzi m.in Butch Witkowski. Gorąco polecam

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8oQHBXFHPig

Co to w takim razie oznacza? Otóż owa grupa (Obcych) prowadzi zakrojone na szeroka skalę badania zwierząt, ale i również ludzi. Jasnym jest że w takim wypadku absolutnie nie możemy powiedzieć o życzliwości czy tez empatii ze strony sprawców tych okaleczeń.

C.d.n…..

Ripsonar

Źródło: Klik

1] – informacje te ujawnił John Lear
[2] - https://wolnemedia.n...esio-bermudeza/
 • 12#2

Dexter
 • Postów: 306
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bałem się jak to czytałem jak przy jakiejś Creepypaście. Chyba czujemy się bezsilni wobec tego, prawda? Ciekawie mnie jeszcze czy robią to za przyzwoleniem rządu, o ile światowe rzady mają jakiś kontakt z nimi. Czy może robią to chamsko jak im się żywnie podoba traktując nas jak bydło do badań... Więc teraz jeśli są Ci źli, to czy są gdzieś tam Ci lepsi, żeby nam pomóc? Ciekawe też czy to szaraczki? Może u nich też są Ci zli i Ci dobrzi, ktorzy nie chcą by z nami takie coś robiono.

Tyle pytań, a tak malo odpowiedzi, których i tak nigdy nie poznam.

Użytkownik Dexter edytował ten post 03.04.2013 - 12:07

 • 1#3

bluearmy
 • Postów: 8
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykuł interesujący, ale i dający do myślenia. Pokazuje przybyszów w złym świetle. Ale czy oni wszyscy tacy są? Śmiem wątpić, bo patrząc na ogrom galaktyki! Bardzo możliwe jest to, że jest gdzieś tam rasa, która jest bardzo opiekuńcza i życzliwa. Niewykluczone jest to, że również i ona nas odwiedza. Może Disclosure Project 2.0 da nam jakieś odpowiedzi. Wierzę w to , że jesteśmy już blisko prawdy. Ludzkość jest gotowa na tego typu wyznanie.
 • 0

#4

Dexter
 • Postów: 306
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bluearmy, ludzkość może i jest gotowa, ale oni nie są. Nie wiadomo czy w ogóle są i czy mają to w zamiarach. Może patrzą na nas jak na mrówki grzebiące się w mrowisku...
 • 0#5

Nosferatoo
 • Postów: 295
 • Tematów: 40
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najgorsze jest to, że jesteśmy bezsilni. Walka z niewidzialnym wrogiem...
Jeśli odpowiedzią na pytanie kto to robi? są ,,obcy,,...ciekawe czy z przyzwoleniem elity tego świata, bądź rządu, a może sami daliśmy przyzwolenie na tego typu praktyki mordując siebie wzajemnie i inne gatunki. Zjawisko moim zdaniem przeraża...
 • 0

#6

owerfull
 • Postów: 1209
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś tutaj szuka sensacji, okaleczenia to największa bzdura jaka powstała w związku z UFO.
 • 0

#7

Nosferatoo
 • Postów: 295
 • Tematów: 40
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś tutaj szuka sensacji, okaleczenia to największa bzdura jaka powstała w związku z UFO.


Uzasadnij? Przytocz jakieś dowody...iż to największa bzdura.
Jestem ciekaw tego tematu więc podziel się proszę tym co wiesz...Z góry dziękuje...

Użytkownik Nosferatoo edytował ten post 26.04.2013 - 18:53

 • 0

#8

owerfull
 • Postów: 1209
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Ktoś tutaj szuka sensacji, okaleczenia to największa bzdura jaka powstała w związku z UFO.


Uzasadnij? Przytocz jakieś dowody...iż to największa bzdura.
Jestem ciekaw tego tematu więc podziel się proszę tym co wiesz...Z góry dziękuje...

A gdzie masz dowody na to, że nie jest to bzdura :) ?. Pytam się oczywiście o fizyczne dowody, widziałeś to, bądź sam tego doświadczyłeś, że wierzysz w te brednie ?. To jest tak samo jak z chupacabrą.
 • 0

#9

Nosferatoo
 • Postów: 295
 • Tematów: 40
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A gdzie masz dowody na to, że nie jest to bzdura :) ?. Pytam się oczywiście o fizyczne dowody, widziałeś to, bądź sam tego doświadczyłeś, że wierzysz w te brednie ?. To jest tak samo jak z chupacabrą.


Ja nie posiadam niestety(chyba)takiego doświadczenia, nie posiadam dowodów, dlatego temat jest dla mnie otwarty, napisałeś ,,okaleczenia to największa bzdura jaka powstała w związku z UFO,, i dlatego poprosiłem cię o wyjaśnienie tego co napisałeś, podparcie go czymś, a nie tylko pustym słowem.
Autor tematu, przedstawił tu szereg informacji na podstawie których my forumowicze możemy wysuwać wnioski.
A ty, od tak, zdyskredytowałeś informacje tu podane, nie mając żadnych podstaw do tego...poza tym że sam w to nie wierzysz.
 • 0

#10

Avenarius
 • Postów: 894
 • Tematów: 12
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cała sprawa na pierwszy rzut oka wygląda mało wiarygodnie. Zalozmy że tych okalaczeń dokonują kosmici porywający ludzi i zwierzęta na pokład swoich statków kosmicznych. Przecież to jest irracjonalne i bezcelowe żeby po zakończeniu wszystkich zabiegów porzucali niepotrzebne zwloki w bliskim pobliżu miejsca uprowadzenia. Sensownym rozwiązaniem byloby tu raczej albo calkowite zdezintegorwanie pozostałości ofiary, albo wyrzucenie ich w miejscu w którym statek się znajdował w chwili zakończenia procedury. Wiarygodności sprawie nie dodają również takie kwiatki :

Autorka wspomnianego filmu, L.M. Howe, twierdzi, że pewne dobrze poinformowane, ale pragnące zachować anonimowość osoby związane z wywiadem wojskowym przekazały jej informację, iż:

“jedna z grup Szaraków znalazła się w poważnych kłopotach i aby przeżyć, musi zdobyć odpowiedzialną ilość krwi. Hemoglobina i osocze są im potrzebne do produkcji substancji, z jakiegoś powodu niezbędnej im do życia.”


Przecież gdyby Szarakom faktycznie brakowało czegoś co zawierają ziemskie zwierzęta hodowlane, to dużo prościej byloby po prostu zacząć hodować je u siebie, niż latać przez pół galaktyki po kilka krów. Nie wspominając o tym że wydaje się to ekstremalnie wątpliwe żeby przy takim zaawansowaniu technologicznym kosmici nie byli w stanie syntetyzować potrzebnych substancji.

Jego ciało było całkowicie wykrwawione Zachowane były wszelkie podobieństwa znane z okaleczeń zwierząt. Z niektórych raportów na temat okaleczeń wynikało, iż po owym „zabiegu” na ofierze – człowiek (lub zwierzę) przez jakiś okres czasu nadal żył. [1]


Jest to calkowicie niemożliwe żeby czlowiek przeżył wypompowanie całej krwi z organizmu, chyba że przez "życie" rozumie się tu nieobumarcie wszystkich komórek, ale to byloby oczywiste nadużycie językowe.
 • 1Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u