Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Możesz wytłumaczyć Someone123 powód twojej nadpobudliwości. Nie bardzo rozumiem w czym konkretnie przeskadza ci w życiu codziennym ta twoja ewentualna zdolność telepatii. Czy twoje myśli są wstydliwe i boisz się je upubliczniać, bo jeśli nie to chyba nie ma powodów do załamania nerwowego.


  • 0

#62

someone123.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za info @Wszystko.

 

Przedstawie sytuacje od początku. Problem wynika z moich oczu. Kiedyś nabawiłem się traumy związanej z kontaktem wzrokowym która sprawia, że nie mogę z nikim nawiązać kontaktu wzrokowego. Gdy ktoś mi spojrzy w oczy automatycznie zaczynają one panikować, uciekać i wytrzeszczać. Trwa to już od kilku lat. Przez cały ten czas unikania patrzenia na ludzi sprawił, że wykształcił się u mnie 6 zmysł. Na początku niewinnie pare razy odezwałem się do ludzi bez reakcji. Próbowałem ciągle co jakiś czas, aż w końcu zaczęły pojawiać się reakcje ludzi świadczące o tym, że jednak słyszą typu uśmiechy pod nosem, wymowne spojrzenia, nagłe reakcje po wyzwiskach w ich stronę, aż w końcu zacząłem prowadzić regularne rozmowy.Teraz po fakcie widzę, że wymknęło się to wszystko spod kontroli. Ludzie zaczęli mi patrzeć w oczy, a ja przez traumę z automatu mimo woli zdradzam informacje o sobie i moim życia łącznie z danymi osobistymi i hasłami, cokolwiek co ludzie chcą. Na tym polega problem, obcy ludzie wiedzą wszystko o moim życiu, a ja nic z tym nie mogę zrobić. Widzę tylko drwiny i szydercze uśmiechy posyłane w moim kierunku.


  • 0

#63

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Urojenia prześladowcze charakteryzują się – w zależności od poziomu ich rozbudowania – tym, że pacjent jest przekonany, iż inni ludzie (np. wybrani lub wszyscy członkowie rodziny, osoby z pracy, sąsiedzi), postacie, grupy czy całe systemy instytucji chcą go skrzywdzić, zniszczyć, spowodować jego cierpienie. Osoba taka może się czuć obserwowana przez innych, inwigilowana. Może nadawać zwykłym gestom, zachowaniu czy rozmowom innych osób, a także wypowiedziom w telewizji, radiu czy gazecie, szczególne dla siebie, chorobowe znaczenie i odnosić je do siebie (urojenia ksobne). Urojenia mogą dotyczyć również okradania („sąsiedzi kradną mi prąd”, „wchodzą pod moją nieobecność do mojego mieszkania i zabierają różne rzeczy”) czy trucia (poprzez „dodawanie trucizny do jedzenia”, „wpuszczanie gazu do mieszkania”). Mogą to być także urojenia zazdrości, kiedy dana osoba jest przekonana, że jej partner/ka ją zdradza i organizuje swoje życie wokół ciągłego sprawdzania, czasami nawet „szpiegowania” w celu „wykrycia zdrady”.
https://www.mp.pl/pa...enia-urojeniowe
  • 0



#64

DebilFM.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co autor i someone 123 piszą to prawda. Mnie również dotyczy ten problem. Moje myśli są słyszane przez ludzi dookoła mnie. Radze sobie z tym słuchając muzyki wtedy nie przejmuje się tak tym że każdy słyszy moje myśli. Ciężko jest to racjonalnie wytłumaczyć ale nie wiem jak to inaczej opisać. W autobusie, w szkole, w domu wszędzie ludzie reagują na moje myśli skierowane do nich. Dla przykładu, kiedy jadę samochodem pozdrawiam kierowców wtedy reagują oni uśmiechem, inni odpowiadają coś tylu "kot", "dobry jest" w autobusie tak samo. Ale ja się tym nie przejmuję tylko kręce z tego zwałe, najgorsze jest tylko to, że człowiek nie może mieć żadnych tajemnic bo o czym nie pomyślę sąsiedzi i tak usłyszą.


  • 0

#65

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To niesamowite, zgłoś sie z tym do telewizji.
  • 0



#66

someone123.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Debi napisałem pw, @Wszystko o tym Ci właśnie pisałem. Oboje nadajemy się do telewizji.


Użytkownik someone123 edytował ten post 15.09.2019 - 19:22

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych