Skocz do zawartości


Zdjęcie

On...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Ravena.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie mały problem z wybraniem ponieważ co noc mam ,,dziwne" sny.Mam je odkąd byłam dzieckiem szukałam pomocy chyba już wszędzie ale one nadal są .często śni mi się mężczyzna w średnim wieku...nie widzę jego twarzy słyszę jedynie jego głos,czuje jego dotyk.Za każdym razem przekazuje mi inna informację.Są to zdania słowa na pierwsze skojarzenie nic nie znaczące ...ale z czasem zlewają się w całość. Ostatni mój sen ...stoję na tarasie przy starym budynku w środku jakiegoś miasta...patrzę na staw w parku który jest naprzeciw .Mam na sobie białą sukienkę letnia jest ciepło.Wokół widzę zielone drzewa jest cicho...nagle podchodzi On...od tyłu i szeptem mów do mnie,,chodź " Bez chwili zastanowienia nie obracając się za siebie pozwoliłam mu złapać się za dłoń i poszłam z Nim na spacer...szliśmy aleją wzdłuż stawu.Stanęłam przy drzewie tuląc się do niego.Podszedł znowu z tyłu i szepnął ,,nie teraz....to nie twój czas.."Zamknęłam oczy kiedy je otwarłam stałam znowu na tarasie i patrzyłam na staw...On dalej szeptał do ucha:,,teraz musisz jeszcze się uczyć ale jak przyjdzie twój czas zajmę się tobą".Zamknęłam oczy czułam jego dotyk na ramieniu...kiedy znów otwarłam oczy byłam na poddaszu jakiegoś domu w jasnym pokoju .Pokój miał białe ściany cienkie białe firany delikatnie unosiły się od podmuchu wiatru...spojrzałam w bok widziałam mężczyznę na łóżku.Leżał na białej satynowej narzucie ...podeszłam bo byłam ciekawa jak wygląda...powiedział,,chodź "...poznałam po głosie,że to On...niestety nie byłam w stanie nic zobaczyć ....nad łóżkiem wisiało coś w rodzaju baldachimu /cienkiej białej firany skutecznie zasłaniała Mu twarz. Położyłam się obok był za mną przysunął się i dotknął ręka mojego ramienia....i szeptał,,jeszcze nie teraz,ale czekam" i...obudziłam się
  • 0

#2

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie zdziwie cię, jeśli powiem ci, że to normalny sen?

Sen to odzwierciedlenie tego czego nam brakuje, lub tego co robiliśmy przed snem. Sądzę, że po prostu twoja podświadomość próbuje ci uświadomić, że brakuje ci miłości.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych