Skocz do zawartości


Zdjęcie

Deislamizacja Europy (i świata)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nigdy nie przypuszczałem że realnie stwierdzę że Europa jest 100 lat za Murzynami. U nas i tak będą mydlić oczy i jechać najbardziej bo chrześcijaństwie i z nim walczyć jednocześnie płacząc że faszyści chcą ograniczać swobody muzułmanów. Ogólnie już nie raz podkreślałem że postępowcy i islamiści to niezwykle paradoksalny i toksyczny związek :D Wolnością religijną bym się nie zasłaniał bo jeżeli czyjąś religię można podsumować w skrócie "zabić niewiernych" albo w innym przypadku "zniewolić gojów" to nie powinno się w żaden sposób ustępować no ale jedni posiadają masę ropy, drudzy posiadają największe banki i efektem tego jest odpowiednie urabianie ludzi że dochodzi do absurdów i jawnej ślepoty że nie dostrzega się paradoksalności swojego myślenia że w imię swoich pseudowartości promują islam a islam bardziej zaprzecza im pseudowartościom niż tak znienawidzony KK. W ogóle to dziwię się że jeszcze zadeklarowani naziści nie zrobili sobie religii w której np. uważaliby że jak zabiją wszystkich nie-aryjczyków to Adolf Hitler zstąpi z nieba i zabierze ich do aryjskiego raju i ciekawe co wtedy by mówili niektórzy tzw. obrońcy praw człowieka gdyby chciano im zakazać działalności i czy respektowano by wolność religijną.

p0lybius, im szybciej będzie święta wojna tym lepiej, choćby dziś. Póki jeszcze nie ma ich dużo w Polsce i nie trzeba będzie się tutaj przed nimi bronić i póki ogólnie w Europie jest ich tyle że są jeszcze "do ogarnięcia" a to że zakazywanie islamu ich prowokuje to nie ma znaczenia bo możesz wobec nich mieć najlepsze chęci ale oni jak wystarczająco urosną w siłę to i tak wypowiedzą nam świętą wojnę i tak.

PS. Myślę że dla nich święta wojna i tak już się zaczęła. Od 11 Września 2001.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 25.11.2013 - 19:28

  • 1

#77

p0lybius.
  • Postów: 111
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja taki napalony na wojne to wcale nie jestem. Nie za bardzo zgadzam się z zachowaniem rządu Angoli, ale nie mówie że mają decyzje odwołać, czy że była ona całkiem zła. Po prostu myślę, że ich się nie da siłą wyplenić, czy pokazać gdzie mają granice. Co to dla nich taki zakaz.

W każdej religii są fundamentaliści, i to oni są niebezpieczni. Tak samo jak ostatnio w KK pojawiają się wyznawcy nowej świętej trójcy: Rydzyk-Macierewicz-Kaczyński. To co oni głoszą jest niebezpieczne. Nie mam nic do Turka u którego kupuje czasami kebaba. Czy do arabów co chodzą co piątek na targu, i handlują pościelą. Oni wiedzą co im wolno, a czego nie. Zawsze mi powiedzą dzień dobry, jak kupie kebaba to wiem że nie ma w srodku arszeniku czy innego HIVa.

I jak pójdzie sobie taki na modlitwe, to nie mam nic przeciwko. Jak ma kilka domów stąd swoje mieszkanie, to też nie. Nie przeszkadza mu że ktoś idzie z dziewczyną za ręke, całują się, ona pół naga, i w dodatku jedzą jakiegoś hamburgera.

Dopiero jak przywloką się opętańce, co będą głosic że powinno się mordować takich jak ja, za to co robie, jak poczują za dużo swobody, to robi się niebezpiecznie. Dlatego zakaz dla wprowadzania prawa robionego pod muzłumanów. Ani jota w naszym prawie nie powinna być zmieniona dla pożytku muzłumanów. Ograniczyć budowę meczetów, propagować naszą kulturę. Jednocześnie przestać ciągle pitolić jaki to Kościól jest popaprany, że sami pedofile itp. Nie wierzysz, to Twoja sprawa. Ja wierze, to też moja. Lepszy taka nasza wiara, która de facto jest fundamentem tego, czego chcemy bronić przed islamem. A i nawet może pomóc w tej walce.

Ale dojdzie w koncu do tego, że w imie obrony europy, będą chodzić zorganizowane grupy, i bezkarnie (i z przyzwoleniem) włazić po nocach do domów, i mordować rodziców z dziećmi, tylko dlatego, że są muzłumanami. Nie popadajmy w skrajność. Tylko idiota powie że to jest zachowanie odpowiednie.

Tak naprawdę, to jedyne z czym się niezgadzam w decyzji rządu Angolii, to karanie więzieniem za sam fakt przynależności do jakiegoś wyznania, i burzenia ich objektów religijnych. Zgoda dla zakazu publicznego manifestowania bycia muzłumaninem, i bardz ograniczone prawo do budowania meczetów (np jeden meczet na określony - dość duży- obszar). Burzenie czy karanie to jednak trochę przegięcie.

Ale powtarzam jeszcze raz- nie jestem zdeklarowanym przeciwnikiem tej decyzji Angoli. Po prostu uważam że trochę przesadzili, ale mieści się to (jeszcze) w granicy mojego pojmowania.
  • 2

#78

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ANGOLA DELEGALIZUJE ISLAM

Rząd Angoli zdelegalizował islam w swoim kraju. Praktykowanie tej religii jest teraz surowo zabronione. W związku z tym wszystkie meczety mają zostać zamknięte, a następnie zburzone.

Angola jest prawie 21 milionowym krajem, gdzie w 95% to chrześcijanie. Zakaz praktykowania islamu motywowany jest prześladowaniem chrześcijan przez wyznawców tej religii w innych krajach Afryki.

Zamknięcie wszystkich meczetów jest priorytetem dla rządu. Jedyne dwa meczety znajdujące się w Luandzie otrzymały już pismo ostrzegawcze od burmistrza prowincji Viano. – powiedziała minister kultury w rządzie Angoli Rosa Cruz e Silva.

„To jest definitywny koniec islamu w naszym kraju” – powiedział Prezydent José Eduardo dos Santos.

Angola jako pierwszy kraj na świecie zakazuje wyznawania tejże religii. Według International Business Times, wprowadzenie zakazu praktykowania islamu w Angoli ma na celu wykorzenienie z tego kraju ekstremizmu. Oprócz islamu zdelegalizowano tam ponad 190 religijnych sekt.


Źródło: http://wmeritum.pl/a...galizuje-islam/



Przestańcie w końcu powtarzać te bzdury.

http://www.onislam.n...-islam-ban.html
http://www.dhakatrib...m-shuts-mosques
http://www.ibtimes.c...mosques-1484898
  • 1

#79

Mathaus.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Islam ma się dobrze, bo stoi za nim szatan. Dosłownie! Koreański pastor(oczywiście z południowej części) Bo Ra Choi od kilku lat ma wizje piekieł i grzeszników, w tym samego Muhammada,który błaga zeby nie podążać do piekła.Mohamed w piekle Muhammad jest ukazany w jeziorze lawy, cały poparzony aż do kości. Film dość ciekawe, z angielskimi napisami. Dla wygody anglo-laików podam w skrócie o czym mówi;-najpierw krzyczy , że bardzo grzeszył, mówi o tym, że duzo ludzi przez niego znalazło się w piekle. Potem znowu mówi jak to grzeszył, był biedny i chciał byc przywódcą jak Jezus (ponoć zanim uknuł całą historię był chrześcijaninem). Następnie prosi aby nie zbierać się w grupy dla niego. Woła aby nie zbierać się dla Muhammada, bo zostaną użyci przez szatana. Jeżeli się jednocza w islamie, szatan ich wykorzystuje. Dalej błaga, żeby go zabrac stąd, że jest tam gorąco. Krzyczy, że doktryny islamu są fałszywe a sam islam został zmieniony i nie ma raju w rozumieniu muzułmanów (dziewice,alkohol itd). Prosi aby czytać Biblię,gdyz ona was zaprowadzi do nieba. Dalej mówi o tym jak to ludzie chcieli go naśladować i zmienili Koran. Potem przyznaje się, że zaczął wiele wojen i bitew by swój kraj utworzyć, itd.

Ciekawe, że w proroctwach Nostradamusa są wizje walki z "dumnymi ludźmi ze wschodu (arabami)" oraz t, że wojnę ową wygramy.
Polska,jako kraj chrześcijański, może mieć szczególne znaczenie w przyszłości Europy.
  • -1

#80

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Islam zalicza takie porażki, że w przyszłości będzie największą religią świata. Taka będzie ta deislamizacja :)


  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych