Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak w topicu.
Proszę o oodpowiedz co to moze oznaczac.

Set and settings :
Bliska mi osoba, ktorej jako jednej z niewielu ufam bezgranicznie przyznała mi się, iż nie potrafi dostrzec mojej aury. Z tego co zrozumiałem z rysunku jaki mi przedstawila, nad moją głową unoszą sie tylko brązowe smugi. Czegos takiego nie widzi u nikogo innego. Bardzo mnie to intryguje, jednak odpowiedzi na temat co to znaczy nie dostalem.


Proszę o informację, jesli niezbędne będą jakies szczególowe odpowiedzi, z chęcią ich udzielę. Nie wprowadzam wiecej danych w pierwszym poscie by wykluczyc sugestie na poczatkowym etapie.

Użytkownik cethun edytował ten post 27.02.2013 - 22:55

  • 0

#2

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie martw się o siebie, martw się o tą osobę, bo to z nią chyba jest coś nie tak.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 27.02.2013 - 23:09

  • 7

#3

kaktus.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem znawcą tematu, właściwie to pierwsze słyszę o widzeniu aur. Przyznam, że mnie to lekko zaintrygowało. Ale żeby choć spróbować pomóc wyszukałem taką stronkę: http://zenforest.wor...sze-informacje/
Coś tam jest naskrobane na temat koloru aury, może się czegoś dowiesz.
  • 0

#4

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety nie ma w tym tekście nic co obraozwało by przekaz przedstawiony mi przez bliską osobę.
  • 0

#5

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Przeciętni ludzie mają przeciętną aurę, a jej intensywność oraz rozmiar zależą od stanu ich ducha w konkretnej chwili. Jeśli czują się szczodrzy, ich aura będzie uderzająco piękna. Ale jeśli mają zamiar postąpić nieuczciwie, ich aura skurczy się i straci blask."

Jestes złym człowiekiem ;p..
  • 0

#6 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

"Przeciętni ludzie mają przeciętną aurę, a jej intensywność oraz rozmiar zależą od stanu ich ducha w konkretnej chwili. Jeśli czują się szczodrzy, ich aura będzie uderzająco piękna. Ale jeśli mają zamiar postąpić nieuczciwie, ich aura skurczy się i straci blask."

Jestes złym człowiekiem ;p..



urzekła mnie ta historia :D. A według czyich kryteriów i wartości etycznych aura jest nabiera danych cech ?. A tak serio jeżeli lubisz tą osobę to zaprowadź ją prosto do kogoś kto jej pomoże uporać się z kolorowym postrzeganiem świata ( pewnie jest to dość nie przyjemne jak wszystko do okola zostaje zakrywane przez kolorowe smugi ) . A jeżeli ma prawo jazdy to stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie ale i całego ruchu ulicznego.
  • 0

#7

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

urzekła mnie ta historia :D. A według czyich kryteriów i wartości etycznych aura jest nabiera danych cech ?. A tak serio jeżeli lubisz tą osobę to zaprowadź ją prosto do kogoś kto jej pomoże uporać się z kolorowym postrzeganiem świata ( pewnie jest to dość nie przyjemne jak wszystko do okola zostaje zakrywane przez kolorowe smugi ) . A jeżeli ma prawo jazdy to stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie ale i całego ruchu ulicznego.


Tak wynika ze stronki która kaktus podał ^^ są tam nawet rysunki poglądowe jak aury mogą wyglądać..oczywiscie wszystkie te informacje wynikaja z obserwacji osoba ktora ten blog prowadzi także można by powiedziec info z pierwszej reki ;p...yeah sure..

Aż się zastanawiam jak to jest wyjsć na miasto w godzinach szczytu..kolorów więcej niż w neonowym las vegas już chyba wiem czemu niektórzy noszą przeciwsłoneczne w pochmurne dni ;p
  • 0

#8

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety nie ma w tym tekście nic co obrazowało by przekaz/rysunek przedstawiony mi przez bliską osobę.

Ok troszkę więcej napiszę o kontekście:
Głęboko wierzę w to co mi powiedziała, choć gdybym usłyszał takie słowa od osoby z którą nie łączą mnie żadne rodzinne relacje, zasugerowałbym solidne "klupnięcie się" po głowie. Mam ponad ćwierć wieku, pracuję w dużej firmie, jestem osobą która, hmm "wiele lat temu utraciła <dar> wiary" i działa niczym trybik wielkiej kapitalistyczno/materialistycznej maszyny, która powoli lecz nieustannie wysysa me pragnienia i siły witalne. Wszystkie teorie typu widziałem ducha, zbliża się koniec świata lub to, że gołąb który nasrał mi na głowę stanowi symbol parafrazujący moją doczesną egzystencję wkładam między bajki.
U osoby która przekazała mi ze smutkiem w oczach "tą informację" wykluczam problemy psychiczne- podparte czymś w rodzaju papieru od specjalisty. Darzę ją również bezwzględnym zaufaniem wypracowanym przez lata, a także jakąś dziecinną ufnością, porównywalną do zaufania jakim dzieciak obdarza matkę. Niemniej jednak poza samą wiarą pokrzepioną przez zaufanie, mogę zaobserwować olbrzymie zmiany w jej zachowaniu: wyciszenie, znaczne zwiększenie pewności względem swej osoby, przeczucie że to co się z nią w ostatnich czasach zaczyna dziać jest dobre, oraz wiele „dziwnych” i niewytłumaczalnych dla mej osoby zjawisk, których dokumentować na publicznym forum raczej bym nie chciał.
  • 0

#9

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cethun zapewniam Cię że na tym blogu jest dużo tekstu który po głębszej analizie i poskładaniu kilku informacji do kupy dał by Ci jakies wskazówki..przedewszystkim czemu nie porozmawiasz z tą osobą jak trzeba?
  • 0

#10

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cethun zapewniam Cię że na tym blogu jest dużo tekstu który po głębszej analizie i poskładaniu kilku informacji do kupy dał by Ci jakies wskazówki..przedewszystkim czemu nie porozmawiasz z tą osobą jak trzeba?




rozmawiałem, jednak nie chce/ nie potrafi mi wytłumaczyć dlaczego tak jest.
Dodatkowo szukam jakichkolwiek informacji od osób trzecich.
  • 0

#11

Omega.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj jest opisana brązowa aura razem z odcieniami:

http://www.perceptio...s&item=00000044
http://www.readingau...ing-in-the-aura

Spytaj się kolegi jaki odcien brązu widzi, będzie Ci łatwiej rozszyfrować wiadomość.


Na innej stronce było jeszcze napisane coś takiego:

BROWN: grounding, down to earth, practical, male energies, invalidating, emphasizing body and denying spirit, feeling worth-less


I o ile się nie mylę, jakiekolwiek "smugi" wokól głowy to też aura. Po prostu nie zawsze nasza aura błyszczy i mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Ludzie, którzy stąpają twardo po ziemi, tudzież ci, którzy są skupieni na materialnym aspekcie życia, nie mają wyraźnie widocznej aury. Z tego co wyczytalam ze stronek, brąz oznacza właśnie takiego człowieka.
  • 0

#12

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobno nie widać dobrze aury przez ubranie dlatego często najłatwiej dostrzec aure własnie przy głowie a co do smug

Dołączona grafika

Jeżeli o takie smugi chodzi to chyba nie ma się czym martwić i przejmować
  • 0

#13

Code 06.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A możecie powiedzieć co oznacza czarna aura? Pewna osoba powiedziała że właśnie taki kolor ma moja aura i od tamtej chwili się do mnie nie odzywa.

Użytkownik Code 06 edytował ten post 28.02.2013 - 16:32

  • 0

#14

cethun.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziekuję za pomoc.
  • 0

#15

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A możecie powiedzieć co oznacza czarna aura? Pewna osoba powiedziała że właśnie taki kolor ma moja aura i od tamtej chwili się do mnie nie odzywa.




"Czarny zawsze jest bardzo negatywny, szczególnie wtedy, gdy wchodzi w skład aury nastroju. Na ogół występuje zmieszany z inną barwą i naturę negatywnych cech określa właśnie ona. Na przykład czerwień i czerń oznaczają nienawiść, okrucieństwo i wrogość. Czarny z żółtym wskazują na negatywne i niegodziwe myśli, natomiast z zielonym na zawiść, skąpstwo i zdradę.

Trudno jest podać dokładne znaczenie wszystkich barw, jakie można dostrzec w aurze, ponieważ każdy wyraża siebie w inny sposób.
U jednego człowieka zachłanność może się objawiać zupełnie inaczej niż u drugiego. Ponadto istnieje niemal nieskończona różnorodność odcieni każdego koloru.
Najlepszym sposobem nauki jest obserwacja aury u jak największej liczby osób w najróżniejszych sytuacjach."

Czarny zazwyczaj oznacza negatywne nastawienie i emocje
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych