Skocz do zawartości


Zdjęcie

Australia a sprawa muzułmanów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Odrębność religijna (117 użytkowników oddało głos)

Czy zgadzasz się z poniższym stanowiskiem australii w sprawie muzułmanów?

  1. Głosowano Tak (116 głosów [99.15%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 99.15%

  2. Nie (1 głosów [0.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 0.85%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano




owerfull

Jeśli cywilizacja ma wpływ na moje życie, to mam prawo żądać żeby religia katolicka, która hamuje rozwój tej cywilizacj (i mój) została wraz z wszystkimi innymi religiami wyrzucona na śmietnik historii. Dogmaty religii katolickiej są wątpłe. Równie dobrze Mahomet, Chrystus, Budda mógł być holograficznym tworem obcej cywilizacji. Powisz mi że jestem wariatem? A ja ci powiem że to 100 % bardziej sensowne niż jakiś kolo który rzuca ci 10 przykazań i wypisuje stek nielogicznych bzdur w dwóch książkach prawiąc o miłości a sam zabijając małe dzieci i kobiet dla rozrywki. Twój bożek to nic więcej jak kontrolny aspekt  naszych pogdądów, wykorzystujący nasze tchórzostwo przed śmiercią. To nie kultura i dziedzictwo, to strach i lęk przed śmiercią.

Sorry, ale pierdzielisz. Gówno, a nie wpływ na twoje życie, to jest pierwsza sprawa. Każe ci ktoś chodzić do kościoła ?, nie wydaje mi się.

A co do mojego bożka, nie obrażaj go  >/  ... tak na serio, jestem agnostykiem i jestem z tego dumny. Jednak poszukuję czegoś konkretniejszego od wątpliwości. Tobie tak trudno zrozumieć, że chrześcijaństwo jest podstawą naszej kultury ?, nie wiesz, że to właśnie bardzo zaawansowana cywilizacja Europejska rozwinęła się na piedestale chrześcijaństwa ?. Musisz zrozumieć takie podstawowe prawdy, bo bez nich ani rusz.

Druga sprawa to taka, że katolicyzm jako doktryna chrześcijaństwa absolutnie nie hamuje obecnie żadnego rozwoju. Takie coś to może było w średniowieczu, ale na płaszczyźnie bardziej naukowej. Obecnie nie ma czegoś takiego, więc nie opowiadaj bajek.

Czuję w tobie jakąś specjalną nienawiść do religii tego świata, przykro mi bardzo, ale choćby Koran nie popiera zabijania ludzi, no chyba, że w słusznej sprawie. Tak samo jest z kobietami, Koran powiada, że MY jesteśmy od kobiet zależni. Ale musisz coś jeszcze zrozumieć, nie wiem, może tobie tylko trudno. Takie skrajne, radykalne środowiska muzułmańskie o jakich mówimy nie mają nic wspólnego z wyznawaniem Koranu, oni są jak KK wyjęty ze średniowiecza, łamią własne prawa.

Nie sam Islam jest zagrożeniem, ale właśnie takie ugrupowania terrorystyczne i inne z nienormalnymi poglądami, bo oni wypaczają własną ideologię(patrz: Koran)

Jeśli chodzi o ekspansję, jest to oczywiście naturalny proces, cywilizacja stworzona na Islamie jako silniejsza mentalnie od naszej stopniowo przeprowadza rozlew swoich plemników na świat. Możemy jednak temu zaradzić i sankcjonować konsekwentnie ustawy przeciwdziałające takim zjawiskom. To nie jest nic trudnego, jak widać już niektórym oczy się otwierają, na razie wcale nie jest za późno, wbrew pozorom, Araby są głównie tam gdzie mają być, jeszcze nas nie podbili, ale warto zachować ostrożność  :D .



Piedestale chrześcijaństwa?    Chrześcijaństwo jest podstawą naszej kultury?   W pas kłania się historia.   Ileż trzeba mieć buty by tak twierdzić.


Oczywiście, podstawami są wszelakiej maści mitologie. Tak, jeszcze lepiej dowalmy, takie miłe określenie "Animizm". Tak na nim się oparliśmy w średniowieczu xD. Liczy się to co przetrwało najdłużej i najmocniej się odznaczyło, chrystianizm bardzo mocno się tu zakorzenił i wprowadził nieodwracalne zmiany, nie wiem jak można być tak ślepym.

Hayashi, na to ci już nic nie poradzę. Na to, że oni raczą się trzymać pewnych wyrwanych z kontekstu napawających dumą tekstów. Im to powiedz, a nie mnie xD.



Piszesz że "zmiany są nie odwracalne"- w tym twierdzeniu jest błąd - w samym słowie zapisane są zmiany. Zmiany następują cały czas a świadkami tego procesu jesteśmy również teraz. Tak na prawdę co jest nie zmienne to właśnie zmiany. Do chrystianizacji na terenie Polski wrócę z czasem. Osobiście uważam że było to działanie zbrodnicze.
  • 0



#32

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedy otwieram drzwi swojego domu przed kimś to oczekuje od niego, że dostosuje się do moich zasad i nie wlezie mi do salonu w butach, czy nie będzie mi grzebał po szafkach lub też zwracał uwagę na to, że mam ściany białe a powinienem mieć zielone. Jeśli tak by się zachowywał to bym po prostu kazał mu wyjść. Taki oczywisty fakt w czasach totalnie odmóżdżonych ludzi jest ryzykowny, bo Bóg jeden wie czy w kontekście muzułmanów i ich obecności w obcych krajach, nie zostaniemy oskarżeni o rasizm i nietolerancje. Chore to wszystko tak, że głowa boli.
Oczywiście pana Premiera podziwiam za odwagę i logiczny tok myślenia. To pocieszenie, że ktoś z osób reprezentujących kraj na wysokim stanowisku potrafi mówić o tym głośno i w bardzo prosty sposób.

Użytkownik Bobek edytował ten post 07.02.2013 - 19:44

  • 4

#33

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wspaniała wypowiedź wspaniała. Wreszcie ktoś powiedział to co już dawno powinno być wypowiedziane. Gratuluje panu premierowi kręgosłupa moralnego i honoru. Pokazał że jest prawdziwym wodzem. Świetnie dobrał słowa po prostu nic dodać nic ując.
  • 1

#34

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś rozważaliśmy ze znajomymi scenariusz - co robić na wypadek globalnej wojny nuklearnej? Doszliśmy do wniosku, że atomicami przerzucać będą się głównie USA, Chiny i Rosja. Europa siedząc w środku konfliktu nieźle oberwie, w Afryce dzicz i malaria... Jak nic - jedynym miejscem gdzie należałby uciekać wydała nam się właśnie Australia - kraj jakoś nie za bardzo wtykający nos w konflikty międzynarodowe. Teraz jeszcze okazuje się że mają tam podobny pogląd na islam co my! Raj-kraj! :)
  • 0

#35

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Raj-kraj z polityką imigracyjną również świetną. Także nie ma co 'uciekać' bo i tak Cię nie wpuszczą, chyba że należysz do elity społecznej. :mrgreen: Ogólnie nie mówię, że ich polityka imigracyjna jest zła, tylko po prostu stwierdzam fakt, że kraje takie jak USA, Australia czy Nowa Zelandia to ostatnie kraje do których można uciekać, bo i tak się dostanie wilczy bilet. :mrgreen:

Użytkownik Axote edytował ten post 07.02.2013 - 20:41

  • 0

#36

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I cały misterny plan legł w gruzach :D
  • 0

#37

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie jestem nacjonalistką, ale uważam, że Kraj, to jest miejsce, gdzie powinno się zapewnić dobre życie przedewszystkim rdzennym mieszkańcom. W końcu kraj, to jest terytorium (głównie) zamieszkiwane przez osoby jednej nacji, wywodzące się w większosci przypadków z jednej kultury, mentalności, stylu życia, zwyczajów i osoba będąca przyjezdym powinna się dostosować do warunków tam panujących i tyle, osoby, które jojczą, marudzą i chcą zmian, a są napływową mniejszością powinny być wydalane z kraju w którym żyje im się źle - w końcu nikt im nie kazał tam mieszkać.
  • 0

#38

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żeby nie zakładać nowego tematu, wklejam tutaj informację z Rosji.

Masowe aresztowania muzułmanów w Rosji. Szykowali zamach?

Ponad 300 muzułmanów trafiło do aresztów w Sankt Petersburgu. Policja podejrzewa ich o utworzenie w Rosji nielegalnej organizacji religijnej. Jeden z zatrzymanych jest autorem zamieszczanych w internecie tekstów o charakterze ekstremistycznym i filmów o zamachach terrorystycznych.

Policyjna akcja trwała w Sankt Petersburgu prawie dobę. Funkcjonariusze nie ujawniali żadnych szczegółów. Oficjalnie informowali jedynie, że poszukują osób wzywających do przemocy i waśni religijnych.

Dziś ujawniono, że chodziło o zlikwidowanie radykalnej organizacji religijnej, która nielegalnie funkcjonowała w mieście nad Newą. Na jednym z petersburskich bazarów odkryto sale modlitewne, w których przebywało kilkaset osób.

Według policji łącznie do aresztów trafiło 300 osób, według lokalnych mediów ponad 700. Część z zatrzymanych zostanie deportowana z Rosji. Inni staną przed sądem.

źródło: Onet

Oto do czego prowadzi zbyt duże stężenie muzułmanów.
Takie muzułmańskie podziemia zapewne już istnieją w wielu miastach Europy.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 10.02.2013 - 03:37

  • 1

#39

BehawioralnyBarbararzyńca.
  • Postów: 177
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

UE to duży organizm i niestety bardzo skomplikowany dzięki biurokracji. Minie jeszcze ładnych parę lat, nim UE wstanie zbulwersowana otrząsając się z resztek zbędnych dokumentów. Równolegle do całego procesu islamizacji, Unia będzie wdrążać w życie swoje wyidealizowane pomysły mające uczynić ten kawałek kuli ziemskiej istnym rajem. No ale jakoś to się nie sprawdza. Tak czy inaczej grunt pod islamizacje europy jest już gotowy, gdyż młode społeczeństwo nie jest zdolne do... do czegokolwiek nie wiem do zapłacenia rachunków a my tu przecież mówimy o jakiejś formie obrony.
  • 0

#40

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Izraelski rabin: Islamizacja Europy to dobra rzecz


Baruch Efrati, kierownik jesziwy i rabin na okupowanym Zachodnim Brzegu, poproszony przez studenta o odniesienie się do rosnącej liczby muzułmanów w Europie stwierdził, iż „islamizacja Europy to dobra rzecz”.

Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, co jest karą za to, co uczynili nam przez setki lat. Nigdy nie wybaczymy chrześcijańskiej Europie wymordowania milionów naszych dzieci, kobiet i starców.

Chrześcijaństwo określane jest jako „bałwochwalcze, pełne hipokryzji, nieczyste i skorumpowane”. Rabin podsumowuje, iż należy modlić się jedynie o to, żeby proces islamizacji nie wyrządził szkody ludowi Izraela.

Na podst. http://www.ynetnews....4299673,00.html

Za http://www.nacjonali...to-dobra-rzecz/


Gdy porówna się taką wypowiedź z praktykami traktowania muzułmanów w Izraelu, stajemy w obliczu kolejnego dowodu, że cywilizacja europejska jest niszczona m. in. z inicjatywy agresywnych nacjonalistycznych/syjonistycznych (jak zwał, tak zwał, faktem jest, że państwowa ideologia państwa Izrael stoi na baczność przy tabliczce narodowy socjalizm) środowisk żydowskich.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 10.02.2013 - 09:42

  • 2



#41

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam jestem Polakiem w Australii od ponad 2o lat i doceniam ten kraj, ponieważ pomimo, że nie uznaję żadnych religi ani bogów, guru czy podobnych zmyślonych istot, nigdy nie doznałem żadnych religijnych presji, co niestety spotyka się w społeczeństwie polskim.
Nikt nikogo tu o religijne przekonania nie pyta a co więcej, publiczne demonstacje czyichkolwiek religijnych praktyk jest prawnie zakazane.
Każdy nosi na głowie kapelusz jaki lubi. Czy to jest mycka, turban, firanka na twarzy, cylinder, beret czy kask lub chełm a i kraciasta ścierka na głowie przewiązana sznurkiem też nikogo nie dziwi .
Nikt tu nie wtyka nosa nawet do miejsc rytuałów religijnych, jak długo nie ma zgłoszeń naruszenia praw pańswowych.
Jeśli muzułmanom się nie podoba zakaz modłów na środku ulic i chodników, ( publiczne wietrzenie tyłków? :mrgreen: ) co jest plagą np. we Francji, to i lepiej dla ruchu ulicznego.
Nie ma tu szansy rozkładanie dywanika do modłów na przejściu dla pieszych.
W chwili zapalenia się zielonego światła dla aut, byłby rozjechany i pewnie o to niezadowolonym chodzi ale tu nie Francja- niestety.
Wolność religijna oczywiście jest, ale rytuały religijne wyłącznie za zamkniętymi drzwiami.
Nie ma nawet procesji katolickich dokoła kościoła. Amen
  • 0

#42

Laestar.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram Australie - właśnie to tak powinno wyglądać. Emigranci dostosowywują się do kraju, do którego przybywają, a nie na odwrót. Ale nie trzeba odrazu zakazać emigracji. Czy korwiniści muszą być wszędzie? I tak Korwin zdechnie zanim będzie miał więcej niż 3% poparcia
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych