Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 403

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Zgwałcił i zabił 5-letnią córkę. - Religie Niechrześcijańskie - Paranormalne.pl

Skocz do zawartości
Zdjęcie

Zgwałcił i zabił 5-letnią córkę.


 • Please log in to reply
60 replies to this topic

#1

hayashi.
 • Postów: 232
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Znalazłem bardzo ciekawy tekst - myślę, że jest wart wklejenia tutaj.

"Arabski kaznodzieja telewizyjny za wielokrotne zgwałcenie i zamordowanie 5-letniej córki miał
spędzić w więzieniu 8 miesięcy. Wyszedł jednak po dwóch.

Niski wyrok i 50 tys. dolarów grzywny zaszokowały Saudyjczyków i sprowadziły na sąd gromy
potępienia. W internecie mówi się wprost, że opłacił swoją wolność "krwawymi pieniędzmi".

Córka znanego z telewizyjnych występów, Fayhana Ghamdiego, trafiła do szpitala w grudniu
2011 z ciężkimi obrażeniami. Z połamanym kręgosłupem, żebrami, ręką, obrażeniami wewnętrznymi
i bliznami po przypalaniu o życie walczyła blisko rok - przypomina gazeta.pl.

Fala skarg do władz saudyjskich nie zmieniła wyroku na dzieciobójcy, doprowadziła jedynie do
uruchomienia całodobowej linii dla ofiar przemocy dla dzieci molestowanych seksualnie.

Według szejka Abdullaha Daoud (kolejnego saudyjskiego kaznodziei) przed molestowaniem chronić
ma małe dziewczynki obowiązkowo noszona burka - informuje alarabiya.net.

Fatwę tej treści wygłosił on w telewizji Al-Majd, nakazując matkom i ojcom zakrywanie ciała ich dzieci
gdy wychodzą z domu. Co uchroni dzieci przed przemocą ze strony rodziców?"

Dołączona grafika

źródło

źródło

Zastanawiam się, jak bardzo trzeba być upośledzonym na umyśle, żeby zrobić coś takiego. Jeszcze
zabawniejsza jest postawa tamtejszego "sądu" i wypowiedź ich kaznodziei dot. rozwiązania tego
problemu. Dlaczego świat nic z tym nie robi?
 • 0

#2

Mortalis.
 • Postów: 322
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ludzie się później dziwią jeszcze, że dużo ludzi takich nie chce w europie.

Użytkownik Mortalis edytował ten post 03.02.2013 - 18:00

 • 0

#3

owerfull.
 • Postów: 1283
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nic nie mam do niego, lubi tak robić, to niech robi. Oczywiście jest skurwy*ynem, ale czy to oznacza, że każdy "arap" to taki sam sukinsyn ?, tutaj pies pogrzebany, odpowiedź brzmi oczywiście : NIE.

Dołączona grafika

/mylo
 • -7

#4 Gość_mroova

Gość_mroova.
 • Tematów: 0

Napisano

Nic nie mam do niego, lubi tak robić, to niech robi. Oczywiście jest skurwy*ynem, ale czy to oznacza, że każdy "arap" to taki sam sukinsyn ?, tutaj pies pogrzebany, odpowiedź brzmi oczywiście : NIE.Ale to tamtejsi Arabowie pozwalają, żeby taki zwyrodnialec łaził po Ziemi...wyobraź sobie taką sytuację u nas, czy w jakimkolwiek kraju w europie....pamiętasz głośną sprawę Fritza ? To karygodne, żeby dopuścić, do czegoś takiego, społeczeństwo powinno się przeciwstawić, ale oni mają to gdzieś ...kobiety w krajach muzułmańskich nie bójmy się tego nazwać, ale nadal traktowane są przedmiotowo ...
powoli to się zmienia, ale bardzo malutkimi kroczkami...

Nic nie mam do niego, lubi tak robić, to niech robi.


mam nadzieje, że nie chodziło Ci o molestowanie............

Użytkownik mroova edytował ten post 03.02.2013 - 18:50

 • 0

#5

markus_111.
 • Postów: 68
 • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wykastrować publicznie i dać zwyrodnialca do ukamienowania aby inni z podobnymi zamiarami jeszcze raz się zastanowili nad tym co planują. To moje zdanie, wiem, że ostro ale pomyślcie o niewinnym dziecku, co ono czuło gdy gwałcił je a potem mordował własny ojciec... Zwykła śmierć (stryczek, itp) byłaby zbyt łagodna.
 • 0

#6

Tytus84.
 • Postów: 220
 • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja o tym myślę, że to nic nadzwyczajnego u nich, taki sobie świat ukuli. Oni pewnie tak samo reagują na to że u nas kobiety mogą chodzić w kostiumach kąpielowych.

Za najbardziej chore to uznaję że ludzie w Europie jeszcze się nie ogarnęli że im dłużej pozwalamy im tu przyjeżdżać to tym szybciej takie akcje staną się codziennością i u nas. Ze zderzenia dwóch całkowicie różnych kultur nie może wyniknąć nic dobrego (co wiemy na przykładzie Ameryki Północnej).
 • 0

#7 Gość_mroova

Gość_mroova.
 • Tematów: 0

Napisano

Ale weź też pod uwagę to, że babki z Polski same legną do takich tłumoków, tak samo z innych krajów europejskich.
I nie możemy ludziom zabronić przyjeżdżać do Polski, tak jak my jeździmy po świecie za chlebem...
w Anglii np. jest ich wielu jak i innych nacji i jakoś się dogadują...
 • -1

#8

cysiasty.
 • Postów: 227
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mroova mowilas o polakach czy muzulmanach.
 • 0

#9

Tytus84.
 • Postów: 220
 • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lgną, bo są pod tym względem tępe i mają tendencję do wybierania czegoś "egzotycznego" i "nowego" zamiast czegoś znanego i sprawdzonego. Wiem co mówię bo moja znajoma (obecnie raczej - była znajoma) rzuciła faceta z którym była w związku dobre cztery lata dla arabusa którego znała od dwóch miesięcy.

Nie porównuj emigracji Polaków do emigracji arabo-pochodnych. Polak i Anglik (czy Węgier, Francuz, Hiszpan) od wieków to samo mięso jedli, te same krzyżyki stawiali na kościołach, te same ksiażki czytali - owszem, zdarzały się różnice, ale generalnie to jest ten sam krąg kulturowy. Nagle w środek tego wbija się Arab który nie rozumie że jak się przychodzi do czyjegoś domu w odwiedziny, to trzeba z uprzejmości dostosować się do raguł w tym domu panujących; Arab będzie powoli chciał zmienić zasady na swoje.

Popatrz ile meczetów się buduje u nas w Europie. I porównaj to z liczbą budowanych w krajach muzułmańskich kościołów. Patrz co oni tam robią z chrześcijaninami - obcinają im łby w imię Allaha. A my tutaj jak nam Arab przychodzi meczet budować to grzeczniutko schylamy główkę i w myśl ubertolerancji mamroczemy "ależ tak, proszę bardzo, czujcie się jak u siebie w domu".

I tu nawet nie chodzi o to że jestem jakiś chrześcijańskim fanatykiem - wręcz przeciwnie, ateizm jest mi bliski. Ale mimo to urodziłem się w kulturze ukształtowanej przez chrześcijaństwo, w kulturze, gdzie kamieniowanie kobiet za wyjście na ulicę w krótkich spodenkach nie występuje już od stuleci.

Ty czy ja nie możemy zabronić arabusom wjazdu, fakt. Ale rządzący naszymi krajami mogą jak najbardziej, bo to kwestia regulacji i przepisów. Trzeba usilniej jakoś dawać znać że nie chcemy u siebie tych dzikusów.
 • 4

#10 Gość_mroova

Gość_mroova.
 • Tematów: 0

Napisano

Cysiasty
No o Polkach ..poniżej Tytus ładnie rozpisał o co mi chodziło Dołączona grafika
Tak, zawsze mnie to dziwiło, co one w nich widzą, moja siostra ma dużo takich ziomków na fejsie, bo tam jeździ często i akurat dziś przeglądałam sobie fotki tych facetów, zauważyłam, jedną rzecz nigdzie nie widziałam ich kobiet w profilach, przynajmniej w tych u siostry, a mniej więcej mówiła mi który był żonaty..co prawda nasi polscy chłopcy też tak robią, ale przynajmniej dzieci wklejają ..

A co do meczetów, to szczerze powiem, w życiu w Polsce nie widziałam, ani jednego ..
U nas raczej nie dojdzie do takiego boomu, bo np. Francja sama sobie winna, chciała odbudować kraj tanim kosztem, najechało się tubylców, i teraz ciężko ich wywalić, tak samo w Niemczech Turków...u nas raczej nie ma funduszy na takie coś, Chińczyków trochę, ale szału nie ma.Nie boję się islamizacji.

Użytkownik mroova edytował ten post 03.02.2013 - 19:50

 • 0

#11

ServusSnajper.
 • Postów: 240
 • Tematów: 4
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie ubiór (burki, a bikini na plaży), to jedno, a gwałt na małej dziewczynce, to już zupełnie coś innego. Ci ludzie są chyba pozbawieni zasad moralnych. Zresztą, przkro to mówić, ale pedofile i gwałciciele są przecież też u nas.
 • 1

#12

Tytus84.
 • Postów: 220
 • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cysiasty
No o Polkach ..poniżej Tytus ładnie rozpisał o co mi chodziło Dołączona grafika
Tak, zawsze mnie to dziwiło, co one w nich widzą, moja siostra ma dużo takich ziomków na fejsie, bo tam jeździ często i akurat dziś przeglądałam sobie fotki tych facetów, zauważyłam, jedną rzecz nigdzie nie widziałam ich kobiet w profilach, przynajmniej w tych u siostry, a mniej więcej mówiła mi który był żonaty..co prawda nasi polscy chłopcy też tak robią, ale przynajmniej dzieci wklejają ..

A co do meczetów, to szczerze powiem, w życiu w Polsce nie widziałam, ani jednego ..
U nas raczej nie dojdzie do takiego boomu, bo np. Francja sama sobie winna, chciała odbudować kraj tanim kosztem, najechało się tubylców, i teraz ciężko ich wywalić, tak samo w Niemczech Turków...u nas raczej nie ma funduszy na takie coś, Chińczyków trochę, ale szału nie ma.Nie boję się islamizacji.


Ale, niestety, w obecnych czasach nie mieszkamy tylko w Polsce. Mieszkamy też w Europie. U nas w ogóle muzułmanie będą mieli problem z przejęciem kraju, bo u nas katolicka tradycja jest BARDZO mocno zakorzeniona. Ale pomyśl perspektywicznie; zostać niezislamizowaną wysepką pośród krajów szariackich nie będzie zbyt fajne. Jak się reszta Europy zislamizuje, założy nam embargo na eksport/import w ramach represji religijnej, to będzie nieciekawie. Dlatego moim zdaniem postawa "ja się islamizacji nie boję" jest wręcz naganna. To jest postawa dość w Europie powszechna no i sam podajesz przykłąd Francji - tam, założę się, te kilkanaście lat temu też Francuzi pogryzali bagietki z ironicznym uśmieszkiem patrząc na nieliczne opatulone na czarno postacie. Skończyło się - wiemy jak. Wroga nie można bagatelizować. A wbrew temu co nam próbują wmówić przeróżne media, instytucje i politycy - islam jest naszym wrogiem. Oni nas nie lubią, oni chcą nas wytępić; na razie udają spokojnych, ale kiedy będzie ich wysatrczająco dużo - czeka nas przewrót.
 • 2

#13

cysiasty.
 • Postów: 227
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo w polsce jest ich mało i mało który polak pozwoliłby na to co robią muzułmanie w angli. Najlepiej by było zabronić im wjazdu do Europy oraz tych co już są wywalic stąd do ich kraju, bo jak tak dalej pójdzie to Europa będzie muzułmanów.
Ps Mroova ty lepiej siostry pilnuj.

Użytkownik cysiasty edytował ten post 03.02.2013 - 20:06

 • 0

#14

LayneStaleyRIP.
 • Postów: 248
 • Tematów: 23
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

karma. Raz rodzis si gwiazdą Hollywwod, a potem rodzisz się by być zgwałconą i przypaloną dziewczynką. Taka jest rzeczywistość.

Użytkownik LayneStaleyRIP edytował ten post 03.02.2013 - 20:05

 • -4

#15

hayashi.
 • Postów: 232
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Namida

Najśmieszniejsze jet to, że muzułmanie, których znam uważają, że ich system wartości został zesłany
im przez ich Allaha, jest najlepszy i trzeba go nieść całemu światu, jak im nakazał ich prorok. Co do
Europy, to znakiem upadku obyczajów moralnych jest według nich m. in. paradowanie w bikini - każda
kobieta, która zakłada bikini, jest traktowana jak prostytutka. Oczywiście w rozmowach z nimi padają
określenia ostrzejsze jak "prostytutka" (nie będę cytował - każdy wie, o jakie określenia chodzi).

@Tytus84

Zgadzam się, nie można lekceważyć sytuacji - podoba mi się postawa kolegi. Szkoda tylko, że wielu
ludzi nie rozumie zagrożenia. Muzułmanie mogą kłamać, mataczyć, udawać przyjaznych by w końcu
osiągnąć swój cel - zdobyć całą planetę dla Allaha - wszystko jest zapisane w Koranie i hadisach.
Nie znam religii, która zezwala na kłamstwo i wyparcie się wiary - ponadto możemy dopatrzeć się tam
wiele sprzeczności. Co do tematu - sam prorok dał przykład śpiąc z 9-latką. Co mówi o tym prawo,
to chyba nie muszę wspominać.

Jeszcze na koniec - nie bez powodu Polska jest uznawana w krajach islamskich za najtrudniejszą
w islamizacji. Trzeba tylko zwiększyć świadomość społeczeństwa i uodpornić je na te bajki, szerzone
przez muzułman. I ostatnia rzecz, o której trzeba pamiętać - największym wrogiem islamu jest
nauka. W świetle nauki i racjonalnego myślenia islam sypie się jak domek z kart.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

stat4u