Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki macie charakter ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

i tak nikogo to nie obchodzi


Mnie obchodzi bo ten test działa aż za dobrze, dałem koleżance do wypróbowania i teraz znam jej słabe strony Dołączona grafika Grunt to dobre zastosowanie testu Dołączona grafika




#32

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1w2

O ile 1 w większości pasuje to to skrzydło w2 co najwyżej w połowie.

Użytkownik Elvis edytował ten post 27.01.2013 - 09:05


#33

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

:o Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.


No zgadza sie :/



#34

Buger.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piątka ze skrzydłem sześć: 5w6 - "Rozwiązywacz problemów"

Skrzydło sześć daje piątce umiejętność skupienia się na detalach i technicznej wiedzy, oraz daje umiejętność do sekwencyjnego myślenia na temat biegu wydarzeń. Piątka z tym skrzydłem ma dar wyciągania znaczących wniosków z niewielkiej ilości faktów. Zwłaszcza intelektualna piątka, która jest znacznie bardziej analityczna niż piątka ze skrzydłem 4. Może być też lojalna wobec przyjaciół, oferując im silne wsparcie. Uprzejma, jest cierpliwym nauczycielem, ekspertem w danej dziedzinie. Może mieć poczucie misji i ciężko pracować. Czasem ujawnia się u niej aura nadwrażliwego kujona i jest niezdarna w komunikowaniu się z innymi. Gdy jest w pozycji obronnej, może być onieśmielona oczekiwaniami innych. Może bardziej lubić niektóre osoby, ale też bardziej niektórych unikać. Szczególnie uczulona na okazywanie wdzięczności innym. Może mieć problem z wypowiedzeniem "Dziękuję". Boi się rozpoczynania działania, za to rozwija "uzależnienie" od informacji. Zadaje mnóstwo pytań, ale zwleka z podjęciem "zbyt" pochopnej decyzji. Gdy 5w6 jest w stresie, staje się podejrzliwa co do motywów działania innych ludzi, ale również ślepo za niektórymi podąża. Może przez długi czas nie zmieniać uczuć, utrzymując je na stałym poziomie. Może być zimna, ironiczna i odizolowana od innych.
Skrzydło 6 może być fobiczne lub antyfobiczne. Antyfobiczne skrzydło daje piątce, odwagę i umiejętność przeciwstawiania się autorytetom. Przyparta do muru potrafi zadrwić z autorytetu lub w złości odpowiedzieć by się odczepił. Ma tendencję do eksperymentowania by znaleźć jakie są granice zachowania. Phobiczne skrzydło powoduje, że piątka staje się mniej ufna wobec innych i doszukuje się ich prawdziwych intencji.

Dużo w tym prawdy. :)

#35

Kinuu.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

4w5 - "Włóczęga"

Nawet z lekka pasuje D:

#36

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piątka ze skrzydłem cztery: 5w4 - "Obrazoburca"

Różnica między skrzydłami 4 i 6 w piątkach, jest taka sama jak między sztuką i nauką. Skrzydło cztery, daje piątce zmysł abstrakcyjny oraz intuicyjny odcień myślom, tak jakby piątka myślała za pomocą geometrycznych kształtów zamiast myśleć słowami lub realnymi obrazami. Piątka ze skrzydłem 4 może być artystycznie utalentowana i doświadczać emocjonalnych nastrojów jak czwórka. Połączenie intelektualnej i emocjonalnej wyobraźni. Ceni sobie świat filozofii i pięknego konstruowania myśli. Najlepszym dla niej światem jest połączenie umysłowych horyzontów i estetyki. Połączenie ciekawości i wrażliwości na odbiór z potrzebą tworzenia własnej unikalnej wizji.
Gdy 5w4 jest w stresie, wydaje się być jakby nieobecna, gdy jest o coś spytana, odpowiada szeptem. Jej zachowanie oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski. Może stać się nieuchwytna, niedostępna i abstrakcyjna. Zachowuje się jakby znajdowała się wewnątrz swojej kuli izolującej ją od świata. Czasem odnosi się wrażenie nieznacznego wywyższania się ponad innych. Wizerunek "nieobecnego profesora" dobrze opisuje piątki z tym skrzydłem. 5w4 jest niezwykle wrażliwa na otoczenie i uczucie zbytniej nadopiekuńczości innych. Bardzo przewraźliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach. Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depersje o podłożu egzystencjalnym.



no w sumie zgadza się - ale nie jestem przewrażliwiony na krytykę, ponieważ wiem że jak zaczynam coś robić to robię to dobrze :P po traumatycznych przeżyciach wracałem dość szybko - tylko, że zmieniony.

#37

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wg Klasycznego horoskopu z moją połówka - Noxilinką powinniśny się dawno rozpaść bo połączenie Byk -Lew nienależy do udanych.A w realu uzależniliśny się od siebie i mówić prawdę nie znam lepsze, bardziej szczęśliwej i nierozłacznej pary .a jesteśmy prawie 25 lat razem. Za to wg tego Eneagramu jest to dobrze uzasadnione:

To całkiem często spotykana para reprezentuje, dwa jedne z najbardziej intensywne i silne typy Enneagramu. Obydwoje uwielbiają tańczyć razem na krawędzi dachu. W tym kolejnym połączeniu dwóch przeciwnych typów, tych dwoje pociąga ta sama chęć czerpania z życia pełnymi garściami i żywiołowość. Odważne i bezpośrednie wyrażanie uczuć Czwórki jest silnym magnesem dla Ósemki. Bezceremonialne i dosadne "bierz to co chcesz" postrzeganie świata Ósemki, jest atrakcyjne dla Czwórki, która uważa, że jest to bardzo życiowe i prawdziwe podejście.
Czwórka to jeden z typów, który Ósemce nie jest łatwo przestraszyć. Czwórka potrafi sobie poradzić z narzucaniem woli przez Ósemkę i potrafi docenić jej uczciwość oraz fakt, że Ósemka nie boi się walki, potrafi wyrzucić z siebie złość i iść dalej jak gdyby nic się nie stało. Również Ósemka nie zniechęca się tak łatwo stanami depresji Czwórki i potrafi utrzymać stałe emocjonalne zaangażowanie gdy Czwórka okazuje niezdecydowane ciągle zmieniając swoje nastawienie do partnera, to chcąc go odsunąć od siebie, to znowu chcąc aby się on zaangażował. Ósemka mocno trzyma się tego co postanowiła gdy ktoś ją stara się od tego odsunąć, a także łatwo dostrzega próby uwiedzenia.
Ósemka docenia fakt, że Czwórka jest prawdziwa, szczera oraz posiada umiejętność do bycia emocjonalnie zaangażowanym. Ósemkę raduje to że znalazła kogoś kto dorównuje jej energią i intensywnością w uczuciach, oraz kogoś kto chętnie podejmie z nią zdrową rywalizację. Ósemka lubi mierzyć się z wysokimi oczekiwaniami Czwórki, która oczekuje od partnera okazywania dużych i różnych rodzajów emocji. Ósemka również docenia styl i elegancję Czwórki oraz uwielbia być włączana do podejmowania decyzji na temat ubioru i wizerunku Czwórki. Czwórka uwielbia to zaangażowanie gdyż czuje się dzięki niemu wyjątkowa.
Ta dwójka naturalnie pomaga sobie poprzez zwykłe bycie tym kim są. Ósemka preferuje towarzystwo Czwórki gdy ta jest w dobrym humorze i pójdzie sama gdzieś się zabawić, gdy Czwórka jest w depresji. To może rozłościć Czwórkę przerywając jej stan depresji. Powstała w rezultacie kłótnia może tych dwoje bardziej zbliżyć do siebie. Ten cykl kłótni i godzenia, może trwać przez wiele lat. .





#38

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

szacun noxil - ja z kobietą byłem max 2,5 roku i myślałem, że ją w końcu zabije

#39

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czarnuchu chwała jej za to że tyle czasu z Tobą wytrzymała :D



#40

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

trochę kochała chyba :P

#41

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

szacun noxil - ja z kobietą byłem max 2,5 roku i myślałem, że ją w końcu zabije

Eee Poprostu nie była Ci pisana. My kłucimy się dość systematycznie, nawet mamy grafik kto kogo przeprasza. Ustaliliśmy że bedziemy przepraszac się na na przemian bo w kłutni trudno o obiektywizm i dochodzenie kto zawinił . A tak poprostu albo ja albo ona musi się epopłaszyć i poprzeparaszać. Poczucie krzywdy i dochodzenie kto miał racje niema sensu.No i odrazu wrazie czego wydrzemy się na siebie i potem sprawa załatwiona . Nie trzeba żadnych terapii dla par . Niema cichych dni , mszczenia sie po cichu, czy ukrytej niechęci itp co jest zabójca związków. Szast prast i 5 minut po 20 minutach dzikich wrzasków trzeskania drzwoiami tudziez innej działalności teatralnej (ewntualnie z etapu wrzasków przechodzimy do etapu bitwy na poduchy.)* zwiazek rozkwita jak nowy. Co ja gadam -on jest nowy.Jedynie musieliśmy zainwestowac w stalowe -spawane łóżko. Wspólczesne paździezówki wytrzymuja co najwyzej nasze dwa, trzy cykle.A tak mamy spokój z meblami do sypalnii. czasem coś sie zegnie ale zawsze mozna wyprostować.



#42

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wyszła mi 3w4, raczej nie ma się z czego cieszyć i niestety pod większością mogę się podpisać. I chciałabym tylko dodać na swoje usprawiedliwienie, że nie mam w naturze naśladownictwa.

Użytkownik livin edytował ten post 27.02.2013 - 18:14




#43

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

7w8 - "Realista", generalnie to zgadzam się z większością, najbardziej zdziwił mnie opis tego jak zachowuję się w związkach, gdyż jest w tym sporo prawdy. Nie można tego brać na serio w stu procentach, chociaż wydaje mi się, że poniekąd możemy dowiedzieć się czegoś nowego o sobie :roll:

#44

Mental Momental.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

7w6 - "Komik", większość pasuje, chociaż wiadomo, że takie testy całej prawdy nie ukazują i dość dużo przekłamań w nich jest ;)

#45

BlackStar.
  • Postów: 8
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG kto tu na forum sie wypowiada... Jest pytanie, trzeba odpowiedzieć. Z charakteru jestem spokojny, ale jak sie patrzę na resztę opisów to krew zalewa... Ja sie zastanawiam czy trafiłem na dobry poziom czy na forum 13-latkow...

Użytkownik BlackStar edytował ten post 27.03.2013 - 23:51



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych