Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny "sen"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

orinar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich forumowiczów, pragnę podzielić się z wami moją historią i poznać wasze opinie ( lub podobne doświadczenia) na ten temat.
Zaznacze na wstępie, że nie mam zamiaru kogoś wkręcac czy przedstawiac swoje opowiadanie s-f .
Wszystko co opisze wydarzyło sie w trakcie snu i nie musi miec związku z tematem uprowadzeń.

Tematyka UFO nigdy nie była mi obca. Mało prawdopodobne jest żebyśmy byli jedynymi istotami żywymi we wszechświecie, ale przejdźmy do konkretów.

Sen miał miejsce ponad 2 lata temu ale pamiętam zadziwiająco dużo szczegółów. A oto jego przebieg.:
„Czuje że jest środek nocy a jednak w momencie sennego przebudzenia za oknami jest jasna poświata. Coś jak moment kiedy wybudzasz sie z narkozy a lekarze Cie leja po twarzy (kto przeżył ten wie ). Następnie jakiś glos w mojej glowie każe mi wstac z łóżka i przejśc do innego pokoju. Tam również panuje taka sama aura. Obraz jest rozmazany i czuje sie jak na haju. Dusze się, mam ogromna potrzebe zaczerpnąc swieżego powietrza. Okno jest jednak szczelnie zamknięte. Na łóżku widzę kruka (przynajmniej mi się wydaje). Uśmiecha się do mnie zapewniając mnie tym gestem, że ma wobec mnie przyjazne zamiary. Nie pamietam rozmowy,ale ta istota nakłoniła mnie do patrzenia w swoje oczy (a raczej oko) i wtedy się zaczeło. Czułem wtedy że ta istota połaczyła sie ze mną w jedna całośc. Widziała i czuła wszystkie przeżycia z całego mojego życia.
Im dłużej to trwało tym bardziej narastał we mnie niepokoj, ból i strach...”
Wtedy się wybudziłem. Za oknem nadal panowała noc a w domu wszyscy smacznie spali.
Zostało jedynie poczucie, że to nie był sen.

Mineły 2 lata. Podczas seansu na youtube na temat uprowadzen poczułem sie jakoś nieswojo i przeszły mnie dreszcze. Nie potrafiłem skojarzyc czemu moj organizm tak reaguje, aż do momentu gdy przypomniał mi sie ten sen.
Zagłebiłem wiedze na temat uprowadzeń i dopiero wtedy doszedłem do wniosku, że mogłem zostac uprowadzony przez obcą cywilizacje. A oto moje spostrzeżenia:

- wizja oka pokrywa sie w 99% z tymi przedstawionymi przez innych potencjalnych uprowadzonych,
- poczucie, że na łóżku wcale nie siedział kruk tylko tak kazano mi myślec towarzyszy mi od 1 dnia po wydarzeniu, już wtedy wydał mi sie dziwny ten uśmiech...
- to „oko” połaczyło sie ze mna i czytało ze mnie jak z ksiązki, to również powtarzaja wszyscy uprowadzeni,
- posiadam dobry męski material genetyczny. Pradziadek miał 4 braci, dziadek 7 braci, wujek syna, a ja mam brata, zero dziewczynek ... ufole mieli by używanie haha


Nie posiadam więcej dowodów, więc nie nakłaniam Was do ślepej wiary w to co napisałem.
Jeśli jednak zjadzie się jakaś osoba, która doświadczyła czegoś podobnego może wymieni się ze mną spostrzeżeniami. Wiem także, że to co napisałem jest mało realne a wręcz nieprawdopodobne więc proszę o wyrozumiałość.
  • 0

#2

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mnie równiez kiedys spotkało cos dziwnego dawno temu z 14 lat, dwa razy tylko ze w realu, a nie we snie. Mianowicie wychodzac w nocy od kumpla na trzeźwo po graniu na psx colin macre i teeken :)  pamietam ze wychodzac od niego z domu wszedlem w biały dym i stracilem przytomnosc nie wiem na jak długo bo obudzilem (ocknąłem) sie lezac przy jego bramce wyjsciowej, lezałem na plecach nogi złozone razem, wstałem jakby nigdy nic i poszedlem do domu :) drugi raz tez byl dawno temu, rowniez podobna sytuacja tylko ze to bylo w dzien, a nie w nocy niepamietam  dokladnie, ale ockąłem sie lezac na podwórku do tej pory nie wiem jak sie tam znalazłem nic nie piłem ! pamietam ze bylem spocony. Pierwszy raz o tym pisze bo nikomu nawet o tym nie gadalem.

Użytkownik real edytował ten post 16.01.2013 - 13:48

  • 0

#3

orinar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie równiez kiedys spotkało cos dziwnego dawno temu z 14 lat, dwa razy tylko ze w realu, a nie we snie. Mianowicie wychodzac w nocy od kumpla na trzeźwo po graniu na psx colin macre i teeken :)  pamietam ze wychodzac od niego z domu wszedlem w biały dym i stracilem przytomnosc nie wiem na jak długo bo obudzilem (ocknąłem) sie lezac przy jego bramce wyjsciowej, lezałem na plecach nogi złozone razem, wstałem jakby nigdy nic i poszedlem do domu :) drugi raz tez byl dawno temu, rowniez podobna sytuacja tylko ze to bylo w dzien, a nie w nocy niepamietam  dokladnie, ale ockąłem sie lezac na podwórku do tej pory nie wiem jak sie tam znalazłem nic nie piłem ! pamietam ze bylem spocony. Pierwszy raz o tym pisze bo nikomu nawet o tym nie gadalem.


A masz może jakies pozytywne bądź negatywne odczucia związane z tamtymi wydarzeniami? coś Ci sie może przypomina?
  • 0

#4

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nic, tylko szybszy oddech i gorący pot. pamietam ze bylem bardzo rozgrzany przez chwile.
  • 0

#5

qwerty///.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też miałem dziwny sen związany z UFO.
ODRAZU NAPISZĘ ,ŻE PISZĘ Z TELEFONU CO BĘDZIE PRZYCZYNĄ BŁĘDÓ ORTOGRAFICZNYCH I INTERPUNKCYJNYCH
Ten sen jest ,z tych co wydaje ci się ,że to są twoje wspomnienia z przeszłości lub z innego wcielenia.
Idę z kilkoma kosmitami z jakiegoś budynku
(nie wiem co ,to za budynek ,bo byłem już przy wyjściu z niego na dwór) Gdy wyszłem z tego budynku ,to znalazłem się na jakieś łące. Łąka była "piękna" zieleń pełno kwiatów jakieś drzewa świerze powietrze itd. Ale nie ,to mnie ździwiło. Tam było pełno inteligętnych kosmitów rużnych ras.Byli ludze, ci zieloni gruszkogłowi ale byli wysocy, byli też ci drakonoidzi i pełno innych ras. Wrzyscy byli dla siebie mili.Pamiętam też ,że ja i każdy inny kosmita nosiliśmy jakieś szaty był fajne. Podeszłem do grupki kosmitów był tam jeden gruszkogłowy, jeden drakonoid , i jakiś przypominający człowieka. Okazało się że to są moji przyjaciele i bardzo się ucieszyłem że mogę ich znowu zobaczyś. Nawet z nimi nie rozmawiałem odrazu wiedziałem co mam zrobić. Razem z tą grupką poszliśmy do dużego statku latającego (był cały siwy kołowy) Weszliśmy do niego usiadłem za stery z dwoma kolegami i gdzieś polecieliśmy na inną planetę żeby wypełnić jakomś misję. Gdy się obudziłem cieszyłem się że spotkałem mojich przyjaciół.
  • 1

#6

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

do usuniecia.

Użytkownik real edytował ten post 17.01.2013 - 01:55

  • 1

#7

orinar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z pewnościa są to dla nas sutuacje które odcisną piętno na naszym dalszym życiu. Ja na przykład mam dowód na to żeby nie skreślac historii innych ludzi i dystansowac sie do wszystkiego co wyda mi sie obce :)
Może właśnie osoby, które do tej pory miały opory żeby przedstawic nam swoje przeżycia, podziela sie z nami swoją wiedzą.
Kto wie, istnieje duże prawdopodobieństwo że wspólnie uda nam sie rozszyfrowac co jest prawda a co fikcja? :)
  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opisałeś kilka klasycznych objawów paraliżu przysennego. Paraliżom często towarzyszą różne wizje. Jedni czują tylko ucisk na klacie, a inni mają różnorakie omamy wzrokowe, słuchowe, czuciowe. Można w takim stanie zobaczyć ducha, diabła, a nawet kosmitów. Ty akurat zobaczyłeś kruka.

Żeby coś takiego uznać za uprowadzanie przez kosmitów to trzeba mieć naprawdę sporo fantazji. Więc gratuluję.
  • 0



#9

orinar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz jak jedna osoba podczas paralizu widzi dana rzecz to jeszcze i niczym nie swiadczy, ale jak te schematy sie powtarzaja u wielu osob to zaczyna byc to conajmniej interesujace :) Z pewnoscia nie naleze do grupy osob ktora każdy problem splyca do minimum.
Jak to był paraliż przysenny (a w 90% był) to nic sie nie stało i tematu mogło by nie byc :)
Co jeśli jednak kilka osób stwierdzi że nie tylko objawy ale tez wizje ze snu sa identyczne, wtedy moze byc ciekawie.

Rzeczywiscie fantazje moze mam ale gdzież nie dac jej upustu jak na forum o sprawach PARAnormalnych :)

Użytkownik orinar edytował ten post 16.01.2013 - 21:21

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych