Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa Muranów ul. Andersa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#31

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no nie wiem skąd ja tyle sprzętu nabiorę narazię mam 2 aparaty cyfrowe udało mi się jeden od kolegi pożyczyć i 1 telefon samsung galaxy s2 więc jakość w miarę dobra dziś idę na noc ale zostawię włączone ale nie wiem czy coś z tego będzie bo ostatnio jak mnie nie było to nic się nie zarejestrowało ale to nic nie kosztuję więc spróbuję zobaczymy jakie będą efekty. Pozdrawiam


Znalazłem ciekawy film na youtube na temat muranowa jeżeli ktoś jest zainteresowany oto link:

Użytkownik ObcyKany edytował ten post 11.01.2013 - 16:53

  • 0

#32

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla uwiarygodnienia powinna być kamera przodem do szafek,by wyeliminować możliwość otwierania i zamykania drzwiczek przez osobę siedzącą w środku szafki
  • 1



#33

Searching For Meaning.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z jednej strony masz racje, wyeliminowalo by to możliwośc że nikt nie siedzi w środku, ale ograniczy obszar monitorowany. Bo założe sie że jeśli kamera będzie ustawiona przed którąś z szafek to otworzy sie inna, ta której nie bedzie widać. Chociaż nie wiem ile On tych szafek ma, i jak sa ustawione. A autorowi tematu starczy baterii i miejsca na karcie pamięci by nagarać całą noc? To jest jakieś 8 - 10h nagrywania. Moja kamera sprzed 2-3 lat nagrywa ok 7-8 godzin przy dość słabej jakości (fakt, nie jest to sprzęt z najwyższej półki) A co dopiero cyfrówka i telefon.

Poza tym tak teraz sobie myśle... Dlaczego Muranów? Ok, było tam getto. Ale w czasie wojny całe miasto było świadkiem przerażajacych zdarzeń. Już nie wspomne o 63 dniach powstania Warszawskiego. I tylko Muranów jest tak silnie nawiedzony... Zemsta żydów?

Użytkownik Searching For Meaning edytował ten post 11.01.2013 - 18:26

  • 0

#34

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ustawiłem kamere tak aby bylo widac całą kuchnie co do chowania sie w szafce moze jakies dziecko by sie tam zmieściło po wyjęciu półek i rzeczy ale osoba dorosła wątpie... Co do filmów posiadam karty 10g. wiec nie ma problemu w nagrywaniu w sredniej jakosci. A co do nagrywania zostawiłem dziś dwa aparaty i telefon akurat, dwa pokoje i kuchnia i przytrafił mi sie dziwny przypadek, zbieg okoliczności wszystkie zakończyły nagrywanie mimo wolnej pamięci o godzinie 23:43 wszystkie trzy. Dziś nie pracuję więc jestem w domu na noc postaram się nie spać i wszystkiego dopilnować. Pozdrawiam



Dzieci do domu nie zapraszam to mogło by wzbudzić podejrzenia sąsiadów :P

Użytkownik ObcyKany edytował ten post 13.01.2013 - 16:45

  • 3

#35

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Super! Jak dla mnie - to jest jeden z nielicznych porządnych tematów o duchach tutaj. Tym bardziej że również wielu ciekawych historii nasłuchałam się o muranowie. W krakowie chyba w płaszowie po nocy dzieją się dziwne rzeczy. Kiedyś siedziałam z kolegą na piwie tuż przy tym kamieniołomie firmy Liban późnym wieczorem i tam na moczarach w dole widzieliśmy chodzącą cicho sylwetkę mężczyzny - być może był to jakiś zwykły człowiek szukający tam jakiegoś złomu, ale i tak nieźle byliśmy nastraszeni :D

Czekam na dalszy rozwój syuacji w Twoim mieszkaniu :)

Użytkownik Kocica edytował ten post 12.01.2013 - 19:53

  • 0

#36

X2D3.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mimo, ze jestem amatorem zjawisk paranormalnych, to nie boje sie duchow i czasami robie sesje evp w roznych miejscach. Gdybym mial kogos z rodziny mieszkajacego na Muranowie i majacego problem z duchami, z checia bym tam pojechal z kolega i bysmy zrobili pare testow. W sumie to mnie ten temat bardzo interesuje i chcialbym tam mieszkac.
Moja mama jak o tym uslyszala, to powiedziala, ze nie chcialaby tam mieszkac, bo by jej duchy w nocy pszeszkadzaly :-)

Wysyłane z mojego OT107 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#37

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witajcie dzisiaj udało mi sie zarejestrować nie jedną nie dwie a trzy rzeczy telefonem otóż o godzinie 15:03 zadzwonil do mnie telefon ktorym nagrywałem film w kuchni gdyz postanowilem to robic 24/h odrazu mowie ze nie dzwonil duch tylko kolega. Do rzeczy ustawiajac juz po rozmowie telefon aby dalej nagrywać po chwili podobnie jak w poprzednim filmie zaczęły dziać sie dziwne rzeczy, sami zobaczcie oto link do filmu: http://w894.wrzuta.p...wY/moja_kuchnia Wyjasnicie mi to w jakis sposób ? bo juz sam nie wiem co myslec i zaczyna mnie to przerazac...
  • 2

#38

X2D3.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ani troche nie wyglada to na wideomontaz lub na otwieranie szafek/szuflad pociagajac za sznurki/linki/nitki. Wykluczam takze puszczanie nagranych dzwiekow upadajacych rzeczy, poniwaz jakosc dzwieku jest caly czas taka sama.<br /><br />Moze duch chcial sobie ukroic kotleta i szukal noza :-)<br /><br />Moze jeakiego specjaliste wezwji, jak bedzie ci to przeszkadzalo lub zrob, tak jak mowia w Przekletych Rewirach. Popros ducha o opuszczenie mieszkania i spytaj, czy jest mu potrzebna twoja modlitwa.<br /><br />Ewentualnie mozesz nagrac i wrzucic sesje evp.<br /><br />Wysyłane z mojego OT107 za pomocą Tapatalk 2<br />

Użytkownik X2D3 edytował ten post 13.01.2013 - 17:26

  • 0

#39

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tyle co, mi to przeszkadza, poprostu zaczyna mnie to przerażać, niepokoić i w ogóle jestem w szoku a co najgorsze zaczynam sie źle czuć w swoim własnym mieszkaniu to mi najbardziej przeszkadza
  • 0

#40 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Filmiki wyglądają wyjątkowo przekonująco, jeśli to nie jest ściema to naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Po raz pierwszy na tym forum widzę temat który jest tak... niepokojący. Niepokojący, bo nie wierzę w duchy, a tu widzę coś, co przeczy moim przekonaniom. Nagrywaj jeszcze, im więcej filmików, tym lepiej.
  • 0

#41

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok to ja mimo że tak powiem kibicuje temu tematowi(jakoś mało po polsku to wyszło) ale pobawię się w trochę w sceptyka, dlaczego kamera jest postawiona gdzie indziej niż ostatnio, i akurat znowu w miejsce gdzie coś się dzieje, tak jakbyś wiedział że to akurat w tym obrębie będzie się coś dziać, a nie właśnie na dolnych szafkach jak to miało miejsce ostatnio.

Kolejna sprawa jest taka, która mnie bardzo boli a mianowicie nie ma pełnego obrazu, szafka górna jest wycięta w sensie takim że nie widać jej całej i nie wiadomo czy nie ma sznurka przyczepionego gdzieś do rogu, szuflady nie widać w ogóle, nie twierdze że robisz sobie z nas żarty, ale popracuj nad kadrami, żeby było wszystko jak najlepiej widać i załatw porządną kamerę :)
  • 1

#42

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest ustawiona tak zeby bylo cala kuchnie widac ktos mnie tu prosil zeby ja tak umiescic a nie wiem jak bym sznurkiem szuflade otworzył pod jakim niby kątem ? moj telefon nie jest w stanie objąć całej kuchni wybacz starałęm sie zrobić tak żeby było widać dolne i górne szafki. Pozdrawiam

Użytkownik ObcyKany edytował ten post 13.01.2013 - 18:37

  • 0

#43

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie traktuj mojego postu jako atak, ja ci wierze, ale mimo wszystko chciałbym żeby wszystko jak najbardziej miało ręce i nogi, i zainwestowanie w kamere, wypożyczenie jej, w takiej sytuacji jest wręcz konieczne, bo może się okazać że tam w tym domu coś na prawdę jest i warto to pokazać szerszemu gronu ;p
  • 0

#44

adek21.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie zdanie jak kolega wyżej, aczkolwiek również jestem mocnym fanem tego tematu. Po prostu trzeba wykluczyć wszelkie mozliwości oszustwa. Oglądając filmik czułem się jak przy Paranormal Activity :). Tylko czemu znó coś się zaczęło dziac akurat jak włączyłeś kamerę po przerwie w długim nagrywaniu / akurat jak ją włączyłeś...

Użytkownik adek21 edytował ten post 13.01.2013 - 18:40

  • 0

#45

ObcyKany.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie traktuje tego jako ataku poprostu jestem troszkę poddenerwowany całą sytuacją, gdybym, wiedział ze coś sie nagra to bym tam stał z tym telefonem i czekał i wszystko pięknie udokumentował. Pozdrawiam



Nie wiem nie mam pojęcia nie do mnie te pytanie, teraz właśnie sprawdzam dwa aparaty wyłączyły mi sie same w tym momencie kiedy skończyłem nagrywać telefonem. Zresztą reasumując wolałbym żeby sie już nigdy nic nie nagrało a co do duchów też w nie nie wierzę.

Ps. Gdybym się uparł to bym wrzucił film do MoviMaker i bym go tak obrobił zeby wyglądał na całonocne wycięte nagranie gdybym chciał oszukiwać tylko po co oszukiwać kiedy mam coś prawdziwego ?

Użytkownik ObcyKany edytował ten post 13.01.2013 - 18:47

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych