Skocz do zawartości


Zdjęcie

Searching For Meaning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Searching For Meaning.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dopiero sie zalogowałem na forum więc wypadało by się przywitać...
Witam!
Mam na imię Kamil, mam 22 lata, Mieszkam obecnie w Tychach, lecz moim rodzinnym miastem jest Sieradz ( woj Łodzkie, pozdrawiam wszystkich ziomków:) ) na codzień pracuje, w weekendy studiuje Logistyke Inzynierską. Interesuje się astronomią, motoryzacją, muzyką ( jestem otwarty na wszystkie gatunki, nieciepie komercji serwowanej przez najpopularniejsze stacje radiowe) Moja przygoda z forum zaczeła się jakieś 7 lat temu, kiedy to uwielbiałem zaczytywać sie we wszystkich artykułach, i dyskusjach. Już wtedy chciałem sie zalogowac i też z Wami popisać, jednak dzieliła nas przepaść intelektualna (na Waszą korzyśc oczywiście) i niechciałem się poprostu zbłaźnić zadawając głupie pytania, bądz wyrażając dziecinne opinie.
Wierze w zjawiska paranormalne, nie jestem tutaj by każde światełko na niebie nazywać chinskim lampionem, czy też smug na zdjeciu tłumaczyć brudem na obiektywie. Staram sie podchodzić do tego wszystkiego w miare racjonalnie. Czy sam doświadczyłem zjawisk paranormalnych? Chyba tak, chociaż ręki nie dam sobie uciąć czy to było coś naprawde nie z tego swiata. Znam też pare historii zasłyszanych od sasiadów, rodziny których wiarygodność jest watpliwa, jednakże nie można ze 100% pewnością ich wykluczyć. Stopniowo będę je opisywał na forum, albo w nowych tematach, albo przy okazji innych tematów.
No coż... To chyba tyle o mnie. Pozdrawiam wszystkich Userów! :)

#2

Czarli02.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też tu nowiutki, ale co mi tam... Zacznę:

Witaj!!!!! :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych