Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sezon Huraganów Rozpoczęty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to przeczucie, czy przepowiednia ale kilka dni temu wysłałem taki e-mail do portalu meteorologicznego: "Chciałbym się zapytać jaka jest prognoza na sezon huraganów 2006 na Atlantyku? , bo nie wiem czy to ma coś wspólnego ,ale kilka dni temu jak czytałem artykuł o cyklonie w Birmie, długo o tym później myślałem i nagle pojawiły się w głowie liczby 34-27-(8-10)-(1-2). Nie wiem dlaczego, ale odniosłem wrażenie, że to jest ilość huraganów jaka będzie w tym sezonie na Atlantyku a liczby 1-2
to ilość huraganów ponad skalę czyli ponad 5 stopnia siły huraganów". Ekspert z portalu napisał że według prognoz tych zjawisk będzie 17 sztuk nazwanych cyklonów, huraganów 9 sztuk a najsilniejszych 3-5 sztuk, czyli huraganów 3-5 kategori. Według mnie będzie ich odpowiednio 34 nazwane cyklony, 27 huraganów, 8-10 huraganów 3-5 kategoria oraz 1-2 z siłą ponad 5 stopień czy jeżeli się nie mylę, o stałej sile wiatru ok. 280-320 km/h

TAK JAK WCZEŚNIEJ POWIEDZIAŁEM WEDŁUG MNIE TAKI MOŻE BYĆ SCENARIUSZ WYDARZEŃ NA ATLANTYKU
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych