Skocz do zawartości


Zdjęcie

pierwsze prawdziwe zdjecie oobe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1

darko24.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

witam

ostatnim czasem razem z znajomym zaczelismy interesowac sie oobe i probowac. Pare razy udalo mi sie po przez swiadomy sen.
ale mniejsza o to. Ostatnio na swoim telefonie znalazlem bardzo dziwne zdjecie, zostalo wykonane 22 grudnia o godzinie 2 w nocy. najciekawsze jest to ze wtedy bylem sam w domu, po dosc ciezkich i smutnych przezyciach poszedlem juz o 23 spac i jestem tego pewny. wiem ze snilo mi sie ze probuje w snie z kims oobe itd. nie moglem tego zdjecia zrobic, nawet jakby tel. je sam zrobil to w nocy bylo ciemno w moim pokoju. na zdjeciu po prawej stronie jest bardzo jasne bialo zolte swiatlo (wydaje mi sie ze mozna dostrzec w nim kontury czyjes twarzy) obok niebieskie swiatlo, na srodku cos ciemnnego (moj piec, korytarz, drzwi?) po lewej tez jasna poswiata i jakby pioruny ? nie wiem co przedstawia te zdjecie ale wydaje mi sie ze wejscie do swiata astralnego. jesli nawet bylbym lunatykiem i sam to zrobilem to jakim cudem? te zdjecie jest zbyt dziwne i niebieska poswiata. mam pytanie, czy da sie cos z tym zrobic? wyslac to gdzies ? do jakis instytucji zajmujacej sie oobe zeby sprawdzic autentycznosc ? prosze o odpowiedz i podkreslam ze nie jest to jakis glupi zart
  • -5

#2

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak byś mógł zamieścić to zdjęcie było by łatwiej. Mimo wszystko mogło to byćnormalne zdjęcie tylko np. światło odbijało by się jakoś dziwnie. Ale tak jak mówie zamieść zdjęcie.
  • 0

#3

darko24.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

postaram sie jeszcze dzis wrzucic je. Nawet jesli to znaczy ze jestem lunatykiem bo nie wiem jak powstalo
  • 0

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie da się zrobić zdjęcia czemuś niematerialnemu, niefizycznemu.
  • 0



#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie da się zrobić zdjęcia czemuś niematerialnemu, niefizycznemu.



Masz rację, nie da się zrobić zdjęcia temu co nie istnieje i nie posiada materii. Nadmienię tylko, że właściwie wszystko w szeroko rozumianym wszechświecie posiada materię a nie wszystko możemy obecnie sfotografować i zaobserwować tak przy pomocy wzroku jak i przy pomocy urządzeń technicznych. Dzieje się tak ponieważ istnieją formy materialne tak subtelne, że nazywamy je duchowymi.
  • 1



#6

darko24.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

powiem Wam ze czy bardziej zaglebiam sie w swiata oobe, ld i innych rzeczy slowo "nie mozliwe" wydaje mi sie obce.


Dołączona grafika


nie wiem co to jest :|
  • -2

#7

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rozmazana klatka o długiej ekspozycji spowodowana przypadkowym wciśnięciem migawki podczas wyciągania aparatu z kieszeni?
  • 1

#8

darko24.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

tylko jakim cudem jak tel. lezal na fotelu obok
  • 0

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty to dalej ciągniesz i zgrywasz greka ? Daj spokój.
  • 0



#10

darko24.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

nie, po prostu staram sie to zrozumiec bo ten telefon jest rozsuwany, do tego ciezko sie rozsuwa, a tylko w ten sposob mozna zrobic zdjecie. a jesli nawet to przypadek i nie pamietam to nie powinno byc calkiem ciemne w nocy ? i mam pytanie do znawcow oobe. czyli jesli ktos Cie odwiedza ma mozliwosc kontaktu z rzeczami meterialnymi ?
  • 0

#11

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie, po prostu staram sie to zrozumiec bo ten telefon jest rozsuwany, do tego ciezko sie rozsuwa, a tylko w ten sposob mozna zrobic zdjecie. a jesli nawet to przypadek i nie pamietam to nie powinno byc calkiem ciemne w nocy ? i mam pytanie do znawcow oobe. czyli jesli ktos Cie odwiedza ma mozliwosc kontaktu z rzeczami meterialnymi ?


Gdyby w oobe ktokolwiek miał wpływ na świat materialny, to dawno by zostało to udowodnione jako fakt naukowy :)
  • 1

#12

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę bardzo dziwne @.@
Jesteś pewien że to zdjęcie zostało wykonane w nocy podczas twojego snu? Bo za dużo tam światła jak na noc...
  • 0



#13

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obudziłeś się w nocy, chciałeś sprawdzić która godzina, i przypadkiem zrobiłeś zdjęcie. Też mam kilka zdjęć swojego stolika przy łóżku Dołączona grafika.
Rano czasem nie pamiętasz swoich nocnych przebudzeń.
  • 4



#14

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że to przesunięte blisko telefonu rozstawione palce oświetlone lampą błyskową. Do tego poruszone co wywołało efekt piór. Nie wnikam czy lunatykowałeś czy nas wkręcasz.

Co do kolorów - aparat w nocy różnie interpretuje kolory, zwłaszcza rzeczy znajdujących się bardzo blisko obiektywu.
  • 0



#15

darko24.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No tak ale podobno Monroe uszczypnal jakos kobiete w oobe i miala siniaka pozniej...

moj telefon to samsung 900i aparat wlacza sie z menu, albo z boku, a lampe osobno..

mnie najbardziej przerazila godzina kiedy bylo to zrobione. Probowalem wczoraj setki razy zrobic zdjecie i zadne nawet troche nie jest podobne ;/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych