Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o rozrywkę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cześć!
Chciałbym spytać osoby interesujące się szeroko pojętą fantastyką i grami wypowiedziały się na temat miejsca (lokalu) rozrywkowego związanego z taką tematyką. Czy chcielibyście żeby coś w tym stylu istniało, co chcielibyście tam zobaczyć? Książki? Filmy? Konsole i gry planszowe? A może jeszcze coś innego? Bardzo ws proszę o odpowiedzi ;]
Pozdrawiam.

#2

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślę że śmiało możesz (o ile chcesz) stworzyć bar lub kawiarnie w takim stylu. Fanów raczej nie zabraknie, szczególnie wśród młodszych ludzi. Spotkania przy piwku i planszówkach? Myślę że mogłoby wypalić, chociaż raczej w dużych miastach typu Warszawa lub Kraków.

#3

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piwko i młodsi ludzie raczej nie idą w parze, przynajmniej zgodnie z prawem. W krakowie renomowane sklepy z grami mają wydzielone miejsca gdzie można sobie pograć. Tak że nie jestem pewien czy bar dla nerdów by wypalił.

#4

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://lublin.padbar.pl/onas u mnie w mieście.



#5

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oryginalny wystrój (np. stylizacja na iście gondorską tawernę), stoiska do gry w karcianki typu MTG, Warhammer: Inwazja (osobiście sam gram w to drugie), planszówki podążające za Magią i Mieczem (teraz sporo takich, ostatnio kupiłem z kumplami Dragons Ordeal), personel lokalu adekwatnie ubrany i myślę, że jesteś w domu. Osobiście nie spotkałem nigdzie takiego miejsca, więc oryginalność chyba masz na wejściu.

http://lublin.padbar.pl/onas u mnie w mieście.

Czyżbyśmy obaj byli z Lublina?

#6

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wychodzi na to, że tak. Osobiście w padbarze nigdy nie byłem, więc nie zbyt mam pojęcie jaki tam jest klimat ;p



#7

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O pad barze swego czasu było dosyć głośno, bo z tego co pamiętam policja zarekwirowała konsole i gry bo podobno naruszało to jakieś prawo autorskie i rzekomo gry były dystrybuowane nielegalnie, ale z tego co wiem to już wznowili działalność.



#8

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też jestem z Lublina, też bywam w padbarze ;]
Ale nie chcę być konkurencją dla tamtego miejsca, bo sam je lubię. Chodzi mi o coś podobnego, ale nie opierającego się głównie na konsolach...

#9

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wychodzi na to, że tak. Osobiście w padbarze nigdy nie byłem, więc nie zbyt mam pojęcie jaki tam jest klimat ;p

Również nigdy tam nie byłem, ale mam znajomego, który niemalże tam mieszka. Początkowo wyglądało to marnie (mało konsol i ograniczony wybór gier), jednak z czasem urosło. Wybieram się tam od jakiegoś czasu. Może zbierzemy ludzi z Lublina i polecimy na "paranormalne piwo" właśnie do padbaru? :D

Ale nie chcę być konkurencją dla tamtego miejsca, bo sam je lubię. Chodzi mi o coś podobnego, ale nie opierającego się głównie na konsolach...

Jeśli chcesz coś otworzyć w Lublinie to z pewnością Cię odwiedzę. :)

#10

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cóż... Zobaczymy :) na razie muszę mieć dobry pomysł, a najlepiej pytać ludu czego pragnie :)

#11

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na mój gust, to fajnie by było coś w stylu manga&anime/fantasy, bar z taka tematyka która spotyka się na kownentach, czegoś takiego chyba jeszcze nie było ;>. Odpowiedni wystrój klimat j-rock, j-pop i takie tam japońskie świry :)

Użytkownik Tsu edytował ten post 12.12.2012 - 22:09






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych