Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ujemna reputacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba niektórzy zapomnieli, że w dziale polityka nie ma możliwości dawania ani plusów ani minusów..więc takie gadanie o własnym zdaniu ma sie nijak.

Ostatnie posty pana Artura V czy coś takiego właśnie są przejawem i dowodem na to, że zalosnie niska reputacja odzwierciedla jednak delikatnie brak inteligencji oraz merytoryczność swoich wypowiedzi.

Banować.

Użytkownik Tromasz edytował ten post 02.12.2012 - 08:42


#17

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ktoś w ogóle czytał mojego posta?
Proponuję by o banie decydowały nie minusy, a raporty do moderatorów.

#18

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Propozycja erebeuzeta jest chyba najlepsza i najbardziej sensowna.



#19

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję by o banie decydowały nie minusy, a raporty do moderatorów.


Chyba najlepsze rozwiązanie całej tej sytuacji.

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zarabiać plusiki na tym forum??

ctrl+c ctrl+v


I to jest prawda. Wystarczy spojrzeć na takiego Jareckeigo. Jego posty to w większości wklejki z neta za które dostaje mnóstwo plusów. Sam od siebie niewiele pisze.



#21

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, a co złego jest we wklejaniu czegoś wartościowego ? Nie rozumiem jak można porównywać merytoryczną wklejkę do bezsensownego chrzanienia od rzeczy ?



#22

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Myślę, że samo umieszczanie tu artykułów z zewnątrz może być ok, o ile są to np. tłumaczenia zagranicznych materiałów, lub jeśli ktoś pisze artykuł w którym podsumowuje, opracowuje zagadnienie opisane w innych artykułach. Bez sensu za to dla mnie jest umieszczanie tekstów, które można znaleźć po polsku w bliźniaczych serwisach, lub w serwisach z aktualnościami, no ale to jest prostsze, bo opracowanie/przetłumaczenie artykułu wymaga wkładu własnego :roll:



#23

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dokładnie! Znowu zaczyna się szczucie i ogólnie pojęte cenzurowanie tych, którzy do gustu nie przypadają wierchuszce forum.
Banowanie za minusy? Tylko wtedy, kiedy tymi minusami sprawiedliwie będą obdarzani wszyscy "niemerytoryczni".

#24

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jasne, to teraz osoby o innych poglądach (lewicowych) może staną się świętymi krowami? Będą mogły trollować, wyśmiewać i to wszystko bez konsekwencji. Ani takiego zbanować, ani dawać minusa, bo to przecież kółko wzajemnej adoracji! O tak! Źli prawicowcy przejęli władzę nad forum...

Jestem jak najbardziej za banowaniem osób z ogromną ilością minusów.

#25

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a) Danie plusa lub minusa wymagałoby krótkiego uzasadnienia
b) zamiast systemu plusów i minusów, system podziękowań - przy każdym poście można kliknąć "podziękuj" (czy inne cośtam), co przekłada się na licznik reputacji. Widziałem to na pewnym forum i sprawowało się świetnie.
c) propozycja erebeuzeta

Według mnie, to najlepsze rozwiązania.

#26 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziki Kurak wyraźnie napisała w TYM poscie, że taki pomysł nie przejdzie,
czyli banowania za ujemną reputację nie będzie.

#27

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego chcecie dać władzę wywalania lub ocalania moderatorom???Nie demokratyczne a i nierozważne Ja proponowałem by o ocaleniu decydowała wiekszość forum w ankiecie. Osadzany miłaby mozliwośc przemówienia w własnej obronie. . Grecy wrzucali niepotrzebnych osobników.Klasyczna grecka demokracja.

Ostracyzm (od gr. ὄστρακον ostrakon – skorupa) – praktyka polityczna w starożytnej Grecji, rodzaj tajnego głosowania, podczas którego wolni obywatele typowali osoby podejrzane o dążenie do tyranii i zasługujące na wygnanie z miasta na 10 lat.

http://pl.wikipedia....Sąd_skorupkowy

Niech ten kto spadnie o powiedzmy 50 ponizej reputacji idzie pod sad kapturowy(moja pomyłka chodzi o skorupkowy). Jezeli społeczeństwo forum tak zadecyduje to go zbanować . Jezli ułaskawi... resetujemy jego konto powiedmy do minus 40. Bedzie miał szansę na poprawę.

Zostawinie modom takiej władzy (której jak najwidoczniej niechcą) jest bezsensowne.Niech wypowie się wspólnota.
To proste: wbrew wyobrazeniom niektórych modów forum to społeczeństwo , towarzystwo czy grono znajomych. Bez poczucia wspólnoty forum po prostu pada(co poprostu widać). A normalne grono znajomych musi mieć mozliwość pozbycia się kogoś kto poprostu wpada na impreze na "krzywy ryj" robi burdel i kogo wszystcy serdecznie maja dosyć.

Zreszta prosze popatrzyć na świetej pamięci Muchada i Wszystko . Mimo bardzo kontrowersyjnego podejscia do tematu forum obaj maja znakomite reputacje. Da sie więc wypowiadać co się chce ??Da sie!!! Jeli ktoś nie uczestniczy w normalnym zyciu forum przylazi tu by szerzyć jakąś propagande a tematyka para mu totalnie nie lezy to niech juz nas nie meczy . Kopa w 4 litery i niech sypa na 4chana, onet czy inny portal tego typu.
Sporo osób odchodzi bo poprostu nieda się "kretów" stad pozbyć. System reputacji w obenej formie to kpina z forum.



#28

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dla mnie forum, to przede wszystkim miejsce, gdzie się dyskutuje, a nie portal społecznościowy, gdzie zbiera się znajomych.



#29

BehawioralnyBarbararzyńca.
  • Postów: 177
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Albo inaczej: użytkownicy z pozytywną reputacją dostają takie bonusy [edycja swojego profilu itp]. Analogicznie Ci z negatywną też dostaną bonusy typu limit postow pisanych na 24h? Z drugiej strony takie kombinowanie nie jest fajne. Zwyczajnie zniwelować ilosc tematow politycznych. Macie tyle miejsc w internecie, by wylać swoje żale. Parę miesięcy nie korzystałem z tego forum, jakiś czas temu powróciłem - szczęka mi opadła czytając tematy.

#30

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

noxili, nie podoba mi się Twój pomysł, uważam że jest głupi i nie popieram Twojej metody działania.

@up- bonusy również imo są bezsensu.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych