Skocz do zawartości


Zdjęcie

Medium z Long Island


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tytus84.
  • Postów: 220
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Medium z Long Island? O, to może tego tamtego seryjnego mordercę wytropi? :)
  • 0

#17

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To żadna PROWOKACJA!!!
No widzisz ja widziałam wszystkie odcinki,każdy jeden!!! To,że główna bohaterka dostaje dużo więcej ,to chyba oczywiste,sama powiedziała,że to jej praca!!

Praca-sraca. Łowienie kasy i już. Nie jest to żaden wymagający zawód, nie jest to fach, którym powinno się chlubić.

Patrząc z Twojego punktu widzenia ,to wszystko to co pokazują w tv jest mocno naciągane!!!


A nie jest? :D Sorrka, ale to, że większość materiału, który puszcza się w tv, jest bzdurą, to fakt. Co jak co, ale łatwo przez takie medium wcisnąć ludziom byle gówno.

Skoro twierdzisz,że jesteś tak zdolna,i jesteś w stanie to może zdobędziesz takie informacje i dowiesz kto z moich bliskich zmarł i jeszcze po proszę o parę takich szczegółów o których wiem tylko ja!!! No przecież trzeba znać sie na ludziach i być sprytnym,więc pokaż jaka jesteś SPRYTNA,bo jak na razie piszesz same bzdety!!!
Gdybym nie miała dowodu i nie przeżyła coś podobne nie wypowiadałabym sie na ten temat,ale skoro mam bardzo mocne dowody to sie wypowiadam!!! Dodam od razu ,że nie byłam ani u wróżki ani u jakiegoś jasnowidza.I jeszcze nie skoczyłam Ci do gardła,chociaż nie ukrywam było by miło!!!!Ty skoro nie masz żadnego dowodu na to ,że to bzdura czemu obrażasz ludzi!!! jak na razie "MAŁO ROZGARNIĘTA" osobą jesteś Ty.

Ja nie jestem ani zdolna, ani sprytna, ani tym bardziej nie chciałabym naciągać ludzi w ten sposób. Jednak dalej uważam, że właśnie od tych czynników to zależy, takich rzeczy można się wyuczyć i nie jest to żadna filozofia, żeby wyciągnąć z człowieka i wkręcić mu to czy tamto. To się robi od wieków. A przez oglądanie takich bzdur w tv naprawdę tracę wiarę w to, że ktokolwiek kiedykolwiek porozumiał się z duchami czy czymkolwiek innym, nie będąc na fazie po jakichś używkach...
Rozumiem, że możesz mieć "dowód", że Tobie ktoś pomógł, ale to nie świadczy o tym, że jakaś babka z Long Island, która bierze udział w reality show, faktycznie jest medium. Jesteś bardzo naiwna, zdesperowana i pewnie przeżyłaś traumę po stracie kogoś, dlatego łykasz takie rzeczy, ale zastanów się czy Twoja wiara ma jakieś realne podstawy, bo ciężko Ci będzie żyć z takim podejściem. Chciałam konkretnych argumentów, a nie pustej awantury. Jak wspomniałam, za dużo w życiu widziałam i słyszałam, żeby chłonąć wszystko jak leci.
Na koniec dodam, że może i jestem mało rozgarnięta - głupi dzieciak ze mnie, to prawda - ale pierwszy raz spotykam się z takim fanatyzmem w stosunku do telewizyjnego show tego pokroju.

Użytkownik stupidkid edytował ten post 26.02.2013 - 14:44

  • 0

#18

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma nic gorszego jak kłopoty z czytaniem!!! Jeszcze jeden INTELIGENTY sie znalazł!!!! Tak jak Ty nie masz dowodów,że to ściema!!!!! Ja jestem spokojny człowiek,do póki nie znajdzie się paru "wszechwiedzących"Skoro nie wierzysz w to co ona robi,po jaką cholerę wchodzisz na takie forum!!!!Usiłujesz na siłe ZABŁYSNĄĆ jaki Ty mądry. Twoje wypociny są straszne!!!!

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett.

Siedzi na takim forum po to, by uświadamiać takich tępych przedstawicieli ludzkiego gatunku jak Ty, że nie wszystko co dzieje się wokół Nas, a czego nie potrafimy samodzielnie wytłumaczyć, ma podłoże paranormalne. W przypadku większości użytkowników, owe tłumaczenia nie odnoszą żadnych skutków - głównie dlatego, że chcą oni przeczytać coś zupełnie innego, niż próba logicznego podejścia do danego tematu.

Użytkownik Yoh edytował ten post 26.02.2013 - 14:49

  • 0



#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jak Ty nie masz dowodów,że to ściema!!!!!


Ecie pecie. Najlepszym dowodem że to ściema są filmiki z jej popisami na youtubie. To jest czysty cold reading i nic więcej.
Te wykrzykniki ci w niczym nie pomogą bo nie masz żadnych argumentów więc możesz sobie nawet tysiąc pod rząd wstawić.




Ten filmik (niestety po angielsku) przestawia ogólne zasady cold readingu i fragmnety z występów tej Teresy
  • 1



#20

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak jak Ty nie masz dowodów,że to ściema!!!!!

Zauważyłem, że ostatnio na tym forum coraz więcej osób, które nie mogą podać racjonalnego argumentu mówią, że ktoś nie ma dowodu na coś, więc mu czegoś nie udowodni... Czy tak trudno podać jakiś lepszy argument? To sprowadza się do poziomu kłótni katolika i ateisty, po chwili obydwaj tracą pomysły na nowe argumenty, więc postanawiają, że zabłyszczą zdaniem typu " Nie udowodnisz mi, że Bóg istnieje/nie istnieje bo nie masz dowodów i tyle!!111oneoneone!". Serio można nawet w czymś co na kilometr wygląda na fejka znaleźć niepodważalny dowód, i nagle fejk nie jest fejkiem

Co do całego tego tematu jestem po stronie Wszystko. To telewizja, a w tv nie chodzi o podanie brzydkiej prawdy, a ładnego kłamstwa, aby ludzie się cieszyli.
Czy jakbym w jakimś show przedstawił się jako koń i pokazał niepodważalny dowód jakim jest maska konia na mojej głowie, uwierzyłabyś?
...
...
No cóż... ja też bym sobie nie uwierzył, ale zawsze można próbować.
  • 0

#21

agnes79.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


To żadna PROWOKACJA!!!
No widzisz ja widziałam wszystkie odcinki,każdy jeden!!! To,że główna bohaterka dostaje dużo więcej ,to chyba oczywiste,sama powiedziała,że to jej praca!!

Praca-sraca. Łowienie kasy i już. Nie jest to żaden wymagający zawód, nie jest to fach, którym powinno się chlubić.

Patrząc z Twojego punktu widzenia ,to wszystko to co pokazują w tv jest mocno naciągane!!!


A nie jest? :D Sorrka, ale to, że większość materiału, który puszcza się w tv, jest bzdurą, to fakt. Co jak co, ale łatwo przez takie medium wcisnąć ludziom byle gówno.

Skoro twierdzisz,że jesteś tak zdolna,i jesteś w stanie to może zdobędziesz takie informacje i dowiesz kto z moich bliskich zmarł i jeszcze po proszę o parę takich szczegółów o których wiem tylko ja!!! No przecież trzeba znać sie na ludziach i być sprytnym,więc pokaż jaka jesteś SPRYTNA,bo jak na razie piszesz same bzdety!!!
Gdybym nie miała dowodu i nie przeżyła coś podobne nie wypowiadałabym sie na ten temat,ale skoro mam bardzo mocne dowody to sie wypowiadam!!! Dodam od razu ,że nie byłam ani u wróżki ani u jakiegoś jasnowidza.I jeszcze nie skoczyłam Ci do gardła,chociaż nie ukrywam było by miło!!!!Ty skoro nie masz żadnego dowodu na to ,że to bzdura czemu obrażasz ludzi!!! jak na razie "MAŁO ROZGARNIĘTA" osobą jesteś Ty.

Ja nie jestem ani zdolna, ani sprytna, ani tym bardziej nie chciałabym naciągać ludzi w ten sposób. Jednak dalej uważam, że właśnie od tych czynników to zależy, takich rzeczy można się wyuczyć i nie jest to żadna filozofia, żeby wyciągnąć z człowieka i wkręcić mu to czy tamto. To się robi od wieków. A przez oglądanie takich bzdur w tv naprawdę tracę wiarę w to, że ktokolwiek kiedykolwiek porozumiał się z duchami czy czymkolwiek innym, nie będąc na fazie po jakichś używkach...
Rozumiem, że możesz mieć "dowód", że Tobie ktoś pomógł, ale to nie świadczy o tym, że jakaś babka z Long Island, która bierze udział w reality show, faktycznie jest medium. Jesteś bardzo naiwna, zdesperowana i pewnie przeżyłaś traumę po stracie kogoś, dlatego łykasz takie rzeczy, ale zastanów się czy Twoja wiara ma jakieś realne podstawy, bo ciężko Ci będzie żyć z takim podejściem. Chciałam konkretnych argumentów, a nie pustej awantury. Jak wspomniałam, za dużo w życiu widziałam i słyszałam, żeby chłonąć wszystko jak leci.
Na koniec dodam, że może i jestem mało rozgarnięta - głupi dzieciak ze mnie, to prawda - ale pierwszy raz spotykam się z takim fanatyzmem w stosunku do telewizyjnego show tego pokroju.



Po pierwsze NIKT mi nie pomógł.Po drugie ten program to nie reality show, gdzie to pisze!!! Nie jestem naiwna czy zdesperowana i nie przeżyłam traumy,a moja wiara jest na tyle silna ,żeby uwierzyć ,że pani Teresa może rzeczywiście widzieć duchy.O takim dowodzie mówię.Zarzucacie osobie że jest oszustką i naciąga ludzi na pieniądze.Jest mnóstwo ludzi,którzy twierdzą,że widzieli duchy.Czy taka osoba jest od razu oszustem? są różne zjawiska paranormalne,nie którzy w nie wierzą inni nie.Nie wszystko to co pokazują w tv musi być wyssane z palca reality show.Zaznaczę od razu,że to żaden fanatyzm z mojej strony.Żyje mi sie całkiem spokojnie bez jakichkolwiek problemów,Porostu ja uważam
jest coś w tym i tego będę sie trzymać,bez względu czy inni w to wierzą czy nie.

Nie ma nic gorszego jak kłopoty z czytaniem!!! Jeszcze jeden INTELIGENTY sie znalazł!!!! Tak jak Ty nie masz dowodów,że to ściema!!!!! Ja jestem spokojny człowiek,do póki nie znajdzie się paru "wszechwiedzących"Skoro nie wierzysz w to co ona robi,po jaką cholerę wchodzisz na takie forum!!!!Usiłujesz na siłe ZABŁYSNĄĆ jaki Ty mądry. Twoje wypociny są straszne!!!!

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett.

Siedzi na takim forum po to, by uświadamiać takich tępych przedstawicieli ludzkiego gatunku jak Ty, że nie wszystko co dzieje się wokół Nas, a czego nie potrafimy samodzielnie wytłumaczyć, ma podłoże paranormalne. W przypadku większości użytkowników, owe tłumaczenia nie odnoszą żadnych skutków - głównie dlatego, że chcą oni przeczytać coś zupełnie innego, niż próba logicznego podejścia do danego tematu.




Będę stawiac tyle wykrzykników ile mi sie będzie podobać,masz jakiś problem z tym.Jakbyś był choć troche inteligentny to nie obraża byś ludzi,tylko starł byś się ich zrozumieć.Słabi ludzie szukają zemsty(w tym wypadku obrażają)silni wybaczają a inteligentni ignorują,więc ja w tym wypadku IGNORUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#22

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Słabi ludzie szukają zemsty(w
tym wypadku obrażają)silni wybaczają a
inteligentni ignorują,więc ja w tym
wypadku IGNORUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A w czym ty byś mu zawiniła, skoro nie obrażasz go itp.
Po drugie, inteligentny człowiek milczy, nie ignoruje, ale oczywiście ty musisz się pochwalić, że go ignorujesz...
Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy.
  • 0

#23

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zostałam zmiażdżona, wycofuję się z dyskusji, "nie chce mie się'.
  • 0

#24

agnes79.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słabi ludzie szukają zemsty(w
tym wypadku obrażają)silni wybaczają a
inteligentni ignorują,więc ja w tym
wypadku IGNORUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A w czym ty byś mu zawiniła, skoro nie obrażasz go itp.
Po drugie, inteligentny człowiek milczy, nie ignoruje, ale oczywiście ty musisz się pochwalić, że go ignorujesz...
Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy.


Kolejna "błyskotliwa"odpowiedź. "Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy"Czy ja krzyczę?Trudno krzyczeć w internecie?! Obrońca uciśnionych sie znalazł.
  • 0

#25

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Słabi ludzie szukają zemsty(w
tym wypadku obrażają)silni wybaczają a
inteligentni ignorują,więc ja w tym
wypadku IGNORUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A w czym ty byś mu zawiniła, skoro nie obrażasz go itp.
Po drugie, inteligentny człowiek milczy, nie ignoruje, ale oczywiście ty musisz się pochwalić, że go ignorujesz...
Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy.


Kolejna "błyskotliwa"odpowiedź. "Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy"Czy ja krzyczę?Trudno krzyczeć w internecie?! Obrońca uciśnionych sie znalazł.


Można wywnioskować, że krzyczysz chociażby po sposobie pisania, ilości wykrzykników. W internecie krzyczymy na parę sposobów POPRZEZ CAPSLOCKA i wykrzykniki!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 1

#26

agnes79.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Słabi ludzie szukają zemsty(w
tym wypadku obrażają)silni wybaczają a
inteligentni ignorują,więc ja w tym
wypadku IGNORUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A w czym ty byś mu zawiniła, skoro nie obrażasz go itp.
Po drugie, inteligentny człowiek milczy, nie ignoruje, ale oczywiście ty musisz się pochwalić, że go ignorujesz...
Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy.


Kolejna "błyskotliwa"odpowiedź. "Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy"Czy ja krzyczę?Trudno krzyczeć w internecie?! Obrońca uciśnionych sie znalazł.


Można wywnioskować, że krzyczysz chociażby po sposobie pisania, ilości wykrzykników. W internecie krzyczymy na parę sposobów POPRZEZ CAPSLOCKA i wykrzykniki!!!!!!!!!!!!!!!!



Te wykrzykniki były napisane z ironią, ale nie zaskoczyłeś,więc cóż więcej mogę napisać "Twoja racja mój spokój" Jest szansa ,że tym razem zajarzysz:) chociaż?
  • 0

#27

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano




Słabi ludzie szukają zemsty(w
tym wypadku obrażają)silni wybaczają a
inteligentni ignorują,więc ja w tym
wypadku IGNORUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A w czym ty byś mu zawiniła, skoro nie obrażasz go itp.
Po drugie, inteligentny człowiek milczy, nie ignoruje, ale oczywiście ty musisz się pochwalić, że go ignorujesz...
Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy.


Kolejna "błyskotliwa"odpowiedź. "Po trzecie, nikogo nie obchodzi jak głośno krzyczysz, to internet, tutaj nie masz mocy"Czy ja krzyczę?Trudno krzyczeć w internecie?! Obrońca uciśnionych sie znalazł.


Można wywnioskować, że krzyczysz chociażby po sposobie pisania, ilości wykrzykników. W internecie krzyczymy na parę sposobów POPRZEZ CAPSLOCKA i wykrzykniki!!!!!!!!!!!!!!!!



Te wykrzykniki były napisane z ironią, ale nie zaskoczyłeś,więc cóż więcej mogę napisać "Twoja racja mój spokój" Jest szansa ,że tym razem zajarzysz:) chociaż?

W drodze wyjątku. :)

7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu, pod pojęciem którego rozumie się wypowiedzi o niskim poziomie merytorycznym, wypowiedzi lakoniczne lub jednowyrazowe, wielokrotne zamieszczanie tej samej wiadomości, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie wielkich liter, emotikon itp.
3.12 Odpowiadając na Post cytuj wyłącznie fragment, do którego się odnosisz.

Dołączona grafika
/Connor

  • 0

#28

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałam kilka odcinków tego programu. Nie wierzę, że kobitka jest prawdziwym medium, zgadzam się, że robi to dla kasy. Telewizji się nie wierzy. Proste.
agnes79, krzykiem nie zmienisz czyichś poglądów. Ty uważasz tak, ktoś inny inaczej, po co się kłócić? Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja osobiście szanuję Twoją, więc uprzedzam - uszanuj moją :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych