Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem po otwarciu czakr


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maltan.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ostatnio czytałem dużo o czakrach o ich otwieraniu i zastosowaniu, postanowiłem spróbować. Bardzo długo już trenuję manipulowanie energią, prawdopodobnie od 10-11 roku życia, nie znałem wtedy jeszcze tego forum ani czym jest ta energia poprostu wiedziałem że jest we mnie i ją czułem. Minęło 7 -8 lat i znalazłem to forum dowiedziałem się o psi balu, Oobe, świadomym śnie i o czakrach. Tworzenie psi bali było bardzo trudne i nie wychodzi mi to wciąż lecz jestem na dobrej drodze, dowiedziałem się z forum że mogę mieć zabrokowane czakry w dłoniach i potrzeba je otworzyć. Tak więc poostanowiłem zagłębić się w tym temacie i troszkę poczytać, gdy już dowiedziałem się większość z dostępnych tu źródeł postanowiłem otworzyć pierwszą z czakr podstawy. Wyobraziłem sobie jak energia ( niebieska ) wpływa do mojego ciała przez stopy porem przez nogi do pierwszego otworu czakry, tak go sobie wyobraziłem jako mały tunel zablokowany przez barrierę z energi, postanowiłem dzięki tej energi spokojnie i powoli otworzyć tą czakrę. Prawię natychmiast poczułem jak energia przepływa przez moje ciało przez nogi po ręcę, ( NIE ZABLOKOWAŁEM JEJ ! ). Po tym zajściu zacząłem wykonywać zwyczajne prace domowe jak to zwykle, lecz po 2,3 godzinach mój brzuch zaczął drżeć ( nie przez gazy :D ) przez energię, nie miałem sił na nic, ciężko mi się oddychało i nagle moje nogi też zaczęły drżeć ( nie z zimna, palę w domu i jest ciepło ^^ ). Szybko wziąłem się za robotę i zabrałem energię która pomogła mi otworzyć czakrę i ją zablokowałem. Czy wy też tak mieliście? Czy otwarcie czakr oznacza utratę takiej ilości energi? Oraz dlaczego tak szybko uszła ze mnie energia zawsze posiadałem jej w nadmiarze.
  • 0

#2

Livyathan.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze czakra podstawy ma barwę czerwoną. Nie wiem jakiej tonacji była ta twoja "niebieska" barwa. Mogło to być indygo (czakra trzeciego oka) lub jasnoniebieski (czakra gardła). Krótko ujmując "zawiesiłeś system". Ale mam nadzieję że to nie sprawi, że odpuścisz, trzymam kciuki.
  • 2

#3

Maltan.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Niebieską czakrę pobierałem z otoczenia , a następnie po tym jak przechodziła przez ten otwór czakry zmieniała się w czerwoną. A odpuszczać nie mam zamiaru ;) I jeśli mógłbym prosić to czy ktoś mógłby mi wstawić poradniki o czakrach ich otwieraniu i stymulowaniu ich pracy, być może coś opuściłem

Użytkownik Maltan edytował ten post 29.11.2012 - 14:48

  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bardzo proszę, dobry poradnik http://www.racjonali...ioenergoterapia
  • 4



#5

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pobierałeś czakry powiadasz? Ludzie proszę... w ogóle jestem zdziwiony że ktoś odpisuje na te posty. Poza tym że całość napisana chaotycznie to jeszcze nie trzyma się kupy.
  • 0



#6

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam złą informację Maltan- czakry to lipa. Psi-balle również nie istnieją.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 12.12.2012 - 01:55

  • 0

#7

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam złą informację Maltan- czakry to lipa. Psi-balle również nie istnieją.



Czysta ciekawość bo nie interesowałem się tym - skąd takie informacje?
  • 0



#8

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z channelingów od zbiorowej świadomości Kasjopejan.
  • 1

#9

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czakry to swoistego rodzaju symbole. Każda z nich reprezentuje pewne cechy, które (świadomie bądź nie - to już nie jest specjalnie ważne) determinują nasze życie. Twierdzenie, że czakry to lipa to zaprzeczenie jakiegokolwiek rozwoju - tak fizycznego jak duchowego.

Nie podam Ci drogi autorze żadnych "know-how" na ten temat, bo ani tego nie wiem, ani nie uważam, żeby to była dobra droga - dla mnie osobiście najważniejsze jest indywidualne, Twoje własne podejście.
  • 2



#10

karolinans.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się nie zgodzę z tym, że czakry to bujda. Ja sama "otworzyłam" swoją czakrę podstawy, tylko że ja nie wizualizuję sobie kolorów. Lepsze efekty przynosi mi medytacja z wizualizacją rozkwitającego kwiatu w miejscu czakry.
  • 0

#11

joania.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U Pani Agnieszki możesz zobaczyć w jaki sposób można otworzyć kasacja.gif. Ośrodki energetyczne w naszym organizmie są niezwykle ważne i sprawiają one, że czujemy się tak a nie inaczej. Ja kiedy zaczęłam się interesować tematem okazało się, że mam bardzo zamknięte czakry, które zaczęłam stopniowo otwierać. 

 

7.10 Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych, chyba że Regulamin konkretnego Forum wyraźnie na to zezwala. Punkt ten nie obejmuje pola "Strona WWW" w profilu Użytkownika, a także grup Zasłużeni, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy.


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 25.10.2015 - 23:01

  • 0

#12

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam złą informację Maltan- czakry to lipa. Psi-balle również nie istnieją.

 

Ojeja :D PSI-balle. To jest obok chemtrails najglupsza teoria na tym forum :D


  • 0

#13

Mirek33.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólnie czakry osiąga się poprzez medytacje. Może spróbuj najpierw medytować?

 

Edycja, powód:reklama strony.

Wszystko.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 13.02.2018 - 20:41

  • 0

#14

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytam ze te czakry maja rozne barwy. Mam pytanie do praktykujacych- gdzie widac te kolory? Pisze tez ze istnieje ok. 88 tysiecy czakr i wciaz odkrywane sa nowe. Jak to zostalo policzone i jak wygladaja te odkrycia, bo planuje sobie pootwierac te niespopularyzowane?
  • 0

#15

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Czy to prawda, że jedna z czakr jest w odbycie? Gdzieś to czytałem.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych