Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjaśnić niewyjaśnione - pakt z diabłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#166

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wszelkie próby mówienia o satanizmie jako coś starego jak świat jest po prostu śmieszne i świadczy albo o dobrze rozbudowanej wyobraźni


 Rzeczywiście satanizm nie jest stary jak świat, bo wiadomo kiedy go założono. Pozostaje jednak kwestia idei zawartych w tej "religii-filozofii"
Przecież widać wiele wpływów sięgających co najmniej czasów faraonów.
Ktoś po prostu wykorzystał posiadaną wiedzę o religiach, mistycyzmie i stworzył takiego o to potworka.
Satanizm oczywiście chce żebyś wierzył, ale nie widzę jak to się ma do światopoglądu. Czy to opartego na faktach bądź wierze (dla każdego coś miłego)

 Medytacja to medytacja... nie wiem po co mieszać czynność którą można wykonywać będąc wierzącym i niewierzącym i myśląc i mając poglądy jakkolwiek ktoś sobie chce. Prędzej mogło by to być o modlitwie jako specyficznym rodzaju medytacji.

 Jeśli w kwestii robienia z satanizmu buddyzmu chodzi ci o tworzenie religii , to rzeczywiście uważam to za idiotyzm tak samo jak buddyzm.

P.S. Widzę że dostałem minusika za pytanie :grr:
  • 1

#167

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, nie , nie wymyśliłam sama, i proszę nie mylić satanizmu duchowego z satanizmem Lavela, gdyż w pierwszym poście w którym zaczęłam jest jasno i wyraźnie napisane ze to nie ma nic wspólnego :)

Pozatym uważam za istotne stwierdzenie jednej rzeczy, nazwa własna wierzenia owszem jest nowa, nazywajamy to jak chcemy, gdyż tu nie chodzi o doktrynacje w żaden sposób. Wszystko jest dobrowolne, i jak tu wspomnial kolega medytacja jest dla każdego, i jak ja wspomniałam wyżej, nazywajmy to obcymi, bogami, Szatanem, jak wolisz, doszliśmy wspólnie do wniosku że to istota pozaziemska, która czy to jako Ra, czy Enki, czy Ea pojawila się po to by pomóc ludziom, satanizm duchowy jest po to by pomóc, jest na tyle otwarty, że krzywdy nie robi, a nazwa no cóż. 21 wiek, Wszyscy antyczni bogowie zostali wpakowani pod tytuł szatan, diabeł ,demon.. wiec używane jest nazewnictwo bliższe ludziom.
  • 0

#168

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://nt.interia.pl...zyc,nId,1085182

Na Tubie jest pełny wywiad 8)
  • 0

#169

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dzięki będzie lektura na dobranoc :)
  • 0

#170

Manekin Artist.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam

To jest i byłem tego świadkiem, tzw rytałów. Nie popełniajcie błędów!!! To jest i otacza się dookoła nas, a jak to zrobiłem? Ok siedzieliśmy ze znajomymi w pokoju, ćpaliśmy... Po ciężkim tripie kumpel (chyba już był przejęty) namówił nas na narysowanie pentagramu. Więc i ja narysowałem, kumpel stwierdził że będzie to trzeba krwią przypieczętować więc OK, znajomy rozciął palca i przejechał po kartce. Wszyscy w głowach mieli tylko to żeby do nas przyszedł, bo taka była decyzja. Najlepsze jest to że nic się nie wydarzyło aż do 21 czerwca coś takiego, gdy do mojego domu zajechał kumpel i drugi (ten opętany wyrokowiec). Przyszły dziewczyny dwie więc razem była nas piątka. Znowu naćpaliśmy się syfu i zapadła cisza, bo chcieli mnie namówić na impreze, a ja się nie zgodziłem z racji tego iż nie lubie burdelu w domu. Kumpel świadomy (dawny przyjaciel) który wiedział bardzo dużo rzeczy nie typu okultyzmu lecz tego co nas otacza, usiadł tak po prostu na przeciwko tego "wyrokowca", i mówi że coś jest nie tak że on nie czuje się dobrze że coś mu nie pasuje że gdzieś go robią ale nie wie gdzie, a tamten mówił mu że chce go z kimś poznać i podaje mu ręke i pytał "czy chcesz iść ze mną", a ja byłem tylko swiadkiem. I kumpel nadal mówi że coś jest nie tak i że coś mu tutaj nie pasuje, zrobiło się tak nieprzyjemnie jak ten "ksiądz w klasie poczuł", więc on mu podaje ręke a tamtem złapał go i że coś jest nie tak, ja w środku się wystraszyłem ale nic konkretnego się przecież nie stało. Więc kumpel nadal twierdził że coś mu tu nie pasuje i powiedział że trafił "diabełek na diabełka" patrząc w oczy "wyrokowca"?! Więc wstałem i powiedziałem żeby się ten "wyrokowiec" wynosił i wyszedł mi z domu, zemu tak zareagowałem, NIE WIEM... Ale jjak wyszedł to dzwonił domofonem i próbował nas namówić do tego żeby wyjść na dwór. Mineło z dobre 15 minut i z tym "dawnym przyjacielem" stwierdziałem że wyjdźmy, przecież nic się nie stanie. Wyszliśmy na dwór a mieszkam w bloku w Łodzi, wiec przez chwile nikogo nie widzieliśmy, lecz po przejściu nie wiem ze 100m. Dostrzegliśmy jego, jak szedł w naszą stronę i do nas "chłopaki co wy robicie" ?! Zdenerwowałem się i tak jakbym wytworzył negatywną energię którą on się żywił, skierowałem się w stosunku tego "wyrokowca" i zobaczyłem coś czego nie potrafię opisać, tak jakby cień ponad wielkość do latarni. Pogoniliśmy gnoja i stwierdziliśmy że przejdziemy się po osiedlu, w pewnej chwili poczułem coś jakby wielka energia chciała coś stworzyć, ona była tak straszna że nie potrafiłem w to racjonalnie uwierzyć. Każda praktycznie latarnia gasła kiedy pod nią przechodziliśmy. Doszliśmy na stacje, była (ja wiem) 2-3 w nocy, ludzie sprzątali ulice, jacyś robotnicy, szurali miotłą i ten dzwięk który się wydobywał tak jakby śmiech... Kupiliśmy coś do jedzenia i nadal było czuć ten taki przeszywający strach który męczy mnie po dziś dzień. Wróciliśmy do domu i jakoś zasneliśmy. Rano jakby dziwny dzień. Od tamtej pory bardzo dużo się nauczyłem, że poznanie dualizmy to tak zwany poziom oświecenia który sprawdza Twoją siłę woli. Przez wiele miesięcy się męczyłem, atakował mnie wieczorami kiedy kładłem się spać. W głowie próbował mnie do czegoś namawiać, ale nie zgadzałem się na jego namowy. Nie raz zostałem światkiem rytuału tzw "manifestacji trzech". Jak się leczyć ? Nalezy być zgodnym ze sobą, trzeba być prawym i wiedzieć że jednak jest szansa wyjścia z tego całego syfu. Taka jest moja historia i rzecz wiadoma, że znajdą się "szydercy" który sceptycznie będą patrzyli na to, lecz ja też bym tak to odbierał DOPÓKI tego sam na własnej skórze nie przeżyłem. Teraz uciekam od tego, lecz czasem tak jak by mnie próbowal testować strachem, bo zauważyłem, on z tego czerpie energie. Temat Archonci, to są diabły. Do tego doszedłem przez to wszystko. I wybaczcie za forme, ale pisarzem nie jestem. Opowiadam jak to ja widziałem.

Pozdrawiam.


Użytkownik Manekin Artist edytował ten post 14.01.2014 - 20:40

  • -6

#171

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ćpanie wam w mózgach poprzestawiało raczej.

 

Żadna historia w której występuje "ćpanie syfu" wiarygodna nie będzie, sorry, nawet jeśli sam szatan we własnej osobie by się przed wami objawił.


  • 0

#172

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co przyjąłeś w czasie tych seansów spirytystycznych ? 

Napewno ten psychodelik jest odpowiedzialny za te omamy. ;p

... Ok siedzieliśmy ze znajomymi w pokoju, ćpaliśmy... 


  • 0

#173

Manekin Artist.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Grubo się mylicie, jakbyście przynajmniej coś o tym wiedzieli, to nie pisalibyście takich głupot. Nie wszystkie narkotyki to psychodeliki, niektóre to wspomagacze w tzw "szybsze odświeżanie obrazu", tak jak np amfetamina. Zamykam sprawe i dalej się nie wypowiadam, bo nie ma sensu. Pozdrawiam.


  • -1

#174

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No raczej nie ma, zwłaszcza, że brałeś coś... 

 

Po amfie raczej nie ma takich omam, ale też nie wiemy ile jej wciągnołeś  ;p


  • 0

#175

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nieważne, co brałeś, narkotyki zmieniają stan świadomości i mózg płata różne figle, zwłaszcza, gdy człowiek sobie coś wkręci.


  • 0

#176

Manekin Artist.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja mam taką teorie, jeśli o tym mówi 100 osób to warto zweryfikować, lecz jeśli wierzy w to kilkanaście milionów ludzi, to chyba coś w tym jest racja ?
Może i narko zmieniają świadomość, ale w życiu mnie mózg nie zawiódł. Nie robił mi żadnych omamów i psikusów, a tamta sytuacja pojawiła się z nikąd, no po tej sytuacji z pentagramem. Zauważyłem jedną istotną rzecz, oczy zwierciadłem duszy, oni wtedy się pojawiają gdzy próbują manifestować. A co do tego ile wciągnełem to było na tyle mało żebym miał jakie-kolwiek schizy z jej strony.


Użytkownik Manekin Artist edytował ten post 17.01.2014 - 09:27

  • 0

#177

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehm.. wybaczcie dluga nieobecnosc internet zawiodl ;) ale juz wracam do was i od jutra lecimy dalej z moimi tekstami ze strony JOS, czytalam sobie pana Manekina i no wybacz szczerosc ale padlam ze smiechu leze i kwicze :D amfetamina, meth, koka, cokolwiek co jest cpaniem, niestety czasami moze spowodowac omamy zwlaszcza jak sie cos sobie wkreci, wiem cos o tym, bo wyszlam z tego gowna ponad pol roku temu, dzieki Ojcu ktory dal mi sile przestac gdyz nie lubi jak jego wyznawcy sie wyniszczaja takim syfem, ale powie tak, raz kiedy sie nacpalismy z moim EX, wkrecilismy sobie (siedzielismy w aucie pod laskiem, kolo pola) ze cos na drodze lazi, i zaczely sie nam takie wizje wkrecac.. (tego nigdy w zyciu nie zapomne:D) ze koniec koncow z tanczacych na wietrze patyczkow zrobila sie lisica tanczaca z niedzwiedziem walca na polu:D widzialam swiatla policji , baaa nawet za szyba auta gliniarza z latarka co bylo zupelna nierealnoscia! wiec ja Ci wierze ze mogles widziec ze latarnie gasly hihih, ale raczej nie sadze byc jako laik byl w stanie wyprodukowac tak potezna energie, skoro ja cwicze kilka miesiecy, i dalej mam problemy ze zmuszeniem obiektow martwych do poruszenia sie:D pozdrawiam Was serdecznie i do jutra, dgyz polecimy z dalszym tekstem :D


  • 0

#178

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CHRZESCIJANSKA REPRESJA SEKSUALNA
Kosciol chrzescijanski zrobil wszystko co w jego mocy aby controlowac i ograniczac seksualnosc - czyli sile kreatywna/witalna ktora uwalnia Kundalini i jest bezposrednim zagrozeniem dla ich projektu zniewolenia ludzkosci.
To zrodlo mocy dostepne dla kazdego czlowieka, musialo zostal zniszczone w kazdy mozliwy sposob. Kundalini uwalnia dusze i otwiera psychike. Kosciol chrzescijanki zrobil wszystko by utrzymac nas z daleka od komunikowania z Istnieniami takimi jak Szatan i Demony i odcial nas bez naszej woli od kazdego typu wiedzy i mocy. To nas trzyma w ciemnosci i odcina nas od naszego Boga Stworzyciela.
Represja seksualna stworzyla nierownosc w chakra bazie i w drugim chakra, ktore sie rozprzestrzenia poprzez chakra na poziomach emocji i stamtad prowokuje kolejne nierownosci, ktore kreuja strach i poczucie winy i inne problemy emocjonalne. Poniewaz ludzie sa odcieci od emocji, nie maja zadnych wybuchow emocjonalnych i staja sie coraz bardziej zdegradowani z pokolenia na pokolenie. Kazde pokolenie jest indoktrynowane i kondycjonowane aby widziec seksualnosc w sposob hebrajski/chrzescijanski/muzulmanski.
Niewiele osob jest totalnie wolnych od tego wplywu. Seksualnosc=zycie, uwolnienie i postep duchowy. Kosciol wie o tym dobrze dlatego zabranial tej wiedzy populacji przez wieki.
Kiedy wymieniam kosciol mam na mysli kto jest na szczycie piramidy, a nie zwyklego ksiedza, czy proboszcza. Kler katolicki jest przykladem indoktrynacji, ignirancji i glupoty ktore doprowadzaja do totalnego slepego posluszenstwa. Wykorzystywanie nieletnich i pedofilia to jasne przyklady co sie dzieje kiedy ogranicza sie z wlasnej woli pozadanie seksualne ktore jest przeciez sila witalna.
Z powodu odsuniecia ludzkosci od tej wiedzy, ta dziala jedynie na 10-20% swojego prawdziwego potencjalu. Centra energetyczne sa zamkniete i uspione,odcinajac swiat od innego poziomu, blokujac potencjal duchowy, umyslowy, emocjonalny i psychiczny, aby utrzymac masy w rekach niewielu "wybranych".
Wszystko to dzieje sie z powodu uzycia czarnej magii, na wysokich poziomach, ktora zostala przekazywana przez wieki. Dzialania nowej ery nauczaja ze czarna magia jest bezsilna i jest tematem tabu, aby zapewnic sobie posiadanie tych mocy, wiedzac ze dzis nie moga juz komunikowac i przekazywac informacji tak jak kiedys z powodu osiagniecia przez nas ewoluowanego poziomu, a wiec kolejny raz uzyto strachu. Rowniez new agers ktorzy uzywaja magii nie maga rownoleglosci w niej. Antyczni Egipcjanie wiedzieli ze aby byc adeptem trzeba bylo byc mistrzem zarowno w bialej jak i czarnej magii. Czarna magia jest kontrolowana przez niewielu, ktorzy uzywaja jej jak im sie podoba. Normalny czlowiek jest nietylko pozbawiony wiedzy na ten tamat ale takze bezbronny wobec niej.
Odsyniecie kobiety z religii Prawej Reki ma konkretny cel. Jak powiedzial THOT, kazda rzecz istnieje w dwoch formach aby byla harmonia i rownowaga. Dwa jest sila kreatywna. Kobieca energia jest stlumiona, intuicja i wyzsza swiadomosc jest wylaczona, i zdominowana przez nizsza swiadomosc. Chakra ponizej tego sercowego, ktore jest centrum i punktem polaczenia siedmiu chakra, sa odlaczone i z powodu tego jest powazna nierownowaga. Kosciol i jego wykonawcy wiedza doskonale co znaczy kontrola i ze ten brak rownowagi jest spowodowany odlaczeniem energii kobiecej. Chakra powinny pracowac wszystkie razem.

 

OFIARY Z LUDZI W BIBLII
Ksiega Powtorzonego Prawa 12:27
"Cialo i krew na oltarzu Pana Twego, krew Twoich ofiar bedzie na oltarzu Pana Twego a Ty jesc bedziesz ich mieso"
Biblia chrzescijanska/zydowska jest wypelniona ofiarami krwi - krwi LUDZKIEJ. Wieksza czesc chrzescijan bazuje sie na tym co mowi ich pan, i sa zbyt leniwi lub zajeci by zaglebic sie i zrozumiec to co powinni. Jak wiele razy ludzie nie przejmuja sie faktem ze powinni usiasc i przemyslec wiele rzeczy na powaznie? Nie wystarcza ofiary ludzkie w imie Jahwe, dochodza do tego liczne wojny inne nieludzkie akty.
Pisma swiete Pogan, zostaly zastapione smieciami wymyslonymi przez Zydow. Nie ma w tym nic duchowego, jedynie sterminacja po sterminacji, ktora nie rozni sie wiele od Hollywood'u kontrolowanego przez Zydow i ich pasji go przemocy, krwi i morderstw bez konca.
Ezod 22:29
Nie bedziesz limitowal sie do oferowania mi holdu w postaci obfitosci twoich zbiorow. Dasz mi pierworodnych synow twoich.
Ezechiela 20:25-26
25 Dalem im prawa, ktore nie byly dobre i nakazy wedle ktorych nie mogli przezyc
26 zarazilem ich razem z ich darami, kiedy przechodzili przez ogien z ich pierworodnymi, aby doprowadzic ich do rozpaczy by wiedzieli ze to ja jestem Pan
Ksiega 2, Samuela 21
6 oddajcie siedmiu mezczyzn sposrod jego synow a my ich powiesimy przez Panem w Ghibea di Saul, wybranym przez Pana. Krol odpowiedzial: Oddam ich wam.
9 i przekazal ich Gibeonitom ktorzy powiesili ich na gorze przez Panem. Wszystkich siedmiu z nich zmarlo w pierwszych dniach zniwa, kiedy jeczmien gotow byl do zniw.
10 Rispa, corka Aia, wziela wor, rozwinela go na skale, i stala tam od poczatku zniw az do konca, dopoki woda spadla z nieba na trupy, bronila ich cial od ptakow z nieba i dzikich zwierzat ktore chcialy podejsc.
(kiedy siedmiu ludzi zabija sie przed Panem w nadzieji na koniec glodu, to mozna zdefiniowac jedynie jako ludzka krwawa ofiare)
Inne ludzkie ofiary:
Numery 31:
26 "Ty z kaplanem Eleazarem i glowami rodzin policz zdobycze, w postaci ludzi i bydlaù
27 i podziel zdobycz pomiedzy wojownikow ktorzy poszli na wojne, oraz pomiedzy wszystkich ze spolecznosci
28 z czesci ktora nalezy sie zolnierzom, odejmiesz czesc dla Pana, czyli jedno na piecset, po jednym zarowno z ludzi, jak bydla jak oslow jak i owiec.
29 wezmiecie to z ich polowy i dacie kaplanowi Eleazarowi jako oferta dla Pana.
30 z polowy ktora nalezy sie spolecznosci Izraela wezmiesz jedno na piecdziesiat, po jednym zarowno z ludzi, jak bydla jak oslow jak i owiec, i dasz Leviti ktorzy maja przybytek Panski"
31 Mojzesz i kaplan Eleazar wykonali to co nakazal im Pan.
32 Zdobycz, czyli to co zdobyto podczas wojny obliczono w 675 tysiecy owiec
33 72 tysiace bydla, 61 tysiecy oslow
34 32 tysiace kobiet
35 ktore byly dziewicami
36 polowa czyli czesc nalezaca do zolnierzy to 737.500 owiec
37 z ktorych 675 owiec bylo w ofierze Panu
38 36 tysiecy bydla, z ktorych 72 bylo dla Pana
39 30.500 oslow z ktorych 61 bylo dla Pana
40 i 16 tysiecy osob, z ktorych 32 bylo dla Pana
Sedziowie 11:
34 Jefte wrocil do Masfa, do jego domu, a oto corka jego wyszla mu na spotkanie z bebnami i tancem. Byla jego jedyna corka nie mial innych dzieci.
35 gdy ja zobaczyl rozdarl swoje szaty i rzekl:" Ach, moja corko! ty jestes jedna z tych co prowokuja mi cierpienie, obiecalem Panu i nie moge tej obietnicy uniewaznic"
36 Powiedziala corka: " Ojcze, jesli dales slowo Panu, traktuj mnie wedlug tego slowa,aby Pan zezwolil ci na zemste na synach Ammonitow, twoich wrogow"
37 Pozniej rzekla do ojca:" Zezwol mi na to: pozostaw mnie wolna przez dwa miesiace, abym mogla  pojsc przez gory o oplakiwac moje dziewictwo z moimi towarzyszkami"
38 On jej odpowiedzial: " Idz" i zostawil ja wolna na dwa miesiace. Ona odeszla ze swoimi towarzyszkami w gory oplakiwac swoje dziewictwo.
39 na koniec 2 miesiecy, wrocila do ojca a on zrobil z nia to co obiecal. Nie znala mezczyzny. Stad wzial sie zwyczaj w Izraelu
40 ze corki Izraela co roku swietuja corke Jeftego przez 4 dni.
Jest jasne. Kto nie wie, zerwanie z siebie szat, to antyczny Hebrajski zwyczaj by zapowiedziec smierc bliskiej osoby. Jefte obiecal swoja jedyna corke Jahwe w zamian za zwyciestwo nad swoimi nieprzyjaciolmi bo jak powiedzial nie mogl uniewaznic obietnicy.
Sedziowie 11:37 - corka chce stracic dziewictwo, czyli wydedukowac mozna ze w ofierze chciano dziewice.
KANIBALIZM:
Ksiega Powtorzonego Prawa 28:
53 w oblezeniu i cierpieniu, do ktorego doprowadzi nieprzyjaciel, jesc bedziesz owoc lona twego, cialo synow i corek twoich, ktore Pan, twoj Bog, da ci.
54 najbardziej delikatny i wrazliwy czlowiek z posrod was, patrzec bedzie zlym okiem na brata swojego, kobiete spoczywajaca na jego piersi i na dzieci ktore jeszcze mu pozostaja
55 nie chcac podzielic sie z zadnym z nich miesem swoich synow ktore bedzie jadl bo nie zostanie mu nic podczas oblezenia i cierpienia do ktorego doprowdzi cie nieprzyjaciel
56 najbardziej delikatna i wyrafinowana kobieta sposrod was, ktora nie osmielilaby sie postawic stopy na ziemi bo tak bardzo czula sie delikatna i wyrafinowana, spogladac bedzie zlym okiem na meza spoczywajacego na jej piersi , swojego syna i swoja corke
57 aby nie dac im nic z tego co wyjdzie z jej piersi dla dzieci ktore sprowadzi na swiat, poniewaz kiedy zabraknie wszystkiego podczas oblezenia i cierpienia ktore sprowadzi na was nieprzyjaciel, ona karmic sie tym bedzie w ukryciu
58 bedziesz przestrzegal wszystkich slow tego prawa,zapisanych w tej ksiedze, i bal  sie chwalebnego Pana Boga twego
KRWAWA OFIARA NIE WYSTARCZA, I JAHWE DAJE TEZ INSTRUKCJE JAK MORDOWAC ZWIERZETA PODCZAS RYTUALU:
Ezod 20:
24 stworz dla mnie oltarz z ziemi, i na nim ofiaruj twoje zdobycze, twoje ofiary podziekowania, twoje owce i twoje bydlo, w jakimkolwiek miejscu w ktorym przypomne ci moje imie, ja przyjde do ciebie i pobloggoslawie cie
Ezod 24:
5 wyslal mlodych Izraelitow by skladac calopalenia i byki ofiarowane w podziece dla Pana
6 Mojzesz wzial polowe krwi i umiescil ja w pucharach a druga polowa skropil oltarz
7 wtedy wzial Ksiege Przymierza i czytal na glos dla ludu: " Zrobimy wszystko co Pan powie i bedziemy posluszni"
8 wtedy Mojzesz wzial krew, pokropil nia lud i rzekl: "Oto krew przymierza ktore Pan zawarl z wami na fundamentach wszystkich tych slow"
Ezod 23:
18 Nie dawaj mi krwi ofiary z chlebem kwaszonym, tluszcz z ofiary mojej nie bedzie przechowywany przez noc az do rana
Ezod 29
11 zabijesz byka przed Panen w wejsciu do Namiotu Spotkania
12 wezmiesz jego krew i palcem umiescisz ja na rogach oltarza i wylejesz cala krew u stop oltarza
13 wezmiesz tluszcz ktory okrywa wnetrznosci,siec ktora jest nad watroba, obie nerki i tluszcz ktory jest na nich i spalisz wszystko na oltarzu
14 ale mieso byka, jego skore i jego odchody spalisz w ogniu poza obozem, to jest ofiara zadosciuczynienia
15 wezmiesz jednego z baranow, a Aaron i synowie jego umieszcza na jego glowie swoje rece
16 zabijesz barana, wezmiesz jego krew i rozlejesz ja wokol otarza
17 pokroisz barana na kawalki, umyjesz jego wnetrznosci i jego kopyta, i umiescisz je na jego kawalkach i na jego glowie
18 spalisz calego barana na oltarzu, to calopalenie dla Pana, to ofiara milej woni poprzez ogien dla Pana
19 wezmiesz drugiego barana, a Aaron i synowie jego umieszcza rece na jego glowie
20 zabijesz barana, wezmiesz jego krew i umiescisz ja na koncu ucha prawego Aarona i jego synow na kciuku ich prawej reki i na duzym palcu ich prawej nogi a reszte krwi rozlejesz wokol oltarza
21 wezmiesz krew ktora jest na oltarzu, olej do namaszczania i pokropisz nimi Aarona i jego szaty oraz jego synow i ich szaty. tak wiec zostana uswiecone ich szaty, Aaron i jego synowie.
22 wezmiesz tluszcz z barana, ogon, tluszcz ktory pokrywa wnetrznosci, siec watroby, nerki i tluszcz z prawego uda, bo to jest baran poswiecenia
23 wezmiesz chleb, ciasto z oleju i jeden oplatek z kosza przesnikow ktory jest przed Panem
24 polozysz to wszystko na dloniach AArona i jego synow i potrzasniesz jako ofiare obracania przez Panem
25 nastepnie zabierzesz wszystko z ich rak i spalisz na oltarzu jako calopalenie, na slodki smak dla Pana, to ofiara spalana dla Pana
26 wezmiesz mostek z piersi barana ktory bedzie serwowany w konsakracji Aarona i potrzasniesz nim jako ofiara obracana przez Panem, to bedzie twoja czesc
27 uswiecisz to co nalezy do Aarona i jego synow, piersi ofiary obracanej i udo, mianowicie to co z barana poswieconego bedzie unoszone i obracane
28bedzie nalezec do Aarona i jego synow, jako ustawa wieczysta dla Izraela: bo to jest ofiara z elewacji. To bedzie oferta skladana przy podnoszeniu dzieci Izraela w ich ofiarach uznania, ich oferta elewacji bedzie dla Pana
29 swiete szaty Aarona beda po nim, dla jego synow, ktorzy beda je nosic podczas namaszczania i poswiecania
Ksiega Kaplanska 1:
1 Pan zawolal Mojzesza, przemowil do niego z namiotu spotkania i rzekl:
2 "Powiedz synom Izraela: kiedy ktorys z was zechce przyniesc oferte swemu Panu, przyniesie bydlo duze i tuczne
3 jesli jego oferta bedzie calopaleniem duzego bydla, ofiara ma byc samcem bez skazy, zlozy ofiare w wejsciu do namiotu spotkania, aby otrzymac przychylnosc Pana
4 Polozy dlon na glowie ogiary i Pan zaakcpetuje ja jako pokute
5pozniej zabije ciele przez Panem i kaplanami, synami Aarona, oferujac jego krew, i wylewajac ja na oltarzu, wokol niego z kazdej strony i w wejsciu do namiotu.
6 pozniej rozkroi ofiare i pokroi na czesci
7 synowie Aarona rozpala ogien na oltarzu i przyniosa drewna
8 pozniej kaplan, synowie Aarona rozloza te kawalki, glowe i tluszcz, na drzewie w ognisku ktore rozpalili na oltarzu
9 umyje wnetrznosci i nogi, a kaplan spali kazda czesc na oltarzu, jak calopalenie, ofiara przyjemnego zapachu poprzez ogien dla Pana
10 jesli jego ofiara jest mniejsza bestia, owca lub koza, zaoferuje samca bez skazy
11 zabije go po polnocnej stronie oltarza przed Panem, kaplani, synowie Aarona rozleja jego krew wokol oltarza z kazdej strony
12 pozniej pokroi go na czesci, i razem z glowa i tluszczem, kaplan rozlozy drewno na oltarzu, rozpali ogien
13 umyje woda wnetrznosci i nogi, pozniej kaplan zaoferuje kazda czesc i spali ja na oltarzu. To jest calopalenie, ofiara o milej woni, skonsumowana przez ogien dla Pana
PAN POTRZEBUJE KAZDEJ NAJDROBNIEJSZEJ KROPLI KRWI Z OFIARY:
Ksiega Kaplanska 14:
34 "Kiedy wejdziecie do krainy Kanaan, ktory daje wam we wladanie, jesli pojawi sie plesn w domu w kraju ktory posiadacie,
49 pozniej, aby oczyscic dom, wezmiesz dwa ptaki, drzewo cedru, szkarlat i hizop
50 zabijesz jednego ptaka nad glinianym garnkiem zawierajacym zode ze zrodla
51 wezmiesz drewno cedrowe, hyzop, szkarlatna przedze i zywego ptaka i zanurzysz w krwi zabitego ptaka i w zrodlanej wodzie, i pokropisz siedem razy dom
52oczyscisz dom krwia ptaka, i woda zrodlana, zywym ptakiem,drzewem cedrowym, hizopem i tkanina szkarlatna
53puscisz zywego ptaka z miasta, na wolnym polu, tak ublagasz by dom byl czysty"
54 to jest prawo do wszelkiego rodzaju plagi, tradu i grzybicy
55 do plesni szat i domu
56 guzow, krost i plam blyszczacych
57 aby nauczyc sie kiedy cos jest czyste a kiedy nieczyste. To jest prawo.
Ta lista moze kontynuowac dalej i dalej. Sa nieskonczone przyklady rytualow ofiarnych, morderstw i przelewania krwi. Slowo KREW jest uzyta bardzo czesto. To ewidentne. Musimy pamietac ze Nazarejczyk byl ostatnia krwawa ofiara, i tez to ze "jedzcie jego cialo i pijcie  jego krew" jest powtarzane podczas kazdej mszy chrzescijanskiej przez ksiedza na calym swiecie.


 


  • 1

#179

Manekin Artist.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ehm.. wybaczcie dluga nieobecnosc internet zawiodl ;) ale juz wracam do was i od jutra lecimy dalej z moimi tekstami ze strony JOS, czytalam sobie pana Manekina i no wybacz szczerosc ale padlam ze smiechu leze i kwicze :D amfetamina, meth, koka, cokolwiek co jest cpaniem, niestety czasami moze spowodowac omamy zwlaszcza jak sie cos sobie wkreci, wiem cos o tym, bo wyszlam z tego gowna ponad pol roku temu, dzieki Ojcu ktory dal mi sile przestac gdyz nie lubi jak jego wyznawcy sie wyniszczaja takim syfem, ale powie tak, raz kiedy sie nacpalismy z moim EX, wkrecilismy sobie (siedzielismy w aucie pod laskiem, kolo pola) ze cos na drodze lazi, i zaczely sie nam takie wizje wkrecac.. (tego nigdy w zyciu nie zapomne:D) ze koniec koncow z tanczacych na wietrze patyczkow zrobila sie lisica tanczaca z niedzwiedziem walca na polu:D widzialam swiatla policji , baaa nawet za szyba auta gliniarza z latarka co bylo zupelna nierealnoscia! wiec ja Ci wierze ze mogles widziec ze latarnie gasly hihih, ale raczej nie sadze byc jako laik byl w stanie wyprodukowac tak potezna energie, skoro ja cwicze kilka miesiecy, i dalej mam problemy ze zmuszeniem obiektow martwych do poruszenia sie:D pozdrawiam Was serdecznie i do jutra, dgyz polecimy z dalszym tekstem :D

 

 

Widzisz problem jest w tym iż ćpałem w **** czasu i w życiu mnie nie zawiodła, nie dawała żadnych omamów a ćpałem już różne rzeczy jeśli mamy się tak rozdrabniać od DMX z mao po fete/mefe i exstazy, więc ojca dzieci robić nie musisz uczyć. Najlepsze jest to że na trzeżwo też miałem z tym do czynienia :) Narko tylko wprawiał mózg na inną częstotliwość na której widziałem to, gdy patrzyłem w oczy. I ten paraliż na plecach, nie zapomniany. Poza tym, co ćpaliście ? Ja sobie nic nie wkręcałem i w tym problem, to po prostu się pojawiło. I skoro Ty ćwiczysz "kilka miesięcy" to nie znaczy że komuś innemu nie przyjdzie to w jeden/dwa dni. Pamiętaj świat nie ma granic.

 

wulgaryzmy.gif

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 21.01.2014 - 23:10

  • -1

#180

renata86.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

yyy Manekin ja sie nie chce z Toba wyklocac, ale no nie uwazasz ze im dluzej tego swinstwa zazywasz tym bardziej Twoj mozg bedzie wyniszczany, i ten atrgument ze dlugo to bierzesz i nigdy nic Ci nie bylo, to jest wrecz zalosny, bo im dluzej narazasz organizm na te toksyny to po czasie coraz wieksze beda skutki uboczne, i coraz bardziej odczuwalne, wiec no wybacz ale przekonac mnie nie mozesz tymi absurdalnymi argumantami co do zazywania narkotykow.. byc moze cos widziales.. nie wiem, ale wiarygodnosc Twojej wypowiedzi spadla do zera wlasnie przez te narkotyki, i z tego co czytalam wyzej nie tylko ja tak uwazam:) pozdro i rzuc te badziewo


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych