Skocz do zawartości
Dołączona grafikaSzaraki wesoło wybiegły ze szkoły, zapaliły papierosy, wyciągnęły flasz... eee... to nie tutaj... znaczy się zapraszamy do głosowania w kolejnej edycji Złotych Szaraków!Dołączona grafika


Zdjęcie

Proszę o wyjaśnienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

cybergod96.
  • Postów: 14
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z góry uprzedzam, że nie twierdzę, że to było OBE, czy coś w tym stylu. W ogóle nie twierdzę, że to było zjawisko paranormalne. Ja po prostu chcę wiedzieć co to było. Jeżeli was dziwi, że nagle chcę wyjaśnić zdarzenie sprzed kilku lat, to od razu mówię, że po prostu mi się to przypomniało.

Otóż kilka lat temu miałem zabieg zszywania łuku brwiowego. Miałem znieczulenie ogólne. Nawet pamiętam jeden sen (leciałem nad łąką, gdzie jakiś mężczyzna wyglądający jak przypakowany drwal rąbie drewno). Potem po przebudzeniu przez ok. 10 minut jak zamykałem oczy, to widziałem jakby zupełnie inne pomieszczenie (salę), wszystko było w różnych odcieniach zielonego. Nie była to sala, wktórej miałem ten zabieg. Wyglądało to jak sala szpitalna, tylko że po mojej prawej była taka jakby szyba, podobna do tej, tylko, że nie było tych przedziałków na szybach. Potem po jakimś czasie to znikło.
Co to właściwie było? Jakieś halucynacje po narkozie, hipnagogi?
I jeszcze raz piszę, ja niczego z góry nie zakładam, żeby potem nie było, że to coś normalnego, a ja wydziwiam/zmyślam.
Z góry dzięki za odpowiedź.
  • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u