Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadlatuje superkometa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zawsze mozna dopasowac cos do kazdej przepowiedni

"A zatem powiadam wam,iż koniec się zbliża, bowiem kiedy prawdziwia wiara w Odkupiciela upadnie, co stanie się ponad 2 tysiące lat po jego śmierci, zagrzmią niebiosa. Niczym stado koni przez świat przebiegną kataklizmy. Najpierw ziemia wyda swój płomienny okrzyk, a niebo stanie w odcieniu czerwieni, wiatry zadmą, a woda się podniesie. Ludzie ujrzą swe błędy, kiedy słońce zacznie ich palić. Zapłoną wtedy bowiem dwa Slonca, a po zgaśnięciu jednego z nich woda zaleje lądy. Strzeżcie się, bowiem będzie to śmierć, której nikt jeszcze nie doznał. " Erafryt Elezjusz, 1572 r.p.n.e

"plomienny okrzyk" - wybuchy na sloncu
"niebo stanie w odcieniu czerwieni", "Ludzie ujrzą swe błędy, kiedy słońce zacznie ich palić" - kawalek plazmy oderwie sie od slonca i czesc jej dotrze do atmosfery ziemskiej
"Zapłoną wtedy bowiem dwa Slonca" - wszystko spowoduje przyjscie nieznanego ciala, niebieskiego - czerwony lub brazowy karzel
"po zgaśnięciu jednego z nich woda zaleje lądy" - pewnie slonce, tzw 3 dni ciemnosci, w ktorych karzel spowoduje zaklucenie grawitacji

Kilka minut i juz wiemy co nas czeka :)
  • 0

#17 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

fałszywy post

proszę o kasację :)

Użytkownik Aton edytował ten post 29.09.2012 - 17:13

  • 0

#18

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym chcial zobaczyc ja sie bedziemy z andromeda zderzac:)
  • 0

#19

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

No to patrz.

Dołączona grafika

Link do strony z animacją: http://www.nasa.gov/...ay-collide.html
  • 7



#20

Bartoloneo.
  • Postów: 79
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wielkie dzieki za chceci ale wolal bym to na żywo zobaczyc wiem wiem ze to dlugi proces ale mazy mi sie...
  • -1

#21

bilindab.
  • Postów: 53
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wielkie dzieki za chceci ale wolal bym to na żywo zobaczyc wiem wiem ze to dlugi proces ale mazy mi sie...


"Wolałbym", a nie "wolal bym"
"Marzy", a nie "maży".

SZok.
  • 3

#22

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No, Tylko, że tak piękne niebo będzie widać gdzieś daleko poza miastem ze względu na łunę. No i będzie to za wiele wiele lat.

Kurde. ja w tym roku z utęsknieniem czekałam na deszcz meteorytów i kurde co? A to, że w nocy calutkie niebo było pokryte jak jeden mąż nieprzeniknioną warstwą chmur...
  • 0

#23

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to patrz.

Dołączona grafika

Link do strony z animacją: http://www.nasa.gov/...ay-collide.html


Piękny kosmiczny towarzyski taniec :D
  • 0



#24

Adee86.
  • Postów: 33
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mam takie pytanie, zakładając ze ludzkość nadal by istniała do tego czasu to możliwe by było aby przetrwała to zderzenie z Andromeda? Ewentualnie co by się mogło stać z Ziemia?
  • 0

#25

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a ja mam takie pytanie, zakładając ze ludzkość nadal by istniała do tego czasu to możliwe by było aby przetrwała to zderzenie z Andromeda? Ewentualnie co by się mogło stać z Ziemia?

Powinniśmy skolonizować do tego czasu inne planety i układy słoneczne, może wyjdziemy poza galaktykę...kto wie.

Co do samego zderzenia:
http://www.youtube.com/watch?v=V1AE7Wb4AOM

Nasza planeta może zostać co najwyżej wystrzelona siłą grawitacji poza obręb galaktyki, może też zostać adoptowana przez inną gwiazdę. Jednak nie pamiętam czy zderzenie z sąsiednią galaktyką będzie możliwe-bo nasze słońce do tego czasu powinno wessać Ziemię. Mimo że ta symulacja wygląda spektakularnie kolizje nie będą aż tak częste-między gwiazdami są olbrzymie odległości dające duże szanse na uniknięcie zderzeń.
  • 0

#26

Jonxx.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podejrzewam, że nawet jeśli przeżyjemy do tego czasu to i tak nasza technologia wystarczy aby zapobiec problemom na ziemi, np. moglibyśmy modyfikować tor lotu ziemi po orbicie za pomocą jakichś silników odrzutowych etc.
  • 0

#27

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podejrzewam, że nawet jeśli przeżyjemy do tego czasu to i tak nasza technologia wystarczy aby zapobiec problemom na ziemi, np. moglibyśmy modyfikować tor lotu ziemi po orbicie za pomocą jakichś silników odrzutowych etc.


Jakie przeżyjemy !!! Jeżeli nawet szlag nas trafi natychmiast razem całym życiem na Ziemiii to do kolizji zdązy sie wyewoluować z ameb nowa rasa naczelnych i stworzyć nowa cywilizację. Nawet jezeli nie nastapi wymieranie to i tak cokowiek dotrwa tak długo jako gatunek na pewno nie bedzie juz ani człowiekiem ani nawet ssakiem . ani nawet kregowcem . Będzie tak podoibne do nas jak my do ameby czy bakterii
  • 2



#28

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet jezeli nie nastapi wymieranie to i tak cokowiek dotrwa tak długo jako gatunek na pewno nie bedzie juz ani człowiekiem ani nawet ssakiem . ani nawet kregowcem . Będzie tak podoibne do nas jak my do ameby czy bakterii

Całkiem prawdopodobne że wyewoluujemy w techniczną wersje

Dołączona grafika

lub mentalną:

Dołączona grafika

Jednak obie wersje nie uznają seksu i upajania się % za istotne więc mi nie pasują :rotfl:
  • 1

#29

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakie przeżyjemy !!! Jeżeli nawet szlag nas trafi natychmiast razem całym życiem na Ziemiii to do kolizji zdązy sie wyewoluować z ameb nowa rasa naczelnych i stworzyć nowa cywilizację. Nawet jezeli nie nastapi wymieranie to i tak cokowiek dotrwa tak długo jako gatunek na pewno nie bedzie juz ani człowiekiem ani nawet ssakiem . ani nawet kregowcem . Będzie tak podoibne do nas jak my do ameby czy bakterii


Za 2 miliardy lat życie na Ziemi może być już niemożliwe. Niektórzy twierdzą, że już za 500 mln lat organizmy żywe będą mieć poważne kłopoty.
http://en.wikipedia....Solar_evolution
  • 0

#30

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(..)
Całkiem prawdopodobne że wyewoluujemy w techniczną wersje
(..)
Jednak obie wersje nie uznają seksu i upajania się % za istotne więc mi nie pasują :rotfl:

albo w To:
Dołączona grafika
i ta wersja jak sądze, może już bardziej odpowiadać ;]

źródło zdjęcia: artPapier

Użytkownik bullik edytował ten post 02.10.2012 - 11:02

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych