Skocz do zawartości


Gimnazjaliści musieli lizac kolana księdza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#91

BialaWilczyca.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hologram


Jak ty nie widzisz tam wzwodu to ja jestem ślepy. Są dwa wzgórza, pod pępkiem i pod spodniami. Wyrażnie widać że klecha się podniecał, a co za tym idzie, wykorzystał dzieci to zaspokojenia libido. Teraz pewnie będzie śnił do końc życia, jak to masa dziewczynek go oblizywała i jakim to alfonsem nie był. To chyba naturalne że widać tutaj podtekst seksualny

Znaczy się że ksiądz podniecił się w dwóch miejscach? Miał dwa penisy?
Podniecił się tym że nastki dotykały ustami śmietanę? Pokaż mi zdjęcie gdzie robi to językiem. Co z chłopcami-ich widokiem też się podniecał?

W większość zabaw, zwłaszcza z udziałem dzieci można doszukiwać się podtekstów seksualnych.

BialaWilczyca

własnie ja pierwszy raz patrzac na to zdjęcie od razu widziałam w nim podtekst nie rozumiem dlaczego
wszyscy Ci którzy uwazają sie za ważnych nic z tym nie zrobili... i uważają ze takiego typu gry są w porządku...

Powiedz czy na twój osąd sytuacji nie miała wpływu cała nagonka ?



oceniam tą całą sytuację ze swojego punktu widzenia

#92

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektórzy dalej nie rozumieją. Chodzi tylko o to, że są ludzie, zawody gdzie nie wypada robić pewnych rzeczy. Takim zawodem jest stan kapłański, ksiądz, zakonnica, ważna szycha itp. Gdyby tak zamiast tego księdza siedziała tam jakaś stara zakonnica? To co wtedy? Zawód podobny, pełnione funkcje też. Czy też by nie było co krytykować?
I w tym sęk. Są ludzie którym wolno mniej i tacy, którym wolno więcej. Zwykły prosty człowiek, robotnik może sobie pozwolić na przechadzkę w stanie upojenia alkoholowego po mieście w brudnych łachach. Tego samego nie może zrobić ktoś taki jak ksiądz, prezydent, sędzia. To proste.



#93

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby tak zamiast tego księdza siedziała tam jakaś stara zakonnica?


A gdyby tam siedział Michał Tusk?

#94

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektórzy dalej nie rozumieją. Chodzi tylko o to, że są ludzie, zawody gdzie nie wypada robić pewnych rzeczy. Takim zawodem jest stan kapłański, ksiądz, zakonnica, ważna szycha itp. Gdyby tak zamiast tego księdza siedziała tam jakaś stara zakonnica? To co wtedy? Zawód podobny, pełnione funkcje też. Czy też by nie było co krytykować?
I w tym sęk. Są ludzie którym wolno mniej i tacy, którym wolno więcej. Zwykły prosty człowiek, robotnik może sobie pozwolić na przechadzkę w stanie upojenia alkoholowego po mieście w brudnych łachach. Tego samego nie może zrobić ktoś taki jak ksiądz, prezydent, sędzia. To proste.

To powinno być podsumowaniem całego przepompowanego tematu.

#95

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ahah ale jaja :) kij od szczotki sluzy do bicia tych dzieci, wzwod na zdjeciu...ale media wypraly mozgi niektorym.

Nigdy Wam sie tak bluza/spodnie nie podwinely? No prosze Was.

Dalej nie wyczytalem odpowiedzi na moje pytanie, skad w nazwiie tematu wzielo sie slowo 'musieli' - czy laskawie Autorka zechce odpowiedziec? Czy dalej bedzie wklejac jakies texty nawet tego nie komentujac?

I Kolejna sprawa - skoro dzieci bronią księdza, ksiadz tez sie broni oraz rodzice w tym nie widzieli nic zlego to dlaczego do cholery pcha sie tam prokurator? Co za popieprzony kraj.

#96

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Karringoth

Ależ oczywiście. Ja również jestem ateistą i znam wielu mądrych i porządnych księży. Ale ich istnienie nie umniejsza winy tych którzy zachowują się niewłaściwie.


Oczywiście że nie umniejsza tylko że często wszystkich wrzuca się do jednego wora, bez dokładnych statystyk mówi się o całkowitym rozkładzie moralnym kościoła zapominając jakie to kiedyś cyrki były w kościele. Po prostu nie lubie uogólnień.


białawilczyca

czyli dla Ciebie zabawa w zlizywanie bitej smietany z kolan księdza jest wporządku???


Powiem tak. Więcej podtekstów seksualnych widzę w zapasach a mimo to jakoś nikt się nimi nie podnieca. Sam za chiny bym nie zlizywał tej śmietany z kolan księdza bo co ja jestem i miałbym gdzieś czy to otrzęsiny czy nie ale skoro sami rodzice bronią go, dzieci wyglądają na usmiechnięte i zadowolone, nie dotykały żadnych jego miejsc intymnych więc gdzie tu problem. Dwa że to gimnazjaliści a oni o seksie wiedzą dużo więc nie sądzę że jakby ktoś próbował je molestować byłyby nieświadome.

#97

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie było żadnego lizania, tradycja czy też "zabawa" jak by to zwać jest taka ze dotyka się twarzą bądź nosem piany czy śmietany na kolanach.
Wzwodu żadnego też nie widać, zwykła podwinięta bluza. Szum medialny oczywiście niesamowity, zdjęcia aż przebiły się za granicę, bo o czymś pisać trzeba.
Żadnego aktu na tle seksualnym tam nie było, jak ktoś wszędzie widzi wzwody i penisy to raczej jego problem.
Czy księdzu tak wypada czy nie wypada, oceniać nie będę. Na pewno nie jest to coś czymś powinno się chwalić w galerii szkolnej. Nie wiem w ogóle skąd te 7 stron tematu.
Nastawienie ksiądz = pedofil robi tutaj swoje. I dziwie się że dojrzali ludzie posiadający dzieci wypisują takie głupoty jak by nie pamiętali swojego dzieciństwa i równie bzdurnych zachowań i sytuacji z przeszłości.



#98

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I Kolejna sprawa - skoro dzieci bronią księdza, ksiadz tez sie broni oraz rodzice w tym nie widzieli nic zlego to dlaczego do cholery pcha sie tam prokurator? Co za popieprzony kraj.


Bo to gwałciciele cudzej wolności - najgorsza perwersja.

#99

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ahah ale jaja :) kij od szczotki sluzy do bicia tych dzieci, wzwod na zdjeciu...ale media wypraly mozgi niektorym.

Nigdy Wam sie tak bluza/spodnie nie podwinely? No prosze Was.

Dalej nie wyczytalem odpowiedzi na moje pytanie, skad w nazwiie tematu wzielo sie slowo 'musieli' - czy laskawie Autorka zechce odpowiedziec? Czy dalej bedzie wklejac jakies texty nawet tego nie komentujac?

I Kolejna sprawa - skoro dzieci bronią księdza, ksiadz tez sie broni oraz rodzice w tym nie widzieli nic zlego to dlaczego do cholery pcha sie tam prokurator? Co za popieprzony kraj.



Jak dotąd moje poglądy  miały ^^, nie po drodze z poglądami usera Wszystko, teraz z przyjemnością popieram jego punkt widzenia dotyczący roli jaką mają spełniać osoby mający wpływ na kształtowanie się psychiki młodzieży a przede wszystkim te które biorą czynny udział w tworzeniu wzorców zachowań. Wszystko w dużym skrócie przywołał obowiązki jakie spoczywają na urzędnikach państwowych, osobach zajmujące stanowiska w wysokim statusie społecznym a takim niewątpliwie jest ten dyrektor.  Każdy jest zobowiązany do respektowania, szanowania w każdej sytuacji drugą osobę. Bez względu kim ta osoba jest, jaki ma status społeczny, jakie ma wykształcenie, czy jest przechodniem, uczniem, pracownikiem itd.  Takie zabawy są upokarzające nawet wtedy kiedy bawią się tak równo-latkowie.  Pojawiła się gwiazdka przy tym poście - jest to kolejny problem na tym forum.literówka i nadal mam problem z zbijaniem się tekstu.

Użytkownik Aidil edytował ten post 22.09.2012 - 08:10




#100

ad.ta.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co kiedyś uznane byłoby za zboczenie, dzisiaj widziane jest przez niektórych jako zwykła zabawa. Niestety, ale takie właśnie mamy czasy.
Ci którzy tak zaciekle bronią księżulka powinni się dziesięć razy zastanowić zanim coś powiedzą. Naprawdę nie mielibyście nic przeciwko temu żeby wasze dzieciaki zlizywały cokolwiek z owłosionych kolan jakiegoś faceta rozkraczonego w fotelu, który jest z tego niezwykle zadowolony?
Dziwi mnie także fakt, że rodzice dzieci, które brały w tym udział bronią tego klechę. Jednak to uzasadnia dlaczego te dzieci w ogóle zgodziły się na coś takiego, bo jak mówi pewne przysłowie: Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

#101

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

reformator

Karringoth


Ależ oczywiście. Ja również jestem ateistą i znam wielu mądrych i porządnych księży. Ale ich istnienie nie umniejsza winy tych którzy zachowują się niewłaściwie.


Oczywiście że nie umniejsza tylko że często wszystkich wrzuca się do jednego wora, bez dokładnych statystyk mówi się o całkowitym rozkładzie moralnym kościoła zapominając jakie to kiedyś cyrki były w kościele. Po prostu nie lubie uogólnień.


białawilczyca

czyli dla Ciebie zabawa w zlizywanie bitej smietany z kolan księdza jest wporządku???


Powiem tak. Więcej podtekstów seksualnych widzę w zapasach a mimo to jakoś nikt się nimi nie podnieca. Sam za chiny bym nie zlizywał tej śmietany z kolan księdza bo co ja jestem i miałbym gdzieś czy to otrzęsiny czy nie ale skoro sami rodzice bronią go, dzieci wyglądają na usmiechnięte i zadowolone, nie dotykały żadnych jego miejsc intymnych więc gdzie tu problem. Dwa że to gimnazjaliści a oni o seksie wiedzą dużo więc nie sądzę że jakby ktoś próbował je molestować byłyby nieświadome.



Żartujesz sobie czy tak uważasz? Molestować możną jak ktoś jest nieświadomy, małoletni, bezwolny psychicznie lub umysłowo, podległy nam społecznie?  Otóż wyobraź sobie tak powstaje i tym obrazuje się przemoc psychiczna i fizyczna. Gratuluje poglądów. Szok.

Nie było żadnego lizania, tradycja czy też "zabawa" jak by to zwać jest taka ze dotyka się twarzą bądź nosem piany czy śmietany na kolanach.
Wzwodu żadnego też nie widać, zwykła podwinięta bluza. Szum medialny oczywiście niesamowity, zdjęcia aż przebiły się za granicę, bo o czymś pisać trzeba.
Żadnego aktu na tle seksualnym  tam nie było, jak ktoś wszędzie widzi wzwody i penisy to raczej jego problem.
Czy księdzu tak wypada czy nie wypada, oceniać nie będę. Na pewno nie jest to coś czymś powinno się chwalić w galerii szkolnej. Nie wiem w ogóle skąd te 7 stron tematu.
Nastawienie ksiądz = pedofil robi tutaj swoje. I dziwie się że dojrzali ludzie posiadający dzieci wypisują takie głupoty jak by nie pamiętali swojego dzieciństwa i równie bzdurnych zachowań i sytuacji z przeszłości.



Satysfakcje seksualną uzyskuje się w różny sposób a to co tam się stało posiada znamiona perwersji na tle seksualnym oraz jest pogwałceniem prawa tych uczniów do odmowy bycia obiektem seksualnym dla tego perwerta.

Użytkownik Aidil edytował ten post 22.09.2012 - 08:58




#102

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Każdy jest zobowiązany do respektowania, szanowania w każdej sytuacji drugą osobę. Bez względu kim ta osoba jest,


O przepraszam najmocniej, ale na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Nie można każdego szanować, gdyż jest to wielkie słowo - tak mnie uczono.

To troche tak jak z JKM i tym tekstem o paraolimpiadzie. Ludzie go zjechali natomiast niepelnosprawni go bronili. Tutaj całe grono ze zdjecia wraz z rodzicami nic zlego nie widzą a jacys ludzie z internetu dorabiają do tego podtekst seksualny i przybijaja mu late pedofila. I przepraszam - gdzie ten szacunek dla księdza?

#103

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tromasz

przepraszam cię, ale jeśli 15 letnie dzieci klęczą przed starszym mężyczną, w dodatku katabasem, to mam to puścić płazem? Myślisz że ani razu temu księdzu się nie nasunęły myśli grzeszne? A może ty masz już w tym doświadczenie, bo próbujesz nam sprzedać że to nic takiego..

#104

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

..
Dziwi mnie także fakt, że rodzice dzieci, które brały w tym udział bronią tego klechę
...


a kto normalny posyla dzieci do szkol katolickich? znam kogos kto poslal swoje dziecko do przedszkola salezjanskiego i z tego co wiem to np. w przedszkolu sama ta osoba mowila ze byla swiadkiem innych jak i tez jej dziecko opowiadalo jak "siostry" karca kijem dzieciaki, a gdy zwrocila im uwage to uslyszala "ze jak sie niepodoba, to moze swoje stad zabierac" i nie dosc ze nie zabrala, to jeszcze teraz siostr broni i mowi ze to jedyny sposob na takiego czorta jak jej, no i do szkoly teraz tez salezjanskiej dalej poslala..
i zarowno ta osoba jak jej rodzina to co niedziela w kosciele na 8 rano, a fakt ze ja nieuczestrzam traktuja jakbym przynajmniej koty krzyzowal..

#105

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy jest zobowiązany do respektowania, szanowania w każdej sytuacji drugą osobę. Bez względu kim ta osoba jest,


O przepraszam najmocniej, ale na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Nie można każdego szanować, gdyż jest to wielkie słowo - tak mnie uczono.

To troche tak jak z JKM i tym tekstem o paraolimpiadzie. Ludzie go zjechali natomiast niepelnosprawni go bronili. Tutaj całe grono ze zdjecia wraz z rodzicami nic zlego nie widzą a jacys ludzie z internetu dorabiają do tego podtekst seksualny i przybijaja mu late pedofila. I przepraszam - gdzie ten szacunek dla księdza?



Jak widać w dużej części społeczeństwa istnieje niezrozumienie dotyczące przemocy oraz co najgorsze istnieje bierne przyzwolenie dla przemocy. W raz z rozwojem świadomości społecznej powstaje potrzeba walki z istniejącą patologią nawet tak głęboko zakorzenioną i nadal społecznie akceptowaną, należy walczyć z nią po przez pokazywanie jej, wyciąganie na wierzch a po przez właśnie dyskusje szukanie nowych bardziej cywilizowanych norm zachowań. Samo piętnowanie nie zmieni świadomości społecznej. Największym przestępstwem wobec innego człowieka jest przyzwolenie na taką patologię. Poza tym nie mieszaj problemów.  ps. he he he o już ujawniła się grupa wsparcia dla społecznie nie akceptowanych zachowań księdza dyrektoria, jej wielkość i determinacja odzwierciedla się w minusach jakimi namiętnie raczą moje posty ( nie od poszczenia ^^, )

Użytkownik Aidil edytował ten post 22.09.2012 - 11:13





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych