Skocz do zawartości


Gimnazjaliści musieli lizac kolana księdza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#46

Nacjonalista.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cały mój post to sarkazm. Ja tylko parodiuję większość postów na tym forum. Jestem katolikiem i nie napisałbym takich rzeczy na poważnie.

#47

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Ktoś tam wcześniej pisał, że nikt z tych dzieciaków nie był zmuszany do lizania śmietany z kolan. Ja bym nie był taki pewny. Większość z tych dziaciaków może i miała radochę, ale część na pewno robiła to z przymusu, bez uśmiechu na ustach i poczucia uczestniczenia w dobrej zabawie. Ogólnie uważam, że kto jak kto, ale ksiądz nie powinien występować w takiej roli.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 20.09.2012 - 16:45




#48

LocoGreen.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To widzę że termin "dobrej zabawy" teraz znaczy coś innego niż kiedyś. Tak czy siak ksiądz nie powinien czegoś takiego robić, to jest moim zdaniem upokarzanie młodych ludzi. Ciekawe jak te dzieciaki będą wspominać sobie to zdarzenie za parę lat?

#49

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To widzę że termin "dobrej zabawy" teraz znaczy coś innego niż kiedyś. Tak czy siak ksiądz nie powinien czegoś takiego robić, to jest moim zdaniem upokarzanie młodych ludzi. Ciekawe jak te dzieciaki będą wspominać sobie to zdarzenie za parę lat?


Znaczy nadal to samo i ksiadz oraz fotograf z pewnoscia dobrze sie bawili..

wlasnie a kto robil zdjecia?

#50

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wytłumacz mi, czemu te zdjęcia są zmanipulowane i w jaki sposób. Wiesz to zdjęcie jak ksiądz stoi i wpryskuje bitą śmietanę do gardła tego dziecka, MOGŁOBY jeszcze ujść, w ostateczności. Te zdjęcia co pokazywali w waidomościach z tym mieczem pomiędzy nogami - ok . Ale zlizywanie bitej śmietany z kolana księdza? No gdyby nie to, to może i ja nawet bym go bronił, ale tego nazwać już manipulacją nie można.



no widzisz w swoim pytaniu masz odpowiedz ;) piszesz zlizywali bo tak uslyszales w wiadomosciach czy przeczytales na jakims portalu i manipulacja sie udala :) niedlugo uslyszysz ze 11 listopada faszysci zniszczyli pol Warszawy ;)

polecam posluchac drugiej strony http://www.legnica.f...a-interpretacja

Użytkownik dryndryn edytował ten post 20.09.2012 - 19:00


#51

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no widzisz w swoim pytaniu masz odpowiedz ;) piszesz zlizywali bo tak uslyszales w wiadomosciach czy przeczytales na jakims portalu i manipulacja sie udala :) niedlugo uslyszysz ze 11 listopada faszysci zniszczyli pol Warszawy ;)


Dobrze, nawet jesli nie "zlizywali" to co robili? Jedli , śmietanę z kolan księdza, ale musieli wysunąć język żeby nabrać śmietany do ust , czyli lizali śmietanę z kolan księdza. Czyn pozostaje czynem, niesmacznym i to jest fakt nie manipulacja.

Użytkownik Cascco edytował ten post 20.09.2012 - 19:08


#52

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wkleilem link gdzie wypowiadaja sie uczestnicy polecam odsluchac :)

jeszcze jeden link dla poszukiwaczy sensacji tak od zdjecia nr 74 ;) http://www.sp1.czers...p?readmore=733#

to tez pedofile?? moze nie bo to nie ksieza?? moze nie wiecie bo wam telewizja nie powiedziala?? tez wam sie to z seksem kojarzy? szukac dalej?? bedziemy sie oburzac i polecimy do prokuratury ;)

#53

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

dryndryn udajesz wolnomyślącego, niezależnego, który kłamliwym mediom nie wierzy. Co tu jest do kłamania? Widać wszystko na filmie i zdjęciach. Są dzieci, jest ksiądz ze śmietaną na kolanach. Wszystko jasne. Widać na tym zdjęciu:
Dołączona grafika

Stoi mu pyta jak palma na bezludnej wyspie.
I powiedz mi co na tym filmie by musiało być żebyś uznał że kojarzy się z seksem?

Aha, chleb ze smalcem zjadłbym ze smakiem, ale musiałby być posypany jarzynką albo solą.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 20.09.2012 - 19:55




#54

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Haha, ma takie same basenowe klapki jak ja :mrgreen:
Anyway, ile razy to już były afery z tymi księżmi w roli głównej. To już powoli robi się zbyt mainstreamowe i media powinny przerzucić się na nowy trend.

Użytkownik cichy45 edytował ten post 20.09.2012 - 19:59




#55

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ Wszystko zwykle dranstwo z twojej strony gdy brak argumentow ale to juz tylko o Tobie swiadczy ;)

#56

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oj tam, sarkazmu nie rozpoznajesz? ;)
IMO czy to była dla nich zabawa czy nie, to społeczeństwo reagując na takie sytuacje może zapobiec prawdziwym zjawiskom molestowania niepełnoletnich.



#57

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wielkie mi rzeczy. Zlizywali śmietane z kolan ale oczywiście Ci wielcy porządniccy zaraz mają skojarzenia nie wiadomo z czym. Co za różnica czy zlizywali z kolan czy z talerzy? Kolano to nie jest jakaś intymna część ciała a bita śmietana to bita śmietana. Co tutaj niesmacznego? Na takich kolanach jest też mniej bakterii niż na rękach. Co do stojącego wacka to nie mówcie że wam nigdy bluza się tak nie podwinęła albo spodnie. Ja jestem ateistą ale już mnie denerwuje robienie z igły widły. Klecha faktycznie ma spojrzenie nieciekawe, dzieci bym mu nie zostawił ale bez przesady przecież ich nie gwałcił.

#58

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

gdyby ten klecha kazał zlizywac sobie śmietane z wacka to i tak znalezliby sie tacy co by go bronili.... ( tlumaczyliby sie tak "przeciez nie lizali jader, to nic powaznego, a wacek byl wygolony wiec to bylo higieniczne"). Zal mi was.

#59 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Ksiądz jest w miejscu publicznym i powinien mieć koloratkę, że o sutannie nie wspomnę.

2. Ksiądz to nie clown czy jakiś tam z nowatorskim podejściem, "postępowy" pastor dziesięcioosobowego zboru tylko poważny kapłan, poważnego Kościoła dlatego powinien zachować powagę stosowną do zajmowanej pozycji.

3. Brzydziłoby mnie lizanie kolan jakiegoś paskudnika.

Oburzające zachowanie.

#60

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie za link, lecz radzę posłuchać tego-> http://www.legnica.f...a-interpretacja


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych