Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biała postać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kumer100.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wczoraj okolo godziny 22 , stałem przodem do drzwi , moja dziewczyna tyłem. Tzn wiadomo calowalismy sie. I ona ma drzwi takie ze na pierwszej gornej polowce jest szyba i na dolnej czesci jest szyba . Podczas pocalunku spojrzalem na drzwi bac ta szybe , i przez szybe zauwazylem hmm taka jakby "biala postac" przechodzaca do pokoju obok. . Dodaje ze dze moja dziewcz, slyszala jakby ktos szedl po schodach . Bo to domek jednorodzinny. Natychmiast z dziewczyna pobieglem do tego pokoju , zapalilismy swiatlo , nikogo niebylo !! ;o , Naprawde nie sciemniam z tym . I potem cos moja dziewczyna mowila ze nie widac przez ta szybe nic bialego. To zalozylem biala bluze i przeszedlem kolo drzwi tak jak ta postac. A moja dziewczyna az sie przerazila i rzeczywiscie potwierdzila to ze widziala mnie . Zaznaczam ze bylo wszedzie swiatlo zgaszone nie bylo , i nie ma mozliwosci ze cos sie poproatu odbilo w szybie. Rodzice jej byli na dole bo ciotka z Holandui przyjechala. Niewiem co to moglo byc? , w razie pytan odpowiem.


 Edycja: Dziki Kurak

Dołączona grafika

Na razie tylko upomnienie celem zasygnalizowania, że musisz koniecznie zwrócić uwagę na ortografię, stylistykę oraz interpunkcję. Jeśli masz z tym problemy, skorzystaj z modułu sprawdzania pisowni będącego integralnym składnikiem każdej współczesnej przeglądarki.

Drugiego upomnienia nie będzie.



  • -5

#2

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sam sobie odpowiedziałeś co to było. Biała postać -.-"...
  • 1

#3

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

To byłeś Ty, z przyszłości.

Podczas pocalunku spojrzalem na drzwi bac ta szybe , i przez szybe zauwazylem hmm taka jakby "biala postac" przechodzaca do pokoju obok.


To zalozylem biala bluze i przeszedlem kolo drzwi tak jak ta postac. A moja dziewczyna az sie przerazila i rzeczywiscie potwierdzila to ze widziala mnie .


Użytkownik Yoh edytował ten post 12.08.2012 - 15:45

  • 5





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych