Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaginiony post


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakieś dwa lata temu dużo czasu poświęcałem zjawisko OOBE, prowadziłem również dziennik. Jedno z ciekawszym doświadczeń opisałem tu na forum. Dziennika już nie posiadam a bardzo mi zależy aby jeszcze raz przeczytać ten jeden opis. Nie mogę jednak za Chiny odnaleźć tego wpisu. Czy na forum była jakaś awaria i jakieś posty zostały usunięte przez okres 2 lat? W wyszukiwarce przeszukiwałem posty autora (w tym przypadku moje) może coś źle robię. Będę wdzięczny za każdą informacje, naprawdę zależy mi na odnalezieniu tego wpisu.

#2

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Awarii odkąd jestem na forum nie było. A jeśli pisałeś ten post z tego konta, po prostu dokładnie przejrzyj "moje zasoby" w swoim profilu.



#3

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeszukiwałem już 3 raz, przeszukałem jeszcze raz, nie wiem chyba wyparował.

#4

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Twój post był najprawdopodobniej napisany w temacie OOBE - Wasze doświadczenia autorstwa użytkownika, który kazał sobie usunąć konto wraz z wszystkimi jego postami - przy okazji wyleciały tematy, które założył (obecny regulamin już to uniemożliwia).

Więc przykro mi, ale Twój post najprawdopodobniej przepadł bezpowrotnie. Możesz oczywiście próbować -> http://wayback.archi...aranormalne.pl/
Ale z tego co widzę, to to wyświatla max kilka pierwszych stron tematu i to najpóźniej z 2008, czyli zanim się zarejestrowałeś.
Tak to wygląda - http://web.archive.o...53&st=0&start=0



#5

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda akurat na tym jednym mi bardzo zależało. Wyjaśniło się nie całkiem tak, jakbym sobie tego życzył. Jakoś to sobie odtworzę z zakamarków mojej pamięci. W każdy razie dziękuje za pomoc. Temat do zamknięcia.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych