Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone obiekty UFO zalewają świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

*
Popularny

UWAGA! WSZYSTKIE FILMIKI UMIESZCZONE PRZEZE MNIE W TYM WĄTKU POCHODZĄ Z TEGO ROKU! WIĘKSZOŚĆ POCHODZI Z OSTATNICH MIESIĘCY, TYGODNI A NAWET DNI. ŻADEN Z FILMIKÓW NIE JEST STARSZY NIŻ 6 MIESIĘCY!
DODAM ŻE FILMIKI SĄ ROZSIANE PO CAŁYM WĄTKU, ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIA KTÓRE SERWUJE FORUM. JEŚLI CHCESZ SOBIE WYROBIĆ ZDANIE, ZRÓB DWIE RZECZY: JAKBY TO STWIERDZIŁ STRAŻNIK Z BIAŁEJ GRANI (GRA TES v: SKYRIM ):OBSERWUJ NIEBO I PRZEGLĄDNI CAŁY WĄTEK. :mrgreen:

Moja Teoria? Te obiekty nie są Chińskimi lampionami!. Na wielu filmikach można zobaczyć znaki które przekazują nam te obiekty. Znikają, pojawiają się po chwili w innym miejscu jakby czas i przestrzeń nie istniały, zmieniają tor lotu. Często pojawiają się w postaci trójkąta równoramiennego, złożonego z 3 czerwonych obiektów, które znikają tworzą swoiste struktury, bądz też jako pojedyńczy obiekt zmieniający tor lotu(taki widziałem osobiście niedawno w miejscu w którym mieszkam, mój kolega również je widział). Wiem, temat odnośnie tych obiektów istnieje, ale tutaj chciałbym co jakiś czas aktualizować filmiki. Co sądzicie? Fake?

Moje perełki :
















I cała reszta! :



1. - identyczne obiekty jak w nothingam!!
2.
3.
4.
5. Taki obiekt widziałem
6.. - znów 3 obiekty.
7. - znów 3-członowy(?) czerwone obiekt(ty). To co się dzieje na końcu zwala z nóg...jedna z lepszych manifestacji..
8.
9.

Użytkownik Hologram edytował ten post 25.07.2012 - 18:33

  • 7

#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Tytuł wyraża podniecenie wynikające z podsumowującego te wydarzenia zdania "coś się dzieje". Sama dałam się naciąć ze dwa razy na taką panująca na forum euforię związaną chociażby z disclosure i teraz niestety, kiedy ktoś zaczyna wykrzykiwać "coś się dzieje", to mam na twarzy ironiczny uśmiech. To przeminie tak jak i poprzednie fale zainteresowania UFO i skończy się na tym, że tak naprawdę nie dzieje się nic, chociaż również uważam, że obiekty, które chociażby opisał RuudJolie nie są żadnymi lampionami chińskimi (jak te nazwę widzę to również śmiać mi się chce)
  • 0

#3

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

coś_innego

A może konkretnie o filmikach? Tytuł jest adekwatny do tego, co na nich widać. Pewnie przeminie, ale te filmiki dają dużo do myślenia. Bardzo zaciekawił mnie ten temat, ze względu na to, że sam niedawno pierwszy raz w życiu miałem okazje zobaczyć obiekt, który łamał prawa fizyki. Czy to wiele? Możemy podyskutować o tym czym są te obiekty, bo video prezentujących te obiekty jest znacznie więcej na youtubie, postaram się wysegregować sensowne i tutaj aktualizować.
  • 0

#4

XoooooX.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem te czerwone obiekty dwukrotnie. Mam niestety takie "szczęście" że po zauważeniu obiekt znika w ciągu kilku sekund i nie można mu się przyjrzeć dokładnie. Obiekt widziany na bardzo dużej wysokości nad miastem Jastrzębie woj. Śląskie. Pojedyńczy i zniknął przez przygaśnięcie.
  • 1

#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli jestem w jakimś temacie to nie znaczy, że zapominam o wypowiedziach z innych.

Filmiki: nie jestem fachowcem, a z resztą nie znam nawet podstaw fałszowania filmów, chociaż ewidentny fejk rzuca mi się w oczy zazwyczaj co uważam i tak za powód do dumy, widząc, że niektórzy zakładający na tym forum tematy nawet z tym mają problem. Te filmiki akurat przekroczyły poziom banału, dla mnie wiec wyglądają na bardzo realistyczne. Na pierwszej "twojej perełce" da się nawet dostrzec jakieś latające stworzenie przelatujące na tle jednego z obiektów. Ja mogę więc powiedzieć, że jestem w stanie uwierzyć w ich autentyczność.
(Zwłaszcza, że sama raz widziałam klucz trzech obiektów przemieszczających się w kształcie trójkąta równoramiennego.)
  • 0

#6

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

XoooooooX

Cholercia...dokładnie to co ty. Widziałem ten obiekt przez 2 minuty, pobiegłem po kamerę, kiedy próbowałem nakierować ja na ten obiekt...po prostu zgasł, i już więcej go nie widziałem. Kolejna relacja o tych obiektach. Dzięki

Po prostu

Te 3 pierwsze filmiki - jeśli są sfejkowane, to wszystko jest fejkiem :mrgreen:
  • 0

#7

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uwaga, będę komentował :P
Poniższa opinia jest moją opinią.

Perełki:
1. Ten film MUFON uznał za fake i zwalił winę na traktory (komentarze pod filmem poczytać)
2. Dziwne te pufnięcia. Sprawiają wrażenie dodanych, ale nie da się tego udowodnić ani obalić z powodu jakości filmu.
3. Jak dla mnie to jest odbicie trzech diod na szybie.

Pozostałe:
1. Możliwe lampiony.
2. Jak dla mnie to balon. Czasem zmienia kierunek, bo widocznie wiatr zmienia kierunek.
3. Ciekawe
4. To może być cokolwiek, nie ma żadnego odniesienia do niczego, więc ciężko powiedzieć (niezły podkład :roll:)
5. Lampion. Bez dyskusji.
6, 7. Ciężko stwierdzić cokolwiek. Coś widać.
8. Rozbłysk sugeruje mi fake, ale nie wiem
9. Skoro świętujemy Nowy Rok i jest czerwone, to mogą być to lampiony :P
10a. Przypomina lampion przelatujący na tle Księżyca, który potem po prostu gaśnie.
10bcd. Ciężko stwierdzić, pierwsze dwa to może jakieś pociski.
11. Lampion.

Te 3 pierwsze filmiki - jeśli są sfejkowane, to wszystko jest fejkiem :mrgreen:

Zaraz tam fake. Po prostu większość z tych filmów nie przedstawia tego co byśmy bardzo chcieli :P

Użytkownik Ill edytował ten post 24.07.2012 - 12:13

  • 0

#8

XoooooX.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

XoooooooX

Cholercia...dokładnie to co ty. Widziałem ten obiekt przez 2 minuty, pobiegłem po kamerę, kiedy próbowałem nakierować ja na ten obiekt...po prostu zgasł, i już więcej go nie widziałem. Kolejna relacja o tych obiektach. Dzięki

Po prostu

Te 3 pierwsze filmiki - jeśli są sfejkowane, to wszystko jest fejkiem :mrgreen:


Widziałem też jeden obiekt świecący bardzo mocnym białym światłem. Siedziałem przed domem i po mojej lewej stronie pod kątem ok 60 stopni w wydawało mi się niedużej odległości. Może 700-800 metrów. W pierwszej chwili pomyślałem że to samolot. Czasami jak leci w naszym kierunku ma włączone światła do lądowania, ale obiekt stał w miejscu jakieś 5 sekund i też po prostu zgasł. Lata nam tego nad głowami od zatrzęsienia.
Najbliższe lotnisko jest ode mnie 80 km, kolejne 120 km w krakowie

Użytkownik XoooooX edytował ten post 24.07.2012 - 12:04

  • 0

#9

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ill

wysiliłeś się, nie ma co. Twój post jest bezsensu, jeśli stwierdzasz że coś jest dziwne. Nawet nie będę odpowiadał na zarzuty do tych filmików, bo są śmieszne. Oczywiście ignorujesz to że już co najmniej 3 osoby na tym forum widziały te obiekty i ich zachowanie - zmiany kierunku lotu, gaśnięcie i pojawianie się w innym miejscu. Grasz w jednym zespole z Wszystko - The fake skeptics.

Co do pierwszgo video. Tłumacz google po hiszpańsku:

Dosłowne OPIS właściciela VIDEO (Przełożyła z cyfrowym tłumacza): Te światła pojawiła się w dziedzinie, w której rolnik zachowało swoje bydło. Światła wydają się powoli nad linią drzew następnie przejść pod drzewami. Światła pojawiły się w środku nocy, kiedy ziemia alokacji pokrytej grubą warstwą mgły. Pierwotnie zamieszczona ten film kilka dni do Angeli po jej nagrywaniu. Usunąłem wideo, abonent powiedział, że był to maszyny budowlane. Po zrobieniu zdjęcia dzień z linii drzew i dopasowanie kilka klatek wideo do zdjęcia w ciągu dnia. Wydaje się, że światła te były wysoko na niebie dla maszyn rolniczych. I umieszczane wideo. Nie mówię, że ten film jako coś obcego dziwnych świateł w nocy, we mgle, na polu, gdzie rolnik pozwala mu się na wypas inwentarza. Ze względu na mgłę, nie wszystkie wideo jest jasny i ostry. Sekwencji wideo, pokazane są tutaj jedne z najlepszych sekwencji zarejestrowanych. Angela była się podczas przegrywania z tego filmu. Kiedy światła ruszył szybko za drzewami i ruszył ku niej, pobiegł do domu. Kiedy próbowała kontynuować nagrywanie wideo za pośrednictwem okna kuchni, światła nie było.Obraz i dźwięk nie został zmieniony i jest odtwarzany jak została ona nagrana.Wideo zostało zrobione około północy 15 maja 2012 roku w Teksasie. Maszyny rolnicze? Pożar latać? Bagna gaz? Zrób swój własny decyzję. Zrobiłem minę.

żaden traktor.

Użytkownik Hologram edytował ten post 24.07.2012 - 12:14

  • 1

#10

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wysiliłeś się, nie ma co. Twój post jest bezsensu, jeśli stwierdzasz że coś jest dziwne.

Nie znasz mnie, nie wiesz co widziałem. A widziałem i lampiony i obiekty, których pochodzenia nie znam.
Moje podejście jest brutalne, jeśli nie wiem co widzę, to nie wiem co widzę, ale próbuję tłumaczyć rzeczy wg prawdopodobieństwa.

Nawet nie będę odpowiadał na zarzuty do tych filmików, bo są śmieszne.

Ale to ja jestem ignorantem? Odpowiedz na te zarzuty.

Oczywiście ignorujesz to że już co najmniej 3 osoby na tym forum widziały te obiekty i ich zachowanie - zmiany kierunku lotu, gaśnięcie i pojawianie się w innym miejscu.

Nie ignoruję, w momencie gdy zacząłem pisać post nie było jeszcze żadnych odpowiedzi.
  • -1

#11

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

panująca na forum euforię związaną chociażby z disclosure

Bo zazwyczaj w takich tematach pisane jest to w takiej formie jakby był to natychmiastowy proces. Projekt Discosure żyje i ma się nieźle. Śledzę czasem, niestety samo "ujawnianie" następuje bardzo powoli i nie wiem co ostatecznie z tego będzie.
  • 0

#12

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Hologram
Właściciel czy twórca wideo może napisać cokolwiek, jednakże nie wszyscy muszą się z tym zgadzać:

Użytkownik Ill edytował ten post 24.07.2012 - 12:20

  • -1

#13

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Chessman

Doceniam wasze zainteresowani rozwojem projektu disclosure, ale nie róbmy off-topu.

Ill

Czasami większe jest prawdopodobieństwo tego, że poznaje obiekt, który sam widziałem, i który wygląda dokładnie tak samo jak na video, a który zachowywał się nieracjonalnie. Wasze chińskie lampiony są już nie modne.
Nie twierdze że wszystkie filmiki to UFO - będę się starł wysegregować najciekawsze, oraz dokładnie się przyjrzeć filmikowi nr 1. na którym z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, są traktory albo maszyny rolnicze, a perspektywa nadaje im charakter UFO.
  • 0

#14

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czasami większe jest prawdopodobieństwo tego, że poznaje obiekt, który sam widziałem, i który wygląda dokładnie tak samo jak na video, a który zachowywał się nieracjonalnie. Wasze chińskie lampiony są już nie modne.

Jeden z filmów, a dokładnie ten:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0izxldMht_8
przedstawia chiński lampion widziany od dołu.
Jeśli ktoś nie widział nigdy takiego lampionu z bliska i nie obserwował jak odrywa się od ziemi i odlatuje, to może stwierdzić, że to ten akurat film przedstawia ufo.

Użytkownik Ill edytował ten post 24.07.2012 - 12:31

  • 1

#15

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ill

Zgodze się że to lampion, usuwam ten filmik. Pózniej poszukam nowych video tego typu obiektów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych