Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrobić psi-ball i poczuć energie


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1

malum75.
  • Postów: 3
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem ze jest przyklejony do działu temat o tym , ale ja kieruje pytania do doświadczonych ludzi którzy mogli by mi doradzić.
1.lepiej koncentrować swoja energie czy pobierać z jakiegoś źródła ??

2.Co sobie mam wizualizować w czasie psi balla (co sobie wy wizualizujecie??)
tutaj trochę rozwinę bo ja sobie wizualizowałem swoje ciało i jak przepływa energia do rąk,
a czy zadziała coś takiego jak bd sobie wyobrażał morze i ze do środka morza będzie się zbierała cala woda i tworzyła kule lub tornado ?

3. jaka najlepsza muzyka do robienia psi balla( podajcie jakis tytul)

4.A tak z ciekawości to jak wy robicie te psi balle ?? (prosił bym o krotki opis)
:) :)

A tak w skrócie to chodzi mi o to jak czuć energie
i czytałem jeszcze ze można mieć zablokowany przepływ Energi
jak sprawdzić czy ma się zablokowany przepływ energi i jak to odblokować.

Jeszcze jedno jest jakis specjalny trening na kontrolowanie energi.

Użytkownik malum75 edytował ten post 30.06.2012 - 18:03

  • -1

#2 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Heh, spróbuję ci odpowiedzieć na twoje pytania, bo uważam, że czuję energię i potrafię stworzyć PSI-Ball, aczkolwiek podkreślam uważam, bo nie jestem pewny, że to potrafię.

1. Kiedy będziesz pobierał energię z otoczenia, będziesz pasożytował, kiedy ludzie będą w twoim otoczeniu wtedy będziesz energetycznym wampirem i będziesz im wysysał energię. Tak więc proponuję ci pobierać energię z twojego ciała.

2. Wizualizacja jest dowolna, ważne jest to abyś czuł jak ta energia przepływa i się gromadzi, wyłącznie od ciebie zależy jak to sobie wyobrażasz. Ja np, sobie wizualizuje, że tam gdzie przepływa moja energia ciało zamienia się w niebieskawy odcień ognia, a kiedy chcę nazbierać energię w całym moim ciele wyobrażam sobie że całe moje ciało płonie niebieskim ogniem.

3. Muzyka też nie ma znaczenia, musisz ją poczuć tzn, kiedy jej słuchasz musi coś przez ciebie przepływać coś rozpierać cię od środka.

4. Ja usiadam sobie wygodnie, potem układam ręce w sposób taki jak najlepiej mi sobie wyobrazić np, kulę czasami nawet tworzę PSI-Ball'a w jednej ręce. Po ułożeniu się w odpowiedniej pozycji wizualizujesz sobie przepływającą energię i wyobrażasz sobie jak ma wyglądać twoja zgromadzona energia.

Użytkownik Doomin edytował ten post 30.06.2012 - 18:46

  • 0

#3

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lepiej sobie odpuść i przestań oglądać Naruto.

Dołączona grafika

Żyj i daj żyć innym. Ostatnie ostrzeżenie i odpoczynek na 7 dni.

/mylo

  • -3

#4 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Lepiej sobie odpuść i przestań oglądać Naruto.


Ta, a skąd wiesz, że on ogląda Naruto? Jak masz pisać takie bezsensowne posty które nic nie wnoszą do tematu, i robią tylko spam, to ty sobie odpuść to jest temat dla tych którzy w to wierzą.
  • 2

#5

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ewentualnie idź spać i śnij świadomie. Lepiej spożytkujesz ten czas, niżeli próbując robić coś, co nie istnieje.
  • 0

#6

Noddaba.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Huno, pisząc że coś nie istnieje podaj argumenty. Bo widzisz, argumenty na to że energia psi i psi balle istnieją są liczne a puste pisanie bez uzasadnienia jest tylko przejawem nieobeznania w temacie.

co do tematu:

osobiście potrafię kierować swoją energią lecz nigdy nie udało mi się stworzyć psi balla.
tutaj kilka porad od mojej osoby:
usiądź lub połóż się wygodnie (wedle gustu), zbliż otwarte dłonie do siebie częścią wewnętrzną i poczuj przepływającą przez ciebie energię jako mrowiące ciepło, następnie wizualizuj gromadzenie tej energii w dłoniach (ja wizualizuję gromadzenie w opuszkach palców), powinieneś czuć mocne mrowienie w dłoniach, następnie spróbuj wizualizować że kierujesz tę energię między dłonie i formujesz na kształt kuli.
odległość między dłońmi u mnie wynosi około 15cm ale ilu ludzi tyle preferencji co wynika z szerokości aury.
Ja aurę znajduję tak:

rozłóż ręce tak aby wewnętrzna część dłoni była w kierunku drugiej dłoni i zbliżaj je powoli do siebie aż poczujesz tzw. "balonik" między dłońmi.

podczas moich prób manipulacji energią w etapie nagromadzenia jej w dłoniach po chwili widzę delikatnie rozmazane powietrze w odleglosci 0.5 cm od dłoni falujące jak powietrze nad ogniem, niedowiarki proszę pisać że to autosugestia lub puste gadanie.

mam nadzieję że pomogłem.

Użytkownik Noddaba edytował ten post 30.06.2012 - 20:10

  • 1

#7

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta, a skąd wiesz, że on ogląda Naruto? Jak masz pisać takie bezsensowne posty które nic nie wnoszą do tematu, i robią tylko spam, to ty sobie odpuść to jest temat dla tych którzy w to wierzą.

Dobrze, że twój post wnosi dużo do tematu. Pozdro... To nie jest temat dla osób, które w to wierzą tylko dla wszystkich użytkowników tego forum, każdy ma prawo napisać tutaj co chce czy to będzie post zachwalający energię psi jak i taki, który wyśmieje te dyrdymały. Ja postanowiłem napisać ten drugi post. Szkoda chłopaka, niech nie marnuje czasu na te głupoty i zrobi coś pożytecznego, pomedytuje albo nauczy się świadomego śnienia itp.
  • -1

#8

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie. Forum nie jest by móc wyśmiewać czyjeś zdanie, jest dla każdego i ludzie którzy nie dadzą innym spokojnie porozmawiać bez narażania się na obśmianie będą stawiani do kąta.
  • 0



#9

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Natanek dobrze to ujął:


Co do tych psibalii, wizualizacji, prawa przyciągania, to jest JEDNA generalna zasada. Wszystko dzieje się w Twojej głowie. Na tym polega cała magija chaosu etc. Nie ma to ŻADNEGO odzwierciedlenia na rzeczywistość. Żadnego. Lepszym wyjściem jest szczera modlitwa, to może Bóg spełni Twoją prośbę.

PS: Jaki masz zysk z takiego psibala?:P Jak już mówiłem lepszy jest świadomy sen od takich rzeczy.
  • 0

#10

Noddaba.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nauka kontroli przepływu energi prowadzi do samoudoskonalenia i rozwinięcia pewnych sfer w mózgu jak i satysfakcję.

@Huno - nie rozumiem po co tworzyłeś konto na stronie której nazwa sama mówi za siebie -> PARANORMALNE skoro szerzysz tylko swe bezpodstawne poglądy atakujące ludzi traktujących te tematy poważnie. ksiądz Natanek ? Bóg ? szanuję ludzi wierzących i sam głęboko wierzę ale brzmi to jak katolicka propaganda przeciw herezji w średniowieczu.
  • 1

#11

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jeśli są bezpodstawne, to wyślij mi psibala, albo spraw siłą woli, że dostanę dowód, dotyczący tego, że takie coś działa i ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

PS: Sam jestem przeciwko katolom, bo jest to głęboka oznaka degeneracji, no ale New Age jeszcze większą, odsuwająca ludzi od Boga.(pisząc Bóg, mam na myśli bezosobowy Absolut, w którym wszyscy żyjemy, a nie określone bóstwo jak to większość katoli/islamistów czy żydów wierzy)

PS2: Jeśli chodzi o mój sceptyzym, to wiedz, że dotyczy to tylko tego określonego tematu. Sam przez pewien czas zajmowałem się newagem, aż do pewnego momentu, który sprawił, że wiem, że jest to nic nie warta strata czasu.

Użytkownik Huno edytował ten post 30.06.2012 - 21:35

  • -2

#12

Noddaba.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie rozumiem czemu łączysz manipulację energią z new age'm. psi balla Ci nie wyślę ponieważ jak napisałem wyżej nie potrafię tego zrobić lecz jest wiele osób i dowodów (powszechnie dostępnych) które mówią że jest to możliwe i podają logiczne uzasadnienia. od siebie dodam tylko że człowiek używa tylko nie wielki procent swojego umysłu co za czym idzie - swoich zdolności. praktykując takie rzeczy można udoskonalić lub odkryć drzemiące w każdym z nas moce.
  • 0

#13

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Bzdura. Po pierwsze człowiek nie używa swojego mózgu, a mózg sam się używa i jest to znacząca różnica.
Po drugie na tym forum była prowadzona dyskusja o tym micie, całkiem nie dawno, poszukaj.


PS: Czy tylko mi w FireFoxie podkreśla wyrazy, oznaczone jako błąd?

A myślisz że w średniowieczu ludzie zajmowali się taki bzdurami jak manipulacja energią, skoro mieli coś znacznie potężniejszego? Wszystko zaczęło się od epoki Oświecenia i powstaniu okultystów i teozofów. Gdyby nie to, to dzisiaj człowiek żyłby na innym poziomie. A new agę, jak sama nazwa wskazuje jest ....

Użytkownik Huno edytował ten post 30.06.2012 - 21:47

  • 0

#14

Noddaba.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wciąż atakujesz ludzi wolnomyślących, znasz te złote słowa ? "nie zgadzam się z tym co mówisz ale oddam życie abyś miał prawo to powiedzieć"
Dyskusja na jednym forum < wiele badań przeprowadzonych na całym świecie. twoje zdanie = moje zdanie. gdzie leży prawda tego nie sposób się dowiedzieć lecz każdy może spostrzegać ją po swojemu.

Użytkownik Noddaba edytował ten post 30.06.2012 - 21:50

  • 2

#15

malum75.
  • Postów: 3
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuje za odpowiedzi w szczególności Noddaba i Doomin bo udało mi się zrobić psi balla
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych