Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdarzenie, moje wyczucie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

jertih.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam,
Przeżywam często dziwne wydarzenia np:

Moja dziewczyna chodzi do szkoły, zawsze jest do 16 w szkole tylko w piątki do 15.
Dziś słucham sobie muzyki i nagle pomyślałem że moja dziewczyna dziś może będzie wcześniej,
co dziwne ona weszła na gg w tym samym momencie co ja hmm? około godziny 14.

Drugi przypadek:

Często mówimy do siebie te same słowa w tym samym momencie, np.
podczas rozmowy; nagle kocham cie; ja i ona, i się śmiejemy z tego bo to dziwne...
  • 0

#2

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogę się tutaj niczego paranormalnego za bardzo dopatrzeć bo sporo osób tak ma. To, że weszła na gg wtedy kiedy Ty mogło być zwykłym zbiegiem okoliczności albo po prostu mówiła Ci o tym, a Ty zapomniałeś ale w podświadomości gdzieś ta myśl krążyła. To, że mówicie sobie jednocześnie "kocham Cię" czy inne słowa to raczej większość zakochanych tak ma, powiedzmy, że tacy ludzie dobrze się rozumieją i reagują podobnie.
  • 0



#3

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że chciałeś się tylko podzielić z nami tymi wg ciebie "dziwnymi" zdarzeniami.
  • 0

#4 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie takie rzeczy to zwykły zbieg okoliczności, co innego jeżeli 'wiedziałbyś' że to się stanie, a co innego jeżeli to się stało z 'przypadku'. Więc, jeżeli to nie byłby zbieg okoliczności miałbyś więcej takich przypadków i mógłbyś wyczuć co się ci zdarzy (bo raczej ci na myśl to nie przyszło :) ). To moje zdanie nie wiem jak z wami.
  • 0

#5

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak moim zdaniem? Kolejny nastolatek(jeśli nie to przepraszam), który na siłę szuka czegoś "wyjątkowego" w sobie, by móc się dowartościować tudzież pochwalić się owej dziewczynie. Otóż nie, tu nie ma nic nadzwyczajnego i sam doskonale powinieneś o tym wiedzieć. To najprawdopodobniej są zbiegi okoliczności i przypadki. Więc przestań się skupiać na tym, a zacznij na innym, wyjdzie ci to na dobre.
  • 0

#6

mdf.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jan Van Helsing w swojej książce wspominał o tzw. "Zasadzie Synchronizacji". To o czym myślimy w danym momencie zamienia się w fakt. Tzn prowadząc samochód myślimy np. o tym że zjemy kanapkę na kolacje i nagle mijamy TIRa z narysowaną kanapką na plandece. Albo czytamy gazetę gdy w tle leci program telewizyjny lub radiowy i w momencie czytania jakiegoś słowa zostaje ono wypowiedziane w telewizji. Takie "zbiegi okoliczności" można znaleźć w codziennym życiu. Tylko co jeśli to nie zbiegi okoliczności, a jedna z niezauważanych przez nas zasad wszechświata?

Bywa:)
  • 1

#7

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Torek
Przepraszam za zwrot, ale w tym momencie powinienem Ciebie zjechać :P
A teraz nawiązując do tego co napisałeś, może ktoś spotkał się po raz pierwszy z tym że wypowiada to samo w tym samym momencie, nie powinniśmy od razu obrażać, a tutaj nawet post nie miał wydźwięku paranormalności :P
Co do samego zjawiska, wiele osób miewa takie przeczucia, chociaż wydaje mi się że natura tego zjawiska nie jest do końca zbadana, lecz mogę się mylić.
  • 0

#8

Force.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radzę obejrzeć film pod tytułem "Baby są jakieś inne" jeżeli zrozumiesz to co jest w tym filmie zawarte to w 90% możesz odnieść do wszystkich kobiet ;) to tak jakbyś je prawie zrozumiał ;) Czyli momenty kiedy one chcą usłyszeć dane zdanie bądź słowo tak jak " Kocham Cię" czyli jest to poprostu dana chwila w której macie zamiar wyrazić te sanme uczucie.

Użytkownik Force edytował ten post 30.05.2012 - 23:56

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych