Skocz do zawartości
Zdjęcie
- - - - -

Webster Richard: Geomancja dla początkujących


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaRichard Webster, autor książki „Geomancja dla początkujących” jest uznanym w świecie autorytetem w dziedzinie paranauki. Jego liczne publikacje dobitnie świadczą o tym, że tajemna wiedza, która dla osób postronnych wydaje się być poza zasięgem, staje się zrozumiała i prosta do opanowania, jeśli poświęci się danemu zagadnieniu trochę czasu. Czy przeciętny czytelnik jest jednak w stanie opanować sztukę geomancji po zapoznaniu się z najnowszą publikacją Webstera?

Wszystko wskazuje na to, że tak. Autor w swojej książce krok po kroku stara się wtajemniczyć czytelnika w niuanse związane z umiejętnością „wróżenia z ziemi”. Już na pierwszych stronach tej publikacji dowiedzieć się możemy, skąd tak właściwie geomancja mogła się wziąć, a także w jaki sposób może ona ułatwić życie każdego z nas. Chociaż Webster stopniowo wprowadza nas w świat wróżenia, zaczynając od opisania podstaw, przez zapoznawanie czytelnika z kolejnymi sposobami na korzystanie z geomancji, na najbardziej skomplikowanych technikach wróżenia skończywszy. Czy jednak „Geomancja dla początkujących” jest publikacją, którą z czystym sercem można polecić każdemu czytelnikowi?

Niestety nie, twórczość Richara Webstera, na co dowodem jest przytoczona powyżej książka, zainteresuje wyłącznie wąskie grono odbiorców o otwartych umysłach, którzy są w stanie zapomnieć o barierach narzuconych nam przez społeczeństwo i rozpocząć poznawanie otaczającego nas świata na nowo. Autor na samym wstępie zakłada, że geomancja jest prawdziwa. Nie ma żadnych wątpliwości co do skuteczności tej sztuki. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że w „Geomancji dla początkujących” nie znajdziecie sceptycznego podejścia czy polemiki z ludźmi reprezentującymi inny punkt widzenia. Jeśli macie wątpliwości co do tego, czy informacje zawarte na kartach tej książki są prawdziwe, to Webster najpewniej przekona was, że są na tym świecie rzeczy, które się racjonalistom nie śniły. Jeśli jednak jesteście sceptykami, którzy uważają, że wszelkie wróżby to samospełniająca się przepowiednia lub efekt siły autosugestii, to nie znajdziecie tutaj nic dla siebie. Nie ma tutaj nic, co mogłoby pełnić znamiona obiektywizmu. Richard Webster w swej książce przedstawia jedyną słuszną prawdę i nie ma tutaj miejsca dla ludzi o innych poglądach, jeśli nie chcecie zmienić swojego podejścia w kwestii wróżenia, to lektura "Geomancji dla początkujących" będzie tylko stratą czasu.

Wiadomo jednak, że publikacje tego typu skierowane są do specyficznego grona czytelników. Podsumowując, zapoznanie się z pracą Webstera jest najlepszym krokiem do rozpoczęcia swej przygody z geomancją oraz wróżbiarstwem w ogóle. Autor umiejętnie przekazuje swoją wiedzę, więc nawet osoby, które do tej pory nie zetknęły się z paranauką nie powinny mieć większych trudności w nauczeniu się posługiwania sztuką geomancji. Wierzycie? Nie warto czekać, tylko od razu kupować tę książkę. Macie wątpliwości? Webster na 232 kartach swej publikacji przekona was o tym, że opłaca się bliżej przyjrzeć tematyce wróżbiarstwa. Jesteście sceptykami? Szkoda waszego czasu na czytanie rzeczy, które i tak nie zmienią waszego życia...

Informacje o książce:

Autor: Richard Webster
Seria: Dla początkujących
Ilość stron: 232
Oprawa: miękka
Format: A5
ISBN:978-83-62476-24-4
Cena: 32,30 zł


  • 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u