Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raelianie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61

Dreadnoth.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I bardzo dobrze.
Wiesz Raelianie nie sa od przekonywania, tylko od onformowania o Przesłaniu... zauważ, że Jezus też nie przekonywał, tylko informował o prześłaniu miłości, a ludzi sami za nim szli...
Wszystkie religie zostały sprowokowane przez Elohim i wszystkie one są dobre, więc jak ktoś czuje się lepiej wierząc w niematerialnego Boga, dusze itd... świetnie, trzeba pogratulować wyboru i niech każdy spełnia się tam gdzie chce.

Ostatecznie, i tak wszyscy wierzymy w to samo :)
  • 0

#62

sasquatch89.
  • Postów: 75
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba na nich uważać :shock:
  • 0

#63

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatecznie, i tak wszyscy wierzymy w to samo

I w tym rzecz ;-)
  • 0

#64

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na innym forum spotkałem się z ciekawą tezą że jezus wcale nie umarł na krzyżu
  • 0

#65

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na innym forum spotkałem się z ciekawą tezą że jezus wcale nie umarł na krzyżu

A masz link ? Bo ciekawią mnie takie pierdoły ;-)
  • 0

#66

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak cię interesuje to założe o tym osobny temat żeby tutaj nie zaśmiecać i nie schodzić z tematu
  • 0

#67

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na innym forum spotkałem się z ciekawą tezą że jezus wcale nie umarł na krzyżu


Jak cię interesuje to założe o tym osobny temat żeby tutaj nie zaśmiecać i nie schodzić z tematu


Ja poproszę o osobny temat i link do tego forum. Też mnie interesuje ten temat.
  • 0

#68

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

osobnego tematu nie będe zakładać bo na tym forum istnieje taki temat
http://www.paranorma...highlight=jezus
a do tematu na tamtym forum tez dam ci link żey nie było że nie chce dać
http://www.niewyjasn...m_id=1&strona=1
  • 0

#69

Likelost.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w UFO i jestem PEWNY, że nie jesteśmy sami we wszechświecie ale może jednak ten co założył tą `mniejszość religijną` jest chory albo bierze dragi??? :?: :wtf:

Żeby nie było, że kogoś do złego namawiam albo od wiary odciągam. KAŻDY ma wolną wolę i własne życie ale sek... ups M-R czcząca kosmitów to przysłowiowe przegięcie pały. Obcy (niektórzy) to istoty ludzkie, czy kiedy sklonujemy człowieka będziemy wymagać albo pozwalać na to aby czcił nas jako bogów? Dostrzegacie analogię? Mam nadzieję, że tak.

Nie dajmy się zwariować... :arrow:
  • 0

#70

BlaZe.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tu chce tylko powiedziec ze Jezus mowil ze anioly posiadaja dusze i swiadomosc ale ciala nie maja(do tego- kim sa w takim razie szatani? gdzie jest pieklo? jak wyglada?). jak to wyjasnisz?
Do tego - jesli Cie sklonuja, to to nie bedziesz prawdziwy Ty, Ty juz bedziesz dawno niezywy, moze i klon bedzie pamietal twoje wspomnienia ale to nigdy nie bedzie oryginal bo oryginal zostal w starym ciele, a skoro nie ma duszy to ona nie mogla zostac wszczepiona w nowe cialo. Jeszcze cos - Sumerowie - oni mowili o Annunakach a nie o jakis Realianach i mowili ze Annunaki przylecialy z Nibiru, a ci Twoi skad sa ? Pewnie z marsa (albo zaraz na szybkiego wymyslisz ze z Nibiru, tylko nie umieli tego nazwac-.-) Wg. Ciebie tylko Twoja religia ma racje i tyle. To ja sie pytam jakim cudem tylko w Twojej religi nie ma duszy, a wszystkie inne mowia o duszy, wiec jakim cudem one sie wywodza z jednego zrodla? dla mnie to pic na wode. Kazdy ma wolna wole? To dlaczego "kazdy" MUSI placic te 7%? Inne religie tego nie wymagaja. Przypomnial mi sie teraz avatar czlonka tego forum, tylko zapomnialem ktorego - cos w stylu Believe in Jesus and get a free PS2. Tylko ze tutaj to idzie w druga strone - uwierz w realian, a zabierzemy ci 7% kasy! Do tego nie bedziesz mogl sie golic/scinac wlosow ! jeee kazdy ma wolna wole! Tylko nie ty-.-

Użytkownik BlaZe edytował ten post 24.01.2008 - 17:42

  • 0

#71

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Blaze, nie zbaczaj z kursu.
  • 0



#72

Miecha.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://rael.org/ warto zobaczyć :)
  • 0

#73

polx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"zostaniemy po śmierci odtworzeni naukowo i będziemy mieli prawo do życia wiecznego..."

I to jest właśnie dowód naiwności, wszystkie religie zostały stworzone przez kosmitów. Ludzie to taki eksperyment, a religia trzyma ich w ryzach aby się nie pozabijali (we własnym społeczeństwie ) eksperymant ma sprawdzić, która religia jest najbardziej skuteczna. Religie bazują na nagrodzie. Rób jak nakazuje prorok, a czeka cię życie wieczne lub 47 dziewic, lub cos innego (tu wpisz dowolną bzdurę , ktorej ludzie pragna).
Życie wieczne nie istnieje w naszym materalnym świecie 3d. Ziemia przestanie być za 4 mld lat slonce za 9 mld lat zmieni sie w karła lub supernową. Jak te cyfry maja sie do wieczności? Nijak. Pozdrawiam.
  • 0

#74

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Religie stworzone przez kosmitów to najbardziej absurdalny pogląd jaki znam.
  • 0



#75

Joshua.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"zostaniemy po śmierci odtworzeni naukowo i będziemy mieli prawo do życia wiecznego..."
I to jest właśnie dowód naiwności, wszystkie religie zostały stworzone przez kosmitów. Ludzie to taki eksperyment, a religia trzyma ich w ryzach aby się nie pozabijali (we własnym społeczeństwie ) eksperymant ma sprawdzić, która religia jest najbardziej skuteczna. Religie bazują na nagrodzie. Rób jak nakazuje prorok, a czeka cię życie wieczne lub 47 dziewic, lub cos innego (tu wpisz dowolną bzdurę , ktorej ludzie pragna).
Życie wieczne nie istnieje w naszym materalnym świecie 3d. Ziemia przestanie być za 4 mld lat slonce za 9 mld lat zmieni sie w karła lub supernową. Jak te cyfry maja sie do wieczności? Nijak. Pozdrawiam.

Ohoho. Ale kolega odkopal temat z ostatnim postem w 2008 roku :o

Religie stworzyl czlowiek, aby wyjasnic zagadki swiata, w czasach gdy nie bylo naukowcow. Byli za to szamani.

Użytkownik Joshua edytował ten post 22.04.2016 - 00:05

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych